Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:16:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 150734 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #180 -: април 11, 2018, 13:35:36 »

Привет  Sunshine Sunshine Sunshine

За коли и ние го играхме един филм с предната, платихме два пъти ремонти по 1500 лв. и още куп уж дребни. И накрая просто я продадохме, имаше духове в нея. Все някой датчик светеше и когато светна лампата на Аладин работата стана  girl_impossible girl_impossible girl_impossible От тогава си казах, че лимитирана серия нЕма си купим повече. Така че съчувствам на всички, които в момента сте в този филм, много е гаден. Сегашната ни е все още сравнително нова, но водещо беше поддръжката.

Да ви попитам, на мен втори ден ми играе кръвното, сърцето ми се е разхлопало и си чувам кръвта в ушите cray Много ми е зле, мерих си кръвното беше 120/95 cray А обичайното ми е 80/60 Та само аз ли съм зле или има шанс да е от времето и други да изпитват дискомфорт blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 11, 2018, 13:41:08 »

Еее, Свекс много тъпо, че не можеш да смениш /да се отървеш/ от курса. Аз мислех, че е идея на снахата, да те държи заета, да не мислил за глупости  Wink  blum
Маги, добре стъпилана твърда земя Wink
А момата и да е имала изгреви и залези на плажа, то ако не знаеш къде е изток и къде запад кел файда  nea
Сега си спомних как в училище учехме Слънчевата система- всички прави един Слънцето, други планетите, трети спътниците... И се въртяхме като луди, много беше яко!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #182 -: април 11, 2018, 13:45:17 »

На вън е много красиво.Всичко цъфти, има птички много и различни, зелено, красиво, абе само за екскурзии е!
Да, уникално красиво е като погледна от терасата. А съвсем наскоро пратих снежна снимка на Еми shok
Две пилета ще се настаняват в къщичката, която подарихме на свекър ми преди година. Правилно тогава писах на една организация за защита на птиците. Те ми бяха дали подробни указания и дори ме бяха предупредили, че може година-две никой да не се засели. Сега ще слушаме музика, когато сме на вилата heart
Въпросът за Титаник беше:
Къде за първи път героите от филма си консумират любовта? На палубата, в каютата, в кола и четвъртото не го помня. Тук имаше разсъждения, че това не е ферибот, т.е. коли няма.
Рат, вие като в автобиографията на Нушич сте учили danceg
Свекърва, за никакъв друг курс ли не може да го замениш?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #183 -: април 11, 2018, 13:53:28 »

За никакъв, за съжаление. Което е абсолютно непонятно, защото се налага доплащане и те ще спечелят. Групите вече били пълни, а ваучерът има давност diablo. Направо, курс, без една буква...
Хаха, точно за Нушич ми дойде и на мен на ума - как Луната трябвало да се върти около себе си, около Земята и заедно с нея- около Слънцето yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 11, 2018, 13:54:47 »

Е тия па страшни въпроси!
А за къщичката много яко! Дано не ви дразнят после пилците. Ние имахме врабчета, ама откачения ми чичо им се дразнеше и чак ги стреляше /неуспешно слава богу/.
Днес, ако е писано /т..е шефа стане ка време/ ще ходим до Хиполенд да видим еднс пързалка и ако е хубава ще открием детския парк на двора  danceg
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #185 -: април 11, 2018, 14:00:49 »

Значи, ще ме карате да я търся тази в нета да я видя какви ги е мъдрила girl_impossible Ама от къде толкова жокери, като ви слушам тя има ли верен отговор въобще?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 11, 2018, 14:08:57 »

И аз за Нушич се сетих, като четях.Тази книга е много хубава!

Аз много исках къщичка за птици, обаче баща ми ще ме убие.Ще каже че ще му изкълват гроздето, доматите и каквото се сетите и няма да ми даде да сложим.Така че се отказах.

Свекс
, много тъпо за курса.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #187 -: април 11, 2018, 14:24:36 »

Значи, ще ме карате да я търся тази в нета да я видя какви ги е мъдрила girl_impossible Ама от къде толкова жокери, като ви слушам тя има ли верен отговор въобще?

Те бяха в две вечери - две дами Wink Малко подбутване от водещия и по три жокера. Това предаване някак ми е по-мъжко. Трудно ми е да симпатизирам на жена crazy Нас явно ни завладяват емоциите и губим връзка с главния мозък, когато се наложи да ползваме общата си култура.
За пилетата - специално намалихме Ф-то на отвора, за да не се заселят големи птици, които грозно да грачат lol Това със стрелбата по врабчетата пак ме подсети за книга - една от Джералд Даръл. Някаква природозащитничка трябваше да им идва на гости, за да се "възхити" от уменията му да се грижи за диви животни. По същото време обаче той помоли един от братята си да стреля по врабчета, защото имало спешна нужда от множество храна за змиите и грабливите птици. Стреляха те, а умрелите врабчета падаха от другата страна на къщата, където тази ми ти природозащитничка взела, че дошла доста по-рано, а майката на Джералд Даръл я настанила в двора да пие кафе pardon
Вчера и днес спазвам правилото на братята сърби за цветовете и лепотата Girl_hide

Отивам да спретна една червена леща. Има на промоция в магазините до нас и наоколо се стели миризма на леща с чубрица от хорските къщи lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #188 -: април 11, 2018, 14:34:37 »

https://video.bnt.bg/bg/a/stani-bogat-10042018
Към 30- тата минута става ясно откъде изгрява слънцето.
Червената леща я правя зелена, по рецепта с къри.
Хич не ви трябват къщички, отваряйте си прозорците на входа, лястовици, гларуси, гугутки нямат против да се урбанизират вече blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #189 -: април 11, 2018, 14:40:28 »

Абе тия птици няма ли да оакват много  huhhuh.gif А и май разнасят много зарази...А чели ли сте Стивън Кинг - тъмната половина, със супер фрийк врабчетата   tease Не мерси  blush
Е как може на червена леща да слагат чубрица lol
Тва пък за Титаник кърти lol В колата не беше ли, помня я тая главаната как си беше лепнала ръката на запотеното стъкло  Wink
Ние търчахме в обедната да видим за пореден път колата и я капарирахме. Чакаме да я обслужат и сме новоколци от утре/другиден надявам се, ако изобщо има такава дума lol
Ще засилваме старата, да се отървем бързо от нея, надявам се  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 11, 2018, 15:03:54 »

Честито ви Фери!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #191 -: април 11, 2018, 15:14:06 »

Оф благодаря, малко се стряскам така като се случват бързо нещата, амаааааа дано да е за добро  smile Да ви се връща и на вас, в най-скоро време  Wink
Предната кола като я взехме бяхме толкова ентусиазирани и двамата, такъв кеф и хъс, и за какво - да виси по сервизите lol Та затова сега съм малко пас откъм емоции  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #192 -: април 11, 2018, 15:37:54 »

Фери, честито! Bravo Нека така спонтанно да се случват все хубави неща!
И колата на ММ изскочи като оферта ей така - познат на шефа му отишъл във фирмата и се заприказвали. Нямахме го като предварителна подготовка, ама пък си заслужаваше good Старата я продадохме много бързо - за два дни при положение, че беше евтина, но пък крайна цена и лев отстъпка не направихме. Беше в много добро техническо състояние, но беше удряна (в един дъжд спряха в ММ) и личеше, че колата е пребоядисвана частично.
Хайде, лято идва и хубави места да обиколите  drive

За пилетата - една година леля се беше видяла в чудо. Сума си гугутки спели на прозореца й. Каза, че нощем било като в курник - шупур, шупур tease Чела една камара информация в нета как да ги премести в друга квартира. Даже в Джъмбо има едни телени оградки, за да не кацат по первазите. Не само болести, ами и хлебарки носят в градски условия.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #193 -: април 11, 2018, 15:42:23 »

Буля, отдавнасе каня да ти го напиша, но ми звучиш като мен преди двата змея. Дали змейовете бяха, дали извънземните ме отвлякоха,  но новото Киви е съвсем друг чешит... като се завърна в офиса ще видя посредством какво ще им вадя нежно душиците angel angel angel
[/b]
Ние днес сме вкъщи, след вчерашните 12 км пеш си мислех, че ще легнаи ще се наспя блажено... ама явно съм го предозирала 32 с нови впечатления, защото ми приплакваше цяла нощ и не ме остави да спя особено.

мне аз живея на други обороти, изкарах си 1та година майчинство, върнах се лежерно, дадох си време за връщане и умствено и физически, вече на втората година от връщането на работа засилих темпото и сега съм на пълна пара, ще мине още сигурно година в която ще трябва да излезна в творческа почивка хаха. Но не ме гледайте мен, аз живея на високи обороти, трябва все да съм най-най, а в майчинството няма такива състезания, плюс това, аз съм казвала и преди, аз не мога да седя мирно и мъжа ми да е по-по най от мен.  crazy

Ферии, споко не е от твоя екип работата, от други франсета е ... Честито за колата, каква е? от къде я взехте? Със здраве да си я ползвате!

Ух искам и аз нова! Искам обаче SUV, Мицубуши Аутлендер или Хюндай Санта Фе. От 2 дни ме преследват и едни Мини Купърчета (Countryman) ама иска голяма кола, да плаша хората и да е черна! Иначе мечата ми е Range Rover,бял, ама туй на куково лято... Най много да навия мм за една Дачия Сандеро хахах
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #194 -: април 11, 2018, 15:48:20 »

Булче, Сандеро си взехме, ма ще остане за мен, да прбваме първо рено автомобилите, после ще мислим за някоя по-голяма. От Рено оказиона, на Околовръстното, всичко ѝ е сменено, ММ даже договори да влязат в тая цена и първоначаните разходи по нея, та само за нотариус и КАТ ще трябва да дадем пари. Бяла е, дизел, като за мен е супер, като за всичките Цветкови малко ми малее, но не е по-малка от сегашната, просто аз съм си решила, че искам голяма кола lol
Хич не ща СУВ, не мога да го мисля къде да го паркирам, ММ да им мисли  pardon
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines