Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:54:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 150046 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #165 -: април 11, 2018, 09:25:58 »

Здравейте.
Станаха ми интересни разсъжденията за "Стани богат" на Али. За планетите мен ме уби! Тя не се чудеше дали Земята е втора или трета, тя беше убедена, че е втора. И щом има отговор марс-земя-меркурий, тя клонеше към него...и с разсъждение от типа "нали населват хора на марс, значи е близо до слънцето". Пълен ужас.
После и за "Титаник" въпроса беше елементарен. Има ли някой негледал го, аз десет пъти съм го гледала.
Вчера малко я изпуснах тази, но хванах разсъжденията за изкуствения интелект  shok
Ще се запиша и аз там. Може пък на стола, мозъка ти да блокира и да ставаш изкуствен интелект.
Баща ми участва там хахага як купон беше да го гледаме по тв.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #166 -: април 11, 2018, 09:27:56 »

Фери, и аз се запънах на столиците. Беше въпрос за втора сигурна сума. За Анкара бях сигурна, че е доста по- на запад, обаче другите ми бяха малко визуално мътни без карта пред мен. То затова си има и жокери. Виж, не се бях сетила, че слънцето може и от север да грее girl_wink
Миме, да, дават го с нов водещ. Не им знам скалата на парите и други детайли, защото по това време кокона вечеря, а аз трябва да дремя около нея като кон на празна ясла. Новото е, че го дават по БНТ. Снощи реагирах, че им са много кратки рекламните паузи, а после с ММ в един глас казахме - Е, все пак е БНТ lol Ние го гледаме при европейски, световни първенства и при олимпиади. С други думи в нормалните дни ако спрат да го излъчват, няма да разберем pardon Нашето дистанционно "работи" от цифрата 2 нагоре.
За новините съм съгласна. good Аз прехвърлям заглавия по интернет и чета избирателно. Това го бях чела, но без да навлизам в детайли защо са го направили. Нещо в нечия полза, а снощи разбрах, че е в защита на това медицинските сестри да получават повече пари. Ей, сега, без да съм пак в детайли и да ме интересува, разбрах, че има скандал с лични данни от ФБ. Поддържам някакъв санитарен минимум от мозъчни клетки по този начин lol
А, да, и Титаник беше култов! Girl_hide Вече е с нова версия.
Свекс, вземи си купи сама принтер, че току виж пак с нещо друго те изненадат за Коледа Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 11, 2018, 09:38:14 »

Еееее, с нов водещ и по БНТ. Ужас! Не си го представям с някой различен от Ники Кънчев.  nea

И Свекърва, лично аз нямам време да гледам Новини по тв, защото по това време или сме навън, или се занимаваме с господина в нас. Ако нещо толкова важно съм изпуснала го намирам в Интернет и се информирам. Ама като цяло, да, не ги гледам, както е било преди.
Да, бе, как не се сетихме да те питаме за подаръците?! Това не може да бъде.  girl_impossible А принтер за какво ти е?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #168 -: април 11, 2018, 10:00:16 »

О, то по телевизионните канали новините идват хем по- късно, хем в никое време. Слушам радио за целта, най- добрите журналисти все още са там.
Принтер ми трябва да си разпечатвам кройки и схеми. Вече няма интернет - клубове, дето да вършат тази услуга и ходя чак до едно фотоателие. Абонирах се и за мисиите на Red Paper Plane / игри за деца 4 - 10г./ и искам да ги имам "под ръка" за подаръци на близки деца. Бих могла и снимки да вадя и изобщо... трябва ми. Да, Али, ще взема сама да си го купя, а на тях да оставя консумативите Wink. Няма да им уври главата, че не съм по изненадите, а на Родния, че повторения само в секса са допустими и желателни Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #169 -: април 11, 2018, 10:20:44 »

Ааааа новият водещ ми е много любим, още откакто беше мафиот номер 1 Wink
Миме, може да пиеш ериус, той се дава и на малки деца smile
Хахахахах Свекс, пак са ти улучили подаръците lol Защо пък са решили, че искаш да отваряш магазин  huhhuh.gif Котката хич не я усещам, толкова дълбоко спя, ако няма кой да ми реве от колики, зъби и тн, че нищо не може да ме притесни  pardon
АЛи, и нашето дистанционно така работи, а откакто са ни разделени каналите на детски, музикални и тн, работи директно на секции  pardon
Аз сега овършах един зоомагазин, че досега пробвах да видя коя храна ще се хареса най-много на най-новата госпожица и все малки количества взимахме, а много се дразня така да губя време по зоомагазините, та сега онлайн по един чувал за всяко космато и да не ме занимават в близките месеци  Girl_hide
Новини и аз не следя мн мн, ма специално за тва пък прогърмяха и социални мрежи и всичко...но то зависи какви страници следва де  pardon

ЕДИТ
: Тази не е ли гледала/чувала На гости на третата планета? Проста логика...
« Последна редакция: април 11, 2018, 10:31:19 от Feribotka » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #170 -: април 11, 2018, 10:45:23 »

Првиет!

Свекс така ти се пада като не намекваш 1 месец на всички, колеги, мъж семейство какво искаш. Аз така омрънках света че искам чанта черна и изчистена + пауър банк, е получих и екстри, ама всичко е точно

Миме точно на алергия си прилича това, щом и очите ти сълзят, може и алергичен ринит да имаш, но пробвай с Ериус, става за кърмачки естествено и посети алерголог

Фери вижте за бай бек, те ги дават също на лизинг и можеш и гаранция да си купиш

Мернах ония ден Стани Богат че нашите бяха пуснали БНТ, аз до там не стигам, макс до БТВ за няколко предвания, някаква супер много се изложи. Новини гледам да следя, не ме натоварват а и преди съм казвала обогатяват ме. Не ми харесва поведението "кон с капаци", вярно е че понякога емоционално натоварват, ама примерно трябва да си запознат с неща от обща култура. Относно география, посоки, вечно съм му благодарна на баща ми че Атласа вкъщи е скъсан от ползване и от маратоните по "бърза география", почти няма буква за която да не знам да изреда град, държава, планина, река, село и итн...Малко на майка не и се получи да ме зариби по кръстословици, ама са ми много скучни.

Хайде, отлитам да коля и беся... Тея франсета ми взимат здравето.... Aviator



Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #171 -: април 11, 2018, 10:49:57 »

Логиката на хората на мен ми е смешна, не че се мисля за много знаеща. Може ли да свържеш идеята, че на марс пращат хора, значи е по-близо до слънцето? Не би ли следвало да е обратното???? Точно наобратно. Или да свържеш изкуствен интелект с ниско интелигентен човек, водещия казва "а дали става дума за човек" и тя "да, да, по-скоро общество, група от хора". Може би някаква секта за тъпаци ли...де да знам. От къде тия размишления??? Или западно сияние???? Това пък от къде дойде??? И се хващаш за нещо, което те води в толкова смешни води, чеее и много тъпа да съм, се смея.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #172 -: април 11, 2018, 11:02:58 »

Секта за тъпаци funnytooth
Всъщност страшното е, че това за знания от основното училище. Даже планетите май се учат в началното. Мм например планетите не успя да ги изпее, а се замисли към края коя след коя е, но първите 4-5 ги знаеше в последователност.
Разсъжденията винаги са един път! Имаше въпрос кое от нещата е изобретено след останалите три: мишка, клавиатура, хард диск, уеб камера. Тук разсъждението беше, че без мишка не можело. За програми като дос е жизненоважна мишката Wink
Леле, една вечер към 11:30 се хванахме с приятели да играем на държава, град, река, кола, актьор... До 3 часа посред нощ girl_impossible И понеже първата ни кола нямаше радио с нашите така сме убивали много километри и часове по време на път.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #173 -: април 11, 2018, 11:07:28 »


Хайде, отлитам да коля и беся... Тея франсета ми взимат здравето.... Aviator



Буля, отдавнасе каня да ти го напиша, но ми звучиш като мен преди двата змея. Дали змейовете бяха, дали извънземните ме отвлякоха,  но новото Киви е съвсем друг чешит... като се завърна в офиса ще видя посредством какво ще им вадя нежно душиците angel angel angel

Размишлявам си аз тук дали да не се пробвам да сметя "предприятието", но пък то кой ли ще ме взема като им обявя броя на наличните ми наследници.

Нерешимото математическо уравнение за момента изглежда така
31 + 32 + градина + ясла + баба х 0.1 + работа х 120% =  shok bad heart Oh my ... crazy Makeup witch Xixixi Girl drink diner GROAN  insane Eeager olele

Ние днес сме вкъщи, след вчерашните 12 км пеш си мислех, че ще легнаи ще се наспя блажено... ама явно съм го предозирала 32 с нови впечатления, защото ми приплакваше цяла нощ и не ме остави да спя особено.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #174 -: април 11, 2018, 11:35:42 »

Булче бе, не ме плаши така с работа, още даже не съм дошла при вас lol Бай бек ще е колата, даже ще ходим да я капарираме, че ММ яко се е ентусиазирал lol
А, Киви, взимат и със змейове и с принцеси...аз като ходих по интервюта, първо това изяснявах, пък все се намира начин за всичко свързано с наследниците smile
Аз ги знам планетите бе, даже знам, че последната вече е ауфвидерзеен  blum
В края на седмицата съм на последен тийм билдинг с колегите, не че има кво да се билдвам и за кога, ма поне ще си накисна малко четирибуквието в СПА-то  girl_wink Та преди него съм приготвила стройна програма да си довърша гардероби, дрехи и тн, няколко перални и в събота като се върна ще градинарствам. Прозорците изобщо си нямам идея кога и как, но ММ поне ги минава с парочистачката и са горе-долу чисти стъклата. Тва е моят план за пролетно почистване, най-много да извикам някоя фирма да изпере единия диван (другият му се сваля всичко и го пера редовно, много удобно!) и да поизчисти кухнята по-основно.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #175 -: април 11, 2018, 11:51:06 »

Влизам пак да дам идея на Свекърва, органайзер за диадеми smile За магазина lol
То и за шнолки става като се замисля smile

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 11, 2018, 11:56:05 »

Здравейте!

Аз още съм в "ваканция", че моето момче е в командировка и си насрочих ангажименти в университета чак за петък, та съм в Самоков до тогава. Супер е да си почине човек от София. Чувствам се като в детството си, много отдавна не съм била сама при нашите.

Празниците минаха бързо и уморително, много гости, много подготовка, много нещо! Но и ние спазихме всички традиции, а това винаги ме кара да се чувствам доволна и щастлива, особено откакто сме женени и споделям тези неща с моя любим  heart

Също сме на етап "купуване на нова кола". Нашето пежо си го харесваме и всичко, но последната година само по ремонти и ето пак не пали, а никой не може да каже защо. А за какво ти е кола, ако не можеш да разчиташ на нея, когато ти се налага! Обаче имаме и различни виждания за "нова" кола. А сега ни предстои и местене, търсим (и май намерихме) нова квартира, та само ми е до лизинги. (Боже, колко са се вдигнали наемите за последните години, направо съм в потрес!!)

Не гледам Стани богат, но явно голям шум се е вдигнало точно около тази участничка, защото целият ми фейсбук прогърмя. Не смея да съдя, защото съм сигурна, че има области, в които съм много боса, но за планетите, малко ми е като да не знаеш азбуката... но може и да е професионална деформация.

Свекърва, честит рожден ден на патерици! Да си жива, здрава и слушана от всички роднини по кръв и закон!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 11, 2018, 12:22:06 »

Здравейте!
Ама кажете и въпроса за Титаник, заинтригувахте ме! А шефа спи и не мога да гледам нищо.
Свекърва, ваучера за кйрс просто ме разби, как са го измислили?!
За колите те са си го казали отдавна хората "най-хубавата кола е новата"
Ми и аз съм от тия дето не гледат новини, боботенето на ТВ много ме дразни и изобщо като цяло ме изнервя този предмет. Ползвам го само ако мога да си гледам мача спокойно  pardon . Новини си чета пак предимно футболни и си тъна в едно блажено неведение за повечето неща, които се случват по света и у нас.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #178 -: април 11, 2018, 12:45:36 »

Пак благодаря за поздравленията за РД heart heart heart Да сме живи и здрави, догодина - пак.
Фери, търсят ми занимание от рода "клин, клин избива". Явно целта е да не ми е скучно... Но то на мен не ми е скучно, само ми е досадно, ама ходи и обяснявай. Хаха, както аз ги работех едно време и им намирах занимания, че да не се разпиляват с глупости, така и те, връщат ми го Wink Имам съмнения, че идеята е на НИ1, той на жена си все разни курсове подарява - по готварство, кънки на лед, ски уроци, йога и все разни безполезно полезни, а тя му е крайно благодарна и засвидетелства това със снимки и постове във ФБ. Ако трябва да правя и продавам нещо, бих тръгнала в обратен ред - първо да избера нещото, да видя какъв е интересът към него, да си осигуря целевата група и чак тогава да строя кули /въздушни или виртуални/. Wink  
Сега вече наистина ме е яд, не мога да го сменя с езиков, дори и да доплатя. diablo Малко онлайн агенции има из София и Пловдив, та те чак варненска ми намерили. Напрягам се да видя на кого бих преподарила ваучера, ясно е, че и със загуба няма как да го продам sad. С две думи, или ме надценяват, или ме подценяват какво мога smile
Ама вие пращайте идеи, нужни са ми good heart Ще имате безплатни мостри за пробване, ако не друго Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 11, 2018, 13:08:23 »

Прибрах се smile Аз снощи превкючих канала със Стани богат, честно тая девойка ме измъчи.Само като чух, че слънцето изгрява от ЗАПАД и бях потресена.Е поне един слънчев изгрев на плажа не е ли имала? Иначе столиците не ги знаех как са подредени, не можех да си ги визуализирам дори.После другия въпрос му знаех отговора, а обясненията и за изкуствения интелект ме накараха да превключа канала!Аз новини не гледам, но преглеждам сайтовете, какво става по света и у нас, от там знам почти всичко.Понякога само заглавията са достатъчни.

Аз след Моника като се върнах на работа бях готова да преработя света, после някак с времето установих, че няма смисъл.

Нова кола за сега няма.Искаме и ние такава върната обслужена да си вземе с купена гаранция, но ще е по-натам.Просто сега каквато и да е ще ни е свръх.

На вън е много красиво.Всичко цъфти, има птички много и различни, зелено, красиво, абе само за екскурзии е!
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines