Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:09:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 150743 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 05, 2018, 08:41:22 »

Добро утро на Велики четвъртък!
Яйца няма да боядисваме днес, винаги в събота. Чакам да ни донесат домашни и ако не са достатъчно, ще купим още. Миналата година бяхме взели много смотани бои, дано тази са по-читави. Надявам се майка ми да меси козунаци, защото й се получават много хубави. Ама нали е много работна и не знам дали ще успее.

Времето тези дни е разкошно и сме навън. Снощи се прибрахме към 22ч. Ама от кога си мечтаех, като се разхождам да не съм се свила от студ, а да си вея свободно ръцете.
Вчера се видяхме с форумска мама и малко, сладко Пухче. heart Идеше ми да й намачкам сладките бузки, но избягвам, защото е още мъничка, пък и беше малко киселка. heart


Имаме планове утре да сме молци. Ей така, на разходка и покупки, че гардеробът на Малчо трябва да се подновява основнооо. Дават го да вали, та поне няма да ни е яд, че ще се забием там в хубавото време. Дано не ни се провалят плановете само.

Да се оправят всички болни.  give_rose

Наде, радвам се, че си харесваш работата толкова и си я работиш с кеф.  heart

Значи и на нас ни е време да си вземем куче.  pardon

Чакам с нетърпение края на работния ден.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 05, 2018, 09:22:27 »

Здравейте smile

Аз имам чувството, че до неделя ще съм на козунаци и курабийки. Зле ми става като ме питат за ядене lol

Бамбук и без куче започна да заспива по-рано сега като в хубаво времето и тича навън. Защото куче ще има само след като се изнесе от нас (аз съм алергична)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #107 -: април 05, 2018, 13:00:42 »

Фери, заека отече в нашата къща... правих си някакъв тест излезе да ям предимно зайци ( не шоколадови) а света Рая щом и бебета приспива.... ихааа... туй ще да е. У нас яйцата са готови, единия Змей дето е адаш на Ферито на мъжа ги украси с лепенки. За догодина ще го глася и козунаци да омеси значи, НАЛЕ името прави човека и талантите smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #108 -: април 05, 2018, 13:03:31 »

Привет  Sunshine Sunshine

Аз днес като никога станах в 8 и 15, за до боядисам яйцата. Оправих се за норматив, станаха ми страхотни Bravo Правих с две бои, червена обикновена и шарени с желатинови и перлен блясък.

Великден ми е много любим, не преяждам, защото ям само салатата lol Ни козунак, ни курабии, ни агне, а от яйцата са ми позволени до 3 жълтъка blush

Ние днес тръгваме на път и ще се завърнем след 1000 км. в понеделник lol Хубави, светли и весели праници на всички, да имам мир и любов в семействата ви heart

ЕДИТ: Киви, ама ти направо си открила топлата вода Wink Научи го и за Бъдни вечер да свива сърми и си ми доживотен кумир lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 05, 2018, 13:07:48 »

Мери ми, мерси за книжките.  give_rose
Аз се мотам, не знам дали ми се занимава с яйца. Ще видя дали има от немските боядисаните в Била. Както споменах, този празник го навръзвам с лоши спомени. pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #110 -: април 05, 2018, 13:09:43 »

Хехехе Кив, действай го значи, всичко им се отдава на хората с тия имена, да знаеш  good
Ако Рая някога има бебета, ще раздавам, само нямам идея с 5 паленца, примерно, вкъщи как ще се оправям  crazy
Имаме още една съфорумка, дето мъжът ѝ е със същото име, ма тя не се включва вече да каже как е lol
И ние киснем до късно навън, сутринта даже излязохме да пием кафе на двора  heart По някое време ни се развали идилията, че кучето се беше приземило в бебешката кошара при Мис, ма потушихме огъня  girl_wink
Мери ми, как така ставаш толкова късно  huhhuh.gif От 12 ли си на работа  pardon
Ние пътуваме утре, трябва по ред на номерата да стегна за път, кучето, заека, детето, себе си, ММ се справя повече от добре и сам  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #111 -: април 05, 2018, 13:50:32 »

ЕДИТ: Киви, ама ти направо си открила топлата вода Wink Научи го и за Бъдни вечер да свива сърми и си ми доживотен кумир lol lol
lol lol lol А другия Звяр да прави капама през това време, нали Wink
И аз не преяждам по Великден. Като цяло по празниците... Мен ми е малко отвратно това поведение на невидял народът храна pardon Много ми е мерак тези дни да намерим време да се разходим с ММ и с децата. Отдавна не сме ходили към градската градина заедно.

Аз ходих до нашите приятели. Взех си забравената от Цветница драцена, както и шапката на най-голямото дете вкъщи - това на свекърва ми. Поразходих се, напазарувах. Остана още малко, но без крака останах. И без кръст, че свали/качи количката и детето от колата... Сега най-безцеремонно се пльоснах с вдигнати крака. Прането от 2 сушилни ме гледа отстреща - да се оправя само Wink
Хехе, представих си кучето в кошарата на Мис. Котаракът имаше такъв навик да пробва да превземе кошарата в свекърва ми. Изненада се, когато свалихме нивото, а отгоре измамно си стоеше покрита цялата с чаршаф, за да не се косми.
Ще гледам Откраднат живот и малко ще релаксирам. Ей, тия така да взеха да ме дразнят beating Смениха къщата на МазоХинови без обяснение дет се вика, мъчат се на нагласят Огнянова като много огнена жена. Ами не е nea Това, че има татус, не я прави огън и жупел. Говори тихо и мънкащо и не ходи с високо вдигната глава, а леко присвита. Огън е да влезе в стаята една жена и без думи дори да ти отвее перчема pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 05, 2018, 13:56:26 »

Ох народе, спи ми се та 2 не виждам.Искам почивка, лежачка и никой да не ме търси за нищо smile

Аз уте съм на козунаци, мисля да дам на Моника да плете, да ги връзва каквото иска да ги прави smile А днес сме пак по центъра и ще се катерим по площадките.Мен ме болят краката вече, отвикнала съм, ама дупето ми поне се стегна от толкоз тичане след дребното.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #113 -: април 05, 2018, 14:04:21 »

Фери, ходя в 10 Girl_hide Работното ми време започва от 9  badgirl badgirl badgirl
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 05, 2018, 14:26:15 »


Момичета,пожелавам ви светли ,смирени и хармонични празнични дни.Радвайте са на всеки момент с близките си хора защото после може и да не настъпи. heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 05, 2018, 14:38:02 »

И аз не съм най-големият фен на агнешкото, но ако е чисто месо, без тлъстини, мога да хапна печенко. А вътрешности никой не може да ме накара и да опитам.  nea
Козунаци с удоволствие бих яла и преяждала дори, стига да има кисело мляко с тях. Онзи ден предложих и на Дребния, само че купен, и не му допадна.

Хм, ние излизаме по два пъти на ден. Алекс тича, играе, но явно не му е достатъчно, защото си заспива късно. Снощи сме заспали дружно тримата, пералнята ми е свършила и прането така си е стояло цяла нощ. От вчера открих сезона и започнах да го слагам да изсъхва на терасата, а днес гледам комшийката отгоре си тупа кържавия килим, целия в кучешки косми върху дрехите на детето.  diablo Направо полудях! diablo Когато се показах, вече беше късно.  beating Вчера също видях, че го беше провиснала през терасата, но на самия акт на изтупването не съм ставала свидетел.  crazy

Времето е чудесно. Мрачно, но много приятно.  Girl_hide

Имам и аз да оправям къщата, и на себе си малко да обърна внимание.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #116 -: април 05, 2018, 14:42:37 »

Миленка, то излиза, че за максимум час си се справила Bravo. Аз за това време не мога да ги сваря само, а ако се разпъргавя, като нищо да изпочупя и случайно останалите здрави яйца. Хем котката помага Wink
Ще правя преповтор, от 20 яйца, само щастливите 10 са цели sad. Чудя се дали да ходя тепърва да крада като клошар люспи от червен кромид, или да се правя на аристократ и да подарявам шоколадови blum По- разумно е да е второто, защото пак няма гаранция, че ще останат читави.  pardon
Утре смятам да се пиша и аз МОЛка, под претекст, че там ще има изложение на фермерски пазар. Ще продават домашни козунаци, но моите цели са по- горните етажи. Хехе, преведоха ми по- рано пенсията, та ще гледам със самочувствие Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 06, 2018, 09:13:41 »

Здрасти! Идвам да се оплача - болни сме от 2 дни и аз И Кико, а от тая сутрин и Кари я боли стомах. Прелест! Ама съм взела смес за печене на кулич (тукашния козунак) и боя за яйца и стикери. Дано утре сме по-добре, че да се приготвим за празник. И съм на диета, но хич не искам да я спирам заради грипа. Как мислите-да я продължа ли?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 06, 2018, 09:27:56 »

Здравейте smile

Ние си тръгваме от свекърите и отиваме при баба ми и дядо ми.
На фона на бабата на ММ (свекървата на свекърва ми), моята свеки е кротка като агънце, чак се налага да я защитавам. Починахме си от дребното, то обикаляше площадките с баба си и дядо си. С мм толкова ни доскуча, че копахме и чистихме по двора. Поне да имаха и друга снаха, че да има пред кой да блесна. lol lol lol lol lol

Фани, бързо да се оправяте!

Свекърва, давай с шоколадови яйца, че от варени на всички бързо им писва Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #119 -: април 06, 2018, 11:51:34 »

Да, така и направих, купих шоколадови. На фермерския пазар само се ядосах - от скъпо, по- скъпо. Ама не толкова цената ме впечатли, а лепнатото "еко" и "био". Питам какво значи и отговорът е "ние си го правим/отглеждаме". В такъв случай е само "домашно" и нищо друго.
Както и да е, утре имаме китаец на късен обяд. Колега на НИ2 е в България и ще използва почивните дни да разгледа София и Пловдив. Хаха, също много иска да отиде на Бузлуджа и да види "летящата чиния" от соц. времето. Много се впечатлява от такива неща, все едно си ги нямат при тях Wink. Яде всичко и му харесва нашата кухня, само не пие. Питам дали е млад, НИ2 казва - "не зная, те нямат възраст" funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines