Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:20:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 151064 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #90 -: април 04, 2018, 09:58:30 »

Уф Виви, да ти кажа имах един много лош период с много продължителна кашлица, какво ли не пих...от само себе си май изчезна, иначе май най-ефект имаше от мед, ама хубав, и един чай ЦярЪ за кашлица. Оправяй се  give_rose
Панде, да ти кажа, гостите са ни такива, че се разбираме кой какво носи или прави или просто поръчваме, после зареждам моята най-добра приятелка миялната и сме топ  blum Не ме изморяват, даже ме зареждат, обменяме инфо, децата си играят  smile Ми да ни няхте поканили нас lol
И нашите стаи всичките са с някакъв акцент, трапезарията е с камък на едната стена и другата чакйа ред да сложим камина и да я облечем и нея. Холът е с въпросния тапет, в спалнята едната стена ни е ярко синьо, стаята на Мис педстои да я доукрасим, но мисля да хвана ММ да ѝ нарисува нещом али е на тати момичето, за какво му е тоя талант ако няма една стена нарисувана поне от него  pardon А, и коридорът е с тапет, но е бял латекс другото и мрънкам и за него да го направим цветен  blush
Този Мастър шеф и аз съм го засичала в ЮА, доста по-интелигентен е  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #91 -: април 04, 2018, 10:07:15 »

Зависи от кашлицата - Хусталгин, Димекс, може и Фенистил на капки, ако ти е на пристъпи. Лихенсед върши хубава работа за отхрачване. Най-добре да ти чуят гърдите, ако нямаш тази възможност - в аптеката обясни за какво иде реч и да ти препоръчат нещо.
О, латето много го харесвам за стени good В стария апартамент с него ни беше коридорът. Не знам, в тези познати единственото омекотяващо погледа са пердетата. Кухненските шкафове например са им с едни огромни врати, които изобщо не стоят добре при положение, че помещението е малко. Смачкват го. Нямат една декоративна възглавница. Всичко е с много остри ъгли. Има разлика между изчистено и празно, както братовчед ми казва Wink
Бързо да се оправя Звяр give_rose
Някак сколасах и за гимнастиката аз. Остава да успея да се изкъпя без някой да реве за мен girl_impossible
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 04, 2018, 10:33:01 »

Медът може да влоши кашлицата, ако има алергична основа, ериус сироп и живовляк сироп си вземи. При мен се оказа че като се разболея, и почвам да кашлям на алергична основа, без уж да имам алергии. От ериуса спрях.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 04, 2018, 10:34:25 »

Наде, честит празник!

Виви, да се оправяш! Ацц и флавамед от мен

Фери, ще ви поканим, мислила съм го аз smile ама през седмица ми се вижда много трудно да ходиш на гости с дете - поне при нас ММ докато се прибере да ни вземе и докато стигнем, ще стане късно.

Булче, бързо да оздравява Звяр. Бамбук вече десет дена е сополив, но може би днес вече ще спират.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #94 -: април 04, 2018, 10:40:33 »

Случаят е както Еми казва, от меда става по-зле. sad Ще пробвам с антиалергични да видим. Благодаря много!  heart heart heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #95 -: април 04, 2018, 10:45:57 »

Панде, шегувам се разбира се  give_rose То и при нас е сложно с работното време на ММ, та засега и Икеа и Ринг мола май ни вършат работа  Wink Но трябва да се поправим в най-скоро време  heart
Иначе да, ние през седмицата се виждаме главно с кварталните двойки, че всички сме си вкъщи  smile
Дано се оправя Звяр за почивните дни  heart
« Последна редакция: април 04, 2018, 10:55:45 от Feribotka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #96 -: април 04, 2018, 11:42:41 »

Вив, майка ми, а преди това и НИ2, докато не пиха антибиотик, никакви сиропчета не помогнаха. Мъчиха се две седмици... След втория прием и вече можеше да се спи в една къща с тях. pardon Вероятно щеше да мине след още 2 седмици, но просто не се издържаше, а и те бяха каталясали от неспане. Нека ти сложат една слушалка, наистина good
Булче, тясна ми е една религия Wink Ходенето до Израел беше на светска основа, макар и да посетихме повечето Свети места. Хаха, имам документ, че съм хаджийка /купува се за 30$/, но те всички от групата получиха, защото си влиза в цената Wink Моята работа е малко като на Ботев "... Не ти, що си в небесата, а ти, що си в мене, боже - мен в сърцето и в душата..." То и затова казвам, че е странно чувството blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 04, 2018, 12:09:13 »

Случаят е както Еми казва, от меда става по-зле. sad Ще пробвам с антиалергични да видим. Благодаря много!  heart heart heart
в този случай спираш всичко с мед и ериус сиропа е по бърз от тсблетките, да не те излъжат да ти дадат таблетки. не яж шоколад и ядки също дразнят
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #98 -: април 04, 2018, 12:57:01 »

Ериус и аз винаги давам на Мис и действа добре  good
Ама да, най-добре иди да те прегледат smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #99 -: април 04, 2018, 12:58:59 »

Взех го, през това време съвсем бях забравила, че има имам Фенистил, добре че Али ми припомни. От него веднага ми олекна. Сега взимам Ериуса - сироп си купих, да видим как ще е.

Свекърва, на мен ми изписаха антибиотик за всеки случай, обаче това си е чист вирус, за какво да го мъча и с антибиотик? Всички го изкарахме вкъщи, аз най-зле, както Еми каза, много нерви, аман, и аз естествено с най-слаб имунитет. Ами време е да тегля една майна на работата и да си почина малко. Wink То ми е ясно, че ще я влача 2 седмици тая кашлица, обаче поне другите да спят, аз както и да е.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 04, 2018, 13:08:34 »

Виви, мм е с такава , от вчера е на антибиотик и още някви неща. Уж едно и също изкарахме, ама ние с чаля сме си добре и не сме имали кашлица.
Булче, бързо да минава на звяра!
Ние вчера се видяхме с едни приятели, много се радвам че вече откриха градините на заведенията и ще мо ем да ги посещаваме. Децата се надивяха и после спокойно си гледах мача. Днеска се успахме за детския рожден ден даже.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #101 -: април 04, 2018, 14:21:06 »

Аз празнувах с приятелки под слънчевите лъчи. Сега продължавам да си празнувам у дома. Дано съм била професионалист и полезна...и искрена, и мен...и дано съм се намерила, че да мога да дам максимално в подкрепа.
Кара ме да се замисля днешния ден. Обичам си работата, хораааа! Децата ме зареждат и ги обиквам, вдъхновявам се от тях и искам да давам.....дано успявам. Ден за равносметки ми се получи. Какво ми даде психологията? И дали аз й отвърнах със същото!?
« Последна редакция: април 04, 2018, 14:22:50 от nadelina88 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 05, 2018, 07:29:41 »

Добро утро, днес е Велики четвъртък.Ще боядисвате ли яйца?Аз моите ще ги оставя за събота, днес ако времето позволява ще ходим с дребната да играе по площадките smile

Аз тая нощ спах  yahoo било много хубаво!

Хубав и усмихнат, последен работен ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #103 -: април 05, 2018, 08:14:40 »

Добро утро!
Тези дни само ми върви да стягам багажи. Подготвих подаръка на пиленцето ми, пратих пратките за братовчед ми, посрещах други пратки. Като нищо съм омотала кое за кого е girl_haha Куриерите станаха милионери от мен!
Яйца винаги в събота боядисваме. Едно, че майка е била винаги на работа в четвъртък, друго - да са една идея по-прясноварени. Миналата година боядисвахме само с желатинови бои, тази година пак така ще направим. В Кауфланд естествено бяха обещали бели, ама имаше само палет кафеви яйца. pardon Добре, че все пак не са от най-тъмните. Ще пращам ММ утре да купува козунаци и да спрятам пакетите. Поне тази година се подготвих с целофан от по-рано. Трябва и памперси, пюрета да накупя, че току виж магазинчето не работи почивните дни. Направо е като пред свършване на света crazy
Тук стана изведнъж много топло. Вчера пак до късно стояхме навън. Кокона обаче нещо ми се размърсолявя, дано удържим фронта.
Наде, много ти се радвам! give_rose Аз не съм най-големия детешар - не обичам да навлизам рязко в личното пространство на едно дете. Обаче се оказа, че обожавам да съм около моите две. Много ме зарежда дори това да ми се ухилят насреща, да направят смешна физиономия или голямото да изръси нещо весело. Възхищавам се обаче на хора като теб, които срещат не леки случаи и въпреки всичко са толкова положителни.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #104 -: април 05, 2018, 08:30:06 »

Морген!
Значи момичета, ако знаех, че просто едно същество 2,5 кг ще ми реши проблемите със съня на Мис, отдавна щяхме да се обзаведем lol Детето заспива в 22 часа, уморено, но с усмивка на лице и спи ЦЯЛА нощ, чудо!  Oh my ... От време на време ако се размърда, е с една такава доволна физиономия и казва Бау Бау  pardon Изобщо, все се сещам за една много яка мама, дето пише истории и празнуват Света Лина, откакто имат и те четирикрако, лаещо, така и ние, ще празнуваме Света Рая  Girl_hide
Аз лека полека оправям къщата, да не я заминаваме леж, ММ вчера чистил, днес съм муоставила да боядисва яйца и да меси козунаци. Хич не знам как ще му се получи с всички женски вкъщи, но тва е  pardon Утре пътуваме и тази вечер ме чака багаж  angry
Оставям ви, да си сложа в ред Холандията преди да отлетя от тази фирма  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines