Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:50:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149504 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #15 -: април 02, 2018, 08:23:23 »

Морген!
Честито на патерички на всички цветенца  give_rose Булче, ЧРД на теб, да си жива и здрава и добра шефка Wink
Ние имахме доста натоварен с емоции и ангажименти уикенд.
В събота си взехме куче, обещано от мен на ММ, той се кефи яко, Мис също, и аз де, но още изграждаме хигиенни навици и обичта ми се подлага на изпитание  pardon Кучето е смеска между пинчер и чихуахуа, подаряваха го, на почти 6 месеца, поредното женски вкъщи, Рая  Wink Пада голяма игра, Мис се размазва, умира си от кеф да го разхожда, храни, то пък само се вре в нея и се лигави...бе идилия  pardon Само котата недоволства и си утроява опашката, ма ще свикне, няма къде да ходи. Рая тежи 2,5 кг, даже вчера ходих в мола с нея и бях турбо кифла  blum
Аз ще сменям работата, или този месец или началото на юни, тия дни ще го уточним с шефовете. Познайте кой ще ми е шеф Wink Днешната рожденичка  Girl_hide
Вчера празнувахме и на Свекито имен ден, взех ѝ един много хубав крем за лице да се клепа, че нали ми е кипра  girl_wink ММ викаше нещо домакинско, викам НАЙН в никакъв случай lol
Маги, много неприятно с казанчето  angry Ей затова не исках вградено  girl_impossible
Киви, супер за З2  good Какво хвана?
Айде дуи дуи, че трябва да разцъкам едни кодове понеделнишки и не ми се захваща грааааааам, леко ми е УВО вече  blush  heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #16 -: април 02, 2018, 08:39:43 »

Kiw, сънувах те, прибираше дрешки за момиченце biggrin biggrin biggrin

Преди две седмици една приятелка ми каза същото, хаха... ама не, мерси. Нервната ми система е оптимално изпъната с два змея плюс баща им, в момента ще бъде overkill да се забъркам в нещо подобно бебешко.
Иначе подреждам дрешки и раздадох доста момчешки, стигнах до един пакет с бременелски дънки и нощници за кърмене. Жал ми е да ги хвърля или да ги занеса в ХМ, защото си бяха инвестиция, а са запазени, тъй че някой ако има нужда да казва.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 02, 2018, 08:47:04 »

Преди две седмици една приятелка ми каза същото, хаха... ама не, мерси. Нервната ми система е оптимално изпъната с два змея плюс баща им, в момента ще бъде overkill да се забъркам в нещо подобно бебешко.
Иначе подреждам дрешки и раздадох доста момчешки, стигнах до един пакет с бременелски дънки и нощници за кърмене. Жал ми е да ги хвърля или да ги занеса в ХМ, защото си бяха инвестиция, а са запазени, тъй че някой ако има нужда да казва.
Кив, ще ти пиша след малко за дрехите, имам някой предвид но ще питам първо.
А сънят може да има друго значение в съновника. Не знам но беше много ясен.

Честит рожден ден на БУлката ни! heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 02, 2018, 08:48:00 »

Здравейте!

Честит рожден ден на Булчето! Леле, кога стана и ти на 27г, като се появи във форума ми се струваше малолетна хаха. Хайде този твоя да се взема в ръце и да я вдигате вече сватбата Wink Wink Wink

Ние сме на гости на свекитата. Хладно е и тук и не можем да излиза много. Но Бамбук циркулира между младата и старата баба и се забавлява достатъчно. Само дето като му се доспа първата вечер и изкаше да си ходим. Доста го увещавах, че тук ще спим. Ха-ха

Фери, още не мога да повярвам,че имате и куче. Честито на Мис, на теб кураж smile

Маги, успех с ремонта!

Киви, честит ходещ З2!

Хубав ден на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 02, 2018, 08:51:36 »

Панди, кой да се жени ?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 02, 2018, 08:52:07 »

А оправи моя мъж всичко още в събота, просто ми идеше да се гръмна в петък като видях как капе от тавана на съседката под нас  angry В събота той намери теча, оправи го, замаза дето е изкъртено и готово!Добре че разбира и си ремонтира сам! А големия ремонт в хола предстои, ама чакам да му дойде музата, той сам ще каже кога ще го почне.Моята работа е да намеря мебелна фирма и да ми направи проект за мебелите  blum

Киви
, честит ходещ З2, сега вече става интересно.

Панде, приятно изкарване на юг.

Фери
, кефите ме, вие по всички параграфи сте екстремисти  blum

Ние днес ще правим курбан на Моника, че преди 4г на този ден влязохме в болница с бебе болно от пневмония и едва дишащо.Тоя ужас на никой не го пожелавам!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 02, 2018, 08:57:03 »

Добро утро  heart

Със закъснение - Честит имен ден, Панди, Али и Адиктед!
Честит рожден ден на Булчето! Жива и здрава и скоро вожд Wink

От едно известно време въобще не си почивам събота и неделя. Толкова много неща се ступват за тези 2 дни, че ми е нужно да са поне по 36 часа. Като дойде понеделник и всичко си идва по местата  pleasantry
Тази година мислех да си спестя правенето на козунак, но ММ вчера се присети, че много го харесвал и как така няма да правя. Та тази седмица и аз ще запрятам ръкавите  yea
Чудех се дали могат да се сварят яйца в уреда за готвене на пара? То сигурно могат, нали това е и принципът на яйцеварките, ама не знам колко време да ги варя. Някой правил ли ги е така?

Фери, честита работа и куче smile Направо си представям каква идилия е у вас с толкова любимци  pleasantry

Киви, честит ходещ 32! Какво хвана на прощъпулника?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 02, 2018, 08:58:22 »

Добро утро!

И ние бяхме основно навън тези дни. Времето беше хубаво и топло, обикаляхме площадките и се видяхме с приятели. smile  Вчера следобяд мъжете спаха, а аз останах да релаксирам с шоколад и кола. Оправих си и ноктите.  girl_wink
 Вчера брат ми беше именник и вечеряхме при майка ми. После ММ отиде да рита и изпратих Алекс при свекървата (и племеницата е там), а аз се разчистих в нас, че нещо ми е в повече енергията и така до 22.30ч. Заспала съм след 02.00ч голямо въртене беше. Запазихме дата, но нещо ми е неспокойно. blush  Мира не ми дава и мисля за 1757 неща. Надух главата на ММ и ще видим какво ще излезе. pardon
Сега чакам Малчо да стане и да хващаме улиците.  smile

Булче, честит рожден ден и тук! Сбъдване на всички мечти! give_rose
Ама ти верно си ми била наборче, брее..кАжи де..  Girl_hide

Маги, много неприятно. И ние искахме вградено Казанче, но не си спомням вече защо не  ни се получи. Май мястото не беше подходящо.

Киви, честити ходещи крачета! Каква ще е професията на Змейко?

Фери, честит ви нов домашен любимец. Много да го мачкате и обичате.  girl_wink

Еми, да ти препоръчам "Аз още броя дните", на Г.Бърдаров, но го имам само на телефона.  smile

Чакам с нетърпение края на по-кратката работна седмица, за да се гушкаме семейно.  heart
Хубав ден от мен! Дано е слънчев и топъл!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #23 -: април 02, 2018, 09:03:41 »

Хаха ми честно казано хич не си представях, че ще имаме точно такова подобие на куче, но ето...живот  pardon Факт е, че от толкова емоции и игри, Мис две нощи спи спокойно и до по-късно сутрин, тъй че засега има полза от нея Wink
Маш, не знам за яйцата, ма ако не ти се меси, просто купи от някоя по-хубава пекарна, много ще разбере ТМ  pardon В яйцеварката стават бавно, около 20-30 мин по спомен се варят 5-6 яйца, може би и в тоя уред ще е нещо такова  huhhuh.gif

 

Ето я най-новата любимка вкъщи  blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 02, 2018, 09:05:11 »

ДобрЮрто мацки...то добър ден де. Писна ми вече да вали деЙ** Будалкаме се с мЪжо, че е за да не се чувства на чуждо място като се прибере от холандско tease

Ой каква малка шупулка, пък и колата кара heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: април 02, 2018, 09:14:28 »

Лелеее Фери, на теб прилича в очите heart Дали ще расте или ще си остане такава малка?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 02, 2018, 09:21:16 »

Много сладко попълнение си имате вие smile Скай при нас е слънце, ела ми на гости smile

Аз тестото за козунаците го меся в хлебопекарната.Имам изпитана рецепта и стават разкошни!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #27 -: април 02, 2018, 09:26:48 »

ХАхахаха на мен прилича lol Толкова ще си остане, да, малко трябва да позапълни кокалите само Wink Аз като ви казвам, че е пародия на куче  blush Хич не ми се занимаваше с още едни бебе, но бях обещала на ММ като имам нова работа да си вземем, че иначе много разходи се събират...Сега ще тренираме с нея първо махане на памперс и ходене по нужда само навън...после ще пробваме с Мис и гърнето  blum
Маги, я я дай тази рецепта smile Само го месиш там, нали? Послве вадиш, оформяш, оставяш да втаса и печеш във фурната?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 02, 2018, 10:03:03 »

Хихи, Фери, супер ти е планът за памперсите smile Направо и двете по едно и също време, да е на едно чистенето Wink Много миличка и гальовна изглежда Рая  Love girl

И аз ще го слагам козунака в хлебопекарната тази година да мине първото месене и втасване. Не си го представям с малкия таласъм да правя цялата процедура. То май всяка рецепта става за месене в хлебопекарна. Аз ползвам предаваната от десетилетия от баба на мама и т.н.  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 02, 2018, 10:11:53 »

Машка, пусни го 3 пъти да се премеси в хлебопекарната, за да стане на конци.Веднъж не му е достатъчно.Аз написах рецептата дето правя в темата за готвенето.Като аз съм я модифицирала малко smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines