Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:02:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149521 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #600 -: април 27, 2018, 07:29:16 »

ДОбро утро.Само аз съм в затъмнение за тия драми около Кейт.Гледах аз в нета разни колажи как изглежда Кейт като е родила, как изглежда една майка и да ви кажа, зависи от жената, от раждането от всичко.Сестра ми след първото раждане след 1 час обикаляше напред назад и се шматкаше.Други жени едва ставаха.По спомен Кейт, след първото раждане и нощува в болницата, а това и е трето все пак и то не е с много голяма разлика от предните две, та организма по съвсем друг начин действа.

Свекс, що така ще ни изоставиш.Ина и Мари и те не пишат.Съвсем ще оредеем  sad

Аз днес не знам какъв ден ще ми е.Имам работа, но нямам стимул(сефте), нещо работата за тези общини ми носи само негативи и много нерви.

Хубав и усмихнат ден!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #601 -: април 27, 2018, 07:37:03 »

Искам да ви напиша 100 неща, ама съм првз телефона., сори give_rose Липсвате ми!
Работата е добре, то още смене в обучениепонеделник, около два месеца. Най трудното засега е една система с кодове за всичко, но ще я борим  good Цял ден сме само на английски, странно ми е blush Хората около мен яко мрънкат за системата, че трябва да стават рано, много ги мързи отсега, не знам  angry Иначеее единия ден ни черпиха пица, вчера понички, стомахът ми е доволен lol
За сурогатството мисля като Чери, ловим те, много ме кефиш give_rose
За Кейт...ясно е че е пипната, но то и третото сигурно бързо се изстрелва и лесно ;-)
Целувкен на всички  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: април 27, 2018, 08:10:29 »

След повече от година, най-после сменят дограмата на входа. Доживяхме!  Големи разправии бяха.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: април 27, 2018, 09:09:01 »

О Панде, супер.Имахте проблеми вие с дограмата и сега ще я смените спокойно.Браво!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: април 27, 2018, 09:15:12 »

Пандич, честито ви. Блокът има друг вид с дограма. good

Аз отдавна съм казвала и тук, че единственото нещо което остава при нас е любовта, която даваме. Другото всъщност май не зависи от нас. А и да зависи- не винаги се справяме. А и да се справиме, както вика братчедка ми- кво от това, накрая всички ставаме на л*йна. pleasantry pardon

Аз нямам срещи от третия вид, за щастие- много съм страхлива. Но пък имам прекрасни сънища, с хора които вече ги няма, или други- които ги има, но няма как да ги има в моя живот. Така че поне тази реалия ми е прекрасна.  smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: април 27, 2018, 11:59:02 »

Здрасти!!!
Включвам се по казуса Кейт: Има ли въобще такива жени, които да са толкоз дезинформирани за раждането, че само Кейт да им е ориентир. При толкова много информация... Ако очакват само от Кейт фийдбек значи са супер-зле. Мен си ми хареса как изглежда. Определено след Кико и аз щях да изглеждам добре ако ме бяха изписали същия ден. Малко грим и сресана какво толкова?! Аз не съм ориентир защото раждам лесно по принцип. Даже с Кико нямам дори шев и кройка с което се гордея. Всичко беше въпрос на половин час при мен и защо да не изглеждам добре след като родих след 3 напъна?! Да го ....... всички хейтъри!!!
Чакам името с нетърпение. Мен най-много ми харесва Алекзандър.
Отивам да се разкрася и аз малко.
После разходка и т.н.
Хубав ден!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #606 -: април 27, 2018, 12:14:59 »

Люис Артър Чарз момичета е името.  heart

Някой имал ли е проблеми с апандисит? Били ме долу вдясно, ходих на лекар, ама уж каза, че не е това, ама и той не знае какво е. От вчера на обяд се появи, не е силна болка, ама като се движа или го натисна си ме боли. sad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: април 27, 2018, 12:34:43 »

Добър ден!
Знаете, че съм малко смотана/а може би не малко/, ама не ми се получава качването на снимки /въпреки помощта на Фери/, за това си представете, че съм качила снимка на торта  Birthday Birthday Birthday и ви черпя виртуално за рождения ден на мм. Приготвила съм му парти изненада за утре и вече едва издържам от нетърпение да му видя изражението, когато вместо поредния куриер види приятелите ни  heart
За Кейт, ми е нормално да изглежда добре. А и реално са минали 7 часа, достатъчно време е да се освести. Аз се изкъпах 4часа след раждането и си се чувствах добре, но и много бързо беше всичко, даже вечерта когато ми се обади док я питах кога може да си ходя, а тя чи каза " принципно веднага, ама трябва да останеш 3 дни"
Фери, успех с програмата! Дано скоро имаш повече време да разкажеш.
Виви, консултация с друг лекар?
Панди, айде честита дограма!
На мен са ми интересни срещите на Мери ми ит 3я вид и ще ми е лпбопитно да я прочета. И аз като Еми само на същи разчитам, даже си имам 1 любим как преди няколко години сънувах целия отбор на Реал и ми обещаха да вземат купата и после наистина станаха шампиони- смешно звучи, ама беше страшно пророчески сън, защото се случи точбо ккато Рамос ми каза  crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: април 27, 2018, 13:20:31 »

Виви, мерси за инфото. Само на Шарлот и харесвам името smile

Аз под срещи от третия вид реших,че извън земни е виждала мерими lol)

Падам с Рат и Рамос lol
Ама все пак и аз сънувах, че ще имам момче и ще се казва Бамбук lol lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #609 -: април 27, 2018, 13:33:51 »

чарлз, изтървала съм една буква, мен Люис много ме кефи като име. smile Само ме дразни като им дават по 5-6 имена, ясно, че там са кралски особи, ама ся с тия 3 имена. Какъв е смисъла? Иначе тоя принц горкия, както е 3-то дете, никой няма да му обръща особено внимание. Wink

Вярно, че 3-то дете сигурно се ражда по-бързо ... аз не можах да повярвам, че е почти 4 кила. Знам, че Кейт е болезнено слаба - брат ми я е виждал на живо и каза, че е направо анорексична, та такава жена да износи 4 кила бебе, ами да ... явно и дават някакви извънземни добавки. :Д
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: април 27, 2018, 13:36:32 »

Добър ден!
За интересни неща си говорите.
По въпроса за осиновяването имам ясна позиция ,за това съм.Уважавам хората ,които поемат тази отговорност.Кумата ми е осиновена и много се е притеснявала дали ще я обичам както братовчедите й(тя 1 братовчедка на ММ).ДА много си я обичам,прекрасна е .Знае ,че е осиновена и много държи на родителите си.Кръщелникът ми също е осиновен.Много бройни опити за забременяване бяха там последните два почти фатални за майката.Единия беше след осиновяването.Невероятен млад мъж е вече.Виждала съм и друга ситуация обаче ,дете осиновенона 5 години.Никога няма да забравя първата си среща с това дете.Бабата го беше завела да закуси в сладкарница седната ръка криеше храната ,а с другата късаше от закуската и слагаше в устата си.Помислих,че е някое тяхно роднинско дете,но бабата едва чуто каза ,че са го осиновили.Прегърнах я и я целунах от уважение.Много е сложно там психолози и много ,много работа от страна на майката и бабата.
Сурогатното майчинство ми е малко мътна история.Най-вероятно за някой е изход от сложна ситуация.Приемам го.
Рат,голяма тръпка е организацията на такова парти.И аз съм го правила.Ще е страхотно. Bravo
Панди, и в блока на нашите са големи драми,но то май навсякъде е така където живеят повече от две семейства.
Маги,дано по-нататък изпиташ удовлетворение от работата си и Общината.
Али,може пък да стане световноизвестен маникюрист твоя буболек. girl_wink
Сори,ако съм пропуснала някой в калабалъка.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: април 27, 2018, 14:07:28 »

Панди, ти се смееш, ама направо си беше свръхестествено. Първо целия итбов се озова в заведението, в което бях /не знам кое е това място/, после ги заговорих и седнаха при мен. Като ги питах ше бием ли Атлетико /финала ШЛ/ и Рамис ми каза "няма начин!". После всички взеха да се хилят и каза "чного ясно, ще е трудно, но ще ги бием" или нещо такова. След няколко дни беше финала- до 90мин Атлетико бяха шампиони с резултат 1-0, а аз се тръшках и ревях като магаре у нас /че и публика имах, бях поканила 100човека да гледаме мача/ и 92мин точно Рамос вкара гол, продължения и ги биха. Та как да не вярвам!
Цвете, много е яко наистина. Аз и друг път съм го правила, ама тоя път вдигам нивото на организация.
Свекърва, ти по любов ли се изнизваш около Гергьовден?
А имеро не е ли Луис?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #612 -: април 27, 2018, 14:33:14 »

Много набързо влизам само да се похваля, че си имам племенник heart Жената на братовчед ми роди днес. Бебчо е очаквано неогромен, но всичко е наред. Има и прекрасно име.
Ох, от сутринта ми е ревливо cray yahoo ... ама от радост!
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: април 27, 2018, 14:36:41 »

Свекс,що ни зарязваш? girl_impossible
Срещи с отвъдното имам понякога в сънищата си.Вярвам в такива неща.Магии,уроки,куршуми и т. н.Понякога имам усещането,че ми се случват неща,които са ми е случвали и преди.
Али, да е здрав и честит!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: април 27, 2018, 14:41:23 »

Али, да е жив и здрае, и с много късмет!
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines