Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:30:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149515 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: април 14, 2018, 13:15:29 »

Привет.Ние се разбихме от ходене с Моника, тя и колело кара.Ще трябва да и взимаме ново, това и е много малко  nea

За кучетата, аз много обичам и съм я научила да пита стопаните дали може да ги пипа.Никога не съм я плашила с това, че ще я захапят, никога!Обяснявам и показвам.Преди месец някъде така тича с един кокер гонеха се взаимно, че накрая и двете едва дишаха  blum В съседния вход имаме питбул, миналото лято беше бебе и всички се счупиха да си играят с нея, но сега не съм я виждала и честно, страх ме е.Имали сме булонка, така я беше влачил един питбул едва оцеля.Та сега ще подходя с малко резерва и много наблюдение.

И на мен ми се приходи на Пловдив от това описание на Свекърва!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 14, 2018, 14:40:45 »

Рат,лепнала е да.В болница ни приеха с ларингит diablo  думи нямам колко ми е криво
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #287 -: април 14, 2018, 15:31:58 »

Ооо, Лоли, кураж и бързо оздравяване! Ларингитът е супер непритен и споре мен по-добре че сте в болница.

Свекърва така хубаво рязказа за Пловдив, че ми се доходи. Всъщност ние сме планирали едно ходене по-натам, ама малко да отраснат дечурлигата.  На мен ми е един от любимите градове в България❤️

За кафемашината дето пита Машкя и аз да се изкажа като пробвала  почти всички автомати. Къщи имаме Неспресо, в българското вкъщи Сенсео, сега като бяхм в бг имаше Долче густо. Неспресото наистина прави най-хубаво кафе, но стои въпросът първо за поръчването на капсули до България и рециклирането им, защото тук се връщат за рециклиране, но в бг няма как и не е много готино да се хвърлят. Долче густото също прави много хубаво кафе, капсулите са пластмасови, което на мен в дългосрочен план не ми харесва особено. Сенсеото прави нелошо кафе, ама малко слабичко като цяло, падчетата са хартиени. Иначе от кафемашина, която мели кафето на момента по-хубаво няма. Ние специално избрахме капсули, защото чистенето е по-малко.
За кучетата съм по средата - не искам децата да се стррахуват, но се дразня на собственици, които не си гледат животните.

А за оставянето вкъщи с децата... болбата ми тема. И с двамата се върнах на работа, когато бяха на 5,5 месеца, бабите ги гледаха до годинката, после ясла. Ако можех, бих стояла до година и половина поне, но просто такъв вариант при нас няма...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: април 14, 2018, 18:11:31 »

Лоли, кураж! Дано мине бързо sad

иначе предния път София спа целия ден след ваксината, будеше се на 3ч за ядене и това е.. към 16ч, се "съживи".. но температура нямаше тогава, а я мерех на всеки 30 мин имам чувството хаха smile сега може и това да е била реакцията.. знам ли.. дано е заминало, каквото и да е..  Днес цял ден бяхме в гората, поспа, поиграхме си.. добре ни се отрази, само тримата не бяхме оставали в почивни дни отдавна  heart

Ние сме с Долче густо.. но е само за гости, Илиян рядко пие вкъщи кафе.. .. аз вече от почти две години пия кафе мега рядко... най-много някое капучино или лате навън, но в нас никога не бих се сетила.. използвам я за гореща вода за чай по-често хаха smile Иначе много харесвам кафе-машината на нашите.. Имат Саеко, кеф ми е да правя кафе на нея.. изглежда страхотно  blush

Киви, по-добре Пловдив, отколкото Рилския манастир  huhhuh.gif
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 14, 2018, 21:24:04 »

Свекърва, много хубаво описание smile с мм си направихне такава екскурзия през 2012г  smile Археология музей е много хубав също smile съкровищата от  Дуванли са там.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 14, 2018, 21:59:25 »

В Пловдив съм ходила като малка, после в училище имахме екскурзия ама тогава гаджето ходи, а бяхме скарани и се разбрахме аз да не ходя.  Та съм го замислила като дестинация, ама първо да стигна до България.

Тук времето е много хубаво, днес слязох до Ситито, не бях ходила сигурно половин година. Навсякъде са разкопали, променили са маршрути, кипу усилена работа. Някъде четох, че се очаква до 2025 да е най-добрият град за живеене в UK. Индрустриален беше, застарял, изглеждаше запустял и сега рушат много сгради. Някои магазини са затворили, други са се преместили. Странно ми беше.

Лоли, бързо оздравяване и прибиране ви пожелавам, стискай зъби, ще мине.

А за кучетата и децата - честно, много се дразня като дете се разреве от куче, защото върви към него/души го или нещо подобно. Това е абсолютно насадено от родителите. Примери бол. Нашите приятели, дето момичето се прибра с детето в Бг сега, като бяха тук и постоянно бяхме заедно с детето и кучето. Бащата е гнуслив, не го е страх, но не даваше Марс да доближава малката, за да не я ближе или нещо... Е познай, той като я дърпа всеки път като той се опита да я доближи, тя остава с впечатлението, че е нещо страшно и тате я пази. Майка и пък даваше да го пипа, да я души, но...нямаше начин вече. Като я приближи тя започва да пищи.  angry Не съм влизала в спор, щото всеки си знае, но едната вечер му се изрепчих, че Марс си е вкъщи! Той е на гости.  diablo
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #291 -: април 15, 2018, 12:39:53 »

Леле Лоли, как сте?каква и е терапията? Не можахте ли вкъщи да го овладеете? Скори да ви изпишат!

Я свекс виж още колко идеи ми даваш за разходки. Лошото е че ние обикновено вечер се разхождаме, ама съм си заучила екскурзоводството, слизаме на Джамията, говоря за нейната история, обяснявам за стадиона, за как е открит. През деня като минаваме през тунела говоря за Амфитеатъра, как е открит. Каквото съм запомнила   pleasantry

Чери, на Звяр никога не съм му бранила да гали куче, ама са му абсолютно безразлични, поглежда ги и не го интересуват, нито иска да го душат, нито да го ближат. Та си е до дете
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #292 -: април 15, 2018, 13:31:39 »

Ей, Панди, хубаво напомни good heart Забравила съм го Археологическия музей, много дълго време беше затворен за ремонт. Оттам едва извадих едни евреи, че гостуваше оригиналът на Панагюрското съкровище. То беше ахкане и охкане, ама наистина си заслужава да се види. Ако влезе в програмата, то тогава се показва и Площад Съединение, синагогата е в района, но не пускат без специални разрешения и в близост е заведението, където е сватбата на Мери-ми. Интересно е като стил, а има и обедно меню на сносни цени, с хубаво качество. Там си пият кафето архитектите на града, навъртат се и юристи.
Ако остане качване до Альоша, или просто минаване по бул. Руски, един от най- красивите булеварди с огромни чинари и красиви къщи на богати фабриканти, има хубаво емблематично заведение "Малкия Бунарджик". Отвориха отново сега по Великден, след дълъг ремонт, казват, че е добре направен. Мястото е известно с това, че открай време се сервират жабешки бутчета.
За хора, познаващи Стария Град, особено за млади, в последно време Сахат Тепе е много на мода.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #293 -: април 15, 2018, 13:52:55 »

Лоли, много неприятно  sad Дано бързо се оправи Кари  heart Не знам в такава ситуация дали бих си хабила нервите да се разправям с родителите на другото дете girl_impossible Имам чувството, че някои хора създават децата, само защото "трябва да имаш" girl_impossible girl_impossible Кураж и прегръдки heart

Та тъй ... жокери приемам, до къде може с кола, къде се паркира, интересни места за хапване, освен стария град нещо има ли за гледане ( и аз какво написах)... Абе абсолютен резил... да сте ми толкова близо, а аз все транзит да минавам.
Киви, дано не се включвам малко късно, от къде ти е чужбинската делегация, какви са по националност? И с колко време разполагате? Аз си имам мой маршрут, по който развеждам гости, но зависи и колко ще могат да ходят, защото по Главната + Капана + Стария град със спиране пред Тримонциум са си над 12 км. Вие със змейовете ли ще сте, защото и това е от значение. Дай малко инфо и ще мога да дам максимално предложение girl_wink

Тъкмо си пиша поста и свекърва ме изпревари с част от местенцата съкровища  girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: април 15, 2018, 16:18:40 »

Булче, античен театър е, няма амфитеатър в Пловдив Wink

Лоли, бързо да оздравява малката!

Мен ме е гнус да ме ближат/душат кучета. Куче, крава, прасе, все тая мие. Дребното много се радва на кучета, ама иска да го бърша.

Да ви почерпя за имения му ден smile много му харесвам името и как лесно го избрах. Да му носи здраве и късмет smile

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: април 15, 2018, 16:37:04 »

Честит имен ден на Бамбук! Да е жив и здрав!
Лоли, много съжалявам за Кариб дано бързо мине и ве приберете! А на това дете следващия път бих запукала дядото с вестника  diablo
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #296 -: април 15, 2018, 17:41:02 »

Панде, Честит Имен Ден на Бамбук heart Голям да порасне и белички да прави  diablo lol lol
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: април 15, 2018, 19:12:08 »

Честит Бамбукден, Панди smile Да ви е здрав и много да се радва на живота.  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #298 -: април 15, 2018, 19:37:30 »

Честит да е Бамбук!

Хахах виж аз разлика между амфитеатър и античен театър не правя  blum, трябва мъж историк да питам  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: април 15, 2018, 22:09:15 »

Честит имен ден на Бамбукче! Да е здрав и все така сладичък!

И аз не правя разлика  shok blush
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines