Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 12:08:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 154869 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #135 -: април 10, 2018, 08:41:59 »

Морген!

Свекс, ще ме прощаваш, но те пропуснах вчера, да си жива и здрава, и аз ти пожелавам внучета в най-скоро време heart heart heart
Ние имахме чудни празници, никаква почивка не видяхме  angry В събота баба падна, не лошо, но се подпря на ръката и нали е трошлива - счупена китка...та три дена летяхме по болници Беркивица-Монтана. Наместиха я, гипсираха я, уж е добре, изписаха я вчера и си я докарахме тук. Но малкият дявол беше слава Богу!
Ние с ММ нещо подмсърчаме и гърлото се опитва да ме хване, нооооо няма да се дадем  beating
Мис беше супер киселяк тия дни, за разкош на цялата ситуация lol
ДОбре, че днес съм на работа малко поне да поседя на стола.
Колата ни май окончателно сдава багажа и не искам изобщо повече пари да лепим по нея  angry Ще търсим нова. Ако тръгне тази с минимални попкравки и вложения, добре, ако не - сбогом, че достатъчно нерви и пари лепнахме по нея  pardon
Почвам тази седмица да събирам документи за ясла и за работа  smile
Кучето свикна да ходи само навън по нужда и сме много доволни  good Иначе е мързел, хич не е по разходките, дай му само вкъщи да подскача с гърджавите крака. А котката ми се вижда ОГРОМНА до тва дребно и пикливо куче, все едно е бременна, ама непорочно зачатие, кастрирана lol
Айде Чуууус!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 10, 2018, 08:50:43 »

Христос Воскресе!

Свекърва, честит рожден ден! Да си жива и здрава, все така колоритна, много да пътуваш и скоро баба да станеш Wink
Направо да ти завиди човек за колорита от гости. Все нещо интересно около тях smile

Фери, дано се възстанови бързо баба ти! И ние сме на същото положение с колата. Не е счупена, но всичко й трака. Миналата седмица един спря в нея и калника пак е одран. ММ отказва вече да я правим и се оглежда за нова. Дано изчака да свършим с ремонта, че там нещата съвсем излезнаха от предвидения бюджет и въпреки това с такъв размах продължаваме ... направо настръхвам вече  nea

Вчера около обяд се завърнахме, доста е приятно като се прибираме рано от някакво пътуване. Така почти целият ден е пред нас и не го губим само в багаж и пътуване.
Няколко дни нямах достъп до интернет и се оказа, че било голяма почивка. По цял ден в парка. Успяхме да се видим и с кумата. Много е хубаво да се видиш само с възрастни без да тичаш след някой Wink

Днес ми е много странно - Иван е на ясла, имам някакви задачи, но нищо спешно и направо не зная от къде да започна. Даже не съм тренирала още  pardon

Оставям ви да си допия кафето и най-вероятно ще изляза smile
Светла седмица на всички!
« Последна редакция: април 10, 2018, 08:54:02 от ma6ka_ » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 10, 2018, 09:23:07 »

Добро утро!

Свекърва, да си здрава! Много хубави пожелания са ти отправили. Присъединявам се към всичко!  give_rose

Ние няма от къде са се завръщаме. Бяхме си тук, освен в петък, че бяхме молци. От бързане не накупихме всичко, което ми се искаше, ама другия път.  И както е редно по празниците,  Алекс беше с температура и сополи, а аз още съм с хрема. Добре, че не тръгнахме на някъде. Иначе времето беше разкошно и бяхме навън. Не се чувствам преяла с козунаци и агнешко. Има какво да се желае още.
Сега се завръщаме към нормалното ежедневие и следваща почивка - чак август, когато е отпуската на ММ. Трябва и режима на Алекс да оправям, че винаги, когато баща му е почивка, нещата излизат извън контрол, а аз откачам така.

И аз има какво да се оплаквам от нашата кола. Ама много.. Отиват на зле нещата и никой не може да каже какво й е точно. Всеки гадае и предполага. Това, което е най-вероятно и почти 100% сигурното е, че ремонта й ще излезе почти половината от цената, на която е купихме.  crazy


Фери, дано се възстанови бързо бабата.


Не мога да спра да кихам. Не знам как не съм събудила Алекс досега.

Хубав ден от мен!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #138 -: април 10, 2018, 09:32:03 »

Пфуууууу тия стари коли  NO
Миме, това новата ли дето я взехте, или така и не стигнахте до нея?
Маш, нашта изобщо не ще да върви...едвам сме изкачили баирите вчера, добре че имаме една оборотна дето седи в двора, ММ я беше паркирал за мен, ма аз хич и не искам да карам, та ще закрепи положението докато се обзавдем...
На мен щеше да ми е много хубаво да си останем тук, ама много, нито на козунаците съм фен,. а мама беше омесила 5!, нито на агнешкото в големи количества...Но винаги избирам да ходим да видим бабите, докато все още имаме тази възможност smile Всеки път си мисля колко  празна и хубава ще е София...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #139 -: април 10, 2018, 10:03:42 »

Христос Воскресе! Пожелавам ви здраве и хубави поводи да се събирате с близките си.
Свекърва, честит рожден ден! Благодаря ти, че те има тук сред нас give_rose
Хайде, сега пиши пак на онзи младеж с майчината сълза и го питай роднините на лястовицата какво да ги правиш Girl_hide

Аз се включвам късно, защото нависоко има много туткав интернет.
Ние прекарахме два дни на вилата. Бях супер скептична, защото за един празник помъкнахме един багажник неща. Отделно ми предстоеше близка среща с ин-лоу, а тя по празници е винаги киселяк. Оказа се, че този път дяволът не е толкова черен. Празнувахме на вилата на семейни приятели, бяхме навън (времето се противопостави на синоптичните прогнози и имаше много Sunshine и smile ), нямах пряк достъп до дразнители, а се съсредоточих върху приятни на мен хора.
Отделно, ще се пръсна от гордост, ама не мога да не се похваля lol - след толкова време, в което активно съм карала, за първи път преодолях себе си и карах планинско. Можехме да изчакаме и да сме втори курс, но казах на ММ, че аз ще карам и го направих. Пътя съм го минавала много пъти, но никога не съм шофирала аз и реално идея си нямах как ще се държи колата ми на рязко изкачване и остри обратни завои. Уж близо, близо, но си е път и носех отговорност за цялото семейство.
И ние сме на етап смяна на моята кола. Чакаме свекър ми да си купи нова кола, аз ще взема неговата, а парите от продажбата на моята ще му ги дадем на него pardon Пак ще са големи схеми lol Дотогава ще си търкалям кабелите на задната седалка, че колата кога пали, кога решава, че трябва някой да дава ток pardon
Фери, съсипа ме с описанията на фауната у вас lol

Днес ще съм активна и ще зареждам батериите на слънце, защото снощи цяла вечер малкият скърцаше или ревеше. angry Когато най-сетне (към 6) той заспа що годе дълбоко, другото мънинко същество се разплака от кошмар. Беше много хубаво да лежа до нея и да си я гушкам и мириша heart, но е много ритлива, та трудно човек може да спи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 10, 2018, 11:25:47 »

Всички сме изкарали различно, хем празнично хем емоционално.

Фери
, съжалявам за баба ти и китката и.Дано бързо се оправи.Този тип кучета вярно са мързели.За колата, аз съм без думи, не за друго и ние го играхме тоя танц!

Али, браво на теб, супер сте си изкарали.

Аз съм ужасно уморена.Тази нощ се събудих към 5 и повече не мигнах.Нещо матрака не е моя.От известно време се събуждам с ужасни болки в гърба и кръста, мисля, че се е слегнал и не ми е удобен.Ще карам мъжът да го завъртим и да видя ще има ли някаква ответна реакция, ако ли не, ще мисля и нов матрак за купуване....
« Последна редакция: април 10, 2018, 11:30:27 от магито » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 10, 2018, 11:44:13 »

Добър ден!
Фери, бързо да се оправя баба ти!
На всички с про леми с колите желая не разоряващо решение.
 Ние вчера вечерта се завърнахме благополучно, след като по магистралата беше ужас и даже слизахме от нея. Много хубаво си изкарахме, карахме ски да закрием сезона /вече чи липсва зимата, не съм изобщо добра, ама много ми се кара още  cray/. Месих козунаци по стара рецепта и станаха страхотни  danceg мисля тия дни пак, че нещо много бързо свършиха  Girl_hide. Само ме е яд, че вчера не си взехме чао с баба, ама тя отиде на помен и се забрави, а трябваше да тръгваме /не се научи да си носи джс-ма с нея, а го ползва за домашен./
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #142 -: април 10, 2018, 11:53:29 »

Благодаря ви  give_rose
Ние тоя танц с колата вече го играем 5 години, откакто сме я взели  angry Все нещо има, имам чувството, че само боята не сме ѝ сменяли...някои неща по няколко пъти даже crazy  Затова сега ще се озорим малко, ма ще си вземем нова или почти нова, надявам се де  pardon Че все някоя черна дупка изниква  blush
Маги, що така с тоя матрак  huhhuh.gif
Хехе браво на Али за смелостта  Bravo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 10, 2018, 12:18:44 »

Предната ни кола беше така.Моя мъж я купи импулсивно, първата му кола.Едно волво ужасно.Имах чувството, че с фуния изливаме парите в нея.Тая не бяхме правили нищо по нея 3 години и накрая така ни предаде, че си го взе с лихвите sad Абе коли!

Матрака не знам защо така.Сутрин ставам като бита.Гръб, ребра, кръст, всичко ме боли от него.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #144 -: април 10, 2018, 12:27:03 »

Егати чудото с тия коли. Ние тая я взехме с такъв кеф след като се загаджихме и решихме да си излеем някъде спестяванията. Ма на по 20 години какво ни разбира главата, хареса ни на външен вид, че е дизел и тва беше lol Сега даже не искам да я продаваме, щото ще ми е гузно за който я вземе  blush
А за матрака...може верно нещо да се е деформирал, но дано не се налага подмяна и на него  good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 10, 2018, 12:39:01 »

Фери, на мм дядото казваше "очи гледали,очи плакали" щото и ние продадохме първата кола със сума ти забележки, ама това е  pardon да си гледал. Когато се взима кола на старо винаги грябва да предвидиш, че вероятно някой се отървава лт нея и й има нещо.
Маги, дано със завъртане на матрака се оправят нещата!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 10, 2018, 13:02:07 »

Здравейте!

Аз сутринта чистих, готвих, пране, простиране. След това излязох с Бамбук и още сме навън smile
Аз се чувствам много добре, откакто можем да стоим навън за по-дълго smile доста по-бързо и приятно ни минават дните. Разбирам,  защо миналата пролет въобще не съм мислила за ясла, но този път ТКЧ вече е в чакащи.

Цялата почивка я изкарахме прекрасно, наистина няма от какво да се оплача. Вчера тръгнахме достатъчно рано по подбалканския и се прибрахме преди да има трафик.

Фери, бързо възстановяване на баба ти. Като дойде време да обърне внимание на физиотерапията, защото на ММ бабата миналото лято само се глезеше и сега се жалва, че и е обездвижена от части.

Свекърва, много интересен гост си имала smile

Хубав ден на всички smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #147 -: април 10, 2018, 13:52:19 »

А, Рат, аз не искам просто така ад я пробутам на някой дето после ще ѝ се ядосва...разбира се, добре ще е, но предпочитам да не ме благославят после.
За физиотерапията, ше я причислим на кума, той нали е кинезитерапевт, та вярвам/надява, се няма да има проблеми, Панде smile Догато зацепя какво е ТКЧ  blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 10, 2018, 14:06:41 »

Фери, ти си добра душица, ама вие пускали ли сте я за продажба? Нам ен в началото като я пусках ми беше много криво, а никой не се обаждаше. Накрая като я пускахме вече за Н-ти път само се молех някой да я взима и да ни отърве от бездънната яма за наливане на пари.
Панди,  желая късмет и успех на ТКЧ/и на теб\ с класирането! Ако не го запиши в университет и без това е по-лесно влизането  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 10, 2018, 14:20:26 »

Какво е ТКЧ?Моя мозък спи.

За колата да не ти пука има си хора за всичко.Значи Волвото го взеха за части.Виках си кой идиот ще се набута с тая трошка, е намери се.Дойде човека и я купи за нула време.Като тръгнем да сменяме и тоя опел съм сигурна, че ще се намери някой за него.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines