Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:21:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великденски подаръци - 2018г  (Прочетена 47816 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 10, 2018, 02:24:25 »

 give_rose


* IMG_8987.JPG (46.62 KB, 245x327 - видяно 7400 пъти.)
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 10, 2018, 02:25:46 »

 give_rose


* download.png (34.39 KB, 150x150 - видяно 7267 пъти.)
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 10, 2018, 02:26:53 »

 heart heart heart


* IMG_9020.JPG (52.91 KB, 309x412 - видяно 7319 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: април 10, 2018, 07:05:34 »

Ей, най- накрая разбрах с какво са пълни лалетата и за какво служат, чудесна идея give_rose give_rose give_rose И двете зайчета са прекрасни heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 10, 2018, 09:02:23 »

Лоли, мн изпипан подарък си имаш, честито.
Вивето ако е оздравяла, я викам тук в изповедалнята, че още не си е снимала подаръка good
А аз търпеливо ще чакам моя, може би птичката ми го носи отдалече. tease
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 11, 2018, 12:11:36 »

Али, много се радвам, че всичко е пристигнало здраво и невредимо, притеснявах се за сервиза. Маковете и на мен са ми много любими, а самият медальон има онова винтидж усещане, което винаги ме грабва. Със здраве да си го носиш  smile

Лоли, прекрасни подаръци, браво на Миленка, личи си колко се е старала!

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 11, 2018, 15:57:18 »

И моя подарък стигна до мен, а аз стигнах до форума.  danceg

Вече се чудех коя е моята Фтичка, някак се бях заблудила, че тази, която се оказа вече е подарила на някого и не чаках от нея. Интригата съвсем се завърза тази сутрин, когато дойде пощата и видях името на кутията....съвсем нищо не ми говореше.  Eeager Обаче бях хванала да готвя и исках да приключа, за да си го отворя на спокойствие, да направя снимки и тн. Докато готвех съвсем превъртях всички бивши съфорумки, убедена, че е някоя не пишеща често. Да, ама не - Alichka е моето гардже. Наистина се учудих колко не ти знам името  funnytooth

Подаръкът:
Първо - Когато пишех какво искам, бая се замислих дали да не кажа подправки, обаче си викам... абе какво ще занимавам хората. Е Али ме е надушила и си получих цял куп подправки.
Второ - онзи ден, след като си тръгнахме от БГ магазина ме хвана яд, че не си взех едно нишесте да си направя кремче, та го мислих цяла вечер тоя крем - ето ми го днес в пратката - при това малина.... най-любимият ми вкус  chee Torte
Трето - сутринта точно прибирах купата от яйцата и се чудех да си пазя и изкуствената трева или догодина да купя нова, тя не беше нищо особено и тн... размишления. Е. ..в пратката имаше много яка изкуствена трева.  yahoo
В една дума съм много доволна от подаръка, господин Череш и той, особен ценител на подправките  heart Благодаря на Али, а дори не закъсня...реално за това растояние и БГ пощи си е точно навреме. give_rose

Ето го и в снимки:
Къщичката веднага стана къщичка за писма. Имаше и изкуствени листа и едно друго, което представа нямам как се казва, но е изкуствено разстение. Също и сетове за хранене с великденски мотиви smile


Това са висящи орнаменти с много сладки птички, да сме в темата.  Wink



Благодаря  heart heart

Моят подарък трябва да пристигне до края на седмицата. Вчера беше в Германия smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: април 11, 2018, 16:13:01 »

А така, има и лукчета good heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #53 -: април 12, 2018, 08:11:30 »

Еха! Аз пуснах пратката в сряда. Като се има предвид четирите почивни дни тук, си е супер точна доставката Bravo Ама аз отказвам да ходя в централна поща, която ми е по район и ходя в тази, която е сборен пункт за всички пратки от града. Там и служителките са млади и супер отзивчиви good
Беше много смешно изпращането. Бях на консултация с дребния и реших да чукна в интернет да видя ориентировъчна цена. Добре, че бях седнала - мярнах нещо от типа на 55-65 лв и shok Моите съседи, когато летят без багаж, си пращат нещата с бг пощи и си виках - То за Мартин е евтино явно, ама той мисли по английски стандарт. После си викам - Да бе, евтино! За тия пари лично мога да стигна до Чери tease
Отидох в пощата с кашон от какво - естествено от памперси pardon Шарен, шарен... Жената ме погледна и каза, че нямат в момента опаковъчна хартия и така не може пратката да лети. Зад мен на опашката една жена ми посочи от кашоните до масата и ми каза кой щял да стане. Стори ми се малък, ама жената работела и тя в пощата и както се изрази била професионално изкривена вече funnytooth Кашонът беше баш по мярка. Плахо попитах за цена, а служителката зад гише ми каза 20 лв. Тук за втори път се опулих, чак като крадец се почувствах предвид видяното в нета lol Малкият ревна от разпъването на тиксото, та само написах адреса и бях изпратена по живо и здраво да си ходя, а те щели да ми оправят пратката. В последния момент се сетих да драсна и едно UK най-отдолу Girl_hide

За съдържанието - трябваше да е нещо нечупливо и сравнително леко. Подправките бяха задължителни. good Както татко се изразява - Англичаните са владеели цяла Индия. Да си бяха измели трюмовете на корабите и храната щеше да им е по-вкусна lol Идея си нямах какво имате там и ти пратих някакви по-нашенски вкусове.
Нишестето, както ти казах, ми се беше запечатало, че ти се жалваше от липсата му. Наскубах почти от всички видове. Пък си викам, ако ми е къса паметта, няма да е излишно в крайна сметка... pardon
Да, има и лукчета girl_haha
Къщичката мислех в първия момент, че е за ключове. После видях, че е кашпа и може да се ползва за цветя, за великденски яйца, ако щеш, или пък да си държиш безумния брой нишестета tease
От същата клонка аз си направих венец на входната врата. Защо само по Коледа трябва да слагаме нещо на вратата?! pardon От листата аз си взех с идея да си правя нещо като гирлянд с корда, но може да се постила и вместо изкуствена трева. Много са фини, нежни и пролетни. И са много - хвърляш след употреба без скруполи. Пилци имат вече на нощните лампи кокона и дребният. Както казах - тематична украса не е нужна само по Коледа. За подложките се утрепах да търся нещо в червено, ама няма. Помня цвета още когато разказваше, че Джон вече не живее с вас и сте боядисвали.
И като за финал - пратих нещата ти в най-горещия ден, та има и много слънце вътре Wink

Бубе, точно това винтидж усещане винаги го свързвам с теб и сега бижуто ми е още по-лично give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #54 -: април 12, 2018, 08:35:03 »

Хахахахах и аз подарих на Чери къщичка за ключове, добре че не си пратила още една  pardon Много бързо е пристигнало, да...сещам се за моят колко време пътува  crazy Иначе супер си се сетила за всичко  Bravo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #55 -: април 12, 2018, 08:57:33 »

Хахахахах и аз подарих на Чери къщичка за ключове, добре че не си пратила още една  pardon
shok За това пък изобщо не се сетих! А по принцип гледам в предните теми кой какво е подарил blush
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 13, 2018, 00:39:14 »

Лелееее Алич, много пари за пощенски разходи бе.... Чак ми става неудобно, хем се замислих преди да се включа...

Иначе да, имам си вече къща за ключовете.  good И точно като знам колко го чаках от Фери, той дойде по Атанасовден  pardon Сега много се изненадах.
А как добре си ме запомнила с червената кухня - да, всичко ми е червено, щяха добре да се вържат. Но пък великденски нямах, та ми запълват пропуска идеално.  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 13, 2018, 08:19:32 »

Къде качвате снимките ?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: април 13, 2018, 08:29:48 »

 Offtopic Чери, не е безумно много. Куриерите, които по начало ползваме вътре в страната, не са евтини. На братовчед ми изпратих 2 големи чувала с бебешки дрехи за 10 лв до Русе pardon Евтини са бг пощи, но хората са предубедени и ги избягват.
За доставките - помня, че пратката от Джоси се беше забавила и то не с пътуването, а с това да си оправят в Централна поща документите. Джоси тогава ми звънна и се представи за техен служител Girl_hide Самото известие получих седмица след като си взех пратката crazy От Алексия една книга получих пак така - след месец сигурно, защото 3 пъти ме връщаха, че не била обработена пратката beating
По Коледа е по-нормално да закъснеят, че хората по цял свят пощуряват tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #59 -: април 13, 2018, 08:30:46 »

И аз дадох някъде толкова за пратка до Англия smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines