Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:26:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великденски подаръци - 2018г  (Прочетена 47757 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: април 05, 2018, 06:59:02 »

Свекърва е с много добра памет и ми подпомогна процеса. blum
Какъв прекрасен начин да кажеш на някого, че е "свекърва"!  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth LAUGHTER lol
Рат, много хубав подарък good Миризмите на Рефан и на мен ми са любими heart Ама наистина, три пъти един човек да избираш crazy, има нещо специално smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 05, 2018, 07:28:23 »

Ама наистина, три пъти един човек да избираш crazy, има нещо специално smile

И нищо нагласено!Дори не съм гледала кой кой е избрал, толкова зле ми беше като се избирахте smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #32 -: април 05, 2018, 08:28:46 »

Ето така ми бяха опаковани нещата heart


* IMG_55711.jpg (73.58 KB, 448x252 - видяно 677 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #33 -: април 05, 2018, 08:35:16 »

А вътре се криеха:
- порцеланов комплект за чай за кокона;
- играчка за бебешока и за кокона;
- много шоколадови бонбони и шоколадови пиленца;
- декоративни яйца - винаги много са ми харесвали и вече имам място къде да ги закачам heart
- свещ в типични пролетни цветове и калинка за разкош Wink
- висулка с макове. Тук Бубето пак ме е нацелила, защото много харесвам маковете на всякакви снимки, картинки, бижута и прочие. Дори един от първите ми гоблени са точно макове на черен фон.
Кутията във форма на яйце е вече любима на кокона и всяка вечер надзърта вътре, макар да не съм слагала нищо допълнително като изненада вътре. С удоволствие ще си наредя яйчица на зелената тревичка LOVING


* IMG_55721.jpg (72.04 KB, 471x265 - видяно 698 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 05, 2018, 12:16:23 »

Разкошен сервиз! Не знаех за маковете  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #35 -: април 05, 2018, 13:03:46 »

Браво на Бубето  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 05, 2018, 13:09:00 »

Какъв прекрасен начин да кажеш на някого, че е "свекърва"!  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth LAUGHTER lol
Рат, много хубав подарък good Миризмите на Рефан и на мен ми са любими heart Ама наистина, три пъти един човек да избираш crazy, има нещо специално smile
ПОдскажи на тъпата си приятелка, що да е начин да кажеш че е свекърва, нали тук все така ти викаме?  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #37 -: април 05, 2018, 13:52:40 »

Не знаех за маковете  good
То дълго време е било неосъзнато! crazy Не харесвам по принцип червеното. Макът не може да си го набереш и да стои свеж във ваза. Може би го свързвам с лятото и пътуването и как като погледнеш през прозореца на колата се виждат туфи макове между житата heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 05, 2018, 14:05:16 »

То дълго време е било неосъзнато! crazy Не харесвам по принцип червеното. Макът не може да си го набереш и да стои свеж във ваза. Може би го свързвам с лятото и пътуването и как като погледнеш през прозореца на колата се виждат туфи макове между житата heart
водолеите обичате промяната и движението. Може би ти допада че хем е нежен, хем ефимерен и временен.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: април 05, 2018, 14:07:08 »

Еми, казвам го с най- добри чувства heart heart heart
вместо "на всяка манджа кервиз", което прави типичната свекърва, от теб е деликатното "подпомага процес" blum funnytooth funnytooth funnytooth
Стана ми смешно, защото четох една статия с препоръки към свекървите и на първо място е "не се бъркайте в живота на младите" и си представих как ще е "не подпомагайте процесите, протичащи при младите" Wink
Иначе съм си свекърва, че и двойна може да стана pardon и това звучи гордо smile.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 05, 2018, 14:17:50 »

а, аз реших че нещо съм объркала. blum
Ами реално двете неща са различни де- подпомагането и бъркането. Или аз като бъдеща свекърва си мисля така хахаха. Offtopic
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 06, 2018, 00:51:53 »

Минавам да се похваля,че си имам най-уникалния подарък от Миленка (Мери ми) give_rose give_rose give_rose,снимки утре,че пак стана никое време,а бързам да разгледам снимките в темата на моята птичка.Тъкмо да снимам и Кари с нейните подаръци на светло,че снощи много бързах.
 Моята птичка,да ме извини,че изпратих подаръка в последния момент,но се забавих заради цялата лудница около мен.Еконт утре работи до 13;00 Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #42 -: април 07, 2018, 14:06:32 »

Искам да се извиня много искрено на моята фтичка. От тия болести чак вчера отидох до еконт ама те работели само до обяд. sad съжалявам много, но ще го пратя във вторник като отвори офиса. sad
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 10, 2018, 02:22:25 »

Да се похваля с моя подарък,най-накрая и аз.С тези празници голямо гостуване и обикаляне.Утре последно при баба и сме финиш Wink
Ще започна с уникалната опаковка,,,толкова красиво беше всичко.Запазих си ги,то жал ми стана да ги изхвърля.Прекрасни бяха.Свежи ,*пролетни цветове и много стил.
 Толкова старание е вложила Мери ми,че си личи още от опаковката.Всички подаръци са толкова подбрани и толкова мои,че имам чувството,че аз съм ги избирала heart
  И така,,,имам си страхотна великденска поставка (като плато) за яйца,веднага влезе в употреба Wink
Имам си лалета,с аромат на лавандула,веднага намериха своето място в банята.Сега си имам истински СПА център в къщи Wink Имам си и три невероятни,стилни,свежи,пролетни,модерни и блестящи гривни.В супер актуален за сезона цвят ,подхождащи на новозаредения гардероб.Веднага влезнаха в употреба Wink
 Има и още Wink
Кари получи страхотно зайче,от плат,което веднага се превърна в новата  и любима играчка за сън.Много е сладка,гушка го и му пее.Също така и една много красива ,великденска чашка (в която хапва мляко) и една яйчице,с релефно изрисувано патенце heart
  Миленка ни е спала в тиквите ( както се казва),та толкова добре ни е нацелила Wink страхотни подаръци,за които благодарим от сърце.Дано някой ден благодарим и лично,,,Целувкииии give_rose


* kkk.jpg (71.87 KB, 333x443 - видяно 644 пъти.)
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 10, 2018, 02:23:58 »

 heart heart heart


* ll,l,.jpg (64.54 KB, 340x452 - видяно 712 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines