Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:57:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153473 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: март 30, 2018, 08:44:59 »

Фани, аз мисля, че е хипопотам
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: март 30, 2018, 08:51:29 »

То и аз така правех в училище- бях много злояда, не ми даваха пари, за да си ям домашната храна, която ми даваха. Естествено не ядях нея, ами подяждах на децата пастичките, тортичките и кроасаните.  pardon
Говорили сме си за крайностите с вас smile.
Али, айде вече почвайте да спите.  Аз имах ролкови кънки от стария тип с 4 гумирани колелца, много удобни.Естествено, не бяха мои.  pardon Днес явно съм на вълна да храня нашите, спирам.  crazy
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: март 30, 2018, 08:57:59 »

Вече съм фенка на фризьорката тотално.Не бях разбрала,че е в друго помещение.И както го описа миприлича на ателие,много идейно.И това с тетрадките и снимките ,с кеф бих отишла с Кари.Ако изпратя баща и,ще се откаже момичето  blush толкова не сръчен човек от него нямааа.Като имам да купувам нещо от магазин,в който има стъкло,той чака отвън.Нямате си идея колко неща съм платила от пипането му.От началото на годината счупи 3 телефона,вече не купува.Ходи си със счупения.Изгуби 7 ключа за внас ,съответно сменихме 7 патрона.Последноми загуби ключа на салона,после пък забрави кода на алармата и идваха СОТ.Мога книга да напиша за неговите премеждия.
  Аз  от толкова рано се подготвих за Лазаровден,поръчах носия преди две седмици и още не е дошла,меко казано съм бясна.Писах милион пъти на тази жена и мисля днес да търся друг вариант.Много мразя несериозно отношение  diablo
  Фани ето:
https://www.facebook.com/%D0%91%D1%80%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8-363115784205474/
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #633 -: март 30, 2018, 09:43:12 »

О, за гафове - книга мога да напиша! Дядо ми беше с биволско спокойствие - голям българин, с много нисък глас, всяващ респект само на външен вид, а в същото време отвътре много благ човек. Правеха ремонт и старият огромен бюфет трябваше да бъде занесен на село. С приятели бюфетът бил стоварен на перона на гарата, ама рано - влакът още го нямало. Дядо отишъл наблизо да играе шах с приятели. Дошло време за влака. Бюфетът обаче го нямало на перона. Майтап, матап, ама истина. Транспортна полиция нали си знаеха контингента и без камери се сетили кои цигани са го взели. На другия ден бюфетът беше докаран с каруца и лично натоварен от същите цигани. Обаче една вечер баба беше  diablo witch Тоя бюфет още е жив. Пак излезе на мода girl_wink
Друг случай беше, когато едно лято братовчедите бяха на гости и дядо ни заведе в Хисаря. Аз бях с прясно изваден кърлеж и не трябваше да мокря крака си. Обаче в един момент всички братовчеди бяхме в шадравана вътре pardon Дядо си четеше вестник наблизо. Един полицай се приближил и попитал дали тези деца са с него. Не! Дядо си свил вестника под мишница и аз само видях как си тръгва shok Дядоооо! Цяла сурия деца след него RUN sarcastic
Един път баба събирала прането и някой звъннал. В бързината намушила два свои чорапа (от ония дългите с ластиците) в джоба на дядо на палтото. Дядо ги намерил на работа и ги намушил в джоба на свой колега - стар ерген. Естествено го бъзикнал нещо да му даде. Колегите си паднали от смях, когато се проточил един чорап.
Ей тикав истории с него има хиляди...

Аз по Коледа бях така разочарована, Лоли. sad Толкова време чаках надписаните топки за елха... Едната фирма ме прецакаха. Друга жена намерих, уж всичко точно, ще се обади, а днес, а утре... Мина и замина beating Тази година, когато се появят лидълските топки за снимки, ще купя и ще си направя сама последователност първа, втора, десета Коледа на моите деца. То се чудиш как да им дадеш пари, а те се дърпат. Ами много им здраве! girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #634 -: март 30, 2018, 10:16:43 »

О, Лоли,голям смях пада с татковци и баби, а и девойката е засукана Wink Идват едни госпойци с дълги коси, да ги изядеш с парцалите  heart heart heart То е фръцкане, то е чудо... И не пищят, а сигурно ги скубят бащите им. Аз пък плакна око с млади мъже funnytooth и все си намирам работа да слеза на улицата и да мина покрай тях.  Да, права си, ателие му е съвременното име. Два дни в седмицата го организира, дано има клиенти.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #635 -: март 30, 2018, 10:32:06 »

Аз пък плакна око с млади мъже funnytooth и все си намирам работа да слеза на улицата и да мина покрай тях. 
А сънуваш ли ги после както Пандето сънува д-р Тасев Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: март 30, 2018, 10:42:06 »

Чета сега за Селин Дион на 50 "и модна икона"

Прилагам снимков материал на модната икона...

https://www.vesti.bg/galerii/foto/selin-dion-modna-ikona-na-50-g-4399/32665341
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #637 -: март 30, 2018, 10:47:34 »

Чета сега за Селин Дион на 50 "и модна икона"

Прилагам снимков материал на модната икона...

https://www.vesti.bg/galerii/foto/selin-dion-modna-ikona-na-50-g-4399/32665341

Никога не е имала вкус, горката. Отдавам го на произхода й. tease
Но пък глас поне  pardon - има.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: март 30, 2018, 11:58:16 »

Здравейте  pullpigtails

Тук е Разпети петък, почивка съм до вторник.  yahoo

Снощи ходих на вечеря с две колежки - имам си първия подарък за бейби Х. Едната понеже вече не работи при нас и сега ми купила нещо.  LOVING Много сладко одеалце и плюшено мече.
Изкарахме си супер. Показах им какво ще обличам за партито и двете единодушно го одобриха, съответно поръчах ей тази в черно и драмата свърши - https://www.boohoo.com/maternity-ebony-one-shoulder-bow-waist-midi-dress/BZZ48890.html?color=157

Въпросче имам. Вчера една приятелка попаднала на студиа за продажба в Слънчев бряг и околията около 30кв. за 8000-9000 евро? Някой нещо да знае по въпроса. Щото според мен е нещо менте, тя търси фирмите и ги намери - всичко с положителни отзиви и тн, та ме помоли като обитател на социални групи да разпитам.

Май ще правя пролетно почистване тия дни.

Вчера спечелихме фото книга от Монополито на Макдоналдс и днес ще избирам снимки и ще правя колажите, да я поръчам. И май това са ми заниманията за деня.
Мама се опитва да си уговори отпуска за да дойде като се роди бейби Христов, стискйте палци да и я одобрят, че иначе представа си нямам какво ще става.

« Последна редакция: март 30, 2018, 12:00:22 от Cerise » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: март 30, 2018, 13:14:57 »

Ох, и аз не я възприемам Селин Дион като модна икона  huhhuh.gif Но както казах, какво разбирам аз от мода smile

Чери, много е хубава роклята. Тия студиа или са някъде в полето и нямат акт 16 или са измислена оферта и ще е нещо лъжливо.

Али
, ти ли беше поръчвала от Калапод, свестни ли са?Харесах си едни балеринки от там и им се чудя smile

Аз се мотах по улиците, много е хубаво времето.Търся такова дето прави сапунени балони обаче още не са заредили магазините, ама как и да стане след това ударно затопляне от 5 на 25 градуса, не са подготвени.До вчера продаваха лопати за ринене на сняг  blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #640 -: март 30, 2018, 13:45:57 »

Ако Селин Фион ще задава новите модни тенденции, предюочитам да съм си вечно демоде  pardon
Маги, нямате ли стар пълнител и да си напълниш?
Чери, на теб роклята ще ти стои по-добре от на модела. Да се покажеш като я облечеш.
Тия студиа много евтини нещо, и на мен ми намирисва на гнило.
Днеска братовчедка ми заминава, малко ми е криво, ама поне след седмица ако пътуваме за Великден пак ще се видим. Утре мм иска да ходиходим на откриване на мото сезона, а други ден да закриваме ски сезона  tease . Ама не мисля, че ще му се получи да ходим на всичко.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: март 30, 2018, 14:45:36 »

Защото Рат, днес съм с другата глава т.е. забравям всичко smile Да ви разсмея, вчера преди да тръгнем на път си правя кафе, да си заредя термочашата.Пускам кафе машината, нагласям дължина на кафето, натискам копчето и чувам как нещо шурти ама необичаен шум, поглеждам, забравила съм да сложа чаша  blush Днес не съм в час, забравям всичко, само се връщам, толкова ми се спи след това будуване тая нощ че мога сега да полегна и да откъртя.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: март 30, 2018, 15:11:28 »

Чери, и според мен не им е чиста работата. Извинявай ама то на село не е толкова евтино, а камо ли на морето. Много ми харесва роклята. Със здраве да си я носиш.
Панде, позна - хипопотам е. Голям смях беше докато разберем какво казва.
Свекс, няма страшно взели сме мерки, нокторезачката ни е стара, не работи. Няма опасност да си отреже някой пръст.  blum
Рат, сега пък прекръсти Селин, ама ми харесва Фион. Хич я няма във фешъна макар да има божествен глас. Нашата първа песен беше нейна- Seduces me
« Последна редакция: март 30, 2018, 15:14:25 от fanimira » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #643 -: март 30, 2018, 15:24:12 »

Включвам се набързо само за тия оферти по Слънчев Бряг, понеже и на мен ми се въртят реклами - до колкото знам са апартаменти, които са от тия набързо построените, некачествено, в затворени комплекси с висока такса годишна поддръжка, затова са толкова евтини smile Ако решат да купуват, задължително много обстоен оглед и разпит и железен договор  smile
Чууус  give_rose
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: март 30, 2018, 15:43:22 »

Пуу девойки, айде бе, моЙта свекърва има един куп студиа за продаване в НесебАра...айде - идвайте да купувате, тъкмо да отърва мЪжо от всичките глупости tease
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines