Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:24:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153447 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #615 -: март 29, 2018, 14:20:21 »

Рат, да, би било хубаво smile  good Нещо съботно след празниците примерно Wink
От лука не стават ли жълти, Свекс?
С куркумата и тн пак ли ги вариш?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #616 -: март 29, 2018, 14:32:20 »

От лука не стават ли жълти, Свекс?
И аз това щях да питам, с какво правиш червените? То наистина звучи по-лесно от другите бои даже. А и един тъп въпрос  blush имат ли вкус/дъх на лук?
Фери, ще направим едно събиране задължително тогава!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #617 -: март 29, 2018, 14:36:22 »

С люспи от червен кромид стават червеникави.
http://know-how-to-cook.com/2017/04/boyadisvane-yaitsa-estestveni-boi.html
Тази статия е твърде описателна, някъде към последната четвърт е обяснено всичко.
Хаха, Рат, точно това казах и лани - имат си вкус и мирис на боята, върви си като бонус, но не е толкова страшно. Аз не слагах оцет, НИ2 не понася от малък, заради компресите за сваляне на температура.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #618 -: март 29, 2018, 14:59:05 »

Ние боядисваме яйца в събота.Моника се омазва до ушите и е щастлива, а аз и се радвам smile Изчаквам я да заспи и боядисвам още 10 яйца да имаме нещо здраво.Като стане само им лепим лепенки.

Прибрах се, навън е разкошно и пролетно.Видях и няколко щъркела smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #619 -: март 29, 2018, 15:42:57 »

Хаха, Рат, точно това казах и лани - имат си вкус и мирис на боята
Ти си казала, ама на мене пиле ми е изпило мозъка и съм като идиот, трябва да ми се повтаря по 100 пъти  Wink
Аз св чудя с цвекло дали ще станат.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: март 29, 2018, 15:53:30 »

Здравейте smile

Колелото на Рат ми се видя много бебешко на живо. Т.е. за това лято можели да става, но за догодина ще е малко. На Бамбук му беше малко май още през октомври.

По принцип имам мерак да боядисаме с лук, ама ще сме по баби, ако на тях им се занимава.

Тези предавания не ги гледам.

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: март 29, 2018, 16:21:23 »

Здрасти!
Да се бия по тиквата проста. Без да гледам купих руски козунак и се готвя ще ям.. А то било смес. Сега ще чакам да ми дойде музата, че да го направя... Не им е хубав като нашия ама става. И много хубави стикери за яйца купих. Остава да ги направя както трябва и воаля...
Излезе ни от яйце Кепикотан. Ха познайте какво е. Мен ми отне 2 часа. Подсказвам: животно е!!!  pleasantry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #622 -: март 29, 2018, 20:02:36 »

Ви, аз мисля че всичко прекалено не е ок. залитане си е . имам си теория че ни убива стресът и лошото отношение, липсата на сън и движение при някои хора. Храната и материите са ки последната грижа - махна ли стресоподаващите хора и по магия се оправям и аз.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #623 -: март 30, 2018, 06:27:15 »

Ха,добро утро !
Аз заспах 'куфраж' в 22:30 с малката и сега съм наспана,свежа марулка.Започвам да готвя.Кари иска торта за закуска.Превеждам:печена тиква на пюре с блатове от лимецов хляб Wink голям кеф,до кога ще ми минава номера с тези храни, не знам,но силно се надявам още дълго да се лъжем.Днес не ми мина лъжата,че 'Зрънчо-то' е люто и си хапна,даже тичаше след момченцето да и даде още sad
  Булче за L&M style ли става въпрос.Те са най-популярни в Струмица.Но има и много други,на супер достъпни цени.Ако им обясниш точно и ги следиш да не прекаляват с джуфките,правят семпли неща Wink иначе имат склонността да пресилвата нещата в розАво и синьо.
  Свекърва,благодаря ти за градивната критика ,разчитам на теб за обстоен поглед на нещата и всеки детайл.
Страницата я поддържа кумата,та за това е от Дубай локацията  funnytooth  аз хич не държах на такъв вид реклама,но тя буквалноооо ме изяде.Каза,че и е супер приятна занимавка (за разлика от мен).А и кума и даде срок да си избере бизнес,та сега се оправдава с мен,че уж ми помага  blum  Да си призная за грешките изобщо не съм ги забелязала  blush blush blush   много ми куца пунктоацията и граматиката,голям срам,а след бременността още повече blush blush blush имам нужда да се върна отново в четвърти клас.
  За думата 'тържество',съгласна съм,но на майката и хареса,че имало леко рима Wink с парти и Марти .Сетих се за книгата 'Стопанката на Господ',там доста добре натириха всички чуждици,които така са се вкоренили в езика и не пускат,че скоро дума няма да ни остане от родния език.
   Тази фризьорка доста идейна,браво на момичето.Сигурна съм,че на децата им е супер забавно  yahoo 
Аз лично,никога не бих си го причинила.Представям си как десетки малки ръчички пипат всичко в салона,чупят и пускат джакузито в стола за педикюр (това се случва на всяко посещение с деца) и изпадам в тих ужас sad  Но пък си е креативно правене на лесни пари Wink
  Еми,съгласна съм с теб.Стига да махна стреса,другото не го мисля толкова,особено за мен Wink за детето  съм една идея по-изкукала  angry
 Фани,не разбрах какво трябва да позная,но залагам на мечка  funnytooth
Да ви е слънчев деня и много ползотворен smile нашият щъркел най-после дойде,та вече ми е пролетно
 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #624 -: март 30, 2018, 07:36:45 »

Добро утро, как сте?Лоли е ранобудна и свежа, браво на нея. И да те успокоя, скоро ще станеш по-лежерна, ама да порасне още Кари, сега е фъстък smile

Аз вчера се разбих.След обикалянето по работа на северозапада взех Моника последна от градина, и ходихме по центъра.Ядохме сладолед, царевица, правихме сапунени балони, игра с едно дете от нейната група, прибрахме се пеша и в 20,00 бяхме в къщи.И двете много каталясали smile Заспахме бързо, но като се събудих в 1,30 та поне един час се въртях, ужас.Днес едва гледам!

Фани, някаква котка ще да е това.Да не е оня говорещ котарак?

За колелетата за децата е много индивидуално.Моника първо подкара баланса, макар да имаше и тротинетка.Баланс ни го подариха и от Комсед, защото расте с детето и е доста високо, даже сега мога да го кара ако иска, а е вече 110 см почти smile Тротинетката я подкара миналото лято, защото още едно дете караше.Просто много зависи покрай вас какво карат.При нас децата са масово на колела, а няма да ви казвам, че и ролерите и кънките се връщат на мода и очаквам да чуя искам кънки, ама няма да я огрее тая година.Ние се чудим да взимаме ли по-високо с педали, че на това и се бият краката в кормилото.Висока е, обаче пък е малка като години и става трудно.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #625 -: март 30, 2018, 07:43:17 »

юю
юююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююю blum Доброе утро!!!
Я съм оставила Кико дома, че нещо ми редува рядко ако със запек, та да го наблюдавам няколко дена.
Лоли, туй нещо ни излезе от шоколадово яйце. Продължавайте залаганията - не е мечка и не е вид котарак. Вчера ходих със него на урок. Много слуша. Ама то в тая къща има още 2 дечица на неговата възраст освен момиченцето 2 клас, на което преподавам.  Bravo
Лоли, дека е тоя сайт и аз да го видя.
И тук пекна слънце - 2-3 градуса над нулата е, направо жега пролетна heart
Да ви подигна малко настроението:



























































7юююююююююююююююююююююююююююю
не мога да пиша заради Кико
Хубав ден!!!
« Последна редакция: март 30, 2018, 07:51:37 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #626 -: март 30, 2018, 08:08:32 »

Хаха, Лоли, то хубаво, че снощи си легнала почти нормално, ама пък тази сутрин по ранни зори за компенсация Wink
Напълно съм съгласна с кумата, че страничка във ФБ ти е нужна good От една страна така ще ви намират, от друга- майките ще си показват украсата и ще водят нови клиенти. Много изпипани блогове и страници има, само да гледа и да взима идеи човек. good Ама си е цяла наука, няма кой в днешно време да чете повече от 3 изречения и хем трябва да е точно, ясно и кратко, хем - вдъхновяващо Wink
А, фризьорката прави курсовете в друго помещение, през няколко къщи от салона. Пада се съвсем в обсега на нашата тераса, затова и виждам всичко. Инвестицията и се състои от 6 малки дървени столчета и 6 високи, наредени в полукръг и между тях разни стойки за консумативи. Малко хипстър работа е, няма две еднакви неща, всичко е реставрирано старо и боядисано разноцветно. Самата фризьорка съм ви казвала, че е музикантка по образование, завършила е консерваторията. Изцяло творческа личност е, всичко и се отдава и всичко върши с лекота и финес.  heart Вчера ми показа и какви тетрадки им раздава с разпечатки на схеми за прическите и кое след кое се прави. Пуснах и муха да ме вика да ги снимам и да лепят после снимките, както и да доизмайсторя тетрадките. Цената ще се вдигне, но пък ще е хубав спомен и ще го правим само за който иска. Предполагам обаче, че е в по- близки отношения с мацката, дето предлага китайските аксесоари за глава и ще възложи на нея "проекта" след време и ако нещата потръгнат. При нас мястото е единственият плюс, близко сме до парка и винаги има деца с родители.
Виви, не толкова заради вредните бои го правя... Гледам да е по- различно от масовката, а и възрастта ми е такава, че някак се радвам, ако мога да предам нещо старо и забравено на младите. В моето детство яйца се боядисваха тайно за Великден и явно - за Първи май funnytooth smile. Баба ми пък ни вареше цветни яйца когато събереше повече люспи от кромид, нещо като опити по физика и химия blum
Фани, това вчера се въртеше из ФБ Wink.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #627 -: март 30, 2018, 08:17:00 »

Пак съм аз. Нашия си реже ноктите на краката барабар с чорапите и аз се чудя какво да правя. Тук също боядисват яйца. В неделя пак имат празник и продават букетчета от едно цвете дето в БГ не съм виждала. Мисля да купя и да покажа.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #628 -: март 30, 2018, 08:39:38 »

Добро утро!
При нас работите вървят на озъбване - с други думи големият зор май попремина и се спи вкъщи. Сигурно и комшиите спят lol Тези под нас са с бебе от есента насам. Жената е супер мила и любяща heart Тези дни ми сподели колко й е жал като чува нощем какво се случва из нас pardon Успокоих я, че мажем, клепаме, но като избият зъбите - всичко минава вече blum
Фани, много се смях на карикатурите Wink Както моята класна казваше по 15-ти септември - Ей, сега всички по улиците ще знаят, че съм учителка tease На мен ми е много интересно, че тя има близначка. Двете обаче са поели по различен път - сестра й е юрист. Не са учили едно и също при все, че са можели да се възползват от привилегии разни на близнаците. И двете обаче не може да ги познаеш какво работят в свободно време - ходят много рошави в главите, с големи бижута, малко гръндж облекло и винаги много широко усмихнати. Нищо общо със сериозните им професии.
О, ролкови кънки! Нещото, на което никога не съм се качвала. Ролерите излязоха, когато бях малка, но бяха безумно скъпи. Подариха на комшията ми - онзи с прясното бебе, той се пльосна 2 пъти по д- и той приключи с обучението. Пък тогава нямаше и гумени площадки - директно на асвалта си падаш. Wink Наскоро една мама сподели, че за Коледа са подарили ролери на дъщеря й. Цяла зима из тях е карало детето подпирайки се по мебели. Сега навън вече кара свободно. Ще се взима такова чудо, но да видим кога. Много са красиви тези ролкови кънки на Сой Луна. heart Обаче ми прави впечатление, че деца, които карат ролери, се учат тепърва на кънки - не е едно и също като усещане явно.
За стреса - и при мен е ключов фактор по отношение на здраве. Когато съм спокойна, отминавам хорската простотия и трудно нещо ми влияе на зле. Изкуствени материи кожно понасям, когато са меки, но има едни много скърцащи, които не ми харесват pardon То пък ако махнем всичко изкуствено, ще спим на парцаливи дюшеци, които хич не са ми хигиенични, а и се изтумбват във времето. Етърва ми има едни такива приятели. Засичали сме се с тях по разни празници. Ами много са ми крайни pardon От всичко си пазят децата. Още са малки, но ще ги питам в училище дали няма да нагъват тайно всичко вредно в знак на протест към досегашното ограничение.
Отлитам засега, че днес ми е стройна програмата. Тези дни имам засилен социален живот girl_haha
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #629 -: март 30, 2018, 08:42:16 »

Аууу, не те ли е страх, че може да си клъцне крачето? Дай му да изрязва картинки от списания Wink В неделя е Цветница, сигурно това цвете замества палмовите клонки /нашата върба/. Ще е интересно да го видим *THUMBS*javascript:void(0);
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines