Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:41:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153475 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #585 -: март 28, 2018, 16:13:26 »

Маш, я дай линк към тази ранички  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: март 28, 2018, 16:15:12 »

Здравейте!

Аз имах много хубав преди обед, защото кумата ми беше на гости. Много се радвам, че се видяхме, а Бамбук, получи много хубави подаръци.

Много пъти сме обсъждали с мм дали да шофирам и аз, но той грам не вярва, че ще успея, а на мен не ми се получава да правя нещо напук. Та май по-малко нерви ще загубя ако не карам. Поне засега.
Между другото, Бамбук в момента е голям фен на автобуси, тролеи и трамваи, та лятото мисля и тях да ползваме, а не само метрото.

Фери, заведете я в Декатлон някой ден в 10ч, когато още няма деца и тя да си избере. Бамбук го е страх от баланс колелото, защото то не стои само изправено. Той си избра тротинетка (с две колела от пред, която стои сама) Вече даже се научи да се придвижва сам.

Миме, Бамбук има раничка от Декатлон. Ние с баща му, също smile

Бубе, успех с диетата. Народни танци като тренировка ли ги ползваш?

Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: март 28, 2018, 16:23:40 »

Маш, я дай линк към тази ранички  smile

Това са само част от възможностите. Разгледай и ще излязат и други предложения.

https://www.aliexpress.com/item/Popular-Children-3D-Cute-Animal-Design-Backpack-Neoprene-School-Bags-Unisex-Kindergarten-Kids-Cartoon-Bag-Giraffe/32841891768.html?spm=2114.10010108.1000023.6.7a0a5f26mZ8Jxh

https://www.aliexpress.com/item/2017-Cute-Animal-Design-Backpack-Kids-Kindergarten-School-Bags-for-Girls-Boys-Cartoon-Shaped-Children-Toy/32840563956.html?spm=2114.10010108.1000023.2.7a0a5f26mZ8Jxh

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #588 -: март 28, 2018, 16:48:44 »

Повечето неща по магазините са от китайски сайтове, права е Машка. Вече не си правя труда да проверявам на живо, докато не видя първо при китайците. pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #589 -: март 28, 2018, 16:59:02 »

Да ви покажа от какво се вдъхнових да си изхвърлям гардероба тия дни: http://emptyyourwardrobe.com/en/vartidreshka/a-danish-sustainable-blogger/
Е, няма да ги докарам до 50, но ми харесва идеята  good
Маш и Панде, мерси  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: март 28, 2018, 17:14:18 »

Да ви покажа от какво се вдъхнових да си изхвърлям гардероба тия дни: http://emptyyourwardrobe.com/en/vartidreshka/a-danish-sustainable-blogger/
Е, няма да ги докарам до 50, но ми харесва идеята  good
Маш и Панде, мерси  give_rose

идеята е супер в статията, но тя самата изглежда облечена като от бабешки гардероб, според мен де. pleasantry pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #591 -: март 28, 2018, 18:23:15 »

Аз да ви кажа за раниците - за ясла/градина ще ви трябват не малки. Слагат се повече дрешки, пижама, памперси, на места искат и мокри кърпи (при нас не са искали). Зимата особено доста неща се носят. На кокона първата беше тип тролей - с изтегляща дръжка и колелца, та се радваше сама да си я дърпа.
Тази дълга статия ще има да я чета с дни lol
Количка в градски транспорт съм качвала един единствен път. Ами мерси съм! Тук има кондуктори и те помагат на драго сърце. Обаче... Има мега, супер нахални хора, дето като видят бебе/малко дете и се лепват. Не мога да изтрая такива. И без това сега е битка в магазините - аз се чудя как да заобиколя някоя баба с бастуна, а тя се вре нарочно в нас. pardon
При нас лекарката е в друг квартал. Ако трябва да разчитам на рейс в студ, дъжд, пек, за да отида на консултация - не ми е вариант. Човек се пречупва. Преодолява страха. Първо от колата слизах потна, ама потна... Сега шофирам спокойно, като понякога има и удоволствие. По начало не очаквайте удоволствие от градското шофиране girl_haha Аз съм лесна - честта да возят децата на рейс съм я преотстъпила на бабите.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #592 -: март 28, 2018, 20:26:34 »

Добър ви вечер скъпи приятели!

Днес главЪ не можах да вдигна, затворихме с един колега в един офис и не излезнахме цял ден  pleasantry цени смятахме та не вълнувайте, утре същото ме чака, ще презентираме пред баш, най - великите вождове та стискайте палци

За сумите, аз и друг път съм ви казвала, голям евтинджос е, брат ми събраха повече пари от колкото платиха сега за рд.

За придвижване на 2г ви препоръчвам с две ръце тротинетката на Декатлон, сега са ви малки за баланс байк, Звяр го подкара ей сега баланс байка, а с тротинетката е машина, миналото лято изкарахме само с нея, като се изморяваше се качваше с двете крачета и аз го подбутвах. Страшна работа върши.

Друго не се сещам за сега, много ви здраве и да стискате палци. След 6ти ще дишам по-спокойно, т. Е ще чакаме резултат до юли от свършената работа
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #593 -: март 28, 2018, 21:25:30 »

И аз не исках да шофирам, макар че много обичам, ахахха. Просто ме е страх, трафика тук е ужасен и е толкова тясно, че на места на магия се разминават колите. Обаче се реших и си купих едно Поло. Много се кефя сега, няма вече Мило, заведи ме тук, мило, заведи ме там. Качвам се, паля и дим да ме няма. Още не се наемам да ходя по маршрути, които не познавам, но моите си пътеки си ги карам. Мъжът ми е също много доволен, че вече не го юркам всеки път той да кара. smile а и аз неговия танк хич не се наемам, много му е голяма колата, с моята съм си супер. Така че ако се навие те няма да съжалявате. С времето човек се учи, аз не бях шофирала сериозно от 7 години, ама ей ма на карам, ахха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #594 -: март 29, 2018, 07:37:06 »

Виви, ти с десен волан ли караш?
Цялото семейство ли сте тук, в Бургас?
Булче, евтино е защото сигурно има много агенции и се конкурират. В Пловдив яко са заели територии и не пускат нищо външно, без да си пробутат и тяхното.
Миналата година, покрай РД на немското Амели, имах "удоволствието" да се срещна с две кикимори и странния им инвентар. Не искаха да го променят, нито позволяваха нещо да се пипа, маха, добавя или мести diablo, тортата трябваше да е задължително тяхна, часовете да се спазват до секунда, че после и преди имало други тържества и накрая семейството се отказа от типа празненство "детски рожден ден". Внесоха само един надут балон цифра, снимаха малката с единствената семпла изкуствена торта и толкова. Тази година сигурно ще си останат да празнуват в Германия, че живеят в къща и имат голям двор.
Лоли, на страничката не се забелязва "и"-то, защото надписът на името умело го закрива, като е пуснат така под наклон good. Текстът ви обаче е тромав, има грешки в пунктуацията и граматиката. Хехе, най- интересното е, че е писан от Дубай Wink. Като съм тръгнала да критикувам, да си кажа и че "парти" бих заменила с "тържество". Вярно, повече букви са, но все пак възпитаваме български деца  smile.
Иначе, браво за смелостта и находчивостта good, да ти носи удовлетворение, парички и вдъхновение.
Тъкмо се канех да ти казвам какво направи младата фризьорка от близкия салон за 8- ми март: Организира курсове за бащи как да решат дъщерите си. smile Wink Първите демонстрации бяха безплатни, сега вече си имат цена. Провежда ги в помещение срещу нас, та виждам, че идват и баби Bravo, голяма забава е. Веднага се лепнаха "ръчно изработени аксесоари" от Алиекспрес, изпуснах далаверата funnytooth, ама поне ще следя тенденциите и колко дълго ще се задържи инициативата. smile
Вчера леля ми ни изненада с променен ден на посещения и не успях да се организирам със събирането на люспи от кромид, но днес ще атакувам Кауфланд. Така са го разбъркали и са му променили фасона, че нищо не намирам по старите места и пазаруването ми е в стъпка "танго". blum
Хубав и слънчев ден, който боядисва днес яйца, успех good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #595 -: март 29, 2018, 08:18:22 »

Добро утро!
Днес съм в мои води Wink Тази нощ спахме всички heart Малкият не се дра, само към 5 огладня и яде като прасенце - с леко пригрухване от удоволствие. Сутринта изпратих кокона на градина - беше щастлива и бърборива.
Планът за днес - Руми, малко СПА процедури - епилации и маникюр, разходки, пазаруване и ако имам желание - бърсане на прах. Последното против уроки, за да не ми завиди някой Wink
Вчера получих вдъхновение за подарък от размяната тук. danceg Тези дни ще се задействам по-сериозно. Да мине първо бебешкото парти утре, както и памучената сватба в неделя.
Чакам си обувките които отстрелях онази нощ в 3 часа lol
Хайде, изпращам  Sunshine на всички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #596 -: март 29, 2018, 08:29:30 »

Морген!
Що да боядисваме днес яйца, Свекс? Аз отсега съм замислила как ще се дигна другия четвъртък по-рано да ги клепам, хич не съм по ставането  blush А в петък заминаваме и искам да си оставя в къщата малко боядисани яйчица smile
Много интересна инициатива на фризьорката, сигурно е обрала точките  good
Май верно и ние от Декатлон ще се обзаведем, макар че наистина нямам идея кога и къде ще я ползва, като не я водим по площадки, паркове много рядко, а до яслата се очертава да се развозваме...
Ние и тази нощ не спахме добре, малко съм на автопилот тази седмица, ма здраве да е  nea Широки са ми вече всички дънки, дори последните дето си взех и ми бяха точни  angry Не знам дали ще може да ми се получи предизвикателство като на блогърката да не си купувам нищо lol Бтв верно тъпо се е облякла, ма аз бих си оставила по-готини дрехи в гардероба  blum
Булче, успех  good
Мда, малки са тия ранички, тя нейната, дето е колкото мойта отсега е запълнена, а предполагам за яслата ще има още багаж, та тия животинките хептем няма да свършат работа  huhhuh.gif
Айде дуи дуи у целувкен  heart heart heart
« Последна редакция: март 29, 2018, 08:31:35 от Feribotka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: март 29, 2018, 08:57:21 »

Добро утро!

Тук е пекнало доволно. Надявам се и температурите да се вдигнат.
Смяната на времето се отразява и на нашето дете. Заспива си късно, спи до късно. Моя мъж иска днес да направя експеримент и да не го будя, да видим дали ще спи до обяд. Иначе следобедния сън го догаждаме горе долу,  както преди.

Споделих ли ви, че решихме да правим кръщене лятото? Май не съм, но ето. Колебаем се между две дати още и съм казала на ММ, че до края на седмицата трябва да решим и да запазим църквата. И двете ми носят някаква символика и затова ми е трудно. Имам да мисля за 100 неща най-малко, а съм сигурна, че ММ не го вълнуват и от него ще искам само одобрение. Чувствам се така, все едно ще организираме сватба. Толкова ми е вълнуващо.  heart

Фери, мерси за рецептата. Ще в пробвам. Поне риба тон за експерименти имам.  pardon
Не знам в какви количества готовите, за да има за цяла седмица. Аз като сготвя няколко манджа, има Най-много до вторник. Снощи ММ избухна с някакви две рецепти. Едната със спагети, другата с яйца и спанак. Но той искал да ги направи. Ами супер, но ще ядем по нощите, като се прибираме към 9ч от разходки.  blush

Раничка на мен не ми трябва за ясла/градина, а за разходките, като аксесоар. Тези платнените са супер леки и вътре може да си сложи една-две играчки. Иначе аз постоянно съм си с раница и му нося останалите неща. Ще разгледам в Алито. Сещала съм се за там, но не успявах да открия. Тъкмо, ако сега поръчам, ще дойде за лятото.  girl_wink

Панде, ще видя и в Декарлон.  good

Булче, сега ме хвърли в размисли, че били малки за баланс Байк. Обратното си мислех.  blush

Хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #598 -: март 29, 2018, 09:09:14 »

Фери, всички, които не са източно православни и по нашия календар, боядисват днес, Великден им е седмица преди нашия. Боядисани яйца ще има готови по големите вериги, ако те устройва, купи си. good
Миме, най- лесно е да го пробваш. Зависи какво карат децата около него, колко е висок и къде ще го ползвате превозното средство smile НИ2 на две вече въртеше педали на триколка, а на 3 мина на две колела. НИ1 го караше много по- бавно, почти с година закъснение, но нямаше и от кого да гледа, пък и трябваше да го водя чак в парка.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #599 -: март 29, 2018, 09:13:27 »

Ааааа да, вярно, че за някои тази седмица е Великден smile А, не обичам да купоувам готови, иначе знам, че има, обичам да си ги наклепам аз, и да намажа на Мис (преди това на заека) челото (респективно носа) с първото червено яйце smile
Миме, сега се сетих, че от време на време правя и ориз с риба тон, ако харесвате, може и зелени маслини smile Сварявам ориза с малко лук и подправки и после обърквам с консерва риба тон, или две ако е повече ориз  smile
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines