Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:22:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153443 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #540 -: март 26, 2018, 20:42:57 »

Хахха Рат на какъв език писа бре?  shok

Мен тези дантелените не ми харесват,цветната ми е прекалено ежедневна тази на Чери е супер, разкошна е. Чери за какво търсеше рокля че вече забравих? Някакво фирмено събитие ли беше или сватба?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: март 26, 2018, 21:33:51 »

Рат, кво пи в мола lol lol lol lol lol

На вкус и на цвет .... Чери, събуди форума с роклята smile която и да избереш, ще сияеш smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: март 26, 2018, 23:22:56 »

Нали... и аз и самочувствието ми така мислим  lol

Важно ми е да изглеждам добре, предната година облякох роклята от подписването - флоралната надолу, ако някой помни. Тази като кройка я доближава.
А ми е важно, защото съм единствената българка, а някак си винаги витае усещането (конкретно за моето служебно обкръжение говоря), че ние в Бг спим в сламени колиби и за дизайнери и брандове не сме чули.
Та за това. Полякините са с едни никакви роклета обикновено, индийките са си със саритата и точките. С къса няма да рискувам, защото винаги са ми много къси, освен ако не са изрично tall line. На мен очаквам да ми седи по-добре от на модела, защото няма да ми толкова голям корема.
Имам още един вариант, дето си я взех за свабата на кумовете, ако успея да се нацедя в нея може да я обмисля.

Ра�
« Последна редакция: март 27, 2018, 12:16:36 от магито » Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: март 27, 2018, 02:54:02 »

Черешке,на мен много ми харесва розовата рокля,само ако беше една идея по-къса  и направо ти заспива на дългите крака.Обаче хич не ми е за партито,след като видях снимките.Сухарести са си доста колегите.Виж от предложенията на Мери ми,доста пасват на обстановката.Няма ли някоя хубава черна рокля(средна дължина) и да сложиш едно впечатляващо бижу  blum
 Да кажа тук,че май няма да имам време да пиша в бебешката тема,че стискам много палци на Рони и принцеската.Да си седи мирна,да става пухкава и още по-сладка,пък като започнем да залагаме ,тогава да излиза.Да не разваляме традицията Wink
 Маги,и твоята баба,като моята,за съжаление sad говори с майка и,с баща и...Но основно се измъчва много от младите си години.Много мъки е имала с дядо ми тогава и неговата разхайтеност,та сега си ги изживява нещата.И ще ми кажат после,че се забравя,,дръжки.Мозъка ти складира болката и в най-неподходящия момент те удря ,като шамар.Друго е било времето тогава,иначе да му е счупила тиквата с време,,та сега да си изживява спокойни старини,ама,,,,не би.
 Булче,честит да ти е сладкия звяр,да ви радва и слушка и да му купите сестричка*INLOVE*
Видях и до Париж си ходила,,,абе не питат ли за мен там,ей как ми е домъчняло..Много ми се пътува.Кумовете са още в Дубай и са супер очаровани този път.Казаха,че нищо общо няма от преди 4 години.Не им се прибира,което много ме изненада,те доста са обикаляли и изобщо не мислих,че ще им допадне като дестинация.Но то и компанията е важна.
  Аз дадох старт на втората работа и вече тотално нямам минутка свободна,но съм доволна.Като за първи път мина добре.Вече имам 5 нови партита,ще бъде весело  yahoo Сега тренирам и за сватбата на Надето,ще съм специалист Wink
 Слънчев ден ви пожелавам,докато не съм заспала на лап топа give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: март 27, 2018, 07:41:08 »

Лоли, успех с новото начинание!

Чери, пак я гледах, ама не ми се вписва неопреновата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: март 27, 2018, 07:51:04 »

Значи смотания нет не ми отваря роклите.После ще пробвам пак.Иначе и аз от срещите на ФЕ имам същото мнение за хората и облеклата им като Чери.Полякините са ми едни сиви и безлични, запомних една която си беше направила ужасно руса коса, то не е русо ами е жълто. Англичанката ми беше в странни дрехи, а скандинавските страни са много зле.Да ви кажа от всички дето бяхме сръбкинята и едната хърватка бяха най-добре облечени, а португалката най-странно, но тя си е ексцентрична.Другите просто не се отличаваха с нищо.

На мен роклята ми хареса розовата, но ако така гадно стърчи ще изглежда много зле, а и дължината не е моята.До коляното и малко над него за мен е супер, след това вече скъсява визуално и ми седи като отсечено, а не обичам дължини под коляното, макар да са супер удобни.

Боже и аз се изказах като някой моден корифей  blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: март 27, 2018, 08:35:34 »

Добро утро!!!
Чери, мисля, че добре ще ти седи роклята. Харесва ми!
Лоли, успех в новото начинание, ма пиши от време на време, да не те мислим.
Днес като никога имам ранни уроци. Спи ми сеееееееее..............Отвикнала съм да ставам рано, как ще я бъде зимата с даскало не знам... blum
Рат, ме изкефи. Всичко разбрах, ама за колата на баща й само се двоумя: Мока ли е?  tease сигурно пише от телефона затова така се е получило. Те нали си пишат сами и поправят несъществуващи грешки.
Дядото на мъжа ми измъчил бабата, че си умря от мъка жената. Сега вече е възрастен и свеки го гледа, но си казва, че хич и не заслужава да го гледат. Ама пусто нали е човек, пък и баща, как да го оставят на улицата?! Иначе дори омъжил свека рано рано, че да я изучат сватята, той да не се овътри сакън. То не било гуляи, то не било мъкнене по шафрантии... Чак цироза получил, даже лекарите казали да го прибират от болницата, че ще мре. А той вече 35 години си живее...
Моят дядо също беше избухлив и тормозеше баба на моменти, ама си държеше на семейството. Просто си имаше по-различно виждане за ред и дисциплина. Баба никога не е казвала лоша дума за него. Даже казваше, че би живяла по-добре ако дядо беше жив. crazy голяма любов
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #547 -: март 27, 2018, 09:01:33 »

Боже и аз се изказах като някой моден корифей  blush
laugh laugh laugh
Оправи ми денят! Такова настроение създаде в мен със самоиронията... Защо се казва самоирония като понякога проявяваме самосарказъм crazy

Ха, добро утро!
Аз имах пищящо от зъби бебе, а призори кака, която се събуди разплакана от кошмар. girl_impossible Ще оцелея физически, обаче психиката ми се разтропа.
Флоралната рокля от Мери Ми е heart Много мои цветове, силует (макар да ми стоят една идея по-къси роклите), сигурно е и страшно удобна. Не че ще ми трябва... Ама и аз да се изкажа girl_haha Много обичам рокли на цветя! Помня и тази на Чери от подписването. heart Според мен розовата, която Чери си е харесала е облечена от небременна манекенка, та затова така стърчи - няма какво да я уплътни в горната част. И нещо за Чери - те пък англичаните имат един стиииил... lol
Вчера се чух с жената на братовчед ми heart Хем гледа да е спокойна, хем й е притеснено сега. Тя е с Рони като термин, та ги мисля заедно двете. smile
Хехе, Рат я разбрах на принципа на онзи тест с разместените съгласни в думата, където мозъкът сам си подрежда което както му кефне. Пък и бях сънена, всичко така четох girl_haha
Вчера успяхме да направим лека разходка и купих подарък за майката с бебенцето - взех една висулка с кристалче като цвете. Бебето е лесно - избор има. Остава ми за неделя подарък за памучената сватба, както и основната част от подаръка за пиленцето ми.
Днес май ще пекне слънце yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: март 27, 2018, 09:15:18 »

Добро утро!

Явно и днес времето няма да го бъде, но ще се надяваме.
Днес ще ни спират тока следобяд за няколко часа и ще ходим при майка ми на топло. Добре, че имаме някакъв вариант, че иначе не знам.
Снощи ходихме да подстригваме Алекс и беше голям рев, но сега не мога да му се нарадвам.  heart

Маги, а бабата майка на майка ти ли е? Дано намерите най-доброто решение!

Чери, не е лоша роклята, но тази дължина на мен не ми харесва. Мери ми показа една Розова. Тя ми допада повече.
Аз 2-ри - 3-ти  месец зарязах дънките и ходех с клинове. Беше ми много удобно. Не, че съм имала кой знае какъв корем, но бяха започнали да ми стягат.

Лоли, успех с новото начинание!  smile

Моята приятелка дето беше с термин 25-ти още не е родила, а на мен ми е неудобно да я притеснява, защото си представям какво й е.

И моят телефон много ме поправя, както той си иска и понякога, ако не погледна излизат някакви небивалици.

Дайте идеи за салата с риба тон. ММ ми донесе цял кашон и сега се чудя как да я правя.

Хубав ден от мен!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: март 27, 2018, 09:25:14 »

Миме, давай със зелена салата, маслини, яйце. Можеш вместо зелена салата да я направиш и със зеле. Също така можеш и с варени картофи. Тая с варените картофи може да си поиграеш и да я направиш редена. В йенска тавичка редуваш пласт картофено пюре, пласт кисели краставички, пласт друг зеленчук, пласт гъби, пласт риба, повтаряш ако тавичката ти е дълбока. Получава се страхотно и на вид и на вкус. Можеш да си припечеш филийки и да ги намажеш със предварително смляния пастет от рибата. И воаля!!! Бон апети! После сподели какво си измайсторила!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #550 -: март 27, 2018, 09:46:17 »

При нас пък има една италианска салата с риба тон - макарони, риба тон, нарязани маслини, домати на много ситно, магданоз good Ние днес ще сме точно на маруля с риба тон, царевица, маслини.
Лоли, завърти се за една идея повече и разкажи за начинанията smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #551 -: март 27, 2018, 09:50:59 »

Аз да съм малко по- подробна от Фани:
- зелена великденска салата: маруля, зелен кромид, репички, дресинг от лимон и зехтин
- зелена салата: айсберг, рукола, селари, дресинг от лайм и зехтин
- тип "Сельодка": редуващи се пластове от настъргани на най- едро ренде продукти- белтъците на 3 сварени яйца, кашкавал, твърдо масло, майонеза, червен кромид на ивици. Салатата завършва с предпоследен слой майонеза и последен от жълтъците на яйцата. Украсява се с магданоз и парченца лимони
- тип "Сельодка" по- богат: към горните продукти се добавят слоеве варени картофи, сварено червено цвекло и кисели краставички
- върху канапе от картофено пюре или пюре от пащърнак, обилно поръсена с магданоз
- с гарнитура от домати: избират се по- големи домати и се нарязват на напречни на дръжките шайби, поръсват се с настърган кашкавал, песто от босилек или само с пресен босилек и леко се запичат на грил или във фурна
- със сос : кисело мляко, сусамов тахан, сол, черен пипер и лимон
- с пресен червен кромид: кромидът се нарязва на ивици, поръсва се със сол и след 5-10 минути се изстисква леко с ръка. Овкусява се със сумак /арабска подправка, но може и без нея/, зехтин, лайм и се поръсва с много пресен магданоз.
Рибата тон от консерва е доста тричава и с ненатрапчив вкус, затова е добре да се комбинира с по- мазни и силни на вкус и мирис продукти.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #552 -: март 27, 2018, 11:20:16 »

Чери, тая рокля изглежда кофти щото мацката се пъчи излишно, щото това не е нейния корем и изглежда странно. Гледах клипчето и е доста по-ефирна от снимките. Предпочитам нея пред дантела, от дантела ми призлява, честно. Така че съм за този модел.

 pardon
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: март 27, 2018, 11:29:47 »

Привет!

Чери, аз харесвам такива рокли като стил ( като тази, която ти си избрала), но като прегледах тези на Мерими и съм за тях, просто изглеждат много нежни, а бременността я свързвам именно с такива визии.

Искам да ви се похваля, че от първата ми седмица диета вече имам мънички резултати! Радвам се, защото ако не бях видяла никаква промяна, много трудно щях да продължа. Та така: - 3 см от талията, - 1 см от ханша и -1.5 кг.

Лоли, успех с новото начинание, май мернах нещо във фб, но не знаех, че ти ги правиш! Браво, ако това това ти е началото... много е изпипано всичко!

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: март 27, 2018, 11:48:51 »

Маги, като имаш една минута ми изтрий поста моля.
Драмата свърши, розовата няма моя размер  angry
Не знам вчера ли е свършил или го е нямало и преди,ама аз съм блейка. Как да е... Благодаря ви. Продължавам търсенето, все гола няма да отида.

Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines