Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:07:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153506 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #495 -: март 23, 2018, 16:22:34 »

Пандич, това пък защо го мислиш така? Теб с толкова години опит ще те изпапкат като топъл хляб, ако решиш да станеш детегледачка. Я, не се давай! Ще имаш и прекрасна препоръка, ей! Ако пък не, си умно момиче, съмнява ме да ти се налага да си мълчиш и някой да те мачка!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #496 -: март 23, 2018, 16:29:10 »

Киви, я кажи за това дълготрайното. Покажи го де Wink
Аз мога да изровя едно дето за сватбата го бях взимала, направо е бетон като го сложиш на устата, ма малко сухо ми идва...
Панде, ти пък най-малко мислех, че ще се включиш в темата за гримовете  pardon Мога като се видим да ти дам да пробваш буржоа-та  blum
Ма на Пандето специалността не ѝ е детегледачка, археоложка е тя  Wink За другото тя да си каже  smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #497 -: март 23, 2018, 16:34:17 »

Аз не съм казала, че това й образованието, доколкото помня какво съм писала. Знам какво е учила спокойно, не съм толкова назад с материала.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #498 -: март 23, 2018, 16:37:55 »

Извинявам се, грешно съм разбрала smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #499 -: март 23, 2018, 16:47:16 »

https://www.lorealparisusa.com/products/makeup/lip-color/lipstick/infallible-pro-last-lipcolor.aspx?shade=rose-tattoo-101

Ей такова, от едната страна е като течно червило. Мажеш, чакаш малко и слагаш гланца.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: март 23, 2018, 16:47:27 »

Не се сдържахме и се повъргаляхме в снега, надявам се за последно, точно за тази зима.

Фани, няма лошо да ти харесват теЗ младежи. Всеки с вкуса си.  Wink

Мери ми, дано всичко бързо да се нареди и да си намери неговото място. Не е лесно да останеш без работа така неочаквано. 10 години не са малко време. Сега едва ли не трябва да започне отначало. Боли да паднеш от високо, най-вече мъжете ги бие по егото, че ще са зависими от жена. Човекът си гони стандарта, няма лошо. Дано да си намери доходностна работа.
Как така жените не трябва да подкрепят мъжете? Винаги подкрепям моя мъж, успокоявам го, ако видя, че има нужда и искам да знае, че винаги съм до него. Нали сме едно цяло?! Когато мисля, че не е прав, също му казвам и обсъждаме проблема. Той по принцип е малко с рогата напред и като си науми нещо, гледа да го направи. Ноо не мога да го оставя са си чупи главата, защото сме едно. Сега и с дете е още по-различно. Страшно ми е в случая на Фери, майката по майчинство с малко дете, мъжът остава без работа. Тогава мъжът няма как да не се чувства провален, защото знае, че семейството лежи на неговия гръб. Лошо е и дано не се случва.

Запасили сме се с Памперс гащи за един месец напред. В този сайт не са ми изгодни, дори и с намалението.  nea

Фери, добре получаваш факсове със закъснение. Да видим първо дали ще го облека този гащеризон. Да не е да стане направо за по бански. Иначе имам дънкови якета и съм се заринала със сака, но така си седят в гардероба. Трябва да си търся маратонки, не че толкова нося, но мисля това да се промени.

Чери, хайде палци и за твойто мъж да си намери читава работа, че баш сега преди бебето си е тегаво и за това да мислите. Ще чакаме Да се включиш след феталната.  smile

Хм иначе бързо паля и хвърчи огън и жупел покрай мен. Трябва да се говори, да!  good

Ще ги търся тези червила в Дм. Използвам гланц  само, но не пречи да си купя и червило. Моите са старички вече и не са ползвани често.

Пфф работа.. Не ми се мисли за това...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: март 23, 2018, 16:47:41 »

Фери все бърза  Wink blum
Кив, носят се на луди глави, кат ми трекне лилаво- на ми лилаво. Бях си взела за проба евтино лилаво червило от Джъмбо- седи добре лятото или на чисто черен тоалет. Само кафявото им на Балмен никога няма да си купя!
Трайни са и тези на Сефора, течните им червила, тяхната си марка. Цял ден на устата ми седи без проблем. От тях имам бонбонено розово.  girl_wink

Панди, разбирам за какво говориш, вярвай ми. Но пък си имаш стаж по работата си, имаш и професия, ако имаш и желание- винаги ще се намери работа за теб. Ако нямаш- верно че няма никой да ти ходи на пръсти, ама то нашето човешко Его, това ни е работата, да се учим да го смаляваме, докато ни "мачкат" или смиряват, казано на по -благ език.
А, и чакам снимка на Пандата с червило! И аз съм учудена че имаш, искам да те видя.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #502 -: март 23, 2018, 17:08:22 »

А, Киви, баш тва имам и аз, ма така си седи в шкафа pardon
Бързам...петъчно не ми се работи и съм на всяка манджа магданоС  blush
Миме, във всички случаи е страшно, но варианти винаги с енамират...да не ти идва до главата де, но малко преди ММ да си намери работа бяхме решили просто да се върна аз, и да прехвърлям майчинство, но мисля, че това съвсем щеше да смачка мъжкото му его. Иначе работа има бол, да, просто с времето и натрупания опит/разходи/отговорности ставаш по-претенциозен, затова е толкова сложно  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: март 23, 2018, 17:21:23 »

Направо ме разбихте, аз почти винаги съм с червило. Толкова ли не си личи. Вижте ми снимките във фб.

Нито искам да гледам чужди деца повече, още по-малко бих се върнала към археологията. Та мойто си е екзистенциалната криза, тип А сега накъде?
Изглеждат ми страшни неща като това да станаш рано за работа и да имаш колеги. Въобще не съм отборен играч, в големи компании съм все опозиция. Много черни ми изглеждат нещата. За кариера въобще не говоря.
А тук все говорите как не трябва да лежиш на мъжа си и трябва да си имаш пари за всеки случай, та вече не обмислям и да си стоя вкъщи.

И да не си помислите, че не се подкрепяме с моя мъж. Все пак вчера стоя до мен 10 часа по коридорите на Токуда. Прости не си толерираме глупостите от рода да мръкам, че ми е тегаво все вкъщи или той да мрънка, защото се бавят тия доктори (мислех да помоля да ми измерят кръвното, че му се изнервих).

Ина нещо не е писала скоро, нали?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: март 23, 2018, 17:54:14 »

Панди, явно е време за революция в цветовете на червилата ти, или в трайността им. Щото аз ни на живо, ни на снимка, съм забелязала да имаш.  good
Живееш с дева, аз с коза, разбирам те и са доста сходни, като те слушам. Вдигаме си взаимно кръвното, не толерираме определени неща, но пък се влачим все заедно и не се пускаме. Това е положението. pardon
Разбирам те и за смяната на работата- и аз не искам ни да гледам чужди деца, ни уроци да им давам, като преди, ни да работя  в офис, ни в сферата на продажбите. Всичко това вече не ме касае. Искам творчество, ама кой ме пита... Може би аз се питам- така че ще търсим до откат smile.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #505 -: март 23, 2018, 19:07:13 »


А тук все говорите как не трябва да лежиш на мъжа си и трябва да си имаш пари за всеки случай, та вече не обмислям и да си стоя вкъщи.

И да не си помислите, че не се подкрепяме с моя мъж. Все пак вчера стоя до мен 10 часа по коридорите на Токуда.


Пандич, ние какво говорим си е наша работа, като сме толкова "улави" да спасяваме света на работа ( една хубава северозападна дума, Али няма да ти се дам без бой). Според мен всеки трябва да си намери баланса, едни жени чистят до безобразие, за други е ок да забършат като лисицата с опашката, на една и е добре в офиса, за друга може да е ад.
И под всички имам предвид не всички жени, а всички мъже и всички смейства, когато сме избрали да сме екип. Аз в момента съм "майка и домакиня" и честно казано малко ми е криво да нямам моите си доходи и да мога да се глезя с моите си пари, някак се върнах в детството искам нещо - "Дай ми пари".... Сега никой не ме е спрял де, ама някак не е като да са си мои... ама ще свикна, или пък няма. Ама пък съм обсипана с бебешка любов, пюре и сополи Wink
Отплеснах се, но вие си знаете какъв ви е баланса в семейството, за кого какво е важно. Имам приятелка, която реши, че няма да се връща на работа докато не пораснат децата, работи по малко от вкъщи. И друго да кажа... не изпадай в екзистенциални кризи, нещата имат свойството да си идват на мястото, когато спрем да се фиксираме върху тях.
За неразбралите, защо Токуда?
« Последна редакция: март 23, 2018, 19:08:53 от Kiwi » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: март 23, 2018, 20:02:48 »

Еми, Киви, благодаря ви  heart

Аз сега не съм в екзистенциалната криза, но ми се струва че имам предпоставки за догодина. Ама може да съм пак по майчинство и да се размине  blum

В Токуда бях на контролна колоноскопия, заради моя улцерозен колит. Много по-добре са нещата, но си оставам на диета и хапчета.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: март 26, 2018, 08:23:32 »

Здравейте в последната седмица на март!

Ето, че и той почти мина. Миналата седмица беше малко шантава, да видим тази. Както се казва рекламата на Кауфланд - хайде, седмице, ела Wink

Вчера пропуснахме да отбележим един зверски рожден ден! Да е жив и здрав и много щастлив!

Ние пък бяхме на друг рожден ден. На Бамбук много му хареса, даже си помислих дали да не поканим малко деца и ние. Но той пак се беше превъзбудил и проплакваше цяла нощ, мята насам натам. Та засега пак си остава с мен и баща му.

Хубав ден и хубава седмица на всички!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: март 26, 2018, 08:30:16 »

Добър ден, мразя смяната на времето  sad Не съм спала добре, мятах се като риба на сухо тая нощ.Топло ми е, студено ми е, луда работа.

Свекърва, моята баба започна да халюцинира.Малко съм в шах какво да правя и към кого да се обърна.Понеже и ти гледаш възрастен човек, съвет нещо може ли да дадеш?Или да си пия розовите хапчета и да си свиркам.

Аз събота и неделя го изкарах лежейки.Просто не ми беше добре, пиех си Аб и разни чайове и добавки и така.Днес съм на линия на работа и продължава със задачите.

Да е жив и здрав на Булчето порасналия мъж!И много да я слуша kiss2

И честито Благовещение на патерици!Честит празник на майката!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #509 -: март 26, 2018, 08:56:54 »

Тия розови хапчета са така известни, а на мен така да не ми действат. smile
Ние успяхме и да се разболеем, то 3 дни сняг, беше ясно просто. Днес пък вали като невидяло. Направо аман от това време. В събота ходихме на куклен театър, представление за бг бита, не ме впечатли, но поне беше кратичко. Малката зяпа тихо, ама според мен не схвана много за какво беше.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines