Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:50:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 155208 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: март 23, 2018, 13:04:06 »

Вив, за играта май е късно, ама не знам. Някой да потвърди. Че като гледам са раздадени повечето вече.

На ММ му одобриха мУлбата за отпуска и му предложиха “по-добра позиция“, с повече шансове за развитие и повече отговорности - началник на смяната в друг департамент. Но... за сега без увеличение на заплатата, съответно той отказа. BTW това е позиция, която е през 2 седмици вакантна, защото е много натоварена и не си заслужава. Та те очакваха, че понеже “бай Иван“ им се връзва на акълите, така ще стане и сега, ама Цъ. Той отказа, тия гледаха като препикани мушката. Накрая му заявиха, че ще правят структурни промени и ще му сложат, колегата, за когото знаят, че най-не се разбират в неговата смяна. И той реши да напусне.
Другата седмица ще се занимаваме със CVта и обяви.  witch

Аз вчера си накупих гримове - имаше промо плащаш 2, взимаш 3  yahoo  Взех си и едни гуменки, баш си класическия модел.   blush
Днес ще обикалям за подарък на колежка. И за рокля за партЕто.

Снощи ядохме стек от кенгуру....  crazy Не ме впечатли, доста жилаво ми беше.

Туй е... Утре съм на фетална, стискайте палци, да мине и тоя зор без проблем.  Good luck

Хубав ден  give_rose
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #481 -: март 23, 2018, 13:12:02 »

Това са ужасни моменти и всеки трябва да си ги преживее сам, да се ядосва и самосъжалява, да свикне с мисълта, че в момента нещата са зле и не се знае какво ще се случи в личен план и чаааак тогава да се задейства да търси нови работи. Стойте тихо и кротко, не говорете и не "мотивирайте", не правете опити за "разсейване", изслушвайте ги, без да цъкате положително или отрицателно, бъдете около тях, ако може да сте невидими. Не ги натоварвайте с допълнителни семейни ангажименти в домакинството /щото така и така имат време и да се разсеят малко/, нека сами решат да го направят.
Свекърва, всичко това хубаво и вярно, ама... малко позитивизъм за мен не пречи, а помага. Семейството ми е преживявало фалити няколко пъти на бизнеси. Единият път загубихме 50 хил. лева и никой не седна да се тръшка и съжалява, още по-малко да се депресира. Да, кофти е, смотано е, тъпо ти е и какво? Какво променяш с това? Стягаш се през кръста, изправяш се и правиш ново нещо. И колкото по-бързо го направиш, толкова по-бързо спираш да съжаляваш за big failure. А до толкова сме го закъсвали, че нашите с две деца са губили имот, доходи за сметки и храна. Така че и аз съм го гледала този филм, последният преди няма и 6 години  good Не казвам, че е приятно чувството на несигурност в бъдещето. Просто искам да кажа, че не е хубаво да задълбаваш в това състояние pardon Може би моя "лош опит" и знанието, че има изход след това, ме е научило да гледам по-спокойно на такива ситуация. А на него му е за пръв път в живота, той с такова не се е сблъсквал и затова подхождам с ооооогромно разбиране, стоя, мълча си и даже съм невидима, ама нещо взе да ми изтича срока на търпимост към такава ситуация  blush

ЕДИТ: А дори не искам да повдигам темата, че в текущото семейно начинание съм инвестирала 3-стаен апартамент в Пловдив lol lol lol
« Последна редакция: март 23, 2018, 13:57:06 от marry_me » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: март 23, 2018, 13:55:09 »

Здравейте!
Днеска времето ми е супер, ня дйха ураган като вчера, а е сравнително топло и приятно. Ама не става за шей а  nea , та за това направих голем снежен човек, сигурно ще е последния за тази година, та гледам да се порадвам на снега.
А като завалял сняг гейовете правели Нежен човек, а не снежен. Разликата е къде слагат моркова  Wink
Мери ми, тежко му е на тм. Всеки по различен начин прежквява нещата, явно това е неговия. Дан му малко време да свик е и да асимилира случващото се. Баща ми също много тежно преживя пенсионирането си, ама наистина беше в жестока дупка и нямаше нищо общо с финансовата страна /или поне не изцяло/.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: март 23, 2018, 13:57:59 »

Това ходене на пръсти по край мъжете, толкова го мразя, че понякога се чудя заслужават ли си въобще. Аз съм една не особено покрепяща съпруга. На скоро ми се наложи да съм така по ниска от тревата. В крайна сметка накрая се развиках и си казах всичко. И разбира се, никой не се чувстваше по-добре след това. Та за сега пак се отказвам да го играя това с мълчанието. Защото и те не го играят.

Мери, успех на мъжа ти. Работа има, и какво като ще си снижи стандарта. За хляб ще имате.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #484 -: март 23, 2018, 14:06:20 »

Хахах аз също не съм от най-търпеливите, ма понякога ми става гузно, щото аз като съм в някаква драма, той е много подкрепящ и разбиращ,  а аз не винаги успявам...ама пак си се обичаме и така  pardon Трябва да се изказват нещата на глас, да не се натрупват, за да не изргиват изведнъж, често в най-неподходящия момент  smile
Много точно Панде за хляба и стандарта  good give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #485 -: март 23, 2018, 14:11:54 »

Миленка, пред нас можеш да си помрънкаш и да мислиш позитивно, подкрепяме те безусловно heart
Рат, братовчедката ли прави балетни стъпки до снежния човек? Хубави крака има, сигурно и цялата е хубава good
Панди, кой да им каже на мъжете как да го играят, те по форуми не пишат?  Wink
Хляба и стандарта вълци ги яли, за съвсем друго нещо става въпрос nea
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #486 -: март 23, 2018, 14:17:39 »

А като завалял сняг гейовете правели Нежен човек, а не снежен. Разликата е къде слагат моркова  Wink

 funnytooth funnytooth funnytooth

Тежко му е, при това на мен ми е тежко да го гледам такъв  blush Затова искам по-бързичко да се преориентира, защото мен много ме боли да го гледам такъв blush

А иначе съм по-скоро на разбиранията на Фери и Пандата blush Но като цяло за друго става въпрос и свекърва го знае  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #487 -: март 23, 2018, 14:24:07 »

Рязко ще ви се намеся с един  Offtopic Offtopic Offtopic
Да ви препоръчам червило, ММ ми го подари наскоро и съм супер доволна. Сравнително трайно е, е не е да го сложиш и да забравиш, но седи доста, но най-много ме впечатли колко меко и приятно седи на устните.
Кефи мА, сигурно ще си взема още някой и друг цвят Wink


Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: март 23, 2018, 14:47:18 »

Свекърва, тя е! Ама наистина не знам какво е станало при качването  pardon на тела ми снимката си е с глави.
Нали знаете, зад всеки развален компютър стои поне 1 човек, който нищо не е пипал    Wink та и аз така. Нещо като му стане на тела и мм като го види и се хваща за главата, както и като се появи проблем с компютрите на нашите. Колкото и да им обяс ява и поназва, на няколко месеца трябва да ги преинсталира.
Фери, от къде са тия червила? В смксъл има ли ги по Лили и ДМ или са он лайн? Аз не че много ползвам, ама братовчедка ми се клепа доволно, та за нея.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: март 23, 2018, 14:50:23 »

Аз пък съм се насочила към колаборацията на Балмен и Лореал- червилата са интересни, в доста странни цветове, като за мен.


Панди, много зависи с кого живееш и кого си обикнала. Ако го има вторият фактор и човекът е по-тежък като характер, ходиш на пръсти, заради собствената си двойка и любов. ПОне аз вярвам в това. АКо е душица, все тая как ще се държиш, все ще ти е леко. smile Аз не съм феминистка, та такава ми е гледната точка. Мисля си че сме по-силни заедно и по-слаби- разделени. Затуй понякога всеки пази тихо. pleasantry

Вив, включвай се с данни на лично на Маги, все ще те наместим. Аз бих пратила и на двама човека, ако няма кой да ти прати пък чак толкова smile .
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #490 -: март 23, 2018, 15:13:58 »

Рат, трябва да ги има в Лили и ДМ на щанда на Буржоа smile Bourjois rouge laque се водят Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: март 23, 2018, 15:15:03 »

Аз минах през областната управа.Как да кажа, можеше и по-добре, но проблема не беше в мен.

Изчезвам да пазя леглото, прибрах се към 10 часа, защото се чувствам много зле.Сега шефа се обади, отложили са ни един проект, та и утре няма да бачкам а ще почивам  Yes
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #492 -: март 23, 2018, 15:29:18 »


Наде, утрепа змея с фунийка lol


Значи като ми върви тегаво възпитателния процес ще си направя фунийки lol

Али, винаги можеш да разсмееш едно Киви с готин лаф.
МериМи, мойта котка като твойта котка смени работа след 10 години в една фирма и хем от миналата година по-това време говори, че ще е хубаво да я смени... сиреч уж беше подготвен психически. Ама много са драматични мъжете... добре, че сме ние жените да държим руля в трудните моменти.

За червилата щях да пиша, тези на лореал са ми доста странни. Този сезон са мега изчанчени цветове актуални, но аз не разбирам как се носят. На буржоа са разкошни - да, но на мен не ми отиват за снежанки са цветовете, пък аз съм с повече латино визия smile Сега нося един микс - Мейбълин и Есенсе става чуден, дизайнерски цвят. Имам и на Лореал едно дълготрайно, много сполучлив продукт.
« Последна редакция: март 23, 2018, 15:35:08 от Kiwi » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: март 23, 2018, 15:58:47 »

Аз обичам червила. Имам 4 от Avon, но само две ми харесват, защото по снимка е различно (свекърва ми е дистрибутор и като иска да ми направи подарък си избирам червило често).
Имам и едно много хубаво от LR. Баща ми го е купувал за мама, но тя реши че и е прекалено лилаво и ми го даде.
Любимата ми спирала е Буржоа, сега Фери ме изкушава с червила.

За другото - то и аз мълча, мир да има. Ама у нас си бяхме 3 жени, мнозинство и не съм свикнала така. А като като гледам свекърва ми каква е безгласна буква, ужас изпитвам да не се превърна в нещо такова.
Аз след една година ще остана без работа, без възможност да си работя по специалността, с малко дете. Едва ли някой ще ходи на пръсти по край мен.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: март 23, 2018, 16:19:55 »

Защо, бе Пенде? Служебните да не са заминали нанякъде?
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines