Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:35:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153492 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #465 -: март 23, 2018, 09:32:56 »

Морген!
Днес малко ме мързи да пиша, ма ви поздравя поне  give_rose
Чуууус!  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #466 -: март 23, 2018, 09:50:23 »

Стигнали сме до страници с имената на децата на киви - З1 и З2. Така си ги прочетох хахаха и ми стана смешно.

Сега се връщам да чета, междувременно усмихнат ден!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: март 23, 2018, 09:57:02 »

Добро утро!

Не съм си подавала още носа навън, нито съм стигала да прозореца, но си предстаям какво е. На телефона ми показва - 5, представям си каква е пързалка. Ще трябва обаче да измисля план за излизане поне до кухнята. Подозирам, че брат ми ще ни забрави и ще отиде на фитнес без нас и ще трябва да се тътря с такси.

Снощи си имахме гости - Синът на комшийката при майка ми, който е на 6г. Бандитко му се зарадва много и се разнообрази с него. Радва се на по-големите и ги гледа с голям интерес. Водих го и до Кауфланд да тича, после игра отпред в снега, но беше доста студено.

ММ ми е писал по нощите, кой знае кога е легнал. Вече мога да броя часовете до завръщането му утре. Много ни липсва!  heart

Булче, лек полет!

Маги, палци и за теб! Много е неприятно да имаш цистит. Дано те отпусне бързо и да се прибираш на топло.  smile

Вчера Фани като беше показала тия лекЯри двамата, не разбрах дали ги харесва или им се подиграва, че са леко женствени. Особено първия с този поглед.  blush

Честит рожден ден на Сноу. give_rose

Аз пак с въпрос: Някой качвал ли с снимки във Flickr?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #468 -: март 23, 2018, 09:59:00 »

Добър ви ден!
Снощи като лягахме навън беше едно мокро и студено. Тази сутрин се събудихме в бяла приказка. shok Вече пече слънце, снегът активно се топи и ще има добра разходка danceg
Честит Рожден ден на Сноу! Да е здрава и винаги с чиста като белия сняг душа give_rose
А Откраднат живот гледам чат чат покрай майка ми, но вчера като взе да ми минава упойката (бях на контролно изследване, добре съм), сънувах д-р Васев и като се събудих очаквах него да видя, ама само ММ и момчето дето ми буташе количката lol lol lol
lol За Тасев предполагам става дума. Симпатяга е, макар да имаше много точна реплика наскоро - Вие изглеждате непълнолетен lol lol lol
Наде, утрепа змея с фунийка lol
Булче, лек път и ползотворни срещи give_rose
Стискам палци на Маги бързо да се оправя и да е във форма за срещата.
За измислени герои хич не ми се говори, че ми омръзна хорската простотия.
Отивам да си систематизирам задачките за деня. Вече се раздвижих за "Добро утро!". Две седмици почти не бях тренирала, докато бях болна. Тази седмица ми е лека - само кросчета. От другата Руми отново ме зове и събирам сили в консервени кутийки Wink
До после girl_wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #469 -: март 23, 2018, 10:47:45 »

Привет  Sunshine Sunshine Sunshine

Честит Рожден Ден на Сноу  give_rose

Маги, стискам едни пръсти за теб Wink

Напоследък нямам много желание да пиша sad Моята котка (ММ) си има проблеми на работа, фирмата им е в колапс и май ще ги фалират. Та след десет години ще му се наложи пак да излезе на пазара на труда, а той много мрази промените. Все са му трудни, докато свикне, с всичко е така. Къде го взех този камък, да си го чукам в главата сега lol Подкрепям го, ама... сме мноооого различни. Аз ги приемам много по-спокойно и нормално нещата. Съответно според мен му е най-криво от възможността да си намали стандарта, той го гледа от тази страна, а аз го виждам като възможност да го подобри pardon pardon Както и да е...

Наде, мисля, че не ти бях казала, но аз изцяло подкрепям решението ти да не започнеш в училище. За да потръгне една частна практика се искат много усилия, особено в началото, трябва да четеш допълнително, да разширяваш познанията си, да имаш времето и спокойствието да подходиш към нови хора. Предвид новите изисквания за психолози в училищата, според мен винаги може да изскочат нови такива предложения  Wink Успех на начинанието и да помогнеш на много деца да приемат света, защото не можеш да промениш начинът, по който светът ги приема. А за родителите не знам какво да кажа, защото не съм такъв и не знам какво е да си от другата страна pardon Но това си е пазарна ниша, виж дали може да се квалифицираш за семейни консултации good

Хубав ден от мен  Sunshine
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: март 23, 2018, 11:10:33 »

Наде, стискай зъби за по добро бъдеще- често се сещам за казусите ти, нали сме колежки горе долу по образование и мен ме касаят и от двете страни. Надявам се че все някога, хората ще се научат как, какво и кога. Да видим.
Али, моля се поне при вас да не вали уикенда  angry, ще ми е далеч по-ок.

Момичета, в сайта на ремедиум са пуснали намаление на пелени Памперс и Либеро, май и на още видове. Който го касае, да види. Не знам дали важи и за на място. Памперс според мен хич не са намалени и така, но Либеро излизат на добра цена с намалението. pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: март 23, 2018, 11:20:04 »

Привет!!!
ЧРД на Сноу!!! Жива и здрава и много обичана  heart heart heart heart heart Хубав празник!!!
Маги, силно стиснати палчета!!!
както и на всички, които имат нужда в този пролетен ден. Тук е -1 градус - жега  Sunshine
Мери ми, успех на твоята котка. Дано намери работа по душа!
Миме, не се бъзикам - тия лекари си ми харесват. Е то без това гинеколозите не са ли малко женствени по принцип?!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: март 23, 2018, 11:29:52 »

Хаха Тасев ли бил? Не съм чула правилно. Хаха.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #473 -: март 23, 2018, 11:33:40 »

Мери Ми, не ми се пишеше днес, ма да се включа по казуса с твойта Котка  smile Миналата година така затвориха неочаквано проекта на ММ, баш в началото на годината с малко бебе и аз в майчинство, хич не беше яко, а и беше работа, която той харесваше и още харесва и си се развиваше постепенно и така. Доста време търси нещо дето да го устройва и да му пасва, щото и той трудно свиква с промените (това май важи за всички мъжки котки), но общо взето всичко се оказа за добро  good Та не се съмнявам, че и с ТМ ще е така smile Дали ще ги обезщетят и ще им дадат възможност да поседят на борсата? Мисля, че така ще го приеме една идея по-леко Wink Успех  give_rose
Палчета на кой за каквото му трябват  good
ЧРД на Сноу, макар, че съм сигурна, че не ни чете  pardon
Панде, Пандееее д-р Тасев е як, да, а тия на Фани верно са ми една идея по мъЖЕНСТВЕНИ  pardon
Миме, хайде да се прибира бързо Влади  heart И Мис си пада по по-гполеми деца Wink Фликр не ползвам и за гащеризона ти сега получих факс, че бих гио носила с кецове и дънково яке (но аз много неща така нося, та не съм баш фактор), но и на мен ми се струва голямо увъртане ходенето до ВЦ lol
Айде, както не ми се пишеше, ще ме извините  blush
Мис пак отива при баба и дядо следобед, но утре ще ходим да си я видим и вземем Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #474 -: март 23, 2018, 12:09:51 »

Доста време търси нещо дето да го устройва и да му пасва, щото и той трудно свиква с промените (това май важи за всички мъжки котки), но общо взето всичко се оказа за добро  good
Отнася се за всички /джендър/, дето са ги фалирали на хубава работа. Ако пък, като мен, са ги фалирали 4 пъти, по- добре не изказвайте мнения за положително мислене и разни глупости, че всичко е за добро. beating
Това са ужасни моменти и всеки трябва да си ги преживее сам, да се ядосва и самосъжалява, да свикне с мисълта, че в момента нещата са зле и не се знае какво ще се случи в личен план и чаааак тогава да се задейства да търси нови работи. Стойте тихо и кротко, не говорете и не "мотивирайте", не правете опити за "разсейване", изслушвайте ги, без да цъкате положително или отрицателно, бъдете около тях, ако може да сте невидими. Не ги натоварвайте с допълнителни семейни ангажименти в домакинството /щото така и така имат време и да се разсеят малко/, нека сами решат да го направят.
Казвам всичко това, защото по рождение и принуда съм по- близка до мъжкото мислене и зная какво им се върти из главата и сърцето. Освен това съм го преживяла лично и с дете, което пък е още по- тежко.
Еми, пак ще вали тук, очаква се преминаване на нов фронт с валежи и ниски температури. Вече се топи, но е кално и кишаво... Във Видин и окръга е по- лошо, даже и опасно, та дано ни се размине и това.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: март 23, 2018, 12:18:47 »

Отнася се за всички /джендър/, дето са ги фалирали на хубава работа. Ако пък, като мен, са ги фалирали 4 пъти, по- добре не изказвайте мнения за положително мислене и разни глупости, че всичко е за добро. beating
Това са ужасни моменти и всеки трябва да си ги преживее сам, да се ядосва и самосъжалява, да свикне с мисълта, че в момента нещата са зле и не се знае какво ще се случи в личен план и чаааак тогава да се задейства да търси нови работи. Стойте тихо и кротко, не говорете и не "мотивирайте", не правете опити за "разсейване", изслушвайте ги, без да цъкате положително или отрицателно, бъдете около тях, ако може да сте невидими. Не ги натоварвайте с допълнителни семейни ангажименти в домакинството /щото така и така имат време и да се разсеят малко/, нека сами решат да го направят.
good good good

Взимам си ботушите с токче, явно няма да се ходи със сандали при вас, този път. nea
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: март 23, 2018, 12:24:42 »

Без думи: https://www.youtube.com/watch?v=gpfSv9bXBeU  cray cray cray
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #477 -: март 23, 2018, 12:29:17 »

Това да останеш без работа си е шок и ужас sad Бойното ми кръщение беше, когато бях бременна. Малко преди това бяха съкратили татко, който поде дела. Една година си беше борба във всяко едно отношение. И колкото повече ми казваха "Спокойно!", толкова повече ме изнервяха. diablo Толкова бях свалила летвата и ми беше все тая дали ще работя в ооофис или в бакалията. Е почнах в ооофис... и какво - пародия и простотия! Хич не е до мислене мъж/жена. Като ти подритнат самочувствието много бързо губиш вяра в себе си. И като знам, че вече съм изгорила всички мостове назад и на тази работа няма да се върна, лошичко ми става при мисълта за отминаващите дни от майчинството.
София е друга България и там трудно се задържаш безработен, когато си кадърен, имаш опит и желание да направиш нещо със себе си. Никой обаче гаранции не дава кога ще ти светне пред очите. Само пожелавам бързо да се измъкнете от дупката give_rose

Нали от днес се избират koko6ka koko6ka koko6ka за размяната huhhuh.gif
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #478 -: март 23, 2018, 12:33:48 »

Маги, д-маноза ти препоръчвам да пиеш вместо тия антибиотици, мен това ме оправи. Надявам се бързо да мине. sad

Аз се включвам телеграфно, че имам много работа. Междудргутото съм си в Бургас - вчера за сефте от 10 години ми се случи да излетя от Лондон в слънце и да кацна в Бургас в сняг. smile"
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #479 -: март 23, 2018, 12:34:40 »

Късно ли е да се вкл в размяната?
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines