Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:10:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153441 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 22, 2018, 13:24:36 »

Добър ден!
И у наше село сняг бол, пак едва се излиза. Тате каза, че на околовръстното е лудница.
Мм пак е болен, тоя път е нещо стомашно  diablo вече обмислям да го сменям, стана на 30 и му изтече гаранцията  Wink
Ама, тия от това риалити наистина ли на вън са ходили на каишка  shok ? После ще си го пусна.
Фани, аз не разбрах кво точно правят тия гинеколози, ама съм като ударена с чук по главата, сигурно за това. А може и Меркурий да мк влияе  Wink
Еми, кога свършва ретроградната гад?
Тия със санирането ни оправиха блока в Смолян. Баща ми оставил кабели на балкона за булсат някога и ония ги резнали. Ама ей така без причина, явно са им пречели на изолацията и що да изрежат дупчица в нея, по-лесно да резнат кабела  pardon . Бяха някви събрани от кол и въже, които и идея си нямаха от строителство.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: март 22, 2018, 13:26:41 »

Начи, Моя мъж ги беше пуснал да ги гледа тия с жените ама аз смених предаването.От както имаме дете, много регулирам какво се гледа в къщи.Особено сега, дето попива всяка дума дребната.То и за това знам Уинкс на изуст и вече н се чудя като каже готино и тъпо.Но това го преживявам пред идиотщините по ТВ.

Аз излизах  shok ужасно е на вън.Духа, вали на парцали тежък, мокър сняг.Положението е бедствено.Не могат да почистят, не могат нищо да направят.Ужас!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: март 22, 2018, 13:31:08 »

Рат, какво могат да правят гинеколозите. Вършат си работата и това е сериал, аз го следя.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: март 22, 2018, 13:35:41 »

Рат, не помня- пишеше в гоглето точната дата. Следващия месец със сигурност
Свекс, заради теб превъртях набързо този епизод на Смени патицата с кокошка. Ами... според мен това е зов за известност, не знам... Не го прави заради парите му, той няма такива. Може би и щото не е имала баща... компенсаторен механизъм някакъв. Не знам... pardon
Той си е типичен мизерник, но и другата двойка е не по-малко противна. Престорена работа.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #439 -: март 22, 2018, 13:44:03 »

Али, един час назад сме, ама пак си е достатъчно.
Мда, покрай децата у нас само ютюб детски песнички и Сам пожарникаря се гледа.

Честно да ви кажа, мечтая си да стана една сутрин без да бързам, да си закуся и даси пия кафето докато гледам латино сериал lol В понеделник си бях взела половин ден отпуска, защото имах работа и ми се отвори дупка от 40 минути и си седнах в един Старбъкс и с такъв кеф си изпих лафето, стори ми се чак терапевтично.

Фани, тоя докторския сериал/предаване ми напомня на една поредица, която даваха преди години, Такъв е животът и там давах за разни бебета. Помня че го гледах с интерес.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #440 -: март 22, 2018, 13:59:15 »

О, да! Другата двойка беше също трудна за приемане angry. Аз гледах епизода защото познавам Ангела, иначе е отврат и простотия sad
Вече и от Откраднат живот се отказах, то няма какво да се гледа, ако Родният свие вечер лаптопа.
Опитах се да намеря Червената лястовица /дето пита Виви/, но още никой не я е качил. По кината тук идва през април. Сюжетът ми е познат, май от документален филм или от Игрите на глада crazy В последно време се задръстих от гледане на сериали и филми, то и това не е работа sad. Целият свят ми е крив, нямам търпение да чета или ако подхвана нещо ново, не ми харесва я превод, я съдържание.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #441 -: март 22, 2018, 14:49:55 »

Аз току що догледах последния епизод на Откраднат живот... Ох, като са задъвкали една темааа bad Мудно, мудно, едва го добутах. 10-тина епизода с едни и същи драми. Няма да го зарязвам засега, ама дано се вчовечат малко.
За съдържание на книги - имаме някои подарени, които са от Джъмбо. Не купувайте книги оттам, ако наистина искате нещо хубаво. Повторения, гаден превод и безумен словоред. girl_impossible
Днес съм телефонистка crazy Запазих, отмених, отложих де що час трябваше да се уточнява.
Фани, с тези гимнастички запали малката. Един ден така бях отворила линк, после ме преследваше сума си време, за да й пускам клипове, че й стана интересно Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: март 22, 2018, 15:10:07 »

Добър ден!

И тук си имаме доста сняг. Не можах да изведа детето поне да си поиграе малко, защото чак сега спря, а той вече спи. И една никакви температура има от сутринта... Пфф.. От ваксината ли е, не е ли... Само до кухнята се дотътрихме с брат ми. Колите се движат много странно. И тези, които се движат без включени светлини, Най-много ми харесват.
Довечера мисля да го заведа до Кауфланд малко да се разнообрази, защото се побъркахме тук. Там си има цяла програма и обича да ходим.

За домашен любимец признавам само куче и котка, като даже и котка не бих си взела. Нека да са чисти и златни тези хамстери, хич и не ми трябват. Гнус ме е и ме е страх от всякакви такива подобни.  nea

И аз в клуба на негледащите и не знаещите нищо за тези предавания. Ама и ММ ми вика онзи ден '' Какво да ги гледам тези простотии?! По-добре да си обърна внимание на детето! '' И е прав. На дали сме изтървали нещо важно.  nea

Али, за какви книги става на въпрос от Джъмбо? Там само на детски съм попадала.

Наистина вече да се маха това време. Искам слънце и разходки.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 22, 2018, 15:10:40 »

Целият свят ми е крив.

На, и аз така. Аз пък БГ сериали не гледам. Гледах Стъклен дом, защото Жоро го гледаше и толкУ. Просто ми седят изкуствени всички и не ми харесват. Ама може и да съм предубедена. Не, че не съм им давала шанс...

Аз за сега гледам само Луцифер като сериал. Всички други отпаднаха малко по малко. А, и The Librarians, защото филмите много ми харесаха. Жалко, че може би няма да има нов сезон nea

Иначе чакам и Доктор Кой-чо да излезе. Той обикновено започва Април, но тая година ще е чак Октомври...мъка мъкааааа tease

За туй си гледам аз "21 програма" (някой Фокс беше) с От местопрестъплението Лас Вегас и Военноморските престъпления (нормалния и Лос АнЖелис). Ма аз си падам по кримки. Макар, че От местопрестъплението (което и да е) вече ги повтарят за 80-ти път и са ми писнали. Но за фон стават...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: март 22, 2018, 16:04:11 »

Скай, чета по диагонал, че съм в такси, отивам на родителска и зачитам сериЯл - the lesbians. Чак извиках: уау, таксиджията пита дали ми е лошо да спре. Ма нИдейте таквизи объркващи сериЯли да гледатИ, от толкоз много Язьки кака са бърка. То безтуй много акъл... НапраО ни съ побира в малката ми главица!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: март 22, 2018, 16:19:53 »

Има ли желаещ да ми влезе в бебешката тема и да ми каже дали се виждат снимките, не от този месец, а от миналия? Изтрих ги от сайта, в който ги бях качила преди да ги споделя тук, но аз още ги виждам!

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37470.1020.html
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: март 22, 2018, 16:30:31 »

Миме, аз не ги виждам.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #447 -: март 22, 2018, 16:35:35 »

И аз не ги. Виждам само тези на 20 месеца.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: март 22, 2018, 16:36:41 »

Ок. Благодаря! Значи съм се с правила. Сигурно и на мен ще ми се скрият.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #449 -: март 22, 2018, 16:39:07 »

не моааа да ви изчетя!

Луднала съм! не издържам, с мм редим пасианси само... ту той в командировка ту аз. Утре летя за Париж, та стискайте палци всичко да мине както трябва, че едно че нямаше билети с България Ейр, едно че кацаме на Буве... ами и има и стачка във Франция и сняг... Наехме кола та се надявам да се дотъртим на време и да стигнем живи и здрави.

За "смени жената" на една позната приятелка участва миналата седмица, с циганката и легионера, тя беше жената на легионера. Та разправяше че не снимали по цял ден и имали право да се прибират, всичко било по няколко часа, плащат им около 2000 хил лева. Но много било мизерно и изнервящо.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines