Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:20:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153466 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #405 -: март 21, 2018, 17:57:13 »

Котката е добре, тя още вчера, след къпането се успокои.
Еми, Родният просто не е мислил и е действал механично. nea Пакетите със силиконовата тоалетна стоят на съвсем друго място, в друго помещение. Изсипал е старата в чанта за боклук и каквото е хванал, насипал го е в съда, без значение дали е с мирис Wink. Тя и котката бая серсем пада, щото би трябвало да се усети.
Ризите си ги глади сам, той всеки ден е с риза. Купуваме от тези, специалните, дето уж имат лесна поддръжка, но не минава без гладене. Много старателно отстранява мои и на децата дрехи, покривки и всичко, което се глади. До преди няколко години ползваше текстилни кърпи за нос, тях също ги гладех аз. Разгеле, вече се прокъсаха и мина на хартиени. Те не му и трябват, по принцип има много сух нос, но изпитва ужас да си избърше уста или чело с хартиена кърпа, сакън да не му залепне нишка или парченце smile Рядко ходи с дънки, та има и панталони за гладене, пак негово задължение си е. Аз обаче трябва да си отварям очите какво облича, защото редовно има издънки кафяви чорапи на син панталон и неподходяща риза Wink Като истинска Дева трябва да е чист, изгладен, избръснат и подстриган, обувките да светят. Ама това, че нещо е старо и протрито от носене, или че не се връзва едно с друго, няма никакво значение. НИ1 е същият, та и него дебнех. Сега М. го е оставила да се оправя сам и и е много чудно, как облича каквото хване. В началото обвиняваше мен, че така съм ги научила, но сега вижда, че спасение няма nea НИ2 ходи смачкан, в София няма сушилня, каквото се опне на простора. Даже има белези от щипки, щото тепърва се учи да простира и ги слага на абсурдни места. smile. Неговата М. също не глади. Ако някоя дреха се мачка при пране, направо после я хвърляла.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 21, 2018, 18:35:26 »

И аз, и аз не гладя smile

Маги, има маршрутки, но са малко и на рядко. С автобус по бързо ще стане. Но реално имаш метрото в случая.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 21, 2018, 18:50:02 »

Неговата М. също не глади. Ако някоя дреха се мачка при пране, направо после я хвърляла.

Т.е. си купуват дреха, оказва се, че се мачка и след едно пране я хвърля???? shok shok shok

И аз не обичам да гладя и го правя по задължение, но като се налага се налага. Просто от едно време с тренировките, при положение че слагам тениска, тя става на ако и я мятам за пране...какъв е смисъла от гладене... Буквално на ако, защото трябваше да имаме по една светла и една тъмна тениска. Съответно ако съм с бялата и си избърша 3 пъти потните ръце в нея, цвета и става като на парцала дето бършем пода у нас...Баба да живеЙ, винаги ги изпираше все едно са нови - на ръка. Тя ми гладеше всичко. Луда жена. И сега си е такава, даЙ жива и здрава heart heart heart
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #408 -: март 21, 2018, 19:23:35 »

Свекърва, обичам те! smile yahoo Така се смях и с котката, и с Родният. Как съм изпуснала, че и той Дева. Моята Дева вкъщи...цигарите и запалката успоредно. Чистотата, редът и правилата са високо ценени и препоръчани на всеки, свързан с него до 9-то коляно. Wink
Аз пък обичам да гладя. Имам сушилня, но гладя всичко,  особено на момчетата. Друго си е една дреха да е изгладена.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 22, 2018, 08:17:25 »

Добро утро.Тук вали сняг, покривите са бели, всичко е бяло, зимата не ще да си ходи.Ма защо не валя януари и февруари ми сега?Какво е това време?

Ще намеря превоз аз, ама нали обичам да съм подготвена Wink Благодаря ви много!

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #410 -: март 22, 2018, 08:29:09 »

Времето е типично мартенско и всичките контролфрийкове изпадаме в потрес от липсата на план - в рамките на два дни ме валя град, суграшица и ми беше твърде топло с яке, твърде студено също smile И тук е снежно, но то при нас вали, когато в други квартали пече, защото сме по-близо до планината.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 22, 2018, 08:55:13 »

Че съм контролфрийк такава съм, обаче тоя сняг вече ме изкарва от равновесие.Може би, точно защото имам планове, а той ги проваля.А това най-го мразя  angry

Киви, как са З1 и З2, слушат ли?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #412 -: март 22, 2018, 09:42:09 »

Морген  give_rose
Вчера мернах нещо много смешно за мартенското време: Баба Марта влязла в критическата и сега я обливат вълни - топло, студено, топло, студено  tease
Излишно е да казвам, че и при нас сняг да искаш, пак се влачих сума ти време до метрото  NO Ама другата седмица поне го дават вече по-топло  danceg
Нощес Мис спа много лошо и съм малко на автопилот днес, ма квото-такова  pardon Довечера ще се виждам с приятелки и пак ще има кудкудяяяяяяк  blum
НЕ харесвам мъже деви, прекалено взискателни са ми, но се възхищавам на жените им, които успяват да им угодят  good
Айде чууууусссссс  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #413 -: март 22, 2018, 09:49:02 »

Маги, змейовете са добре, аз обаче взех да натрупвам умора като регулировчик. Цял ден "регулирам трафика", за да няма ПТПта... иначе чукнати глави и издрани бузи не ги броя, 31 се заседя доста у дома, но в тия виелици предпочитам да сме заедно от колкото да се чудя как да стигна до градината, където не мога да вляза с количката и да облека единия, докато внимавам да не се пльосне по очи другия. Ама не се оплаквам smile споделям си открития от живота да си мама на двама и разбирам вече избора наедна позната да има само 2 деца, защото има само две ръце.
ХУБАВ ден на всички smile
Фери, мерси за отговорите за Зайчето. Не е като да е съвсем лесно, но аз съм гледала и куче и коте. А стават ли за гушкане зайчетата? Обичат ли внимание или бягат?
« Последна редакция: март 22, 2018, 09:51:36 от Kiwi » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #414 -: март 22, 2018, 09:55:12 »

Киви, тя не даваше много много да се гушка в началото, после видя, че няма как, някак се опитоми и сега много обича да я гушкаме smile Та стават, да, ма трябва да го свикнеш Wink Обича внимание и си го търси, редовно виси на клетката и чака някой да ѝ обърне внимание, не е непукист като котката  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 22, 2018, 10:09:00 »

Гледам как трупа сняг, а две сойки се опитват да намерят храна по дървото- не знам да се смея ли или да плача. crazy
Междувременно, понеже Ретроградният гад Меркурийчо е пак тук, ви сервирам първата позитивна статия ( част от нея ), която прихващам по темата smile:

"В периодите на ретрограден Меркурий настъпва период на засилено въображение, това са добри дни за творческите и аналитични натури.
...в този период нараства жаждата за знания и е чудесно време за творчество, художествени занаяти и творчески подход към всички сфери и професии. От всички богове и богини Меркурий (Хермес) е най-любознателен...
...Това е чудесен период за задълбочена работа, особено ако от дълго време е стояла недовършена и все не сте намирали сили да се завърнете към нея. Сега се появява търпение и методичност, които при директен Меркурий е много трудно да привлечем.
http://www.astronews.eu/?p=2810
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #416 -: март 22, 2018, 10:14:28 »

Въпрос: Дали ще ми измръзнат лалетата на двора, че са поникнали тамън sad ?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 22, 2018, 10:27:00 »

На мъж Дева не може да се угоди lol lol lol научаваш се да го игнорираш и си свиркаш lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #418 -: март 22, 2018, 10:37:26 »

Здравейте!
От 4 снеговалежа тази зима два са през март crazy И вали обилно с тенденция да натрупа. Отвратително!
Имах планове за Лили дрогерия, Лидл, малко разходки напред-назад, пък то - ще го карам на филм, книга и шушкания вкъщи. Току ми дойде мерак да чистя прах. blush Много ми е интересно сега за щъркелите - кой където успял прибрал щъркел на топло heart
Фери, разби ме с критическата lol
Вчера баба беше на лекар - всичко минало точно. После ни беше на гости, за да види децата.
ММ ме зарадва, че събота и неделя няма да работи. Ще мога да се подстрижа, ако има часове, ще ходим и на Панаира danceg Хехе, зададох му гатанка - къде да паркирам наоколо за без пари, а той каза - В Кючука. lol Нещо като да ме прати в Надежда, ако трябва да ходя по Витошка. lol В крайна сметка ще дойде с нас, аз ще гледам козметика, а той с кокона - кучета pardon
От два дни сме на вълна ремонт. Нали уж терасата бяхме запланирали. Е, сега нещата се прехвърлиха на друг приоритет - външна изолация. Ние сме от одобрените блокове, ама "пари няма - действайте". Сега с още 2 семейства ще проучим въпроса. Направо ми се реве, като се сетя, че трябва да обиколим половината блок shok Доста неща ме притесняват този път...

Фани, я си стой Яна за пред тях. Много гледали, малко разбрали Wink
Миме, хамстерите са супер чисти животни. Едни от най-чистите! Правели сме експеримент с нашия - измивахме му терариума, сменяхме триците и въртяхме в обратна посока. Ами животинчето си познаваше къде е пишкало и къде е спяло преди това. Не бъркаше нито веднъж ъглите. Нашият беше калпазанин - "изяде" си колелото. Направо на трици го направи Girl_hide Като го пусках в коридора да тича един път се шмугна под вградения гардероб. Много смешни са като се проточат на лентичка.
Виви, домашна рецепта за синузит - мажеш с мас синусите около носа. На марля/кърпичка стържеш пръчка джинджифил и слагаш върху намазаното с мас. Всичко изтича good Татко така вадеше даже срупчета гной. shok Малко люти на очи и нос, но е търпимо. Другото са нагревки с морска сол.

Отивам на бани lol До после!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #419 -: март 22, 2018, 10:48:59 »

На мъж Дева не може да се угоди lol lol lol научаваш се да го игнорираш и си свиркаш lol
Че то с всички мъже е така, независимо от зодиакалния знак blum Wink
Фери, нищо няма да измре от снега, лошо е ако после замръзнат от сух студ. При нас се топи, има повече капки по дърветата, отколкото сняг.
Вече ми е ясно "какво е искал да каже авторът", в случая Смирненски със стихотворението Пролет, което започва така:
Пролет моя, моя бяла пролет.... funnytooth funnytooth funnytooth
За щъркелите има противоречива информация- май не е правилно и редно да се прибират, защото едно са носители на птичи грип и могат да заразят домашните птици, второ, може да се гътнат от неподходяща храна и трето, така се пречи на естествения подбор и инстинктите им на миграция nea
Гледа ли някой снощи "Смени жената"? Познавам жената от Пловдив, ама не знаех, че е точно такава smile В действителния живот си е съвсем мила и редовна, само подстрижката и е необичайна.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines