Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:40:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153457 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #375 -: март 20, 2018, 16:38:05 »

Свекс, за съжаление не мисля, че се шегува  crazy Ама дано де, нищо, важното е сеир да става  pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #376 -: март 20, 2018, 17:38:44 »

Шегува се, бееее ххаххаххахахаха това не е сериозно, пукам от смях!!!!!

И историята на свеки и ми оправихте деня хахага

Да се оправдая и за предното, което писах. Не си мислете, че очаквам чудеса от 4год. дете. Аз с децата си работя чудесно. И не се оплаках от първа среща, а от системност. Не съм толкова тъпа, пък да се пиша за професионалист. Исках да кажа, че като свърши часа с едно дете, след него в кабинета ме чака друго, а първото ми се крие в краката под масата и не иска да си тръгне от кабинета. Тук идва ролята на майката. Не аз да му обяснявам, че утре пак ще се видим, а майката да се усмихва отстрани, без да прави нещо реално, за да си го прибере....и да не се чувства неудобно, че друго дете седи до мен и чака инструкции за работа. На детето му е приятно с нас, за това го прави, разум трябва да прояви родителя. Аз правилата за един час не мога да ги създам, те се учат двустранно, с еднаквия пример. Същото е и с идването. Детето казва "не искам сега" и тя си го прибира. След 20мин. се връща, защото детето вече иска да дойде. Чудеса ли искам?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #377 -: март 20, 2018, 17:47:48 »

Наде, в моята работа беше същата схема с деца и родители, но честно казано то от това, че те не пазят границите като възрастни се стига до нас и то в повечето случаи от работа има нужда повече майките и бащите отколкото децата.Те са отражението на всичко вкъщи. Лошото е, че възрастните не го отчитат, а и никак не е приятно да се вгледаш в себе си и да видиш, че си сгрешил. Но пък ти можеш да им подскажеш с някакви реплики и по-твърд тон така че да се сетят, то е същото като с децата  smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #378 -: март 20, 2018, 18:01:38 »

Преди 6 години, когато започнах работа, ми дойде на проверка инспектор. Тогава ми каза "най-трудната битка е с родителите, спечелиш ли нея - спечелила си войната". Права беше. И няма да забравя думите.
Аз си го знам и работя...но тук е място да споделяме преживявания и вълнения, по-често дразнещи хахаха
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 20, 2018, 18:57:32 »

Аз да добавя нещо за съоръженията на двора - мои познати сложиха пързалка до къщата им, а не в двора. Аз го питах не им ли е жал, че ще се съсипе. Но те казаха, че предпочитат така вместо всички деца да са у тях и да се очаква те да носят отговорност за всички деца, а другите родители да си вършат работата. Според мен има много логика. Ако някое дете падне от люлка у вас - ти си виновен.

Наде, да те предупредя, че и 9годишни може да правят така lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: март 20, 2018, 19:33:17 »

Наде, нема кво да се лъжем- често родителите сме за "бой, %бане и сръбска музика." pardon pleasantry

Свекс, твоят мъж колкото е директор навън, толкоз е антидиректор у вас- поне по миризмата как не е усетил, че е прах за пране-  нз. shok crazy
За съжаление това за тегленето на шията на бебето, съм го чувала и от свекърва ми! На нея така са й казвали че се прави.

За дрехи- не гладя никога нищо, освен 2 пъти в годината за рождени дни.  pardon

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: март 21, 2018, 08:42:39 »

Добро утро.Аз съм на педала от сутринта, днес ще откача  tease Значи отидеш някъде за седмица и после те чакат като топъл хляб.

Трябва да ходя по институции, събирам сили за социалните.С пълномощно съм, ще вадя разни документи на сестра ми и се чудя каква спънка могат да ми измислят.А и последния път там хванах хубавия грип и ме е страх да не се заразя пак от нещо  angry

Ай хубав и усмихнат ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #382 -: март 21, 2018, 09:19:42 »

Добро утро!
Тази сутрин бяхме на фаза зъбоникнене. star Наслушах се на крясъци. Днес ще карам деня по енерция.
Баба е на лекар по обяд и малко ми е притеснено, макар тя самата да преувеличава много често нещата. Евентуално след това ще се видим, да се порадва да дребосъка, а аз да релаксирам.
Чакам ония шушльовци от Спиди, които ми пратиха преди два дни съобщение за една пратка girl_haha Отивам след малко да кростренажонирам, че да не ме хванат в pleasantry подходящ момент.

Наде, какво да ти кажа... За съжаление е често срещано явление. Ако знаеш само колко пъти съм виждала деца да се клечат на перилата между касите в хипермаркетите с риск да се наранят или да ударят някой. Познай кой им прави забележка - касиерката huhhuh.gif Родителят седи и гледа като пън. Колко пъти се е случвало да правят поразии в градинката до нас. Майка хич не си поплюва и овиква майки и баби, а не детето. Ето снощи три се бяха събрали на лафче. Децата им хвърлиха нещо по колата на ММ. Бая издрънча angry Май беше дърво. За щастие нямаше сериозни щети. Да питаш майките какво им правят децата по паркинга, където ако даваш назад, ще ги отнесеш, че са дребни и не се виждат в огледалата... И още, и още. И го казвам като родител на дете с трънчета в дупето.

...и се чудя каква спънка могат да ми измислят.
Е това му е интересното да се ходи там lol Непредвидими са!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #383 -: март 21, 2018, 09:22:50 »

Морген  give_rose
И аз съм яхнала метлата  Girl_hide
А, що пък аз да нося отговорност, те тия деца ще си идват с родителите, да не съм ги качила аз на люлката  pardon
Наде, надявам се не приемаш на никой коментарите лично и като заяждане Wink  give_rose
Снощи се накудкудякахме много хубаво  Girl_hide Мис ме чакаше свежа като кисела краставичка, трудно заспа, ама поне я нагушках доволно heart
Тази седмица всяка вечер съм някъде след работа, сутрин едвам се вдигам, мааааа да използваме бабата на пълен капацитет lol
И аз като Еми, НЕ гладя, мразя, скрила съм и дъската и ютията, всички знаят къде е, ако проявяват желание, да си се гладят  pardon +това ММ си се справя с ризите много по-добре от мен  Wink
Айде дуи дуи и целувкен  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #384 -: март 21, 2018, 09:34:22 »

Купете си сушилни. С едно изтръскване докато са топли и нямат нужда от ютия lol Гладя лятото. Не ми пречи, но тогава простирам, та не е като да не са смачкани дрехите, колкото и да ги опъвам с ръце. pardon
Забравих да се оплача - ММ не е наясно кога ще работи при баща си, та сега ми спъва планирането за събота и неделя. Косата ми крещи за оформяне! Ще съм като на психотерапия без деца за два часа lol Имах планове да водя кокона на киноложка изложба, а аз да се шмугна в палатите, където е изложението за козметики. Мога да се възползвам от капацитета на баби, дядовци, татковци... Само да ми се появят пред погледа. (Те затова ме избягват.)
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 21, 2018, 11:46:55 »

И аз не гладя. Последния път гладих миналата година за служебното парти - ризата на ММ.
Та толкоЗ, веднъж в годината.

Сушилня имахме и беше чудно, сега ще търсим пак, че едната стая съм я обърнала на простор.

Друго си е да се събудиш с главоболие...  girl_impossible
Познай кой им прави забележка - касиерката huhhuh.gif Родителят седи и гледа като пън. Колко пъти се е случвало да правят поразии в градинката до нас. Майка хич не си поплюва и овиква майки и баби, а не детето. Ето снощи три се бяха събрали на лафче. Децата им хвърлиха нещо по колата на ММ.

Е това тук не се случва. За 4 години не съм виждала някой да прави забележка на дете или на родител. И като цяло, не съм виждала някой да прави забележка на друг без значение дали е възрастен или дете.
Търпимостта им в някви нива, дето мойта кръв не може да поддържа.
Онази вечер се качвам в автобуса - баща и син седят на първите седалки от двете страни и си качили калните обувки на стъклото.... Е познай, никой нищо. Даже не им прави впечатление на хората. След малко започнаха да играят няква игра и да крещят и двамата. Никой нищо. Накрая едно паки си пусна маанета на от телефона и съвсем настана лудница и всеки си продължи да не реагира.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: март 21, 2018, 13:12:21 »

Али, място за сушилня нъцки- инак бих взела..
Черешке, туй звучи като гледка от рейс водещ към Филиповци. shok
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: март 21, 2018, 13:23:50 »

Чери, потресох се.Знам че са много толерантни към децата и майките с деца, че буквално детето може да се влачи по пода на магазина и никой няма да каже нъцки, ама моята душа това няма да го преживее.При нас е друго имаме очаквания към чуждите деца, но не влагаме същото в нашето.Много често срещано явление.

Аз минах през ТЕЛК, Социални и Градски транспорт.Мисля да си окача значка герой и за днес да го раздавам свършила всичката работа на света smile

И аз не гладя, само сутрин на бързо ако е като хармоника.Сушилнята трябва да и направя място, но няма да е сега, сега хол!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: март 21, 2018, 13:35:55 »

Добър ден!
Чери, тия явно са като мен и аз никога не бих направила забележка на непознат. Всеки си има глава на раменете и се държи според възпитанието си.
Али, аз имам пералня със сушилня, хкч не са като гладени дрехите, ама има програма за пара и върши чудна работа.
Гладене- какво беше това?! Така и не се научих да гладя  pardon , конто иска да се спасява сам. Ддинствения път, когато гладих с желание беше гладенето на бебешките дрехи. След като се роди 2-3 пъти гладиха помощниците и до там беше.
Маги, браво машина си!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #389 -: март 21, 2018, 13:37:32 »

Място колкото искам в мазето за сушилня, ма нещо не ме кефи идеята за още един уред вкъщи  pardon Като цяло и пералнята не ме кефи къде е (пак в мазето) и съм и измислила друго място там, но ММ още не знае, щото като ме пита дали там е ОК , казах даааа, ма сега вече друго ми мъдри главата и то е свързано с много работа lol
Чери, направо ми звучи невероятно  girl_impossible
Маги, браво  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines