Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:06:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153456 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: март 20, 2018, 10:15:15 »

Това време ме лишава и от малкото ми воля да правя каквото и да било... shok ся па сняг... Уикенд сме на работа, при това с път- мотивацията ми клони към нула хаха. pardon Да не говорим че е парад на суетата, дето отиваме и ще тр да се привеждам в прекален ред, което дори мен ме дразни. nea

Играчки у нас не се ползват, просто само чуждите го интригуват навън- при това за малко. Аз пък  толкова не понасям да общувам излишно по градинките, както сме си говорили, че гледам да играе на по-широко и сам
 ( тоест пак без играчки ).
У нас играе със слушалките, дистанционното, ключовете ми, евентуално мете с метлата. Та май сме спазили минимализма, 4 са. pardon pleasantry crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #346 -: март 20, 2018, 10:37:14 »

Добро утро!
Аз нямам много голям избор, имаме една горе-долу ясла за трите села общо, пуснали са 8 места...не късмет, а чудо ще е да се класираме, та затова почнах да се оглеждам за частна  pardon
Ами аз на Мис съм прибрала почти всички ихграчки, оставила съм горе-долу 5, напълно случайно, просто ми писна да прибирам и да се дупя под шкафовете да търся част на пъзели. Другото са книжки и една кофа с топки, която редовно изсипва и събира...толкоЗ.
Вчера са ни оборудвали с нови комп, точно колкото рутери са, слагам си го в дамската чанта и се прибирам да работя от вкъщи, вместо да влача лаптоп  pardon Та до преди малко настройвах, криптирах, импортвах и тн, за да ми тръгне пак работата в каналния ред.
Вчера имахме важна среща с баш шефовете, 400+ човека, от не толкова вървежните проекти заминават за друга (по-голяма) фирма да работят с изпитателен срок и тн, викат му партнършип, ма според мен си е чиста продажба. Ние (по-успешните проекти) си оставаме тук, уж с по-добри условия, чакаме да видим какво ще се случва  pardon
Киви, знаех си, че няма да издържиш  give_rose
Аз пак се занимавам с простотиите на шефката на мама  diablo diablo diablo Запазвам билети и места за спане, че ще ходи на екскурзия, ма понеже е с любовника всичко е много тайно angry Ма като ѝ е шефка, кво да я правя...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #347 -: март 20, 2018, 10:37:36 »

Сняг ли имате???? shok
В четвъртък ще пътувам за "Пирогов", дано не тръгна от пролет за зима. Тук е слънчево.

Успешен ден от мен! kiss2


П.п. в кабинета идват деца на по 3-4год. и първо не иска да влезе, после лежи под масата и не иска да си тръгва. Нали знаете, че всеки знае как се отглеждат деца, освен ако ги има, та се побърквам на тая несериозност на родители, сякаш само тях чакам и нямам други часове и деца, които ме чакат да работя ефективно, не да се правя на маймуна по половин час.
« Последна редакция: март 20, 2018, 10:44:28 от nadelina88 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: март 20, 2018, 10:46:19 »

Сняг, да, дано се стопи. Като гледам и уикенда го дават  в Софето да е много студено, съботата и ще вали.

Уф за градините, друго съм го измислила, да видим. Но все пак го пуснах да се върти в системата, макар че за неговите три градини, които уж са що горе близо  и удобно- няма места. Особено за онази дето е буквално до блока ми...  nea Не че ми дреме- не съм се настроила че ще го пускам все още.

Чепишева в ФБ е отворила кутията на Пандора, като е снимала белег от секцио,и е питала имате ли такъв, и естествено вместо отдолу да си пишат кротко хората с описания на белези, тук таме се срещат пак индивиди, които да внесат конфликт. Не дочетох, излишно хабене ще е... huhhuh.gif nea
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: март 20, 2018, 11:25:31 »

И аз я видях тези снимка и си помислих, че малко е провокация хаха. Нещо не и схванах идеята, още повече да я поства публично. Но аз не разбирам и защо се снимат докато кърмят.

Времето ми изглежда като да става за малко разходка и май ще си разчистя терена сега хихи. Пък после може аз да изляза
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: март 20, 2018, 12:12:29 »

Свекърва къде е?Защо не пише?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #351 -: март 20, 2018, 12:42:16 »

Нещо не и схванах идеята, още повече да я поства публично. Но аз не разбирам и защо се снимат докато кърмят.
Ти пък... Търси си клиенти pardon Снимката е хубава като замисъл, текстът и е "ела, вълчо, изяж ме", ама иначе кой ще и обърне внимание. Та затова е и публична. Не съм сигурна, дали пак с нейно участие беше, но съвсем скоро се въртеше и клип как се снимат малки деца, нещо като урок. Напомняне за себе си, един вид. Wink
Маги, тъкмо се ядосвам на Директора /хем той е на избираем през 5 години пост/, че не си прави труда да ме слуша какво говоря, а ме пита през пет минути какво и как. Свикнал е да му се поднасят нещата в готов вид, с няколко варианта и той да избере единия. Е, да види колко струва търсенето на информация сега diablo beating и най- вече да е наясно, че никой извън подчинените му "не го бръсне за слива".
Хаха, сега се замислих за този израз, какво иска точно да каже crazy Винаги съм си мислила, че е нещо като "кой ще ти обърне внимание", ама май е "кой ще ти обърне внимание без пари" smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: март 20, 2018, 12:55:51 »

Значи, и на мен сутринта мойто мъж ми вдигна нервите за норматив.Накрая си намерил сам информация и сега ще си ходи сам по доктори smile

Аз видях снимката на Тони, даже писах.После прочетох какви коментари има и ми стана тъпо.Много я мразя тая борба за и против секцио и не разбирам жените които изпадат в нервна криза, защото не са родили нормално.Не ме разбирайте погрешно, аз не съм искала секцио, но исках здраво бебе.И да не бях кърмила пак нямаше да е драма, стига да е здрава.Но до ден днешен не мога да си простя, че на 47 дни бебето беше с бронхитпневмония, беше на системи, вливаха и урбазон и Аб и едва оцеля.Ей това ще го мисля цял живот.Та таковала съм ти и раждането и кърменето, ако не е живо и здраво детето.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #353 -: март 20, 2018, 13:05:49 »

Някой май пита, да, тук си имаме сняг, поне горе при нас, доволно количество  pardon
И аз я видях снимката и ми стана ясно накъде ще отидат нещата...Иначе според мен тя няма нужда от точно такава реклама...по-скоро за чешане на езиците, ама не знае ли накъде винаги отиват такива постове  nea
Наде, не очаквай чак такава дисциплина и ангажираност от 3-4 годишните...понякога са неконтролируеми  pardon Знам, че през твойта призма по друг начин изглеждат нещата, но аз лично вече пречупвам всичко през призмата на родител и ми става ясно колко грешно съм си мислела и представяла мнооооооооооого неща  smile
Довечера съм на женска вечер, ех друго си е да имаш баба вкъщи  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #354 -: март 20, 2018, 13:10:30 »

Прекъснах си поста, че пак имах прозвънявания Wink
Наде, въпросът е от коя страна си. Преди време Ина се сърди така на един лекар, май УНГ, дето Марта му седнала на стола и той се скарал.  smile
Хвърли му шоколад на онова под масата, да видиш как бързо- бързо ще излезе, а и майката /ако е от модерните и не дава сладко/следващия път ще си отваря очите на четири funnytooth
Фери, всеки има нужда от нови клиенти и напомняне, че съществува в пространството.  Wink Освен това и така "патентова" кадъра.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: март 20, 2018, 13:11:59 »

Щях да пиша на Надето, ама забравих.Децата на 3-4 години не седят на едно място, а децата със СОП въобще.Имам позната работи с такива деца, тя казва така, трябват ми понякога една седмица понякога месец, за да се опознаем с детето и да си имаме доверие.Изключително трудно е да започне да комуникира с теб нормално.

Моника, на чуждо място седи залепена за мен, крие се зад мен, катери се по мен и т.н. Абсурд на първа среща да каже веднага как се казва и да си говори с непознат.
Снижи очакванията, вземи предразполагащи играчки, говори тихо и спокойно с родителите на детето, то трябва да види, че вие сте приятели, за да се отпусне и да говори с теб.В един момент самото то ще започне да търси вниманието ти.Ако не иска да говори с теб, не говори с него, говори с родителите.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #356 -: март 20, 2018, 13:38:15 »

Загорих си зелето...
Котката ми изкара акъла. Идва и мяче, а от дупето и излиза пяна. Естествено, докторът е в обедна почивка, аз готвя, а майка ми е в тоалетната и чака да я прибера с инвалидния стол diablo
Тръгнах аз по следите на пяната и какво да видя blush В съда с нейната тоалетна, вместо гранулите и - прах за пране Oh my ... Като насмотах сутринта Родния, той от бързане или от кой знае какво, като сменял старата съставка, объркал пакетите. funnytooth Аз ползвам течен препарат, ама за зор-заман имам и един пакет, забутан най- отзад прах. Ами, то разлика във вида няма, едното и другото имат сини перлички за ароматизиране funnytooth funnytooth funnytooth
Къпах я без причина госпойцата. Хубаво, че и от устата и не излиза пяна... Това е то да те мързи да си миеш интимностите Wink. Ако го беше направила, можеше и някоя промивка на стомаха да откара blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: март 20, 2018, 13:41:06 »

Ох, това е трябвало да се види  Bravo Вие с каква тоалетна сте, силиконова?Май е бил много над нещата в тоя момент, та да ги обърка.Сега ще има причина да му се караш още веднъж.Директор, ама в къщи елементарни неща не върши както трябва.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: март 20, 2018, 13:49:15 »

Да се разпиша и аз smile

Кивенце, и аз се бях присетила за теб - един колега разправяше, че правил kiwi bread. Иначе аз съм добре, благодаря smile Пушка направо, ходя на работа - сега по Великден едната колежка излиза отпуска и се очаква лудница. В събота съм на първа фетална, а утре влизам в заветната 12та и според всичките ми отчети “рискът от аборт намалява драстично"  yahoo.

Не знам коя е тази персона, която обсъждате, но преди време ми беше попаднала профилна снимка на една цица огромна и грозна и едно бебе полу-скрито под нея. Та само си викам...ЗАЩОООООО??????
Относно раждането имам си собствени претенции, НО най-важното е на финала и двамата да сме добре, ако ще през ушите да го изкарват.

Играчките - не планирам да купуваме. Мисля да правя мобилите на Монтесори и после дървени и арт някакви, достатъчно ще има да подаряват хората. А и изиболието лишава от мотивация и въображение, както Маги казва.

Свекърва  lol lol lol lol Не мога просто.....  funnytooth funnytooth
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #359 -: март 20, 2018, 13:59:40 »

Ахахахахахаа умрях lol Ми и нашата пералня е баш до котешкия кенеф, ма ММ ѝ слага друг тип тоалетна lol Ми много му се караш на човека, бе Свекс, той загубил ума и дума, буквално  pardon Дава ли да се къпе  Oh my ... Нашта бяга от водата повече отколкото от Мис  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines