Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:52:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153444 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 16, 2018, 08:52:57 »

Фани , честито за мъжа!
Рат, вие нямате ли други площадки, що не спреш да ходиш там?
Черешовке, Булче, то в БГ почти никой не го спазва това за смените и допълнителния труд. Аз където и да съм работила, винаги си правят каквото искат, защото всички си мълчат и само аз се обаждам. Накрая разбира се, го отнасям. pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 16, 2018, 09:03:50 »

Здравейте!

Днес се очертава да е валежно и най-вероятно ще сме си вкъщи. Дано поне успея да свърша малко работа тук.
На ММ съм му казвала хиляди пъти, че само директор дето не е в тази фирма. Хиляди и хиляди задължения има и отговорности носи, ама поне да беше оправдано. Навивам го да ходи при шефа да говори, защото особено този месец си скъса д..то от работа и нерви, и след работа остава и накрая нъцки.  nea

Иначе другата седмица заминава с шефа си за Германия, за 4 дена и на мен ми се е свило сърчицето.  huhhuh.gif  Първо, че мразя да се разделяме и второ настръхвам с тези самолети и полети. Миналата година горе долу по същото време беше цял месец командировка на морето и си спомням колко тежко ни беше. Не са за нас тези раздели.  nea
Отделно се чудя при майка ми ли ще ходим с детето, тя ли ще идва тук. Уф.. Уф.. Уф

Маги, да разказваш после. Как да  не искаме?!

Фани, честито на Инж.! Дано се получат нещата за. Добро!

Булче, честито и на твойто мъж!

Чери, ти кога ще каваш на работа за Костилката?

Мм Индия.. Само като си представя и ми е гнусно.

Аз явно съм голям ботор, защото в парка бягам от непознатите, а с познати нещо не успяваме да се засечем. Натоварват ме и ме дразнят като не обръщат внимание на децата си и ги оставят да правят, каквото си искат, докато те си пушат цигарите и си клюкарят с други подобни индивиди.

Хайде хубав ден! Както се очертава времето се разваля. Утре го дават с ураганни, южни ветрове, затова и ще са толкова високи температурите.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #287 -: март 16, 2018, 09:29:52 »

Морген  give_rose
И Мойто Мъж има сега по-отговорни задачки, не е директор баш де, и не му тежи работата, просто са много неуредиците, но как да е, временна спирка е, сигурна съм smile
Иначе Свекс говореше, че не е хубаво МЪЖЪТ ТИ да е директор, но да имаш шеф мъж е най-най хубавото нещо за мен  pardon Сегашният ми шеф е най-добрият, на който съм попадала, просто ще е луд късмет ако уцеля пак подобно отношение, уважение, разбиране и тн. Не мога да кажа същото за предишната ми шефКА обаче  pardon
Миме, а защо не си останете сами с Алекс, или не смееш? Ние с Мис редовно сме си самички вечер или преди ММ като пътуваше повече, пък тя даже беше и по-малка.
Маги, ю рок  blum Сигурна съм, че си се справила супер  good Чакаме те да разказва, разбира се  heart
Мис заминава следобяд на бабина градина, по инициатива на ММ, направо не вярвах, че той ще го предложи тва нещо  girl_impossible Та аз довечера ще хайманосвам или ще си спретна мууви вечер и ще се отдам на СПА процедури. Върти ми се от дълго време и суши в главата, та варианти много. Хем ми е странно, че няма да е вкъщи, хем ми е развълнувано, че ще имам време само за себе си lol
Подаръците май пак ще ги пропусна, не за друго, просто наистина много вихри ни въртят в момента, не ми се изпада в подробности...
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 16, 2018, 10:06:47 »

Привет, привет smile

Честито на всички мъже Директори! Малко да закъсняват и да компенсират липсата си с далечни почивки smile

Аз също няма да се включвам във Великденските размени. Няма да сме в София преди и след празниците.

Вчера ми излезнаха резултатите от един изпит от миналата седмица, направо надминах очакванията си  Girl_hide Предната седмица имах друг, на който резултатът не беше изобщо задоволителен, но се оказа, че е напълно достатъчен за какво ми трябваше smile И днес ми е едно леко на душата  Wink

За днес съм си направила една лека програма по магазините, първо ще метна една тренировка, ще сготвя и излизам  pardon

Още неща щях да пиша, но ми изскочиха от главата  badgirl Оставям ви, че задачите ме чакат.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 16, 2018, 10:19:32 »

Фери, това е третият вариант, да си останем сами в нас, но по принцип ме е страх. А и, ако отидем при майка ми, паркът ми е под носа и няма да се разкарвам толкова. Има обаче и друго. Още ми е много тежко след като баба почина и ми е трудно да ходя там. Не мога да го опиша, но ми е мъчно. Не знам, имам още няколко дена да го измисля.
 
Аз не съм готова за такива бабини гостуванки с приспиване. А твоя мъж не го ли включваш в плановете или той е на работа? Май беше казвала, че е до по-късно.  blush Утре ще разказваш как е минала вечерта.

Машка, браво за изпитите!

Аа, за размяната пропуснах да пиша. Мислих, мислих и май и аз ще пропусна. Никакво вдъхновение нямам. Идея си нямам дори дали ще имам възможност да обикалям за подаръци. Отделно си имаме и ние още 100 неща на главата. И така, няма какво да се обяснявам. Ще ви се радвам отдалече. blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #290 -: март 16, 2018, 10:26:35 »

Маш, браво  good
Миме, ММ работи до късно (до 12), може да отида да го взема от работа, всъщност, след като приключа с женското излизане pardon Включили сме се взаимно в  плановете след 12 да разцъкаме новата конзола lol
Бтв всеки ден ММ пече различен хляб в новата ми най-добра приятелка (хлебопекарната), много, много хубави стават всички  heart Другата седмица мисля да пробвам козунаци.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 16, 2018, 10:39:52 »

Добробутро!
Моето чаве още спи  girl_impossible не знам каво става, ама как ще понеса смяната на времето... Отделно сме канени на 3 детски рдта и не знам как ще се класираме като сменят часа, май ще ги пропуснем сутрешните  pardon и без това мм не е много навит да го водя на такива мероприятия.
А момчето дето ме притеснява, идва хващаме за ртката, дърпа ме понякога, ако не му обръщам янимание/ гледам Ники и го слушам само/, отделно закача Ники, но не може да си ореценеи силата и го събаря или удря  nea . Има и други площадки, но тази ми е най-близо и след обяд сме на нея, ако ги видя като наближим обръщам. Те до сега 2 пъти са идвали само и това ми дава надежда да придължа да ходя.
И аз помня баща ми като се махна от армията и отиде в частна фирма колко пътувания бяха, колко нямаше време да си остане вкъщи, много беше гадно!
Маш, браво за резултатите!
Маги, сигурна съм че си се справила префектно и чакаме разказ.
Миме, бързо да мине времето и да отива и да се връща тм.
Фери, много е хубаво да се прибереш и да ти чирише на хляб нали
Айде чао, че се буди шефа!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #292 -: март 16, 2018, 10:40:18 »

Бонджорно! въртя всички езици напоследък!

Ама свекс естествено че не е хубаво мъж директор, особено ако жена му не е директор също! Ама това е май с адашката да си го обсъждам в някоя хотелска стая в Индия и да си говорим за gender equality! Не че искам да му опетнявам успеха, ама и моя задник е скъсан от работа, амааа на мен едно Сенъорита (Senior) ми сложиха само отпред!отплеснах се, ама ме човърка много туй нещо!


Еми не знам, ние сме голяма фирма, имаме много позитивна репутация и не можем по никакъв начин да я опетним, през седмица имаме проверки, сметнали сме го колко ни излиза да си спазваме закона и си го спазваме, не че пак няма недоволни, ама важно е да си изряден.

Фери браво, а така браво, много е хубаво като имаш бабин уикенд!

Маш брависима и на теб!

Точно около Великден името няма да знам да си напиша от работа, имаме да предаваме един тендер, ще се мятам ако не успеем да го предадем на време.Та сори, дано съм извинена smile

Хайде, стиснете палци баща и син да се гледат добре сами цял уикенд!

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #293 -: март 16, 2018, 11:19:44 »

Аз съм имала баща и дядо директор и все заети, все изнервени, все нещо много важно има. Пък и директорите отнасят много повече от служителите.

И по това си приличаме с теб. smile Дядо ми даже имаше служебна кола с шофьор преди много години де. smile

Татко ми много пътуваше, докато беше директор наистина, не го виждах много. sad След това си смени работата и се нормализираха нещата. Мъжът ми е доста висока позиция (мениджър е на цялата фирма в Англия, иначе фирмата е немска) и е зает, но не съм усетила аз или детето да страдаме, не закъснява толкова много и отлага колкото се може пътувания, но ще видим как ще е по-нататък. Той си знае колко му е напрегнато.

Аз съм имала лош опит и с жени мениджъри и с мъже, но жените са по-злобни и гадни. Уж трябва по да ти влизат в положението, но са адски дребнави и се заяждат за глупости. Мъжете са доста по-над нещата - имах само един кофти опит, ама след 1 година го смених по мое желание и сега съм добре. biggrin

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #294 -: март 16, 2018, 12:48:53 »

Мойте дядовци пък никакви директори не са били, ма пак са отсъствали доста от вкъщи - единият шофьор, другият тракторист, все по услугите  pardon
Точно и аз съм с наблюденията колко по-заядливи са жените шефове.
Рат, аз сутрин като ставам ми мирише, ММ като се прибере вечер и зарежда хлебопекарната с отложен старт, приготвя ми машината само да си пусна кафе сутринта, ако съм забравила вади маслото от хладилника и като стана ми е едно такова уютно и домашно, хич неработно lol
Миме, не го мисли толкова, сигурна съм, че и с Алекс ще си ви е достатъчно добре двамата  heart А майка ти ако ще се разсее малко с вас, по-добре тя да дойде smile Баба ти живееше при тях ли?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #295 -: март 16, 2018, 12:58:32 »

Липсата от вкъщи е най- малкият проблем, при положение, че има достатъчно финанси да се намерят битови заместители като ресторанти, гувернатки, честачки, вибратори и др. Wink
Ами по личен опит, мъжете трудно сменят състояние работа/дом. Хехе, при положение, че в по- голямата част от активното си време са на работен режим, много ясно е, че вкъщи започват да се държат по същия шефски начин - делегират задачи, смятат, че винаги те трябват да вземат крайното решение, бягат от семейна отговорност /щото служебната им е достатъчно обсебваща/. Видимо започват да действат по- рисково в много ситуации, едно да се измъкнат от досадни и “маловажни” анализи на факти, второ, че така ги обучават и свикват да мислят професионално. Да, но ако се гътне фирмата, можеш да почнеш отначало някъде другаде, а в семеен план е коренно различно и още, и още Wink
Каквото и да предприемат, винаги фирмата е на първо място, под претекст, че така се грижат за семейството. Дори и на думи да казват, че се притесняват, как ще се гледате сами с децата, докато те са в командировка, просто не е вярно – изключват на мига, щото гонят къде- къде по важни дела. blush diablo
Както в онова осмомартенското на Булче "искам да си красива и да се фукам с теб, ама да си само моя" те смятат сякаш за красиво оперение на опашката си пред хора Wink. Някои жени го понасят и нямат против, но аз така и не свикнах. Случвало се е моят РД да съвпада с негов имен ден и естествено, звъни се само за поздрави към шефа, да бъдат предадени, че телефонът му давал заето, а после пристигат и букети и подмазвачески подаръци, а аз чакам секретарката му да се сети да го подсети, че трябва да отдели време и да ми купи и на мен цветя.
В първите години трудно се хващат промените, но с течение на времето даже и погледът им става друг. Не дай си пък да "паднат от високо", почти умират и цялата кислоч и жлъч на земята се изсипват върху домашните.
Дори и по- голямата заплата носи негативи, защото те са си един вид негови и ще си прави каквото иска с тях. В началото аз взимах повече пари, но като не бяха по карти, оставях ги в общия куп. По- късно той даваше значителни суми на родителите си, без да смята, че това е семеен бюджет и че трябва да има и моето съгласие. Хехе, да не говорим, че колкото и шеговито да казва НИ2 "гледай да умреш преди баща ми, че той винаги ще има повече доходи от теб и ще ни е по- лесно", това си е чиста истина и няма как да не ми става криво.
Жените по- можем да носим две дини под една мишница и хем да сме на ръководен пост, хем и да мислим и планираме домашни задачи smile Естествено, при това положение няма как да си отдаден 100% едновременно на двете и оттам си имаме леки залитания да дразним подчинени, пък и да не ни издигат равноправно на мъжете. Все още живеем в мъжки свят, не виждам и как бихме могли да го променим, освен ако и физиологично и хормонално не станем като тях. Няма да е весело обаче, ако те станат като нас, та хайде без толкова джендър равенства, макар шефските жени да страдаме.
Зависи, понякога всички тези неща са плюсове за съпругата и и дават допълнителна свобода, сигурност и спокойствие, но само понякога smile Пък и зависи от съпругата, де smile Wink
Машка, какво учиш и какви изпити полагаш?
Рат, а сега да те питам, ти какво ще кажеш за приобщаващото обучение на деца със СОП? blum blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #296 -: март 16, 2018, 13:30:13 »

 Привет!

 И на нас са ни много неща на главата и изобщо не поглеждам към темата за подаръци. И без тези неща мислех да пропусна, защото са последни приготовления преди госпожицата, ама сега нямам и настроение, и фокус. За мен Великден е нещото, което трябва да мине, за да ми се успокои душата тая година.

 Не мислех и да пиша докато не мине Великден, но пък Свекърва така го закова това за директорите, че чак ме изуми. Бях писала за приятелите, дето се разделиха и ние разбрахме по НГ. Точно това е причината за тяхната раздяла. Стана страшно изнервен господин директорът и делегираше всичко домашно на момичето, а после и намираше кусури. beating Да не говорим пък че са учили висшето заедно и убедена съм благодарение на склонността на жените към зубърство той доста изпити е избутал, та тя имаше голям принос за директорството му. Той пък недоволстваше, че тя си била зарязала всички интереси, ама с тичане по едно родно и едно свекървино дете не знам какви интереси може да има жената. Сега се кефя, че няколко месеца след раздялата тя се издигна изведнъж и се разви в професионален план без даже да си го е поставила за цел. Ей така дори нецелево да му натрие носа, че и без него може:)

 И за случката на Рат съм със смесено чувство. Знам какво е да работиш с подобно дете и в началото и мен ме беше страх от него. От една страна явно с това дете, а и с родителите не е работено, а от друга е неминуемо някой да те дърпа и бута, а ти да не се плашиш, то ти е инстинкт. Децата със СОП толкова дълго време са били избутвани в ъгъла на обществото и прикривани, че не обвинявам хората на възрастта на майка ми, които все още си шушукат. За това е нужно време и едва в последните 10 години се зашумя за тях. Помните ли Могилино? Не беше толкова отдавна, а съществуваше и все си мисля, че правим крачки. Не можем да очакваме да се промени колективно съзнание за 10-15 години без големи усилия, а пък толкова различни посоки имаме, в които да градим.

 Стига толкова петъчно. Хубав уикенд. Ей тая баба Марта май до последно ще се инати, че и април май не се очертава топъл.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 16, 2018, 14:06:10 »

Адиктед, радвам се че писа. Тези дни бая те мислех, ама не исках да досаждам.
Свекърва, признавам закопа ме с въпроса  blush . Много ми е мъчно за момчето, а и не само за него. Вчера даже като споделих на мм и той понеже успява по униклен начин да ми вмени вина и ми стана още по-криво как се изнесох от площадката и колко гадно постъпих. Обаче се чувствам много застрашена в тяхно орисъствие, този път имаше доста хора на площадката, но миналия път бях напълно сама и след неприличните предложения съвсем некомфортно ми стана. Пък и за Ники не ми е спокойно.
Иначе момчето учи в едни от кварталните училища, каза че му харесва да ходи на училище, било му интересно. Не задълбах повече. В училището, в което е са предимно изпаднали и малцинство, та си представям как се държат с него и едва ли има приятели /дано да греша/
Айде стига съм ви занимавала с моите драми. Не знам никакви светски клюки, освен жребия в Шампионска. Ама ако може Булката да каже каква е тая мода с изрязаните половинки на снимките.а
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #298 -: март 16, 2018, 14:27:57 »

Хахха набързо че съм в рейса. Значи Райън Рейнълдс беше честитил на жена си Блейк Лайвли изрязвайки я от снимката почти, тя пък му върна като изряза него и остави Райън Гослинг. Та реших да поема риска да се измайтапа, ама почти 1% разбра за какво става въпрос  shok
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #299 -: март 16, 2018, 14:30:23 »

Е, виж по реакциите Wink Пак много място си му оставила, носът му се вижда blum
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines