Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:34:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153467 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 11, 2018, 18:21:36 »

Наде, отдавна съм спряла да коментирам.Мнението на никой няма да промениш.Докато човек не се сблъска със системата и от двете и страни може да говори ей така на ангро.И това е за всичко.Аз да не мислиш, че не се ядосвам като всички в тая страна разбират от пътища, и какво от това?!Да не би някой да ме попита защо нямаме качествени пътища или защо не се чисти зимата?!
Та смисъл няма, но ти си по-малка от мен още се палиш. Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 12, 2018, 09:32:40 »

Добро утро! Как сте? Как прекарахте почивните дни?

При нас минаха скорострелно, както обикновено. В събота с една приятелка водихме децата на куклен  театър. Беше доста зле постановката, много съм разочарована. nea А с такава хубава нагласа отидохме. Стояхме половин час и си тръгнахме. После се разходихме, децата хубаво се натичаха. Вечерта същата приятелка ни извика в тях, та и там лудяха. А ние с нея се посмяхме, защото ми обясняваше на колко събития има да ходи тази година +ще са кумове и съвсем ще фалират. После аз я осведомих за още едно-две и тя тотално блокира. pardon
В неделя беше пролетно време. Обикаляхме площадките и се радвахме на хубавото слънце.
Тази сутрин ММ беше отворил прозореца и чувах птичките. Не можах да заспя повече и нямам търпение да излезем.

Маги, благодаря, че се отзова с моден съвет. Как е Моника?

Наде, не се ядосвай толкова. Насила не можеш да промениш мнението на никой.

Хубав ден от мен!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #167 -: март 12, 2018, 09:37:52 »

Добро утро!
Их бин цурюк  blum Демек, пак съм тук, не съм чела много, много дали сте ми отразили липсата де, ма да си кажа  pardon
За осми сутринта като станах, ме чакаше ето това на масата:


+ любимите лалета и закуска, толкоз smile А сега като дойдох на работа (миналата семица не бях) ме чакаха шоколад, цветя и нова длъжностна характеристика, та предоволна  blum

Вчера бяхме на детски рд, беше ужасна жега, но само нашето дете беше по къс ръкав, другите все още ошубени, с апрески и зимни якета, елечета  crazy Викам на ММ, абеееее нашето дете е най-голо, да не изстине? Нищо ѝ няма, тя живее в планината lol Та така, пролетно и топло ми е вече, измих, изпрах и прибрах всичко зимно, нИ щЪ повече студ, вече съм на вълна кожени якета и кецове.
Маги, дано мине по-бързо на Моника  heart

Айде, дуи дуи, че имейлът ми е тотал капут  blush
Някой е писал аз докато се натутам...ма пускам  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 12, 2018, 09:39:33 »

Дес те днес? Аз нали изработих света вчера и онзи ден и днес гледам болна Моника. Утре баща и я поема smile
Хубав ден!
 
О Мимето писа. Моника е по-добре ама е на АБ. Не исках, но тоя път просто давам нататък. Като я гледам жизнена и дивееща съм спокойна.

И Фери писа. Айде ще чета и пиша пак kiss2
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #169 -: март 12, 2018, 10:08:42 »

Въх! Пак ми започва ударно седмицата и на мен, имаме си височайша визита отново и като гледам колко срещи са ми нацъкали  girl_impossible Нещо много зачестиха тия визити, за добро или за лошо  huhhuh.gif
Радвам, се че е по-добре Моника, макар и на антибиотик, Маги  give_rose Да ти е успешно пътуването  heart
Другият месец организират тийм билдинг  danceg
Айде целувкен, почвам си задачите  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 12, 2018, 10:25:57 »

Здрасти!
Пак съм в Россия-та.
Мисля, че тук ще имам повече време да пиша.
Заради тъпия сняг в БГ не успяхме да свършим всичко. Може да се каже, че взехме важното решение обаче. От 2-риюли юли започвам работа. На 13-ти летим за Англия по проект.
Много от вас ще ме упрекнат сигурно, но това е най-доброто решение според нас.
За жилище се огледахме и харесахме едно обаче още няма акт 16, което не ни се понрави и замразихме желанията за лятото.
Хубава седмичка на всички работещи!
Нека болните оздравеят бързичко...
П.П. Оооооо, Фери голяма романтика бре
Аз намазах нов телефон Хпириа ХА1 и орхидея. От шефа Гербер. Ходих на банкет от работа. Един колега ми честити аз пък викам: Мерси, подобно... Ха ха ха ха, добре че носи на майтап човека.
Реших да чета По-тъмен на руски. Дано да разбера...
« Последна редакция: март 12, 2018, 10:30:41 от fanimira » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 12, 2018, 10:36:01 »

Фани, нищо не разбрах. Ще почваш работа  в коя държава? И всичките ли се местите?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 12, 2018, 12:28:20 »

В БГ. Засега аз и децата. Той догодина.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #173 -: март 12, 2018, 12:46:12 »

Хало гутен таг ! Шюнен таг!

Малко слънчицето се показа и ни вдигна настроението!

Уикенда изкарахме добре, Звяр бива мъчен от мен, или той мен с махане на памперс, че вече абитуриент ще става още ми ходи с памперс. Та уикенда беше прекаран в повтаряне на : Има ли пиши? Защо се напишка?

Фанко много добри решения сте взели, и за почване на работа и за НЕкупуването на апартамента!

Фери супер изненада!Къде се губи ти?

Маги много бързо да се оправи Моник! И успех на теб!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #174 -: март 12, 2018, 13:14:01 »

Фани, ами добре сте го решили, вкъщи си е най добре smile А апартаменти винаги ще има, та по-хубаво да не бързате Wink
Булче, тук си бях, ама вкъщи и не ми се отваряше лаптоп за друго, освен за работа  smile Леле и аз искам да я мъча вече мойта пикла да го махаме памперса, ма засега е кауза пердута  nea Успех  good Ама според мен трябва малко по-дълъг период да упорстваш/постоянстваш...
Мдаааа ромАнтичен си е ММ  heart Днес нова муза - купил хлебопекарна и сега я разучава, засега имам съобщени тесто за пица и 2 вида хляб, дано поне ги е направил най-малкият грамаж  pardon Добре си живеят баща и дъщеря докато стане време за работа  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 12, 2018, 13:33:30 »

Фери, имам изпитано тесто за пици и мекици в хлебопекарната smile Има и много хубава тема в Зачатие с рецепти за хлебопекарна, изпитани са всичките и наистина стават разкошни неща smile

Булче, успех!Аз МОника и махнах памперса около 2 години и 4-5 месеца smile

Моника е с конюктивит и гнойна ангина в начален стадии.Добре, че е майка и да я преследва с компреси, та е само с едно лекинко петънце на едната сливица.Сега капя капки в очите и пие АБ.Аз тая вечер пътувам за СОфия, утре за Малта и нямам време да я мъча по моите методи.Ще се гледат с баща си двамата, ще са щастливи и доволни.

Днес, за да ми е хубаво започнах да пера.Щото е пекнало едно слънце, ехееее.Та всички шуби са на простора вече smile Плюс 2 перални, едната изсъхна, втората почти.Багажа е почти готов, абе напред съм с материала.Сега ако си науча и презентацията ще е супер.Мисля след малко да почна да сричам на английски smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 12, 2018, 13:34:56 »

Добър ден!
Изчетох само последните странички и май влязох в час с пропуснатото
Булче, радвам се че започваш нов период. Дано памперса остане в историята бързо бързо.
Фани, браво за решенията, щом вие се чувствате добре с тях, значи са правилните.
Маги, бързо да оздравява Моника!
Фери, браво на тм за изненадите, а довечера и вкусен хляб ше си имаш  good
Ние се завърнахме след почивка и ми супер смотано. Ще си живея с хубавите спомени от почивката, успехме да си напазаруваме доволно от Турция, 3 дни покарахме ски, времето ни беше разкошно доволни сме. Малко ми беше гузно, че трябваше тате да забавлява шефа 3 предиобеда, ама се надявам да не му е дошло прекалено много.
Днеска пък седмицата ми стартира точно в унисон с кривото ми настроение- Ники е с подута вежда, след като се опита да счупи пейка с глава. Задави се много яко, доста време му отне да се оправи и успокои, а един баща пребледня и си замина / даже май искаше да вика линейка/.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 12, 2018, 13:42:01 »

Булче, и на мен ми е болна тема памперса. Вие на колко сте? И как точно процедира?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 12, 2018, 13:46:31 »

Фани, важното е да сте щастливи всичките!Мисля, че всеки един от вас си взе дозата Русия smile

Рат, завиждам ти smile Разходка, пазар, ски, ехеее.Горкия Ники, ще се оправи.Мажи с арника!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #179 -: март 12, 2018, 14:00:44 »

Булче, и на мен ми е болна тема памперса. Вие на колко сте? И как точно процедира?

на 3г става след 3 седмици. Ами ние го бяхме махнали почти лятото , стискаше всичко беше точно, тръгна на ясла отново и още на втория ден не спря да пишка през 15 мин, та бързо дадох назад, незнайно защо...  Та сега цял уикенд беше по гащи, много пъти се напишка, той говори, всичко разбира, знае какво трябва да каже но отказва... Та днес им го пуснах на лелите по гащи, да видим какви ще ги свършат...

Маги ух гадно за ангината и конюктивита, бързо да се оправя!

Ратче мажи с арника, ще мине. Те бащите много се панират от падания и подобни...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines