Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:50:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153459 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #90 -: март 06, 2018, 17:08:19 »

Че си е гаф, голям гаф е. Да си знаят и да носят резервен тоалет друг път. Повече дразнят коментарите на Радева, че хората ги говорят и то точно на 3-ти март. Че кога друг път да ги видим заедно двете кокони? И защо пък да не ги обсъждаме?  Wink
Според мен, възрастта и социалният статус на двете изисква съвсем друг вид облекло, строго официално, без дантели и харбалички, да ги прави почти незабележими като визия, за да изпъкнат другите им качества, щом искат да ги оценяваме по тях. Би било добре, да ползват елементи на български национален костюм, някаква шевица или лека препратка към бижута, а не да следят модни тенденции в среди на киноартистки и модели /в случая доста остарели и употребени стотици пъти/.
И на мен ми е много смотан ден... Каквото захвана, нищо не става както трябва. Счупих незнайно как три макарички за долния конец, не си скроих правилно плата, ядосах се за неща, които не зависят от мен и така...
А, забравих нещо. Хихи, в една от последните серии на откраднат живот ползват действителен случай /нали имам една бивша колежка, дето играе сестра, с дългите къдрави коси/. Имахме едни служители семейство, дето си бяха много близки с кумовете и ходеха навсякъде заедно. В последствие се оказа, че мъжете имали сексуална връзка и се отделиха да живеят заедно. "Нашето" семейство си имаха голямо дете и всичко ни дойде съвсем като гръм от ясно небе.  smile
Предполага се, че учители по желание може да са въоръжени и да се смятат нещо като училищен шериф. Точно по повод Трите билборда коментирахме с НИ2, че в тази част на Америка всеки има оръжие и не само едно, а цели колекции. Няма как да им бъдат конфискувани, взети или забранени, изпуснат е моментът.  pardon
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 06, 2018, 17:10:10 »

Аз си мислих,че снимката на Радева и гледащта лошо е от преди години shok Не съм и предполагала,че могат  да я спретнат в такова ансамбълче.Не се научиха бе.В една Зара да влезне ,милион пъти по-стилно може да се облече,а и пример да даде.На голия ни тумбак чифте пищови.Безумно е да се харчат така държавни пари,или ако се харчат,поне да е оправдано.Скоро ми излезе снимка на Радева по дънки и тениска,с една ефирно разпиляна коса,уникално сладка и стилна беше.Къде я измисли тази рокля сега,не знам.
  Аз отивам да “откривам”един Спа център,барнала съм се в единствената ми нова,модерна рокля,дано не пожъне славата на Радевица Wink
 Не знам дали се похвалих,че вече имам два рожденни дни за организиране от новата ми работа Wink голям кеф ми е
Някой е писал ,ма от тел нищо не виждам crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 06, 2018, 17:25:46 »

Маги, горе долу ме уби от смях!  pardon pardon pardon
ама то точно така е с роклите оттам.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #93 -: март 06, 2018, 17:52:30 »

А, хубав ден  Sunshine Да се запиша, докато не е станало вечер.

Относно 3-ти ще дам моята гледна точка, която през годините е минала през не една трансформация. След като станах съзнателен човек (имаш отношение към себе си, околните и пространството), ме дразнеше излишната приповдигнатост, еднодневен патрЕотизъм и гръмки фрази. С годините спрях да обръщам внимание на неграмотни журналисти и еднодневните патрЕоти, не ме дразнеха, не будиха нищо в мен, просто си съществуват. Тази година покрай проект, който разработихме във фирмата, огледах доста архивни снимки, четох за хора с КАУЗА - национална свобода. Щом хора като Левски, Ботев, З. Стоянов, братя Каравелови, хиляди опълченци се наричат българи, то за мен е поне чест и гордост да се нарека българка заедно с тях. И не, не става дума за патриотизъм или национализъм, защото се определям като глобалист (интернационалист). За мен това да се честват национални празници е повод за изпитване на народностна принадлежност, нещо, което трябва да ни обединява, а не да ни разединява. За съжаление много хора не се асоциират с празника, поради изброените от вас причини. За себе си реших, че няма да позволя чуждото поведение да определя моето отношение Wink Още повече тези хора заслужават някакво уважение и почит, защото са се жертвали за същия този народ, които днес е доведен до такова ниво, но това си е друга болна тема. Без тях не знам в коя ера и на кой език щяхме да говорим днес.

За 8-ми март си го говорихме и миналата година, съгласна с всичко написано  good Ден на жената с равни права на човешко същество като мъжа. И всички подмятания от рода на HOMME и DAME, че жените не били човек са ми плоски и меко казано тъпи.

Оскарите бяха всичко друго, но не и звездни. За съжаление многото посредственост и гонене на небрежен стил убиха десетилетия смисъл на цялата церемония. Ами то има наши матурантки, които изглеждат по-добре облечени, гримирани и с избор на бижута. С малки изключения повечето дами не са разбрали какво се има предвид с "цялостно излъчване". Ако тоалета става, куца прическа и грим. Някои дами въобще не се бяха постарали с грим и прическа, аз ще ги направя по-добре. Подбор на бижута  shok shok Пълен потрес. И за съжаление 3-4 птички пролет не правят, липсваше цялостното усещане за блясък, звездност, мечти, лукс... Мога да похваля Lupita Nyong'o за цялостно излъчване - тоалет, прическа, грим и бижута. Gal Gadot без горната част на тоалета или поне да беше сложила полу-подплънки, след раждането там положението не е като преди. Изчистени, но прекрасни визии - Laura Dern, Jane Fonda и Helen Mirren. Има какво да видят младите и да се учат от тях. Добре се представиха като за Оскари Lesley Manville, Leslie Bibb и Sunny Ozell. Роклите на Danai Gurira, Saoirse Ronan и Elisabeth Moss също са подходящи, но нещо не ме грабнаха визиите им, нещо куца. Нещо не ми достига и при Allison Williams и Zoey Deutch. Общо взето това ми е ретроспекцията  pardon Не претендирам да съм критик или много наясно  blush

Първата дама на 3-ти март  angry Защо? Защо? Толкова ли не се намери един добър стилист да й помага в избора  huhhuh.gif

Скай, чадърите са един път, не знам колко струват, но моята подаряваща птичка да го има като идея blush

Внимание - 5 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше. Еееее, пускам, два часа го пиша това.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #94 -: март 06, 2018, 18:38:05 »

Начи, обсъдихме из основи тенденциите при пердетата lol
Мелания ако ще и да е първа дама, за мен изглежда сякаш е омъжена за дядо си.  pardon Аз идея си нямам тя и той на какви години са, като излъчване говоря.
Свекърва, то сигурно не са един и два подобни случая, но си е шок за всяка жена shok Мен много ме впечатли репликата - Какво ще кажа на нашите? Не че има значение какво ще им се каже. pardon
Леле, дне сим ебше много спокоен ден. Сега обаче кокона така ми приповдигна кръвното. Хем нямам глас, хем виках, че да ме чуят през три етажа. star
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #95 -: март 06, 2018, 18:58:46 »

Али, какво те ядоса това хубаво и послушно дете? Wink Викай, викай, то така се оправя гърло... Сега ще почнеш и да кашляш nea
Я да покажа и тук какво намерих по повод Оскарите.
https://openload.co/embed/qWjcWpqB39A/Chelovek-Amfibiya.1962.BDRip.x264.AC3-SPS.mp4
То да видите хубави мъже, руси, брадати, синеоки blum, че и умни и добри. Леле, толкова ми е харесвал този филм, ходих три пъти да го гледам в кино "Комсомол", била съм сигурно в четвърти клас.
Да, Миленка, точно чувството за принадлежност към нещо ни липсва. За мен това бяха песните от албума на Слави Трифонов, те ме развълнуваха празнично. Пътят към сърцето на всеки е различен heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 06, 2018, 20:09:26 »

От тук-от там прочетох.
Радвам се, че Виви се включи.

8 март е ден на Жената! Много сериозно имам какво да кажа, ще го кажа на 8ми.
Абсолютна нетърпимост към немисленето съм развила, хората ми се обиждат, не съм им особено приятна, махат ме от приятели и да ви кажа, чувствам се странно добре. Просто с годините ми е трудно да търпя някой насреща ми да говори вафли. И в момента, в който му задам въпрос да не може да отговори.
Утре ще се включвам, че бях по задачи.

« Последна редакция: март 06, 2018, 20:12:57 от Cerise » Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #97 -: март 06, 2018, 20:30:18 »

Цитат
Ние пък ходихме да гледаме "Три билборда извън града". Ами съвсем си е за Оскарите, които му дадоха good Страхотна игра good  good good Освен това показва и къде е живял НИ2, та ми беше интересен и като бит.

Свекърва къде е живял НИ2?
Не мисля че повечето холивудски филми показват истинската реалност  в Америка, просто мнение  nea
Този филм с биобордовете ама грам да не ме хвана като зрител, не си падам по многострадалческите драми, макар понякой път да се заглеждам.

Цитат
Щом хора като Левски, Ботев, З. Стоянов, братя Каравелови, хиляди опълченци се наричат българи, то за мен е поне чест и гордост да се нарека българка заедно с тях. И не, не става дума за патриотизъм или национализъм, защото се определям като глобалист (интернационалист). За мен това да се честват национални празници е повод за изпитване на народностна принадлежност, нещо, което трябва да ни обединява, а не да ни разединява.
В този ред на мисли да кажа че съм напълно съгласна с мнението на Мери_Ми, защото ние като цяло не сме обединен народ, а едно време като бях в началното сме чели и обсъждали легендата за Хан Кубрат и синовете му и е жалко че някои не само не я помнят ами не се чустват българи.  blush Но чужди празници празнуват  angry и да ви кажа че и навън пак не сме единни за съжеление  cray

За първата ни дама незнам да коментирам ли..... да замълча ли  blush ама никак да не й ходи този тоалет  pardon Аз себе си не бих облякла в тази рокля пък какво остава за първата ни дама която трябва да ни представлява  girl_impossible



Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 06, 2018, 21:07:54 »

Само забравих да кажа, че аз на 27 години си купих червило!  air_kiss
От една седмица си мисля за някакво тъмно/винено/ малиново червило и днес докато се разхождах си купих. Голям кеф, ще го сложа един-два пъти сигурно, ама ми е мерак. Не нося червила и моя мъж никак не обича, ама е така... факс   tease

Това е цвета:
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #99 -: март 06, 2018, 21:58:11 »

Чери, много ти арно червилото good

Не съм гледала "билбордовете" (филма), но попаднах на интересно мнение. Споделям без корекция lol lol

На „Три билборда извън града” му се иска да спечели много Оскари и това 100% ще се случи, щото има пълен пакет мотивация за прерязване на вените: майка, загубила детето си; болен от рак баща; отхвърлено джудже, алкохолизъм; косвени жертви; евтаназия; осиротели деца; полицай-аутсайдер, живеещ с майка си; изоставена заради 19-годишно гадже жена, никаква надежда и много абсурд. Депресивната артилерия на Холивуд е в пълно бойно снаряжение, за всекиго има по нещо. Критиците са във възторг, но мене не ме кефи. Ако ви се гледа хубав филм за борбата на малкия човек срещу голямата система, това е „На всяка цена” с Джеф Бриджис. А „Билбордите”, те всъщност са ЧАСТ от системата – онази, която е осигурила рецепта за Ксанакс на много милиони американци. Системата на евтиното удоволствие, която направи всички филми сиви или още по-зле: оранжево-сини.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #100 -: март 06, 2018, 23:38:08 »

Чери  give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #101 -: март 07, 2018, 09:48:40 »

Добро утрооо

Чери, слагай малка черна рокля на голо и червилото и потегляй  heart хяресва ми цвета! Честито да ти е първото и си се червосвай с кеф!

Аз ни филмите съм гледала, ни оскарите....чета ви само да се смея...

Днес съм в лека депресия. Вчера колежката я нямаше и поотложихме двойните часове. И имах само с едно дете два часа (и моя, и нейния). Разбираемо е да не ми карат децата само за един час...да ги докарат по-рано и да ги чакат само 40 мин, но пак ми е тъпо. Ненужна се почувствах беЗ нея. И за капак една каза, че детето било цяла седмица на зъболелар и ще го води само при логопеда.

Успешен ден! Дано и моя оправи вчерашния.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 07, 2018, 09:52:22 »

Добро утро!То добър ден, но от сутринта тичам по задачи.Днес е тържеството на дребната, ще имаме 100 срещи в офиса, а трябва и за цветя за учителките да ходя  huhhuh.gif

По повод 3-ти март, ще ви кажа защо не ми е празнично.Защото се нагледах на всякакви простотии последните години, защото ми писна от псевдо национализъм и патриотизъм, защото е много яко да се тагнеш на Шипка или Панорамата на връх празника и да пишеш борбени слова цитати, но в същото време да си мижитурка, която плюе по съседа, мрази полицията и гледа как да прецака системата! Защото това са 80% от българите в тая страна!И ако в София се държи на някакъв морал и там не си показват рогата, то в провинцията е ужасен ужасон и е потресаващо!Хората са неграмотни, поне 10 човека бяха писали във ФБ - 4estit praznik balgari!И те живеят в БГ, работят тук и се имат за голямата работа.Защото същите тия 80% постоянно ми обясняват, колко са велики, как познавали тоя и оня и как всичко ставало с връзки при тях.Ама като имаше протести за Пирин-например, излязоха 20 свестни хора, а тия 80% обявиха 20-те свестни за смешници и платени викачи.А аз познавам и от двата типа и знам точно кои са платените.Защото от тия 80% са ме обявявали за луда не еднократно като им кажа, че съм доброволец и не взимам пари за работата си към Зачатие.За тях съм луда и будала.Още по-луда съм защото чистя покрай блока или пазя парка, пиша си с кмета и искам да се подобри състоянието на града.А тия 80% си пият кафето, снижават се и гледат сеира, щото е по-яко. И вечерта излизахме с приятели, точно на 3-ти март.От всички кръчми се носеше оп-са и се въртяха гюбеци.ние бяхме в нормално заведение с тиха музика, беше полупразно!Национализма си беше отишъл!

Та моя национализъм не е песни и танци и да се снимам на Шипка!Моя национализъм е всеки ден да се опиташ да направиш нещо хубаво в града/страната.Та за това не ми се чества/гледа нищо!Ще науча детето си да обича страната, да е добър гражданин и човек, но е ужасно, ужасно трудно.

И аз като Чери, мразя да ми приказват глупости неподкрепени с факти и мразя някой да ми се прави на велик.Нагледах се на кухи хора, а и вече отивам към 40-те и започнах ужасен самоанализ и си задавам въпроси от рода на "Струва ли си да си губя времето с тия хора?".

Много напоително започнах деня smile

Наде
, спокойно, бавно и постепенно ще се наредят нещата.Имам близка с кабинет мисля точно по твоята специалност, тръгна трудно, но сега часовете и са пълни.Дано се случи същото и при теб и дори без колежката да са пълни!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 07, 2018, 10:35:38 »

Абсолютно съм на мнението на Маги за 3.03.
От моите познати поиченно и по деяния мога на всеки препосънал някакъв лозунг/знаме и тн да му обясня какъв точно му е проблема - кога си е хвърлил фаса на улицата, кога е прецакал някой, колко е неграмотен и как за патриотизъм не са нужни 2 часа на 3ти.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #104 -: март 07, 2018, 10:46:54 »

Бонжур!

Ще започна с това че тържеството на Звяр мина чудесно, радвам се че моето почти ревна само в началото като ме видя, но бързичко се успокои. Иначе стоеше като пън през цялото време и нито една песничка не пя, но той ги знае и ги пее вкъщи, та не ме притеснява, явно актьор няма да става  girl_impossible. Иначе много се бяха постарали леличките, това да научиш 2-3 годишни на песнички, стихчета си е голям успех.

За патриотизма няма да коментирам много, както знаете не ми е патриотично, няма и как да ми е де. Не се вълнувам нито от химн нито от празници, за мен са просто почивен ден. Вчера нещо ми преряза сърцето като казаха леличките "нашите български деца", ама няма какво да се направи, макар че моето по % хич не е такова  girl_wink. Иначе моето мото е да не живея в миналото, да не се призовавм на него а да гледам в бъдещето и какво трябва да инвестирам сега за да имам по-добро бъдеще!

Cerise честито за червилцето, аз все си визмам такъв цвят, слагам и преди да съм излезнала от вкъщи го махам  lol Ashamed че или малко съм го размазала или вече ми е по зъбите

Маги успех довечера на Мони и да разкажеш как е минало  heart

Nijolovateddy Определно филмите и САЩ реалността нямат нищо общо, аз се сблъсках с това като бях там и то не за друго, а защото по начало попаднах в "picture perfect America",  с белите огради и усмихнати съседи, но бързо ми се промени мнението като излезнах от това розово балонче  girl_wink

Хайде, заемам се с работа, пристигнаха едни документи и нямат изчитане... ще е много тегаво...
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines