Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:33:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153471 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 06, 2018, 15:38:26 »

Хубава жена е, как не съумяха да й улучат формите и кройките, не знам просто. pardon

Ей това е загадка за мен.Висока, с хубави прасци, не е грозна.МДа няма талия и е с широки рамене, ама да не е единствената?Наистина и трябва добър стилист.Има добри попадения, определени цветове и седяха свежо, но до там.Не всеки се ражда с вроден стил и вкус, даже са малцинство, но все пак за това си има там някой в президентството предполагам на длъжност.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #76 -: март 06, 2018, 15:40:45 »

Али, точно това имам предвид. То е ясно, че тя не ги плаща тия пари, но все пак за мен как е облечена трябва да съвпада с това на какво дередже и държавата. Не казвам, че трябва сама да си шие, обаче за мен е нормално, предвид, че основно българки се интересуват от роклите й, като я намериш роклята, да можеш да си я позволиш, а не да е колкото 10 твои заплати да речем. Лично мнение си е това, на мен цените ми се струват високи дето сме в Лондон, а за български стандарти, направо не знам.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 06, 2018, 15:50:32 »

И двете са с хубави рокли. Само на Десислава Радева не ми харесват ръкавите. Но това, че са еднакви изглежда като гаф. Но пък не знам дали е могло да бъде избегнато, може би не си общуват. Някой път и Кейт Мидълтън и Тераза Мей може да са с еднакви рокли.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #78 -: март 06, 2018, 15:53:49 »

Лично мнение си е това, на мен цените ми се струват високи дето сме в Лондон, а за български стандарти, направо не знам.

Няма да се изненадам, ако роклите на други президентши са в пъти по-евтини Wink Те нали Кейт много я говореха как била с панталон за примерно 30 евро pardon
Но като цяло на мен ми е свръх глупаво цялото внимание към тоалетите точно на 3-ти!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #79 -: март 06, 2018, 15:57:44 »

Али, факт.

Панде, те пък тия двете колко ли пъти са една до друга? А, и да са, голям праз, не вярвам някой да се впечатли толкоз много. Wink По-скоро ако Меган и Кейт са с подобни рокли може да има коментари, ама що не, ще са си като сестри, нали се сродяват. Wink

То вие май тук точно коментирахте една рокля на Меган дето беше като леко гола, пак с един дантели, така че фешън гафове винаги и навсякъде има.  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 06, 2018, 15:59:07 »

А тая рокля не я помня на Мегън.Иначе не знам защо е цялото това внимание към президентшата.Малко я сравняват с Мелания, което за мен е огромна грешка.Там всичко е показност, показност и тук нямаше нужда от всичко това.И по-скоро, защото при предния президент нямахме първа дама, та и това допълнително пресоли манджата.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #81 -: март 06, 2018, 16:02:28 »

Е как ще са хубави тея рокли? Те са толкова демоде, бяха модерни преди 5г поне, мен ми приличат на рокли от Алиекспрес, даже на Йотова не е по мярка, виси и като нощница.

Хъм не, приличат ми на рокли купени от подлеза на Окръжна  lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #82 -: март 06, 2018, 16:03:37 »

Възможно е и да не сте я виждали:

https://media.vanityfair.com/photos/5a3bb8928ae8fd2b3a999cc2/master/pass/Harry-Meghan-engagement-photo.jpg

Голямо възмущение падна по тия снимки.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 06, 2018, 16:06:06 »

То вярно, че дантелата се завръща ама не така брутално като при тях.И на Радева щеше да е хубава ако нямаше коланче и нещо в раменете не е ОК роклята пак.Иначе цвета не е никак лош, но аз обичам зелено, но пък не обичам сатен.

Ох днес ми е страшно смотан ден, никак не ми се бачка, отново, а имам работа и само дебна да пишете smile


Аууу официалната им първа снимка.Ние обсъждахме позата на подчинение в Меган smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 06, 2018, 16:10:06 »

Че в подлеза на окръжна все още има ли рокли бре?  shok

Меган си й беше разголена роклята, да, тук го коментирахме.

Ама като видите червената госпожа как гледа Радева, и ви става ясно колко й е приятно че са скъсали едни и същи пердета у бабите си.  pardon pleasantry danceg
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 06, 2018, 16:13:09 »

Ама като видите червената госпожа как гледа Радева, и ви става ясно колко й е приятно че са скъсали едни и същи пердета у бабите си.  pardon pleasantry danceg


Ох  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #86 -: март 06, 2018, 16:14:27 »

Да не говорим че с тая рокля вляво не трябва да има и бижута на врата, сега като ще ги оплюваме да е пълно поне. :Д

Странно ми е, че я сравняват с Мелания, какво пък общо имат двете не знам. Мелания си е в нейна лига там, не знам с кой може да се сравнява тя принцип си е уникална (не в положителния смисъл).  angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 06, 2018, 16:19:04 »

О сравняват ги много.Не знам как може да правят паралел между двете.Едната е бивша професионална моделка, оженила се за ходеща касичка, прилича ми на мен лично на мишка в лицето(лично мнение).Иначе се облича превъзходно, като изключим един два ужасни сатенени комплекта/рокли и нам си кво.Няма друго да казвам за нея, успяла е жената стана първа дама на Америка smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #88 -: март 06, 2018, 16:35:19 »

Мишка  funnytooth то е ясно, че са заедно само за пред камерите, на мен още ми е сюрреализъм това, че е президент. Да не говорим колко ме объркват последните му изявления, че решение на стрелбите в училищата е това учителите да носят оръжие? Това и като го видях с очите си, мислех че е нещо фотошоп там.  angry shok
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 06, 2018, 16:55:49 »

 funnytooth funnytooth lol lol
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines