Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:54:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153468 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #60 -: март 06, 2018, 11:06:54 »

Маги  god god god абсолютно моето мнение, честно идва ми на 8ми март да поправям и коментирам постове наред че това не е празник на МАМА! Точка! Не приемам, ама аз така си знам. Нас още от градината ни учеха за Роза Паркс и Клара Цеткин.

Иначе при нас уикенда мина що годе, събота го ударихме на живот, няколко часа с приятелка в молА, после се събирахме вечерта с мамите и пихме и играхме игри. За съжаление мм в неделя се събуди с още по поддут крак, днес е по лекари и ще си остане в болничен цяла седмица. Не сме спали и цяла нощ че мънинкото рева незнайно защо... днес има и тържество, ще го видим дали въобще ще седне на едно място, уж обеща да пее на майките за "нанужката" ама да видим  Girl_hide

Ух забравих, щях да пиша, и на мен The Darkest hour и трите билборда ми изглеждат много добри, The shape of water не ми изглежда като моето нещо, не харесвам работата на  Guillermo del Toro , та задължително искам да отскоча на кино, ще видя дали в ринга ще дават.
« Последна редакция: март 06, 2018, 11:10:09 от bulche91 » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 06, 2018, 11:38:52 »

Привет и от мен smile

Докато се включа и то стана обяд.
Ние бяхме в Гоцето за почивните дни, както не ми се ходеше, добре си изкарахме. В събота се качихме малко в планината, да се пързалят децата с шейна. Умряха от кеф. В неделя стана пролет направо и се препичахме на слънце  Sunshine

За 8-ми Март и аз зная, че е Ден на Жената! Подарък сама си избирам последните години, от първите 3 години имам 3 чифта обици, които не съм носила изобщо  pleasantry. На мама й изпращам подарък всяка година, обикновено козметика. На свекървата не купувам нищо, някак очаквам нейните деца да се сещаш за това. Може би трябва да започна да подбутвам ММ  и за нейните подаръци.

Никакви снимки не съм гледала от Оскарите, но тези от предната страница направо са потресаващи  blush И аз искам да гледам Три биоборда. На кино едва ли ще успеем да отидем близките години и затова го свалих от Замунда. Дано да е с прилично качество, още не съм го пускала.

Отивам да отмятам задачите, че нещо се посъбраха, а аз се подмотвам  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: март 06, 2018, 12:05:18 »

Булче, интересно как, в София отдавна са минали всичките филми още ноември, а тук ще са чак през април. Провинция.... НИ2 всичко беше изгледал и то в кинозала. Ама те моите по американски много ходят на кино. Оскарите ги следят на големи тайфи и е повод да се събират с приятели, почти като празник им е blum. Мария беше правила баклава да гощава 12 приятелки тази година, докато мъжете излизат на заведение, да гледат на по бира и да не слушат женски простотии.
8- ми март няма как да бъде обяснен на децата, затова се набляга като на ден на мама. По наше време пеехме за медали, ударнички и деятелки на културата и изкуството, а обикновената майка си беше даденост. В работни, служебни отношения, никой не споменаваше за деца, или ако се е казвало нещо за майчинство, то е било като да кажеш на момче, че ще стане войник като порасте smile Благословените и намерилите смисъл на живота си започнаха да се превъзнасят по- късно, едва с появата на социалните мрежи.
Лично аз се дразня не от друго, а от натруфените, пълни с повторения и обърнат словоред сладникави душевни излияния. Ами хора, които имат дарба са го казали, по- добре да цитираме техни мисли, отколкото да се пънем за оригиналност, както споменава и Надето good
Хехе, Родният също никога не ми подарява каквото и да е за 8- ми. Разбрали сме се, да е преди или след това, да е добре обмислено и да не е набързо купено в последния момент. Утре имам час при фризьор и като нищо да поискам парите, вместо китка. smile Какво да ми подарява, според него, а предполагам и според повечето мъже, жените сме равноправни. Ама не съвсем, защото все още много от домакинските неща са по подразбиране женски, включително да поемаме по- голямата отговорност за отглеждането и възпитанието на децата, без значение дали са наши или чужди. pardon И аз предпочитам да ходя на работа, вместо да домакинствам, ама кой ме пита, да съм се урЕдила овреме. diablo Пълно лицемерие си е, по- добре жена на жена да си подаряваме нещо като знак на надежда за някой ден в бъдещето. smile
Скай, на мен ще ми е жал да тръгна с такъв чадър. Ми то, кой ще го види като съм висока? Все едно съм си сложила картина на главата да ме пази от дъжд... Не мисля, че е бабешки подарък, хубав подарък е good.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #63 -: март 06, 2018, 12:13:29 »

аууу пропуснала съм ги значи, ще чакам да ги качат във видеотеката на телевизора  good. Иначе на кино ходя вече само в Ринга, няма такъв лукс другаде, имаш сервитьор на повикване, лежиш буквално, можеш и да дремнеш почти.

Баба ми бог да я просто все казваше за 8ми март "Синче, шо било да било, само китка да не било"  tease give_rose демек подарявай всичко само не и цвете за мен.


Селма Хаек го е докарала малко Скарлет О'Хара, все едно свалила пердето и го ушила на рокля  lol
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 06, 2018, 12:25:54 »

Маги,хич не съм се изразила добре .Изобщо нямах превид,че ако не си майка не празнуваш.Но и деня на работещата жена ми е доста тъпо,като определяние.Уж независима,ма пак ми прозира нотка влияние.Аз също от малка съм учена,че имам празник на този ден.Баща ми никога не ме е пропуснал,обаче пак нещо ми липсва.Може би американския ден на майката ми липсва и за това търся част от него в осми Март.Абе важното  е да има подаръци Wink
  И аз мисля,че ще ми хареса “Три билборда...” този за водата ми се вижда и той тежък и подозирам лош край.Преди месец попаднах ,случайно на “Едно от момчетата”,доста тежък филм,трудно спрях да го мисля после,но играта на .....(забравих и името) е уникална
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #65 -: март 06, 2018, 12:26:06 »

Риана ли е първата? Тя какво прави там? На мен роклята ми харесва, ексцентрична е точно, колкото трябва, без да ми граничи с лудост.

А за домакинските неща да ви припомня  как у нас от женски, всичките се превърнаха в мъжки.  girl_wink нали сме равнопоставени!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: март 06, 2018, 12:54:23 »

Трите билборда е много тежък филм, няма любов, музиката е с кънтри отенък. Макар да е с отворен край, горчивото от безизходица и обреченост си остава дълго след това. Основната мисъл, според мен, е в думите на една отвеяна 19- годишна че "гневът поражда само гняв", с добавка тип "Стайнбек" - човек лош ли е по рождение, или обстоятелствата го правят такъв? Не е като да гледаш нещо за развлечение...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 06, 2018, 14:04:35 »

Роклите са потресающи... NO

Свекс, съвсем ме отказа да гледам билбордите извън града. Малко ми мирише на Ловлес, по същата причина не гледах и него- не смея и само чета отзиви като лудите, щото ми е любопитно. Нямам нерви обаче за драми свързани с дечица.
Маги напълно я разбирам. Повече жена от предните две години преди да забременея, не съм била, надявам се някога да съм пак такава! Така че това е празник на женското начало, независимо дали то има една опашка, две опашки или близнаци.  pleasantry pardon Преживяла съм подобно на нейното, само че на мен не ми дремеше че толко години не забременявах. Но се дразнех от тъпоумни коментари тип не си жена, ако не си майка.  pardon Сега ми е все тая- гоня си стария капацитет и си свиркам. Даже мисля да се надмина  Wink .
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 06, 2018, 14:38:48 »

Не е Риана, тцъ.Някаква актриса била.Искате ли Упи Голдбърг, щото тя ми е фаворит  Bravo Иначе има и красиви рокли не мога да отрека и прекрасни комбинации, но мен лично Салма ме разби с тази рокля.А нея като жена много я харесвам.

Та в тоя ред на мисли да ви попитам за роклята на Десислава Радева ака президнетшата и вицето ни на 3-ти март, някой нещо да каже.Защото аз още съм в шок от видяното.Значи аз Радева я харесвам за разлика от голямото БГ общество, и не ми харесва как я оплюват.Но този път да вземе да си уволни стилиста защото я е изложил ужасно много.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 06, 2018, 14:58:42 »

Та в тоя ред на мисли да ви попитам за роклята на Десислава Радева ака президнетшата и вицето ни на 3-ти март, някой нещо да каже.Защото аз още съм в шок от видяното.Значи аз Радева я харесвам за разлика от голямото БГ общество, и не ми харесва как я оплюват.Но този път да вземе да си уволни стилиста защото я е изложил ужасно много.

Гледай как я гледа оная :
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #70 -: март 06, 2018, 15:09:42 »

Ох тъкмо вчера за вас си мислех като ги гледах, пълна излагация! Girl_hide girl_impossible
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #71 -: март 06, 2018, 15:23:38 »

Рядко се включвам, макар че чета между редовете, но ме предизвикахте с тая рокля.

Повечето рокли на тая особа са правени от Невена Лондон -

https://www.facebook.com/NEVENA-London-160557584122422/?hc_ref=ARTu2B8F0_VE9C7jmwADV-m2CpCacXc3GnXOA9KJKxmQ9x59cUjF0Xsnjn_SRxtI8yA&fref=nf

Роклите са брутално скъпи и на фона на тая българска беднотия, президеншата да ходи с такива скъпи рокли за мен е чист абсурд.

Коментарът, който е написала по повода е още по-абсурден, всеки има право да си коментира каквото си иска, като се е облякла като перде, ще я коментират, какво да я правят.  pardon

Маги ме впечатли с коментара за 8ми март - ами много си права! Ама на нас толкова години като са ни промивали мозъците какво да правя? Wink Макар че сега като се замисля в гимназията нашите момчета ни подаряваха цветя - значи за тях не е бил само ден на мама, но например майка ми и отне доста време докато ми го честити тоя празник, та нещо исторически е заложено smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 06, 2018, 15:29:50 »

Направо пердетата на баба са си наметнали  и двете.А това, че са и с еднакви рокли пък е съвсем гаф, ама гаф на гафовете.Мисля, че тя взема под наем роклите и ги връща, не са за постоянна употреба.Отделно тая Невена печели от реклама, че президентшата ги носи, макар според мен това последното да е компромат не реклама.Та със сигурност не са за тия пари.

Аз днес съм направо телефонистка.От сутринта се разправям с подаръци за госпожите в градината, за едни други драми покрай работа и с какво ли не....

Поне си изкярих един шал покрай тия на госпожите smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #73 -: март 06, 2018, 15:31:06 »

Хехе, Булче, и аз направих съпоставка с Отнесени от вихъра Wink
Десислава Радева този път много ми харесва като визия good Обаче това с полуеднаквите рокли ми е точно тип: Това е жена ми, това е любовницата ми. Ами те почти еднакви! А, не, едната аз командвам, другата мен ме командва pardon Доколкото разбрах Радева не я облича стилист, а дизайнер (Невена Николова). И тук е основната грешка, защото дизайнерът има собствен праволинеен поглед върху модата, а стилистът е по-гъвкав и може да отбира от различните течения в модата.
Ръшнах Лидл и Кауфланд. Тотално разочарование от модната линия на кака Хайди nea Поне купих миникаланхоета за госпожите. Още не съм много в час, но ако бях останала да лежа по диваните и щях съвсем да се разплуя.
Виви е писала, но няма да поправям, а ще допълня. Ние преди време коментирахме, че роклите са адски скъпи. Едва ли обаче като за президентша цената ще е същата. Тук все пак става дума и за реклама. Иначе, да - стоят точно като шапките на Антонина Стоянова в ония гладни години pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 06, 2018, 15:35:40 »

То тази рокля в други цветове, дори с тия материи ще стои добре, но на Друг тип фигура. Хубава жена е, как не съумяха да й улучат формите и кройките, не знам просто. pardon
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines