Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:09:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153451 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 01, 2018, 13:24:13 »



Айдеее Бабината Ви Мартена и от мен  tease Бъдете здрави.

Аз май не знам кога е Великден тая година.  blush То Тодорвден разбрах, че е на деня.  beating Та моя мъж си остана без празник, защото той на мен разчита да го информирам, ама аз съм се забляла нещо жестоко.

Аз нещо не съм в настроение, тука е голям студ. Аз съм си в някви филми. Замръзнали са ни тръбите, ваната не може да се оттече, не може да се изкъпем като хората. После я изгребвах с кофи, моя мъж го ядосват на работа и аз се паля много.  diablo diablo diablo Не мога да свалям филми, че не ми работи сайта, и седя и кукувам по цял ден...въобще.... мрън-мрън



Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 01, 2018, 13:37:42 »

черешовке, не се ядосвай точно ся за битовизми бре. Гледай си филми в тубата- там си има цели филми, преведени обикновено на англе.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #17 -: март 01, 2018, 14:27:29 »

Чесита Баба Марта, момичета smile Бъдете живи и здрави!

Като гледам как е затрупало в София Oh my ... и какъв студ е, няма да се оплаквам. При нас беше няколко дни -10 сух суд с вятър, днес е -1 до 1 и ми се стори топло crazy значи след няколко дни и при вас ще дойде.
Тая сутрин вързах на домашните по една мартеничка, снощи в късни доби правих. Та днес с е овързяни всички, без бебока, на него вързах на кошарката, че да не я намерим после в памперса pleasantry

Дано дойде пролетта скоро...

Хубав ден!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 01, 2018, 15:40:18 »

Честита Баба Марта на всички! Бъдете здрави!

Четях ви от време на време, но не исках да ви развалям настроението с моите драми.
Няма и с какво да се похваля. Не се чувствам по-добре след станалото, но поне не плача непрестанно. От части ми помага и това, че не живея при нашите, защото ако трябваше постоянно да се сблъсквам с реалността, щях да се побъркам. И разбира се малкото човече, което ми връща усмивката.  heart
Отделно всички се изредихме да сме болни, като никой не се е излекувал напълно. Това също ми отвлича вниманието в друга посока, пак не хубава, но поне поправима.
Да ви споделя как ми започна и този месец. ММ днес донесе едно птиче, намерил го пред входа. Не можело да лети. Оставих го на терасата, да го напича слънцето и му дадохме храна, но то дори не я погледна. След половин час вече беше умряло.  cray Само това ми трябваше сега. Докато осъзная, че наистина е умряло, започнах да се филмирам, че това може да е Баба ми, която ни навестява за последно, преди завинаги да си отиде. cray cray  Знам, че може да не е така, но защо по дяволите вярвам в това?!  sad

Офф ударих го на отдушник, съжалявам!

Мартенички и ние забравихме да купим. Вчера след работа изпратих ММ да купи поне за нас. Гузно ми е, че и неговата трябваше да си избере, но така се получи. На малката ни мартеничка взехме една за ръката, но той иска да я маха, затова гледам да го заплесвам да я забрави. Има и за якето и количката, макар че сме блокирани и няма излизане. Направо се побъркахме в нас.

Искам вече пролет и разходки. Искам слънце, цветя... Имам нужда от това!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 01, 2018, 16:18:18 »

Честита Баба Марта! Да сме живи и здрави!

Миме, опитай се просто съвсем да не мислиш за това, натовари се с ежедневните си грижи и изчакай да мине време. Мъката постепенно ще отшуми, ще останат спомени, но не ти е от полза да премисляш всичко всеки ден - казвам ти го от опит! Колкото по-здраво си стъпила на земята, толкова по-добре за теб сега!

Чери, давай го ведро, това са бели кахъри. А и се радвай на скуката докато можеш  blum

Вероника, пожелавам ти бързо да ти текат седмиците, а и едно хубаво настроение да вземе да те тресне!

Тази година, сигурно заради неочакваната зима, много хора се оплакаха, че са забравили, че е дошло време за мартеничките. Аз пък обикалях на воля докато ми свършиха парите, така по-добре ли е  Girl_hide Обаче обожавам да купувам и правя мартеници, любима традиция  good

Пожелавам на всички да ви е слънчево на душите!
« Последна редакция: март 01, 2018, 16:21:59 от Bube » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 01, 2018, 16:51:11 »

Аз писах в старата тема

Исках да кажа нещо, но докато четох тук забравих какво.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #21 -: март 01, 2018, 17:47:23 »

Честита Баба Марта момичета, бъдете здрави, румени и засмени.
Хубав месец на всички, повече положителни емоции   butterfly

И аз тази година не получих мартенички, но не си й поръчах, даже тази сутрин преди работа се чуствах много гузно как тази година няма да имам мартеничка, а си мислех да си направя blush и намерих изненада в щкафа на бюрото и май има точно 6 за семейството  danceg

Това с числата не съм го чувала, я разкажете малко.

Свекърва, уцелила си предаването  funnytooth И аз бях изумена как й преброиха яйцата  blush Може да са зяпали екрана и да броят....1...2...3  girl_haha

Алуейс енд Форевър, съчуствам ти дано по бързо времето излекува раната ти  give_rose

Хубав остатък от деня от мен  smile



* 1-vi-mart25.gif (6.96 KB, 250x200 - видяно 2476 пъти.)
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 01, 2018, 18:25:23 »

Айде аз ще си избера 14.  give_rose

И понеже да не съм само мрънкало днес, да се похваля, че вчера си получихме мартенички и четка за сваляне на косми от дрехите  funnytooth от нашите кандитат кумци. Много готини тия хора бе, никога не ни пропускат за нищо.  heart

А пък пощальона се оказа българин и тази сутрин се засякохме той като ни носеше пощата. Сетих се да го питам има ли мартеница, той вика, че нямал и го гоних по улицата да му слагам  pardon Ама ми усмихна сутринта де  danceg
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 02, 2018, 04:06:37 »

Честита Баба Марта give_rose  здраве за всички и много поводи за радост heart
Много ми е любима тази традиция,закичих сутринта и кума и гостите му от Белгия и Курт (пак гост,от Холандия),та всички останаха доволни.Цял ден си гледат мартениците Wink
 За малко да ми се отвори парашута за Дубай този месец,но се разминах,че имам булки,а и не ми се ходи сама с детето..Но си запазих правото за Септември Wink  не ,че ми е фаворит дестинация,ама ми се ходи,където и да е Wink Кума е започнал бизнес там,та често ще пътуват,та и аз ще намажа с кифлата .
 Резервирахме ранно море през Юни и нямам търпение да се стопли,хич не ми е зимно вече,да се маха този сняг.Къде беше три месеца,та сега се сети.И пелетите ми са на свършване  diablo
  Булче,страхотна върталежка из Европа Wink браво на теб
Нещо за подаръци чух Wink
Абе ,Цветето се затри някъде,дано да е наред всичко.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 02, 2018, 08:41:16 »

Добро утро на всички.Вече имаме първи птици в темата за подаряване на подаръци smile

Аз винаги си избирам числото 14, на него ми върви, много е странно.

Тук е валяло пак през нощта, но малко и сега всичко се топи.Аз вчера успях да падна много "красиво" пред офиса.Единия крак на една страна, другия на друга, накрая бях на земята по колене и чак забих глава в земята.Както моя мъж каза, заела съм молитвена поза по корана  badgirl ROFL та и двете колена ме болят sad

Надявам се в събота да успеем да се видим с едни познати, семейни.Много са ни близки като мислене, но все не намираме време, защото я деца болни, я задачи служебни и то времето върви.

Лоли, и на мен не ми е дестинация Дубай ама ако ме поканят хич и няма да откажа smile

Хубав и усмихнат ден от мен!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #25 -: март 02, 2018, 09:29:16 »

Добро утро!
И аз се записах да пея/грача в темата за пилетата.
За зимно, не ми е зимно. Искам си хубавото пролетно време, минзухари, лалета, зюмбюли... Тази година ще ходя по-отрано да купя цветя в каксийка, че всяка година на 7-ми ме дразнят с ниско качество и високи цени. Макар 8-ми март да е с друг смисъл, аз си го приемам като ден на жената, та ми се иска повече зарадвани жени около мен. smile
Днес гледах "Търсене на дом по света" в Индонезия. Значи такива мизерни условия рядко се виждат. Аз на изток не искам да гледам. Хич не ме блазнят този тип екзотични дестинации. Дубай обаче ми е някак интересен и си заслужава според мен. Не че съм се засилила натам, но при възможност не бих го пропуснала. good Лоли, действай good За друга екзотика - бих се жертвала и за Египет.
Чери, това с пощальона е уникално Bravo Вярвай, че и човекът се е изкефил!
Теди, за числата - всеки си избира ден от март или рожденото число, както аз го знам). Какъвто е денят, такава ще е годината.
Предстоят три почивни дни, но ММ ще работи с баща си. Обмислям да водя каката на театър, ама не ми се ходи сама с двете деца. Евентуално, ако и нашите се навият да се разхождаме. Със сигурност няма да се качваме на тепето в събота - в тоя лед с количката нагоре  nea
Слънчев ден на всички. Мен ме чакат разни дребни неща за вършене из нас.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #26 -: март 02, 2018, 09:32:38 »

Морген!
Ние уикендът пак сме го напълнили, ма едното виждане има шанс да отпадне, дано  blush
И аз не съм фен на Дубай, ма няма да го откажа  pardon Мойта приятелка стюардесата се върна, та вече не е опция...
Аз по традиция си избирам 19  blum
Теди, избираме си в началото на март дата от месеца и какъвто е денят, такава ще ти е годината, или поне така казват smile
Миме  give_rose heart
Вчера цял ден имах чувството, че е петък...шанс  pardon
А пък на нас са ни пуснали Дисни на немски и то в ХД, кеф!
Айде дуи дуи  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #27 -: март 02, 2018, 09:34:30 »

Добро утро и честита Баба Марта.
Вчера писах да се включа и към наричането на Фери за сбъдване на желанията на всяка!  heart ...ноо нещо не ми се е пратил поста.

Маги, и моето щастливо число е 14!!!  yahoo хайде да ти донесе таЗи година желаното!

Вчера ми попадна пост на мъж, написал върху снега с огромни букви "обичам те". Много сладко.
Та ви желая слънчев ден - в душите!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #28 -: март 02, 2018, 09:44:37 »

Вчера ми попадна пост на мъж, написал върху снега с огромни букви "обичам те". Много сладко.
Та ви желая слънчев ден - в душите!

Хехе и ММ ми рисуваше сърца на двора и по стъклата като се запотят  heart Сега рисува картинки да се радва Мис  pardon

А, и по повод, че младите родители не могат да правят снежни човеци, понеже Мис ги гледа лошо, ММ решил да ѝ направи трон lol



Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #29 -: март 02, 2018, 09:55:47 »

Добро утро!

Хей почна да се стопля, друго си е!

Звяр вчера не е седнал на дупето по време на театъра, очаквано, ще видим другата седмица как ще е на представлението, представям си че ще откаже и да пее и да играе.

Уикенда и при нас е има програма, аз съм на рожден ден на една приятелка, ще поливаме и други поводи, нямам търпение!

магито ужас, падай по дупе!  angry

Фери Уникален е трона! Браво!

щяха да пиша още нещо, ама много съм спряла тая седмица...  blush


Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines