Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:41:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153472 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« -: март 01, 2018, 08:31:53 »

оп, честита баба Марта !
Откривам новата тема, с пожелание за здраве ! smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 01, 2018, 08:51:18 »

Честита баба Марта на всички!Много здраве ви пожелавам!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #2 -: март 01, 2018, 09:25:56 »

Честита баба Марта, ще си кача мартеничката в една друга тема обаче, да ви поздравя Wink  give_rose
Пожелавам баба Марта да доесе на кой каквото му трябва  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: март 01, 2018, 09:31:47 »

Хайде, не остана вече, идва пролетта! smile
Да сме бели и червени, весели и засмени! Wink
Снощи изобщо не можах да спя, за последно видях часовник в 6:30. Казах си "ей, то дошло време за ставане", обърнах се на другата страна, ритнах котката и ... го откарах до 8:00ч. sad Оставих си мъжа без мартеница, не ми се беше случвало 43 години. blush Днес цял ден ще ми е криво shok
Фери, кажи в коя? Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 01, 2018, 09:37:57 »

Честита баба Марта, ще си кача мартеничката в една друга тема обаче, да ви поздравя Wink  give_rose
Пожелавам баба Марта да доесе на кой каквото му трябва  heart


Значи като кажете така и се сещам за положителен тест за бременност  crazy после се сетих, че ще покажеш Александрина най-вероятно  blum Много съм зле или ми е изкривен мирогледа, хахаха.Ама тъкмо писах в Зачатие да пожелая на всички мартенички с две черти, хахахаха

Свекърва
, има и такива дни!Не го мисли!Вчера гледах снимка на теб и брат ти като деца с майка ви.Била е хубавица за онези години, много фина жена!Ех старостта не прощава!

Фери, изринаха ли ви?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #5 -: март 01, 2018, 09:56:15 »

Честита баба Марта! Пожелавам ви здраве, любов и който желае, щъркелите да го посетят stork-boy  stork-gurl
Днес първо закичих кокона с гривничка в бяло и червено с калинка за щастие. Тя сама подбра рокля в такива цветове и тръгна с празнично настроение. Ще имат някаква организация в градината, но не знам точно каква. На ММ този път му връчих детелинка smile Дребосъкът изяжда всичко и за него мартениците ще са по леглото и количката. И той е спретнат в първомартенски дрехи за настроение Wink
Тези дни се старая да съм домакиня за пример, така и така не мога да излизам много. Вчера измих и изчистих всичко, което можеше да се измие и изчисти. Днес ще правя мъфини, кекс или овесянки. Още не съм го измислила като идея. Е, имам и гафове - трябваше да накисна фасул, ама забравих. За утре ще остане pardon Чакам свекървичка довечера да върже мартенички.
Пак ще е ден на сериалите. pardon Дървото на живота съм се заинатила и ще го изгледам - имам още 3 епизода. Първият сезон ми беше страшно интересен, вторият го подхванах с ентусиазъм, разплуха го, но ще го догледам все пак. По принцип точно този исторически период ми е бил най-отвратителен. Нищо не разбирах и ги учех като телефонен указател кой накъде дърпа чергата. Татко пък споделяше, че за тях било по-голяма мъгла, защото идея си нямали от многопартийна система.
После се връщам на Откраднат живот. Тъкмо ще има няколко епизода напред. Дано него не го опропастят. И без това в последния сезон Огнянова ми беше като кръпка в цялата картинка. Сега ще има нови герои и дано някак ги навържат.
Хайде, слънчев ден на всички Sunshine
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 01, 2018, 10:13:28 »

Честита Баба Марта на всички! Да сме здрави, другото ще се нареди!

Ние тука слънцец имаме, ама е -12 tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #7 -: март 01, 2018, 10:25:02 »

Ахахахахах не не, рано ми е за този тип мартеничка, засега една ми е достатъчна, ходеща  blum
Някои пък искат апартамент, или нова работа или куче (като ММ), та затова, кой каквото иска Wink
Маги, ТЦ, непроходимо е, почти не е спирало да вали, поне горе в планината де, днес май няма да вали вече...ма се придвижих нормално де smile
-18 показваше сутринта  angry
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #8 -: март 01, 2018, 11:47:51 »

Честита Баба Марта, момичета! Да е благосклонна бабчето, че да ни се усмихне слънчицето и бързо да мине този месец, аз нали сега съм на вълна бързо минаване на времето. Казаха днес да излизат само млади момичета, че да не се сърдела баба Марта и да не се перат бели дрехи, за да не е бял месеца, та ще ви помоля с чаршафите да изчакате. Wink И ние си сложихме сутринта мартенички, ама хич с тоя сняг не ми се връзват. Малко и успокоение получих от червеното конче от мама. Откакто съм бременна все забравям да я накарам да ми върже и сега ми е някак все едно ме пази. Имам си детелинка с калинка и другото е нещо като стилизирано сърце и буквичката В, едно време по сходен начин си изписвах името.

 Фери, и аз докато загрея, че малката мартеничка ще показваш помислих, че имаме новина, хаха. Внимавай толкова хора с такава мисъл, има нещо tease

 Али, аз пък на Дървото втория сезон повече го харесвам. Особено Владо Карамазов за мен прави страхотна роля, в първия ми беше малко статичен. ММ понеже ми донесе една книга за любовта на Ататюрк и българката и сутринта с интерес установих, че такава история като на Йордан и Езра наистина е имало в Русе 1910. Убили са 14 души и са ранили 40, които се опитали да защитят любовта между някакъв чиновник и дъщерята на мюфтията.

 Имам някаква пратка в пощата, а нищо не съм поръчвала. Много ми е странно, ще карам ММ да го отвори, аз не смея, щото нищо не чакам Wink

 Иначе вчера случайно видях в обувки.бг едни бели Рийбок намалени с 50 лв и импулсивно ги поръчах, имам едни пролетни визии в главата, ма да видим дали ще стигна до тях. Силно се надявам smile

Хайде хубав и късметлийски месец, наистина на моята душа е много необходим, да е такъв за всички ни*INLOVE*
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #9 -: март 01, 2018, 12:05:10 »

Честита Баба Марта, момичета  heart

Да сте здрави, румени и усмихнати kiss2

Аз съм в работен режим (нищо ново), не успях да си наваксам с четенето, ама е имало интересни моменти, сега не върви вече да се включвам pardon Ще гледам този месец да съм по-редовно, че все изпускам някакви готини неща  blush

Ще си разменяме ли подаръци за Великден или няма желаещи blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #10 -: март 01, 2018, 12:17:15 »

Честита Баба Марта и от мен момичета!

Аз си изпратих малкия Мартеничок на градинката, ще имат театър днес, дано му седи дупето на едно място и не обикаля, че леличките все ми се оплакват че не ги слуша и си кара по неговото. Сложихме му една мартеничка с "таканунка" (костенурка) на ръката и върви с ръката нагоре и не я мърда, да не падне  lol

Адиктет, стискам палци да минава времето бързичко! Призовавам те ама да се слееш с леглото, много е важно, никакви ама да си забъркам манджичка, да оправя дрехите. Преди 3г за мен Март месец беше освобождаването от леглото, тогава ми разрешиха да ставам, та ей сега ще се търкулне и за теб, само слушай какичките тук  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 01, 2018, 13:12:45 »

Честита Баба Марта!
Бели и червени, румени, засмени, да сте живи и здрави!
Рони, подкрепям Булката за лежането. Много е гадно и е по-трудно, от колкото изглежда, обаче си заслужава. Аз в твоите седмици ставах само на 3часа да пишкам/даже и с това се съобразявах, да не е често/, иначе всичко друго в леглото. Оставяха ми храна като на котката, за да не ставам до кухнята. Обаче минава, ще го избуташ. Ето почти в 31 си Wink
Маги, на теб ти пожелавам такава двучертичкова мартиничка.
Свекърва, ще вържеш родни после. И аз сутринта не станах да видя мм, ама ще го преживее, след среднощното реване на шефа.
И аз да питам за великденски подаръци, ще има ли? Че то няма много време.
А и да напомня, изберете си ден от месеца и да видим каквъ ще бъде. Аз си избрах 17 blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #12 -: март 01, 2018, 13:21:25 »

Аз всяка година съм с 6-та дата, пък да видим pardon
За подаръците съм винаги готова Girl_hide По Коледа нямаше много ентусиазъм, ама дано сега пролетно се разлистите откъм идеи.
Адектед, за Карамазов съм напълно съгласна. good По-скоро втори сезон ми е някак объркан откъм събития. Много се оплетоха, та не става за гледане между другото biggrin Едно време, когато даваха първите сапунки, бабичката на комшиите ги бъркаше коя от кой латино сериал е. Все подпитваше какво стана с тая и оная, пък те видиш ли от другия филм били.
Дребният нещо днес си обърка графика и спа непредвидено повече huhhuh.gif Междувременно си свърших 100 неща. В крайна сметка овесянките заложих. Сега ще ги изчакам да отлежи сместта и чак тогава ще ги пека. Предния път бяха станали много хубаво. Дано не е било късметът на начинаещия.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 01, 2018, 13:22:51 »

Маги, ще ни направиш ли тема за великденска размяна, моля smile ?

Адиктед, слушай ни, верно е!

Булче, уби ме с таз костенурка, то и аз така ходя, да не ми се върти калинката на гривната отдолу  crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 01, 2018, 13:23:10 »

Я подскажете имаше ли значение дали си женен или не с това с дните, че съм забравила smile

Аз се разходих, напазарувах мартенички за всички!Вчера на половина, днес на другата половина.Снега се топи навсякъде, но още е бяло и красиво.Имах довечера излизане с колеги, но ще пропусна, нещо не се чувствам ОК след тоя грип.И без това ми се очертава другата седмица едно женско излизане, мисля от него да се възползвам smile Взех и за племенника другата половина от подаръка му за РД, много хубава енциклопедия на Фют за Космоса.Ето това е ако свекърва се интересува https://www.fiut.bg/katalog/kartinni-atlasi/kosmos-t-kartinen-a-tlas.html Вземала съм я на две деца до сега, много я харесват.Ако обичат космоса де smile

Адиктет ще лежиш и почиваш.Аз съм била по-лесен случай и не съм за пример, но лежах и работех от леглото с лаптоп в крака от 4-тия месец.Но не беше така страшно при мен, просто контракции.Наистина е много досадно, но ще мине smile

Булче, ще разправяш как е бил господина.Интересни са им театрите на тях.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines