Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:59:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153976 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: март 28, 2018, 12:06:41 »

Здравейте!

Днес ми е едно такова... никакво. Въпреки, че навън има слънце (откога го чакам!), не ми се излиза. Довечера обаче съм на народни танци, та там ще се раздвижа.

Вчера готвих, готвих, сега имаме храна за цялата оставаща седмица. Направихме си мини празник с моя любим, имахме нужда в това лошо време малко да си повдигнем настроението. Разменихме си дори подаръци smile

Миме, когато спазваш диета, ядеш по-малко калории, отколкото изгаряш за деня - нужен е дефицит. Достигайки желаното тегло, вече можеш да хапваш повече, но отново трябва да следиш да не превишаваш нужните ти за задържане на килограмите. Общо взето диетите не са фасулска работа, но с малко повече воля човек се справя.

Фери, дано Александрина вече е добре и да не се повтарят подобни ситуации.

Маги, какво ми се върви в главата пролетно - ами, не мога да я усетя още тая пролет, та по-голямата ми част от ежедневието напоследък беше продиктувана от сивотата навън. Обаче по принцип ми се ходи по разходки, екскурзии, снима ми се, искам да е топло и цветно!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #571 -: март 28, 2018, 12:21:07 »

Ей най-после да се разпишете малко smile
Ми тук е слънчево и хубаво Свекс Wink
Тука дойде една колежка дето е в майчинство, захранила бебето на 4 месеца (иначе го кърми) с броколи и карфиол  crazy Издържала го над гърнето като цитирам "кученце" щото тя досега само кученца била гледала и искала да го дресира lol Паднах с нея...даже не се опитах да дам акъл  blush
Бубе, забравих да те поздравя и аз за резултатите  good Някъде по имейла ми се подмята един режим, май на Руми, дето е платен май пп, ако искаш пиши  smile
Чери, ах как те разбирам за шофирането, ММ ми е паркирал една кола в двора ама хич и не я огрява мойто присъствие  blush Но факт, че ще трябва да се пречупиш за ваше добро  pardon
Пролетно ми се въртят 1000 неща дето да изхвърля  blush Скоро пак си правих чистка на гардероба и сега трябва да измисля какво да ги правя тия торби  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: март 28, 2018, 12:31:08 »

Свекс, тук е слънчево smile

Аз искам промени, искам да оправим хола и детската, само ровя за мебели, паркети и т.н. Искам да изхвърля дрехи от гардероба, искам да се разхождаме някъде около Плевен, искам да вземем ново колело на Моника, че това и е малко.Искам....

Аз имах хъса на Лоли като се върнах на работа, сега ми тежи.Просто много негативи се събраха около работа последните 2 години и ми тежи.Ще видим как ще намеря пак хъс и желание за нови неща.

Мери ми
, моя мъж като беше без работа в къщи беше ад под небето.Сърдит вечно начумерен.Понеже беше и посред зима няма никакво мърдане на вън, а си беше истинска зима не като тая.Та започна да превежда сериали в Вбокса, от турски на БГ.Подобри си турския(не че му е трябвал), ама е нещо, а и имаше с какво да си запълва деня.Беше изчистил цялата къща основно  shok всяка вечер имаше манджа и аз трябваше да съм особено благодарна за всичко сторено от него.Добре че си намери работа, че щях да откача накрая.
« Последна редакция: март 28, 2018, 12:33:38 от магито » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: март 28, 2018, 12:32:54 »

Бубе, браво за резултатите от диетата  Bravo Дръж ни в течение smile

И аз го чаках това слънце, а днес валят задачи. Добре, че сутринта трябваше да излезем, да ни попече малко.
Май нещо се разболявам, толкова ме болят всички мускулчета, че днес май няма да тренирам или ще го оставя за довечера, ако ми е по-добре.
Тази седмица ММ го няма и както едвам се справям с моите си неща, сега и част от неговите трябва да поема. То хубаво, разпределям ги някак, ама довечера очаква да ходя на някаква среща тип събрание на живущите след 18:30ч и то с Мамин сладък. Още не си го представям как ще се случи, но било важно  huhhuh.gif
Оф, тук доста неща трих и пак писах, ама по-добре да не ги пиша, че само се ядосвам, ама не знам на кой повече  blush

Утре нашите трябва да идват, не е хубав повода, ама въпреки това ги чакам с нетърпение. За Великден още не сме решили какво да правим, т.е. ММ е решил, но аз не съм съгласна и някак не го приемам още. Мама едва ли ще пропусне да пита Wink

Булче, какви цени пише, направо невярващо колко е евтино smile

Чери, добре сте се ориентирали, че с Костилката и градския транспорт ще видиш повече зор отколкото да шофираш. Аз само в Метрото съм се качвала с Иван и то не в час-пик. Дано не ми се наложи да ползваме автобус.

Фери, ако нямаш на кой да подариш дрехите, може в пунктовете на Червения кръст да ги сложиш.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #574 -: март 28, 2018, 12:38:37 »

Маги, хубав план   good Пожелавам ти да го изпълниш smile
Аз още се чудя какво превозно средство да взимаме на Мис за пролетта и лятото  huhhuh.gif Не че ѝ се очертават много излизания с тази ясла...ама да има нещо все пак  huhhuh.gif
Маш, да, ако никой не си ги хареса или каквото остане , отива или там, или в ХМ.
Леле сега се зачетох по-подробно в цените на Булче  girl_impossible 60 човека 350лв! Направо ми се струва нереално и на мен  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: март 28, 2018, 12:42:14 »

Фери, на тази възраст Моника се придвижваше с баланс колело.Имаме и тротинетка нея повече я кара миналото лято, както и нормално колело с педали и помощни.

Маш
, дано изкарате хубав Великден!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #576 -: март 28, 2018, 12:58:49 »

Мда, май за баланс колело ще се оглеждам...гледах че има някакви 3 в 1 или нещо такова, дето след това стават на тротинетка или обикновено колело  huhhuh.gif
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: март 28, 2018, 13:02:56 »

Фери, аз имам на Руми платена програма с тренировки и хранителен режим. Но не ми понася, спазвах една седмица и после всичко ми се ядеше, а понеже тя напълно изключва мазнина, искаше ми се и да пия направо от бутилката с олио. Та сега диетата ми се състои от това да не превишавам 1100 калории, като хапвам каквото ми се яде по малко и много салата.

Това, което описва Булче е направо не за вярване, наистина многооо евтино! Аз досега си държах класацията с ресторанта в Ахтопол на подписването ни - три степенно меню за 10 човека + пиене за по-малко от 100 лв.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #578 -: март 28, 2018, 13:18:56 »

Здравейте!
Днес от рано сме по улиците. Предоговорихме условията с банката danceg Съвсем скоро ще се окаже, че сме отметнали доста голяма част от заема ни danceg В такива моменти оценявам напъна ни.
Минах по центъра, макар да пръскаше гадно. Накупих някои неща за подаръците. В Н&М беше пълно разочарование - всичко на стандартни цени lol После минах през още няколко места - беше ми кеф, че нямаше хора.
Фери, и аз се шокирах от една мама, която влачеше детето си, пък очевидно не го гледаше. То се спусна към количката и докато се усетя, измъкна слънчевите очила на кокона. Помолих го да ги върне, то през зъби и биберон каза НЕ!, а аз му предложих готово решение - самО да ги върне обратно. Xixixi Дотук добре! Обаче в стремежа си разпиля цял пакет солети в магазина. Продавачката побесня! Получи се грозно, но се оказа, че тази мама е редовна с подобни изцепки и едва тогава се усетих, че тя не участваше в нашата сценка. pardon
Ако няма да носиш дрехи, има ОЛХ, има и контейнери на БЧК. И двете са вариант за изчистване на гардероб и душа едновременно.
Мери Ми, организирай го, ако той не може. ММ се оплака, че съм го командорела много последно време Wink Ама да се стяга!
После ще дочитам, че дребният спи, а аз ще пръхтя по пода. Руми ме чака girl_haha
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: март 28, 2018, 14:12:25 »

Аз пък смятам че едно дете трябва да свиква да се вози на всичко, след като проходи де. Дотогава наистина е  най-добре с кола, Чери. smile
Фери, контейнерите на БЧК наистина са супер вариант.
Маги, чакаме да ремонтирате, та да се похвалиш!
Моят май вече е за колело за бутане, днес сам се качи на една количка , обкрачи я и се чуди кво да я прави. crazy
Булче, меко казано без пари- ние за 16 човека, 300 лв, за рд на малкия... nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #580 -: март 28, 2018, 14:16:52 »

Много съм yahoo Току що получих снимка на едно съвсем новородено. Моят най-добър приятел е станал татко за втори път. Те са градски на Чери към момента. Много ми е интересно да науча подробности, ама мъж - какво да го питам... girl_haha Ще чакаме майка му да разказва.

Фери, балансиращо колело good - гледай да е леко. Тротинетка по-нататък. Дай шанс на бабите да купуват подаръци, какви са тия 3 в 1 tease
Булче, освен там да направим кръщенката на дребните. С пътните на цялата рода сигурно пак ще е по-евтино crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #581 -: март 28, 2018, 14:58:26 »

Хахах Али, ако има вариант, като количката, в който ще купя и няма да мисля след това за нещо друго, ще съм супер доволна, затова искам повече в едно  pardon То пак бабите се бутат да купуват де, ма още се чудя какво  pardon Хихих честито за бебчо  heart
Аз май не ви се похвалих, на ММ нещо като племенница (баша ѝ му е втори братовчед, тя все му вика чичи lol , а е по-голяма от нас) роди сладък бебок също тези дни, та сегха се бъзикаме, че сме нещо като баба и дядо  pardon А Мис видите ли, му е леля lol
Маги и на мен ми е много любопитно какво ще измислиш  give_rose Обичам ремонти, ако мога ще си преобразявам на няколко години къщата  blush
Еми, и аз така смятам за транспорта, затова се вихрех с количката през цяла София с метро, автобус, тролей...квото дойде общо взето smile А, и щото не ми се кара де  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: март 28, 2018, 15:22:04 »

Хайде да се включа и аз по ракиено време. smile
Абе и тук мислех, че ще е по-топличко, но ставаше. Ходихме в парка, нищо че винаги духа там. Не знам какво е станало, но Малчо после имаше пясък чак в памперса.  blush

Булче, а може и някой друг де, с какво да заменя това синьо сирене, че не ядем такова нещо?
Супер цени. И ние дадохме 500лв+ само за ресторанта за рд на Малчо за 25 човека май.

Фери, дай я по-подробно тази рецепта. Само риба тон, макарони, грах и сметана ли се слага?

Искам да купя на Малчо раничка. Днес мери една много сладка, хареса си я и тръгна да си излиза с нея...и чак тогава видях, че е с розАво.  Girl_hide Татъй, заплес, заплес голям съм. И за буквата на Лоли не съм видяла.  pardon

Ооо, Чери, подкарвай я тази кола. Аз съжалявам, че нямам книжка и не мога да шофирам.
Моля Вииии, кажете ми как да си преборя страха?? Имам чувството, че никога няма да мога да се отърва от него, а толкова много години минаха.  blush Много ми трябва книжка. Не ми харесва да съм зависима по този начин. Колко главоболия щях да си сместя, ако си джитках с колата.  blush Щях да си развозвам детето навсякъдеее, а и ММ каза, че няма да се качи да кара, ако имах книжка аз.

За Великден аз се отказвам вече. Щяхме уж да търсим да ходим някъде, но то не остана, а в последния момент ми писна да се оглеждам. Сигурно ще си хартисаме и този път.  huhhuh.gif

Бубе, сподели го сега това меню за цялата седмица. ММ не ми помага като ми вдига рамене, като го попитам какво му се яде. А като ми каже "яде ми се нещо вкусничкоо"... и аз  girl_impossible

Мен още ме е страх да разчиствам гардеробите и да сменям дрехите, че не се знае какво ще ни изненада.

Магиии, да ни държиш в течение с ремонтните дейности. Много ще ми е интересно какво сте направили.  Хубави планове си имаш, дано до един се осъществят.

Фери, и аз съм се замислила за баланс байк. Не, че в момента е много заинтересован, но до лятото има време. За тротинетка ми е малък сякаш.

Али, браво за кредита. Голяма тежест ще ви падне сигурно.  Нашия неизтеглен го мисля, пък не знам после.  huhhuh.gif В хм тия дни имаше намаление и безплатна доставка на детските дрехи(че нали онлайн ги следя), но не се възползвах и не знам дали още важи.
Честито за бебето!
Хм, още няма новини от преносващата ми приятелка.  blush

Голям чаршаф опънах и само се тъпча с шоколад, като съм си в нас. Отделно все едно съм яхнала коня. Страшна енергия. Мислех и ноктите да си оправя, защото пак започнаха да ми се цепят, но явно ще остане за утре. Много се заплеснах тук, пък и манджа гледам.

Хайде не ме оставяйте сега!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #583 -: март 28, 2018, 15:41:37 »

Миме, рецептата: слагам две консерви риба тон, грах колкото обичате, ако е замразена я варя с макароните, после запържвам малко лук, слагам рибата при него, малко чесън, черен пипер, сол, връшам макароните с грахта, слагам малко вода от тази дето са се варили, за сочност, сметана или мляко ако искаш, обърквам хубаво и отгоре поръсвам с магданоз. Бързо, лесно и за мен много вкусно нещо smile Може изобщо да не слагаш сирене щом не го харесвате, няма нужда да го заменяш с нищо.
Аз за Мис бях поръчала една раничка от Джордж, уж детска, тя дойде колкото за мен lol Та аз си я нося с нейните неща вътре  pardon
Ние за Великден сме при бабите, отдавна не сме ходили smile
Не искам да ви казвам на нас само ресторантът колко ни излезе за РД и кръщене, но няма база за сравнение, тук в София smile
И аз готвя за цяла седмица, тази седмица сме на: пълнени чушки, гъбена супа, картофи със сирена в гювече и боб. Днес, за да разнообразим ще взема наденички, намерих си супер хубав магазин за месо, всичко е много вкусно и ще направя салата smile Може и набързо едни макарони, винаги имам песто за бързо готвене Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: март 28, 2018, 15:59:13 »

Фери, доста добре звучи тази рецепта. ММ като се прибере ще има честа да я опита smile

Естествено, че децата трябва да свикват с градския транспорт, но когато е малко и в количка въобще не ми е необходимо да го бутам в автобуса при положение, че имам алтернатива. Докато станат на 18 години има да се возят на автобус, трамвай и т.н.

Ние харесахме много сладки ранички в Кидо. Много са сладурски. Оказа се, че са от АлиЕкспрес. Сигурно ще я поръчам от китайците  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines