Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 04:43:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 155427 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #555 -: март 27, 2018, 11:53:48 »

Чери каквото и да избереш ще си хубава, само недей някакво перде да обличаш, нека да те оформя

Тини честито за новия бизнес, в съседния ви град е много вървежен, под наем дават  масите за декорация и много се търси

Миме аз обичам риба тон, авокадо, синьо сирене, чесън или лук  и лимон, в чопъра до гладко и мажеш на филийка, много е вкусно

хайдеее отлитааам  Aviator

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: март 27, 2018, 12:43:13 »

Мале мале, колко съм зле! Ама вчера писах много на бързо и не само коректора ме саботира, по-скоро малки клавишчета с големи пръсти  pardon . Посмях се доволно обаче, даже още ми е смешно  funnytooth funnytooth funnytooth
Ох, говорите за храна, таканми се дояде всичко от изброеното, че сега ще се обадв на майка да ходи за продукти и ще я чакам на прозореца да си дойдат.
Фани, Киа Карнивал е колата или голямата Берта както й вика мм.
Лоли, честит нов бизнес, много професионални успехи! Вече не знам кога успяваш да спиш  tease
Чери, значи не е била твоята рокля  girl_wink ще намериш нещо по-хубаво!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: март 27, 2018, 13:24:04 »

Мен пък ми щукна на връщане от гадния Кирил дето нищо не знае да се възнаградя. Купих си уотч на Суотч с една резервна верижка и пролетно якенце в цвят мента. Хич и не ми д.. еме дали цвета е актуален тая пролет или не. Ходи ми  yahoo айде да идва пролетта, че да се барвам
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: март 27, 2018, 13:45:30 »

Чери, ние я разкостихме тая рокля, тя пък свърши smile Да покажеш какво си си взела.

Фани
, честита ти придобивка!Аз си взех шал в ментов цвят, много е свеж smile

Ох аз от сутринта, съм на педали, голямо работене значи.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: март 27, 2018, 14:21:42 »

Навън се оказа по-меко, от колкото изглеждаше и обикаляхме локвите с гумените ботуши. Направих грешка, че не облякох космонавта и се прибрахме с мокро дупе.  pardon

Гледах Емо Чолаков и каза, че скоро ще може да си носим сандалите без чорапи... Любимото ми!  angry Значи наближило е да си ходи зимата.

Супер сте, много благодаря за идеите!  give_rose ще ги пробвам. Снощи правих със салата Айсберг, чери домати, лимон и маслини. Правила съм и с майонеза, яйца, кисели краставички. Както и с маруля, царевица, чери, маслини. Абе има варианти явно. ММ обича сосчета, та дресинг да има.  pardon

Чери, да, не е била твоята рокля. Ще намериш нещо по-хубаво и да се фръцнеш да те видим.  Wink

Бубе, браво за резултатите. Каква диета спазваш? Аз все си мисля, че каквото и да се прави,  трябва постоянство и като се прекрати режима, всичко се връща на мястото си. Не, че много разбирам, защото никога не съм спазвала, но така съм чувала.

Говорете ми за мента.  heart Луднала съм напоследък. Отдавна ми харесва, но сега само това ми е в главата, покрай едни събития. Толкова да ви завидях за новите ментови придобивки.  heart
Ама покажете ги да оплакна окото, де.

Отивам да обядвам най-после, че днес съм на малко кекс.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #560 -: март 27, 2018, 15:41:40 »

Обикалях за подарък за памучената сватба. В нета като чукне човек и изскачат едни красиви тишлайфери. По магазините - найлонови грозотии. Например любима ми стана покривка в доматено червено на жълти зайци с ей такъв поглед crazy Ама точно за този емотикон се сетих, когато я видях laugh Само ушите липсват.
На връщане ни заваля дъжд. Ама не като досегашния ноемврийски, а за първи път пролетен дъжд. Сега пак пекна, та ще чакам да видя дъга. heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #561 -: март 27, 2018, 16:45:38 »

Роклята на Чери може да я няма в подходящ размер, но да се изкажа, че на мен модела много ми хареса. И точно обратното на вас, си мисля, че по-стилно би стоял, отколкото по нея. И се връзва с ексцентричния й дух.

Лоли, ще ти дам координатите на Митко, и да го търсиш ти него - директно да ми организираш не сватба, а подаряване на пръстен със стил хахагага Успех желая!!!! Ти си си върха!

Рат, коката си е оказала влияние....тоя път 
danceg

Днес ходих с чадър на работа, сега грее слънце и стоя на отворено...лудо време.

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: март 28, 2018, 02:28:38 »

Наде,дай да му дърпам ушаците на тоз Митьо,само пръстен да купи останалото аз ще го измисля и организирам...Стига се е туткал,,,срамота.Такива идеи имам за годеж,,,мале мале heart
  Момичета,благодаря ви.Малко безрасъдно се втурнах в това начинание,не обмислих добре,че деня не е 47 часа и сега се налага да отказвам една украса,понеже съм взела друга булка с антуража и за грим,но пък съм много заредена с ентусиазъм и идеи.Някак си се върнах години назад във времето,когато работата ми беше цел номер едно.Сега на ново имам това усещане в стомаха и ми е супер свежо и енергично.Даже от вълнение свалих 3 килца Wink  голям кеф ( е и от недоспиване де Wink )...Мечтая си за помощничка,за сега братовчедка ми и племенницата съм ги ангажирала,но малко трудно се справят.Не могат да ми четат мислите, а аз докато обясня,ще си го свърша,но поне за морална подкрепа вършат работа Wink 
  Малко ми е трудно да се съобразявам изцяло с мнението на клиента,понеже в повечето случаи ще стане голям кич,та се опитвам дипломатично да обяснявам,че хартиените топки и воали не са на дневен ред.
 Бубе,радвам се че ти е харесала украсата,виждам си грешките и дано следващия път ги видя още в ресторанта,за сгрешената буква   'И'  няма да говоря,че ми е болна тема,но по средата на партито,момичето (което изработва буквите) успя да реагира и донесе правилното 'И'  Wink слава Богу никой не беше забелязал,дори и фотографа и майката.Явно всички са големи блейки  shok
  Булче,да много се търсят в Сандански ,при нас също.Там обаче е в пъти по-скъпо всичко.Безумни цени има за момента и за това хората не смеят да поръчват тематични неща,с концепция.Не може за маса и гръб,без нищоооооо друго да вземеш 250 лв ?!?! а за маса,гръб и концепция ( смятай банери,табелки,някое мече,рамка и пано със снимки със щипки) да вземеш 530 лв ?????
  Но да не ви занимавам с глупости.
Фани покажи Суоча Wink обожавам ментаааа,,,много ми е любима ( дори и в алохолен коктейл   Wink ) ,супер свежа за пролетта ще си.
 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #563 -: март 28, 2018, 06:24:22 »

Лоли имах предвид в града от другата страна на границата. Там е доста по евтино, вече си имат материалите и ги отдават под наем. Масата за племенницата струваше 50лв наема което не е никак зле, сметката за 60 човека в ресторанта пък беше ужасно ниска, 350лв, та натрупаш ли реквизити е лесно после. В София имам приятелка с парти агенция, много пари се правят, ама те работят с анимация също.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #564 -: март 28, 2018, 07:30:33 »

Брютро smile Днес бил малкия петък.Щом казват  nea Аз имам много работа и малко време, а утре сигурно ще пътувам по задачи и днес трябва всичко да изпипам.

Хубав ден!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #565 -: март 28, 2018, 09:18:31 »

Лоли, как никой н е е забелязал бе, на мен първо това ми се наби  shok Иначе е красиво, успех  good
Айде добро утро и от мен  give_rose
Малко криво ми започна седмицата, Мис вдигна температура, от ваксината, за пръв път ни се случва и бях два дена вкъщи възглавница, легло и каквото се сетите. Просто така с ебеше лепнала за мен  girl_impossible Снощи разгеле ѝ просветна и като се разбесня, търча, крещя, заспа в 3! Буди се цяла нощ и аз днес съм малко като тресната от камион  angry Ама поне съм на работа и няа много зор, да ми отпочине малко главата.
Миме, много, много любимо нещо ми е макарони с риба тон и грах, може и малко сметана/мляко да сложиш щом Влади обича сосчета Wink
Чери, аз също си те представям с някоя по-вталена по теб рокля с тез яки дълги краци  give_rose
Ментово и аз обичам. Имам си един любим панталон дето всяко лято ми е номер 1  smile
И ние имаме проблем с едната баба, ма засега закрепва(ме) положението. Иначе при нея всичко е на нервна почва, сега пак ще я водим на невролог  nea Но да са живи и здрави по-дълго да ги обикаляме  smile
Айде целувкен  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: март 28, 2018, 11:45:22 »

Боже, днес мъртвило, това да не е заради хубавото време?Я елате да кажете какво ви се върти в главата пролетно?
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #567 -: март 28, 2018, 11:59:50 »

Привет  Sunshine Sunshine Sunshine

След любезната покана на Маги се явявам на отчет blush

Ментовото е много свеж цвят, но не е моята бира blush Лоли, дерзай, аз също обичам да имам по много задачи на главата, да съм ангажирана с нещо, я работа, я учене, но свободно време за мен не е опция. Свободно време искам да имам, само ако ще си го прекарам по чужбинско или някаква мини екскурзийка из страната.

Настроението ми е много добро, защото има слънце. И до тук с позитивните неща lol Покрай годишното приключване ми е лудница. Гоня някакви финансови резултати, пускам КИ и ДИ за ф-ри към 2017, чудеса lol
Моята котка от днес си е официално вкъщи. Вчера се е прибрал в 3 седобед, аз се прибрах след 9:30 вечерта, заради годишното се бачка до късно. За близо 7-те часа, които е изкарал вкъщи сам, беше превъртял играта crazy Заяви, че не може да си стой вкъщи и нищо да не прави. Та сега трябва да му търся вариант да му минава времето без да откачи. Обмисля варианта да ходи да помага (неофициално) на един от бившите му клиенти, с които се сприятелиха. Поне да му минава времето, докато си търси подходяща работа.
Явих се на отчет, бягам, че финансовите резултати мен чакат, хвърлям ви око, за да се разсейвам от време на време.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #568 -: март 28, 2018, 12:04:50 »

 Oh my ... къде го видя това хубаво време, Маги?
На мен лично ми се въртят доста тъжни неща из главата, свързани с онзи пожар в Русия, с Бат Бойко и срещата, за посланиците  и те така...
Сега, като мине обедът на двете моми хасковлийки и отивам в Кауфланд да събирам шума от кромид за великденските яйца. Трябва да търся и мъжка чанта за рамо, размер вертикално А4 за Лазаровден, че Родният си развали закопчалката на неговата. През три години това му е подаръкът за имения ден Wink Wink, но нещо точно този фасон спряха да го произвеждат. Има едни китайски, ама ми са под достойнството smile.
Като казах Китай, та се сетих, че след празниците НИ2 заминава там в командировка за две седмици. Водя преговори да ми доведе мъничка китайка за слугиня - малко да яде, да е пъргава и работна и като не й разбирам приказките, много ще съм доволна funnytooth
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: март 28, 2018, 12:05:49 »

Тука е ноември днес, та ей ме нА!

Браво Лоли, супер си се захванала. Дерзай.  yahoo

Ей тоя хъс ми липсва на мен, и като цяло нещо хъса за живота ми зачезна. Правя и пробвам няколко стратегии в момента и общо взето ден до пладне. Останаха ми няколко теми да предам още в колежа- не съм и отваряла да видя за какво става дума.

Сега съм се зарибила да си правя чаен бар вкъщи. Онзи ден си купих няколко чая и установих, че имам около 10 и са в кутии в шкафа. Сега искам да си взема яки чаши и бурканчета и да си ги аранжирам в ъгъла където са кафетата.



Ние май ми търсим кола. Снощи цяла вечер разглеждах. Моя мъж отдавна говори, обаче аз все не искам, защото поради някаква незнайна причина се наплаших да шофирам.
Обаче тия дни е голям зор пътуването/връщането от работа.
Вчера една пикла си седеше в спирката и пушеше. А аз и преди не можех да понасям цигарен дим, сега съвсем и излязох извън спирката...валя ме, духа ме докато дойде тоя тъп автобус и тая си довърши цитагарата.  diablo Предния ден пък закъсня автобуса и аз закъснях за работа, което не е проблем изобщо, ама мен ми е притеснено и супер много бързах, задъхвам се... Абе може и да се лигавя, знам ли. Ама като цяло не ми е Ок с тия автобуси, а да не говорим Костилката като се роди нямам шанс за оцеляване баз кола. Но... аз продължавам да се страхувам да карам  crazy crazy crazy crazy

Браво и на Бубето за резултата.

Тая година сме напълно без план за Великден. Опитва се нещо същата сбирщина като от Нова година да се събере, ама мен не ме кефи идеята. Буквално от кол и въже, нито разговор върви, нито модела им за празнуване съвпада и не ми е оферта. Чакам нещо да изскочи, ама те и времето го дават лошо, мислехме до Лондон да се метнем.  nea
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines