Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:01:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153474 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: март 22, 2018, 17:08:58 »

Скай, чета по диагонал, че съм в такси, отивам на родителска и зачитам сериЯл - the lesbians.

Нааачиии...има един сериал (той свърши вече де), който се казва Lost Girl. Жоро като видеше, че го гледам и коментара беше - ааа за лесбийките и гейовете гледаш хахаха. Нищо, че кучИто му е кръстено на един от главните герои pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #451 -: март 22, 2018, 17:22:22 »

Булче, стискай зъби, за Звяр да му мислят свекърите май май  pardon Ще мине всичко наред с командировката, като по принцип  give_rose
А, 2000 лв не са малко за хора дето наистина им трябват, та няколко часа на ден се преживяват някак сигурно  pardon Само тоя ИТ спец, създателят на Софтуни не му разбрах доводите да участва...
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #452 -: март 22, 2018, 17:28:59 »

Булка, с теб явно имаме обща позната smile колко е малък светът! Стискам палци всичко да мине леко с пътуването. Сигурно ще се се стопи снегът, при нас вече помен няма.



Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: март 22, 2018, 17:31:24 »

Булче, дръж се! Ще се справиш, естествено smile

Миме, и при мен нищо не се вижда. Може би ако изчистиш кеша, и при теб няма да се виждат.

Според мен Наков участва за популярност сред хората, които не са в IT средите. Наскоро направи и частна гимназия съвместно с училище "Светлина". А може и на жена му работата да са искали да популяризират  pardon

Тоя снежеч направо ... все едно е декември. Даже не ми се излиза навън. Толкова да ми е студено  Skiing Christmas tree
« Последна редакция: март 22, 2018, 17:33:37 от ma6ka_ » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #454 -: март 22, 2018, 17:53:05 »

Ама той май има и детски градини и ясли частни отворени? Маш?
Миме, да, изчисти кеша  good
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: март 22, 2018, 18:13:16 »

Светлина са ясла, градина и училище. Не зная да са негови. Сега съвместно със СофтУни направиха Дигитална гимназия или нещо такова. Иначе в СофтУни мисля, че има програмиране за деца, примерно 4-5 клас. Това ми е инфото  pardon

Edit: Гимназия за дигитални умения било Wink
https://svetlina.softuni.bg/
« Последна редакция: март 22, 2018, 18:15:07 от ma6ka_ » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #456 -: март 22, 2018, 18:41:30 »

Олеее... много нагорещяващ ден сте имали тука. СериЯл до сериЯла. Както, тия доктори са разкошни как се казва точно на руски туй чудо и по кой канал да го търся? После гледах на Скайчето поста и след коментара the lesbians, чета ( на най-малките букви през телефона) как тя сега гледала само ( явно ми се привидя, щото като се върнах всичко си беше наред) пАрно със О smile ... и тъй...

Булка, успявате ли да видите града? Аз така съм ходила в Париж, висях за една връзка 4 часа на летището.

Аз пък днес не съм гледала нищо, вдъхновена от Меркурий не домакинствам, а чета книги.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: март 22, 2018, 18:52:57 »

Туй е "Женский доктор". Има 3 сезона. Тъмния е във част от втория сезон. Тук го дават по канал Домашний. Не знам в кой сайт го има. Субтитри също не знам дали има...  tease
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: март 22, 2018, 19:16:56 »

Здрасти от мен!

Много се радвам, че Киви се е завърнала!  smile

Панде, питаше ме за Игрите на глада - Аз харесвам Геил като герой, защото е идеалист и готов за борбата за справедливост, но Пийта е повече за Катнис, още повече историята става наистина романтична, когато тя започва да изпитва чувства, а той не е просто хлътнало по нея хлапе.

Искам да ви приканя да се включите във Великденстата размяна на подаръци! Днес е последен шанс, не го изпускайте!

Гадно време, почти цяла седмица си намирам извинение да не се вясвам навън (или поне не повече от необходимото), но утре съм цял ден по задачи...

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #459 -: март 22, 2018, 19:52:47 »

Киви да, успяваме, аз за 1 г,  4 пъти ходя вече. Първия път си взехме Paris by night tour bus и общо взето всичко видяхме, предния път направихме голяма разходка по Шанзелизе Лю Гранд магазин (Лафайет) . Сега ще отседна в латинския квартал отново, там са всички университети и е много китно и красиво. Знам какви магазини има наоколо и съм набелязала какво да купя, няма да разглеждам нищо, даже пак ще ида до Карфур на вечеря  angry че има готвено евтино и командировачните ще изхарча на шоколадите от Жорж Бруже  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: март 22, 2018, 20:29:03 »

Значи Булче, като те слушам няма ли да се включиш в размяната, взимай един френски шоколад и си готова с подаръка. А може и един тоблерон от летището /това ни донесе бративчедка ми сега/.
Хайде включете се, ако ще една картичка да пратите, важен е жеста  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: март 23, 2018, 08:37:22 »

Добро утро дами.Аз съм зле  huhhuh.gif Събудих се с цистит, сега пия чай и припикавам тоалетната.Веднага взех АБ, защото в 14 часа имам важна среща и не мога да я отложа по никакъв начин.Това да си жена е супер гадно на моменти!

Отделно вали и не спира, натрупал е сняг поне 25 см и е зимна приказка, а на мен вярно ми писна от това време и си искам пролетта.Искам да съм в леглото завита до ушите и да гледам ТВ и книга не ща вече, толкова съм сърдита  sad

Ай стиснете едни палци за мен към 14 часа kiss2
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: март 23, 2018, 08:52:41 »

Добро утро smile

Маги, много гадно, дано бързо да се оправиш. Успех и на срещата.

Булче, лек полет или вече стигна? Много ме кефиш как си правиш план и по край командировката. Няма празно при теб.

Бубе, аз си харесвам Пийта, идеалистът ме дразни. Но за филмите, не знам как са ги избрали, но според мен Дженифър и Джош са една от най-лошите екранни двойки. Аз наскоро гледах последните два и се чудех, хора, дето не са чели книгите как са ги изтърпяли.

Снощи гледах HK, и този дето ви прилича на ММ е нисък и така ми се губи, това че прилича на ММ.

А Откраднат живот гледам чат чат покрай майка ми, но вчера като взе да ми минава упойката (бях на контролно изследване, добре съм), сънувах д-р Васев и като се събудих очаквах него да видя, ама само ММ и момчето дето ми буташе количката lol lol lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: март 23, 2018, 08:53:16 »

А и честит рожден ден на нашата прекрасна snow white
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: март 23, 2018, 09:27:39 »

Булчето стриктна програма има, браво на нея.И ние така в Малта бяхме.За малко време много места, че после като почнеха заседанията от сутрин до вечер няма мърдане.

Панде
, радвам се, че си добре!
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines