Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:25:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153507 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 22, 2018, 11:19:26 »

Никой не го заинтригува Меркурий този път biggrin
Свекс, разкажи за таз жена, не я гледам таз простотия, ама така я описа, че ми стана интересно.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #421 -: март 22, 2018, 11:25:05 »

Ау, аз го пропуснах снощи, от много скитане тая седмица  girl_impossible Ама иначе го гледам де, интересни са ми.
Меркурий не го отразих щото по принцип нямам проблем с него  pardon
А, дано ми оцелеят лалетата, че с такъв кеф ги садихме с ММ есента  heart Какво да се топи, тука не е спряло да вали, даже усилва  girl_impossible
Али, вие ще обикаляте да ги навивате да правите целия блок ли? В блока на нашите се отказаха от програмата, щото някъде си били чели, че след не знам си колко години апартаментите става държавни като имало такава програма или някаква такава велика простотия  crazy В този смисъл, успех  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #422 -: март 22, 2018, 11:30:42 »

О, със сигурност им объркват всички чакри! good И аз много се чудех с какво ги хранят. Обаче имаше нещо друго като информация - когато е студено, спят по земята. Вечер не виждат добре и предупреждаваха шофьорите да внимават. Такава голяма птица може да предизвика доста тежка катастрофа.
Хехе, сещам се преди години как от железопътната компания правеха едни огромни кошници на пилон. Удължаваха стълбовете, повдигаха целите гнезда и ги пльосваха върху тези кошници само и само да не са близо до жиците, че много запалени гнезда имало в годините.
Тези дни нали е Благовец, та съм се засилила да запазя час за пробиване на уши на кокона за втори път. Първия път доста време носеше обеци. После загуби едната медицинска и сложих златни. Обаче не бяха толкова мъндзърки като медицинските и от щифта отзад й станаха рани. Свалихме ги и дупките бързо зараснаха. То хубаво да не е топло, ама дали пък сега като е по-студено е добре huhhuh.gif
Това предаване не го гледам, че ме дразни режисьорската работа pardon
Леле, цъкнах на един кекс, където ми се стори интересен... Още първите 3 от 4 съставки ме отказаха crazy Много мразя изгъзени неща, които дори не знам в кой магазин да ги търся.
Фери, не. Ние си имаме съгласия на съседите за програмата. Под "обикаляме входа" имам предвид, че е бая квадратура. В стария апартамент имахме малко външни стени, но пък бяхме на фугата на блока, което е в пъти по-гадно. Сега сме краен вход. Прави се, но с пари lol
Не се притеснявай за лалетата - снегът ще ги топли. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #423 -: март 22, 2018, 11:37:00 »

О, говори ми за пари за изолация  girl_impossible
Аз също се чуех дали да не ѝ пробия ушичките на Мис, ама четох, че трябва да е с обички тип халки, а аз хииииич не ги харесвам, предпочитам да е без ако ще трябва да е с такива  nea
Кекс си правя по една изопитана рецепта от години и само я модифицирам според това какво ми се яде - сладко или солено  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: март 22, 2018, 11:47:35 »

Али, по програмата за саниране държавната ли сте одобрени?Щото ако да, не ви завиждам.Просто това е една огромна пералня на пари.АКо искате вие сами да се санирате, ДА, съгласна съм, но по тази програма се правят такива ужасии, че просто ми се реве.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #425 -: март 22, 2018, 11:49:04 »

Добро утро и от мен smile и при мас вали сняг, ама засега положението  под контрол.

Стягаме куфари за България и се чуд какви дрехи да слагам - сега вали сняг, за другата седмица го дават до 20 градуса crazy.
Кога успявате да пишете толкова много?? Аз двам успявам да прочета по диагонал.

Свекс, ако може поправка - поетът е Вапцаров Wink с бялата пролет.
След тия кучи студове и мизерии тая година искам бухнала зелена пролет pardon

И аз имах хамстерче преи години, наистина са много чисти животинки. Нашият доста дълго преживя - цели 4 години.

Али, какъв тоя странен кекс?

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: март 22, 2018, 11:53:35 »

Алекс, до неделя със сигурност е студено. Мисля че и няколко дни след това пак.
Верно е Вапцаров  blum
Аз пиша докато ме дърпат за краката или докато спи, общо взето и в двата случая не го отразявам малкия Левиатан. Писнало ми е всяка секунда да ме дърпелясва. angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #427 -: март 22, 2018, 12:01:04 »

Че е прекалено режисирано е ясно, че е неприемливо като заглавие - също diablo
Има онлайн епизод, но в общи линии - момето го водят на кучешка каишка и в лицето на мъжа си вижда Бог. Пловдивчани работят половин година сезонна работа и после си харчат парите по барове и без да работят. Това и други го правят и нищо необичайно няма. Обаче каишката не е само секс атрибут, така си се разхождат из града, като тя мине, не мине и кляка в краката му и го гледа благоговейно в очите.
Еми, почнах онзи ден да довършвам едно разчистване, ама мислех, че го правя от вдъхновение, не заради Ретроградния Wink
Алексия, засрамвам се blush Хем си зная, че бъркам имена с творчество и пак не проверявам, преди да пиша sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: март 22, 2018, 12:04:50 »

Това за сезонната работа не го знаех. Главно в какви сфери я намират, че само със сезонна успяват да закърпят годината? shok
а МОМАТА с каишката си е за лудницата. Ма мъжете може би ги кефи де. Те и те не са в час, ама по природа. crazy crazy crazy beating pleasantry pardon
Вдъхновението ти е разкрито като източник. Wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #429 -: март 22, 2018, 12:20:59 »

Ее ти пък сега, не се засрамвай smile аз го знам поне щже като ученичка ми се налагаше постоянно да го рецитирам и все още знам половината Моторни песни наизуст Wink

Толкова не съм в час с тия предавания и бг сериали дето ги коментирате smile макар че сме си пуснали българска телевизия, гледаме супеер рядко, а и повечето неща се падат много рано заради часовата разлика и не успявам да се класирам. Гледаме чат пак като две капки вода, въобще пълна трагедия. През останалото време Нетфликс, защото поне можеш да си гледаш когато ти кефне.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: март 22, 2018, 12:24:09 »

Здрасти!
Стига бе?! Туй тру стори ли е? Аз си гледам тука едни гинеколози по руското тв как разкрачват жените и спасяват бебета в най-различни стадии и пози. Даже лекаря главния е много як. Смениха го и пак як сложиха. Ще взема да го намеря. И на 20-и почна за завладяването на Константинопол от османците, та и него гледах в нета. А от 12 до 5 дават Кухня. Гледала съм всички серии по 5 пъти и пак ги гледам, да ми се невиди
Прави сте - ще си седя Яна. Тук пролетта още е бяла и снежна. Ама поне не е много студено - около - 2.Днес има родителска в училището на Кари. Има ядене - кетъринг, което най-много ме кефир. Иначе тя е обща в една зала на училището и е загуба на време, защото не научаваш нищо конкретно за твоето дете..
Губят ми се девойки:Тони, Мари и още някой ама забравих. Дано са добре
Обичам ви! До после!
PS: ето ви го женския доктор 1:

и 2:
и Султан Мехмед - Фатих:

« Последна редакция: март 22, 2018, 12:34:24 от fanimira » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: март 22, 2018, 12:35:03 »

Привет, привет smile

тази седмица само ви чета, нещо нямам муза за писане.
Като четох за "Смени жената" и даже си го пуснах да видя този епизод, ама ми е малко шокиращо и го спрях. Мъжът от двойката с каишката голям мизерник. Това малко стил "50 нюанса", ама им е малко мизерен/мръсен апартамента Wink На предаването гледах първия епизод, със Светлин Наков, беше ми интересно да ги гледам.

Тоя сняг направо вече ми писна. Днес пак катаклизми по пътищата. Сутринта нищо не бяха правили по пътищата, голямо пързаляне, голяма киша. На моста към Младост 2 един автобус закъсал, задръстванията от студентски град започваха. Един голям Х на плановете за днес, направо ме е страх да излезна.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #432 -: март 22, 2018, 12:56:13 »

Който иска информация за двамата
https://www.blitz.bg/obshtestvo/regioni/pomnite-li-chocho-koyto-razkhodi-lyubimata-si-vrzana-za-kaishka-v-slnchaka-eto-kakvo-se-sluchva-s-dvamata-sega-video_news542426.html
Еми, в болницата лежах точно с такова "сезонно" работещо, та покрай него познавам и въпросната сменена жена. Още през май заминават за морето и работят като бармани, крупие и сервитьори, или всичко заедно до октомври. Вероятно основните доходи им са от съвсем други източници, знае ли се blush През зимата, в сезона са по Банско, пак по обслужващата сфера. Тази е от Смолян, та може и там да се труди...
Много млади са така, даже и по 2-3 ВИШИ изкарват междувременно. В пряк разговор са си съвсем нормални, даже по- нормални от връстниците си и разните плеймейдки, които предимно са от по- богати семейства и са локализирани в София.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #433 -: март 22, 2018, 13:03:15 »

Е, те, за да влязат в някое риалити, трябва да са различно различни. Баща ми още навремето за първия Биг Брадър каза, че такива като майка, дето да седнат и цял ден гоблен да шият, няма кой да ги вземе, lol че само екранно време ще заемат pardon Народът се изчанчи с разните опити да стане популярен. Дори тия от изтърканите билетчета са уникум за какво искат да похарчат парите. Любимец на ММ е един, където искал със 100 000 лв да си направел "кафе-апИритив". lol
Алексия, вие сте с 2 часа назад, нали?
Кухня ми е много любим heart Обръщенията им са незабравими, а Федя и Сеня ги гледам дори когато не са на преден план в сцената lol
Имах неблагоразумието да обещая хлебче с гауда от Лидл crazy До края на март трябва да спра с обещанията. Току що ме поканиха пък на пита другата седмица. Трябва нещо да се мисли за бебе и мама, дори и да не успея да отида на деня.
Маги, като чуя ОП и косата ми сама се изправя girl_wink Имаме и позната баш за тая програма работи... Та ако някой ден се дотътрят със скеле тук, само стълбището ще ми е кяр да направят, а нашите стени колкото по-малко ги пипат, толкова по-добре.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: март 22, 2018, 13:23:58 »

Али, не че мА питаш, ама аз да си кажа, ние сме 1 час напред.
Искам да ходя да видя тая гимнастичка.
https://www.youtube.com/watch?v=qRIRnkaye2E
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines