Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:33:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 155368 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 19, 2018, 15:07:04 »

Брей, изпокрихте се.Тук е холодно, направо си искам топлото време и слънцето и цъфналите цветя пък!В събота като се прибрах излизахме с дребната, обиколихме Скобелевия, тича с едно куче като изоглавена, брахме теменужки и се прибрахме каталясали smile В неделя студ и дъжд, ми не ща вече пък!

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #331 -: март 19, 2018, 15:19:54 »

Времето е чудно да се надупиш и да спиш зимен сън tease
Такава е тъмница. shok Шие ми се гоблен, ама не и на лампа. Освен да се паркирам с книга, ако онова малкото ми позволи. Утре поне ще има филм да се гледа, пък може и да не е толкова кофти за излизане навън.
Направих кекса. Не е върхът на сладоледа, че нямах ванилия и я пропуснах. Няма да остане повече от два дни, гаранция pardon
Булче, напротив, беше ми интересно. good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #332 -: март 19, 2018, 15:42:33 »

Привет! Долипсвахте ми и ей ме на, но нямам сили да изчета всичко.
Едно пиле ми каза, че ще си имаме черешки та хубаво съм ви нарекла преди да тръгна да сте повече smile Айде да се отчетете сега освен черешки ще имаме ли панди, булки, фериботчета и още някакви други видове?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 19, 2018, 15:49:23 »

Аз пък чакам гумени ботуши за Ники и искам локви, за тест драйф.
Али, що трябва да се надупиш, за да спиш зимен сън, нещо извратеното ми под съзнание се обажда-съжалявам! Не ме отразявай  blush
Днес долита братовчедка ми, за неооределен период и ако пак е от дискотека на дискотека не знам как ще издържим.
И на мен ми е интересна дискусията на Маги. Знам, че в Щерев всяка сряда се събират всички или почти лекари и всеки предлага на яниманието на колегите си по-сложни случаи, така обменят идеи и решават как да продължат, за да има успех.
Вчера видях щъркел, ама няма дърво където да си вържа мартеницата, явно ще почакам.
О и да се похваля, имам си каска и спокойно уикенда ще откриваме мотосезона с мм. На мен ще ми е за пръв път и той е много щастлив, че ще отидем заедно. Аз се надявам амо да сме здрави и да не умра от студ.
Киви, добре дошла отново! Липсваше ни!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: март 19, 2018, 15:54:02 »

Маги, не разбрах много от написаното с тези съкращения и от работата ли си ходила в Малта или със Зачатие, но се радвам, че си си изкарала хубаво. Сигурна съм, че постоянно си я мислила болната Моника. Добре, че се е оправила.  smile

Аз не обичам да ми е разхвърляно и на моменти съм педантична, но не постоянно. Понякога, ако видя нещо мръсно, разхвърляно и докато не го оправя, мира не ми дава. От както се роди детето, обаче не успявам да съм най-прилежната домакиня. Явно организацията ми куца. Днес го изпратих при свекървата и успях да изчистя и да си направя заготовка за вечерята. Когато беше по-малък ми беше още по-трудно да свърша каквото и да е. ММ е още по-педантичен от мен и направо откача, като види кухненския плот мръсен.  blush

Рат, баща ти доста се занимава с Ники.  good

Али, ами дразнят ме тия прозорци вече. Целите са на капки. Пфф
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: март 19, 2018, 16:08:43 »

Бях на конференция на Европейските пациентски организации на хора с репродуктивни проблеми - Fertility Europe или FE, за по-кратко.Съкращенията се радвайте, че не ги знаете.Който ги знае или работи в клиника или има проблеми.

Рат, аз изкарах на МОника гумените ботуши ама сутринта в Плевен беше за котки.Такъв лед беше.Аз на мотор няма да се кача, страх ме е.Обаче летенето със самолет се оказа голям кеф smile

Киви  heart

Али, и на мен ми се спи цял ден  huhhuh.gif искам легло, калъфка, хубаво одеало и никой да не ме закача  cray
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #336 -: март 19, 2018, 16:12:50 »

Цъ, нищо мръснишко няма Рат. Идеята е да се завия през глава, за да не чувам или поне да се правя, че не чувам нечие мрънкане pardon
О, моторите са си кеф! Обаче откакто имам дете нещо ми са се активирали разни защити, та съм горе-долу на ниво нормална лудост.
Аз съм се разтърсила за маратонки на кокона, по възможност с лепки и по възможност да не са на редовни цени lol Вчера пък на дребосъка харесах много свежи къси панталони за лятото. Направо си го представих как щапърка като пате с тях pardon
Отивам да гледам филм. Друго няма да го бъде, то се е видяло.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 19, 2018, 17:15:04 »

И аз си мислех, че Маги е по работа и се чудех какви пациенти, но зацепих.

Али, аз чета на kindle paperwhite. Всички си спят, аз си чета на спокойствие. Гениално нещо е това за мен.


Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #338 -: март 19, 2018, 17:21:06 »

ПРОДАВАМ КИНДЪЛ- минути за реклама... подариха ми го за 9г от стажуването, тази година ще получа самолетни билети за Европа, вече организирам колежките за някоя топла страна, мислим за Италия или Испания.

оооо Кивенце, ония ден се сетих за теб, мама беше направила сладко от киви  heart

ц ц ц май само аз бях разбрала Маги за какво и с кого ще ходи на Малта... момичетаааа

Аз цял ден дебна ИСОДЗ да обяват новите места, имам Киви дилема, Оксфорд или Кеймбридж? Оксфорд е на 5 мин с кола от свекърите, с басейн и вече го посещава, но не ги извеждат навън, но с прекрасни отзиви за градината. Кембридж е на 2 мин пеша от тях, децата са нон стоп навън и 2 от леличките са съседки на свека, мненията са различни, не са отрицателни но и не са някакви уау. Та много се чудя...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 19, 2018, 17:30:35 »

Булчето е нашата шефка- я кви подаръци й подаряват- кефф.
Рат, като те слушам се радвам че нямаме място за гости.
Аз си гледам поредния сериал- навън няма де да се иде в този мрак и превалявания  nea
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #340 -: март 19, 2018, 18:52:29 »

Аз цял ден дебна ИСОДЗ да обяват новите места, имам Киви дилема, Оксфорд или Кеймбридж? Оксфорд е на 5 мин с кола от свекърите, с басейн и вече го посещава, но не ги извеждат навън, но с прекрасни отзиви за градината. Кембридж е на 2 мин пеша от тях, децата са нон стоп навън и 2 от леличките са съседки на свека, мненията са различни, не са отрицателни но и не са някакви уау. Та много се чудя...

Басейнът е хубава екстра, но ако искаш наистина да плува го запиши при добър треньор. На 4 вече ги взимат, 31 ходи от есента и вече плува без помощни средства. Аз избрах Оксфорд заради локацията и не съжалявам, сега преджапах в дъжда, с чадър, с бебе в другата ръка, а 31 беше опакован в дъждобран. На мен от всички "екстри" факторът време за придвижване най-много ми тежи в тази възраст.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #341 -: март 19, 2018, 20:23:16 »

Отпада Кеймбридж, не пуснаха място. Мен басейна не ми е фактор, взимането не е мой проблем, а на свекъра че той го взима, градината я избирахме да е на тях удобна не на нас, че ние абсурд да се дотътрим до 18:00. Ама длава богу сме в ДГ и не трябва да мисля за септември, има си място, какво такова, поне е хубава градината
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #342 -: март 20, 2018, 06:41:59 »

Добро утро! Мен ме няма, няма .... пък като му спретна едно ударно наваксване равня нямам. Ще благодарите на 32 за тази чест... зъб му никне и ме разиграва от 3 до 5:30...  и после реших да се опна и да помързелувам едни 30 минути примерно с вас и да изчета какво съм изпуснала smile
Стигнах до сметките на господин Череша, кога ще се изнесат дЯцата ... много сладко. Човекът е с ясни приоритети! Черешке, ти как се чувстваш?
 За работа и директори темата е супер крива, жените сме равни само на количество положен труд... всичко друго... вятър. Аз в момента не се и натискам да работя, добре ми е с детето вкъщи, нямам мотивация да полагам труд, който после бива захвърлен, защото приоритетите на компанията се сменят на 180 градуса. Изобщо не ме интересува кариера или издигане ( в момента), защото работя по много важни змейски проекти, а когато ми намалее натоварването със змейовете ще имам достатъчно време да си работя каквото искам... и така поне още 30 години до пенсия. Да не ви прозвуча като някоя отчаяна от домакинстване БГ мама, не ми липсва амбиция да съм най-добрата даже в чистенето на къщата, просто си регулирам броя дини под една мишница и си ценя времето smile
Не можах да разбера кой ще ходи в Индия, но да ви кажа... на мен ми се ходи да видя на живо айде не баш всичките и лица, но поне част. Имам страхотни колеги от там, но има и попадения...
В коледната размяна получих чудесна чаша от Бубето ( на елхички - типично горско бубешко) и толкова ме кефи, че всеки ден си стартирам деня с нея. Във великденската изненада ще се включа, само ако ми гарантирате изпращане на още елхички да ми станат сервиз lol Шегувам се, не знам какъв вятър ще ме завее и ще пропусна за всеки случай, не искам да ощетявам никой с претупан подарък в лошия случай.
На тема четене съм задълбала в книги за оптимизиране на подреждането - Мари Кондо, ако ви говори нещо дъвча от лятото и прилагам на части, а другото е течението минимализъм. Миналата седмица попаднах на автор, който пише за минимализъм и деца smile и от както прочетох, че децата имат само 5играчки съм в транс... всеки път като подреждам си представям как ги свеждам до 5 неща на човече и к(рай) ... lol
Айде време ми е за обедна почивка в днешната ми часова зона. Бай!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 20, 2018, 09:08:07 »

Добро утро smile 5 играчки на дете?Звучи интересно и невъзможно.Макар да съм сигурна, че многото играчки водят до по-малко фантазия.Поне като гледам Моника, като и обера всичките играчки и веднага си измисля игра.

Тук вали сняг, януарско ми е не е първа пролет.Днес е астрономичната, а утре ли е тая дето я празнуваме?Че се обърквам?

Аз макар да съм на работа, съм загубила стимул да правя нещо.Ужасно е, сама се бутам да се събудя от тази летаргия, но май много неочаквани удари и обрати получих тук и вече не съм така амбицирана като преди.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 20, 2018, 09:12:01 »

Добро утро!

Днес ММ имаше малко работа рано сутринта и ни купи кроасани от Лидл за закуска. Сега тъкмо приключвам закуска на спокойствие с чай и кроасан и ще будя Бамбук.

Днес свекърите ще са у нас. Ще има кой да си играе с Бамбук, аз мисля да изляза до някой мол малко, че да не се пречка е цял ден.

Киви, за сега никой няма да ходи в Индия, ММ от тук ще ги консултира, но може някой да трябва да иде. Аз си мислех, че той не иска, колкото и аз, но явно не е така, щом се е съгласил да се занимава с това.

5 играчки е супер. Кутия с Лего за едно ли се брои или да ми оставя 5 кубчета

И аз хвърлих око на градините. 3 и 13 са местата в близките две. Аз предпочитам таз дето са 3 места, но предполагам, че другата трябва да е първо желание, заради по-големият шанс

Хубав ден на всички smile
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines