Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 06:15:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153257 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 12, 2018, 17:51:10 »

Миме, на старото си място ще почвам. Ще ми липсва Россия-та, но другата година мисля да си ходя там на 6-7 седмици. Жилището е с цел инвестиция във Варна мислим да е...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #196 -: март 12, 2018, 17:59:41 »

Миме, на старото си място ще почвам. Ще ми липсва Россия-та, но другата година мисля да си ходя там на 6-7 седмици. Жилището е с цел инвестиция във Варна мислим да е...
малее аз пак да ти кажа, не и не, лоша инвестиция е! Недвижим имот е винаги лоша идея! Я мУж да те води на Малдиви!

Черешкеееее уаааа, това с бебе пълзящо не си го представям!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 12, 2018, 18:07:03 »

Реши го моя мъж редовно. Тоя месец съм изсипала една чанта пари по него. Купих му гребен за 40 паунда, чакам да пристигне. Храната му е доста скъпичка, ветеринаря ни я препоръча, той е и собственик на майка му. Отглежда породата. От няколко дни започнах да добавям кокосово масло към яденето му. Знам, че белите лабрадори се скубят най-много.... ама такова чудо не очаквах. Поръчах му и някви капсули от вечерна иглика или нещо подобно. Не го къпем с шампоан, само вода.
Много ми препоръчват суровото хранене, но аз не мога да го преглъгна. Той ми се катери, ближе ме постоянно. Не мога да му давам някви неща с кървищата по тях. Ще си обикалям с мопа  lol

Фани, всяко място където си живял започва да ти липсва. Голям опит имам с това.

Булче, аз за бебето имам отделни стаи, където той не влиза. Ама то всичко хвърчи във въздуха и го разнасяме ние... Ще се чисти денонощно и това е, нямам друг вариант.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 12, 2018, 18:29:39 »

Странно Булче, ти си първата, която казва това. Е какво да си купим. Те с Малдивите няма да свършат.  tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 12, 2018, 18:50:42 »

Чери, прахосмукачка робот!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #200 -: март 12, 2018, 18:56:32 »

Фери, много сладка изненада. И в двата смисъла. Супер мъж.

Свеки, какви не хубави, давай, казвай, не така с недомлъвки. Аз нали за това го написах.

Фани, дано намерите жилище. Пък лятото за месец може и за ваше ползване да си е. Успех!

Черешкееее, луди терзания.  shok

Миме, Убав е гащеризона. Аз също не съм носила никога, но снимай се облечен тия дни по слънцето, да се покажеш.

Маги, успех с полета! И да се насладиш на Малта. И да докажете, че тукашните кокошки сме най-умбите и най-красивите! (поправям се Убавите! защо съм написала това!)

Аз сготвих, което мога хагаха...помих даже, което мога...и либето се обади, че е поканен да пие бира с шефа. Сега си цъкам сама на форума...ако се прибере и хапнал, язак ми на изненадата хахага
« Последна редакция: март 12, 2018, 18:58:15 от nadelina88 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #201 -: март 12, 2018, 19:41:06 »

Странно Булче, ти си първата, която казва това. Е какво да си купим. Те с Малдивите няма да свършат.  tease


Правих миналата година сметки (ROI, return of investment)  точно за имот на морето с наем целогодишно, възвръщаемоста е след някъде 20 години, т.е да излезнеш на 0.Та кажи ми струва ли си? Ако пък го смятаме за вакянционен имот още по-зле, едно че ако сметнеш примерно колко годишно ти струват почивките ви+ възможноста да ходите всяка година на ново място, съвсем би ме отказало. Като стигнем до това да "остане  за децата" вече избеснявам, защото децата САМИ трябва да постигнат и решат да бъдат собственици на имот. Аз и преди ти го казах, явно си забравила. Инвестирайте в спомени, в децата, в добро образование за тях което ще им даде висок старт в живота. Ако посещават чуждестранни университети в кърпа са им почти вързани стажове в международни компании и летящ старт на кариерата.

Череш, абе ти пълзящо торпедо май не си виждала. Верно крънкай някой за роботче, имат и версия за домашни любимци
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #202 -: март 12, 2018, 21:01:51 »

За гащеризона ме предизвикахте. Имах една бивша кандидат етърва - скица! Уникална жена, дето сериозен не може да стоиш около нея. Та купила тя гащеризон и бам на кръчма. Хубаво, ама дошъл моментът за тоалетната. Отишла тя и изненада- нямало предверие, а от салона на кръчмата се влизало директно на едното място. И за капак - не се заключвала стабилно. Огледала се тя и се върнала да си вземе една дружка за придружител, че да държи вратата. Иначе цитирам - Току виж се отвори вратата и отвътре голата Маха hi laugh
Китчън, митчън не гледам, че нещо ми досадиха с предавания за готвене.
Булче, то кака Фани има много отпуска, а и морето й е близо, не е като на нас. Роднини на ММ имат имот на морето и ММ години наред е ходил само там. Иначе за апартамент на децата съм категорично За. Никога не съм живяла на квартира. Беше ни дюшеш, че имаше къде да заживеем с ММ без да сме при родители или да даваме пари.
Чери, започвай да пълниш възглавници и олекотени завивки! Чеиз за костилката да спретнеш Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 12, 2018, 21:14:03 »

Фани, аз съм За купуването на недвижимо. Точно наопаки- мисля го за добра инвестиция. Много ме кефи че не плащам наем. А за децата- да се оправят, не го правя заради него, а заради себе си- чувствам се по ок така.
Наде, може ли линк към тематиката, не знам за какво говорите?
Миме, аз имам цял гащеризон домашен само че, много е трудно с него пикането, ужас. Инак самият модел не е моят стил, щом си го одобрила- със здраве да си го носиш! smile
Чери, завиждам ти за нервите здравите- аз не бих изтърпяла и ден косми! Но наистина си вземи прахосмукачка робот!
Маги, оздравявайте вече масово, аман от тия градински неградински вируси- Булчето е права де, въртят се в кръг, щото не ги лекуват повечето.
Аз па се чудя как да насмогна с дрехи за детето girl_impossible girl_impossible girl_impossible - пълна лудница е как къса, надраства, цапа...... nea
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #204 -: март 12, 2018, 21:49:16 »

Аличка не, само се замисли какво прави всеки уикенд тм на вилата. И извинявай Варна няма един свястен плаж, Варненци не плажуват там, демек пак обикаляй по плажове и други градове, имайки всяка година да съм на ново място с нови приключения.

Еми аз нямах предвид за жилище, а за апартамент като инвестиция. Говоря с факти, суми и изчисления, както и със съвети от преподаватели по финансии. На запад функцията за планиране на инвестициите е изнесена на експерти, казват им Бизнес мениджър 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 12, 2018, 22:32:22 »

А, Булчето, пак съм те чела недочела. АЗ реших че не щеш жилище като инвестиция biggrin.
За просто апартамент - съгласна съм. И ние сме го смятали, няма смисъл за курортен дом хаха. Да не говорим че ше се лепнат 1000 роднини и познати да са ни "приятели" в момента, в който разберат, за да им даваме ключ..  angry
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 12, 2018, 23:01:12 »

Аз Кака я разбирам, защото нали и моя мъж е от тоя край.
Като обсъждахме къде да живеем, ако си върнем първо се бяхме насочили към Варна. Колебанието беше между Варна и София. После се усетих, че то уж се прибираме, за да имаме приятели и роднини наблизо, пък във Варна няма да имаме и пак ще си почване от нулата, което на мен вече ми идва в повече.
Но един апартамент във Варна е далеч по-смислен, отколкото такъв в Търговище/Шумен/Разград примерно.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #207 -: март 12, 2018, 23:19:43 »

Не ме разбирайте грешно, аз съм напълно наясно че аз тук на Балкана не мога да убедя никой че апартамент не е добра инвестиция, но изхождам от там че Магистърската ми теза беше точно по този въпрос, а именно за рецесията 2008ма година, много в детайли се разглежда точно този въпрос, инвестицията в недвижими имоти. Та от там си обърнах мисленето, защото намерих смисъл в тези съвети. Иначе всеки е свободен да си храчи/инвестира парите в каквото пожелае  give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 12, 2018, 23:24:44 »

Аз също апартамент, не бих купила... да не кажа никога, ама много вероятно да е никога.
Ма май влязах в разговора без да съм разбрала точно кой какво казва. Имах предвид недвижим имот в района на Варна, че бих взела.
Ние сме на мнение, че или си купуваме къща или живеем под наем. Ама аз съм философ, не финансист. Да си трая.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #209 -: март 12, 2018, 23:50:43 »

Еми, едва ли ще ти се чете толкова:
https://www.facebook.com/groups/621357297983593/?multi_permalinks=1581960865256560&comment_id=1582133778572602&notif_id=1520783624032616&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif&hc_location=ufi
Тръгва се от написано писмо на Мама Нинджа по молба на майка Х, че учителка У е казала, че е по- добре детето да не присъства на 8-мо мартенско тържество, че не си знае думите.
Наде, границата ти е там, че от това си вадиш хляба и няма как да си без лични интереси   pardon Журналисти и блогъри търсят сензация и викат: "Дайте да дадете!", учителите и родителите правят обобщения и разсъждават "по принцип, ама за конкретния случай", а проблемът е съвсем другаде и просто се е получила манджа с грозде.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines