Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 05:50:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153255 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #180 -: март 12, 2018, 14:10:24 »

Хихи, Маги, ще те изтормозя за рецепти по-натам, но като цяло мисля да оставя ММ да се забавлява с новата придобивка, както с парочистачката  pardon
Рат, аз мажа с едно Терезиен Ойл, малко е скъпичко, но е чудесно, билково, немско по спомен, а аз на тях имам малко повече вяра щото са много педантични  pardon Даже мисля да използвам за памперса една немска статич по темата, но трябва да я изровя и ако имам време/не ме мързи да ви я преведа, че беше зер интересантес.
Иначе ММ ставаше бял като платно като се захласваше Мис, даже веднъж ми се скара на мен, че съм използвала "много груби методи"....ми трябва да се освести т'ва дете, кво да правя, да чакам като него от само себе си  girl_impossible
Булче, забравих да ти кажа, че и аз се радвам, че започваш начисто  give_rose Иначе се сетих, че като прехвърлях задните страници, много се смях с шоколада за осми lol
Къде сте днес!? Едни и същи се въртим, добре че съм аз да досаждам  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 12, 2018, 14:19:21 »

Бега народа, като видя слънце smile Свекърва сигурно е с йогите в парка smile

Ох аз почти съм готова.Не съм пътувала със самолет и сега съм Пенка паниката  NO Само преглеждам да не забравя нещо, да не объркам нещо и така.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #182 -: март 12, 2018, 14:21:20 »

Тук съм, изчетох ви, ама не съм във форма за писане pardon
Булче, много ти се радвам, че си се оттърсила от негативи. good
Миме, ако носиш балеринки, ще си вървят с гащиризона. Аз такава обувка не мога да си помисля да обуя, но има жени, за които са незаменими.
Еми ми направи страхотна изненада тези дни, та съм danceg така.
Много съм доволна на общия фон, че с ММ намяркахме гранитогрес тези дни. Успях да купя и подарък в последния момент за комшийката. Вчера стана на 18.
За първи път ще ходя много късно на консултация, та сега хем не мога да подхвана нещо, хем имам време crazy Да спят децата, пък къщата цяла седмица е наопаци. Още един ден така нищо няма да й стане pardon
В гардероба ми е вече пролетно danceg Само да се оправя, че още не усещам времето топло ли е, студено ли е, какво ям и какво пия.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #183 -: март 12, 2018, 14:31:50 »

Бега народа, като видя слънце smile Свекърва сигурно е с йогите в парка smile

Ох аз почти съм готова.Не съм пътувала със самолет и сега съм Пенка паниката  NO Само преглеждам да не забравя нещо, да не объркам нещо и така.

олеее верно ли? много яко! Ей така сърцето ще ти прави  heart туп туп туп туп! Чекин направи ли? Избери си места до прозореца, да виждаш!

Аличкее какво ти пука какво е вкъщи, все едно кралицата ще посрещаш  girl_impossible, гледай да се оправиш, мани тоя домакинлък!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 12, 2018, 14:41:00 »

Верно, все с кола, автобус smile Аз така обичам.Ще гледам да съм до прозореца, обичам да зяпам, а и ще видя голямото синьо море smile Чек ина е направен, багажа е готов, всичко е разпределено.Не съм сама това е хубаво, три кокошки сме, а там срещата е с още 20-тина кокошки.Ще е весело да ги видим европейците и да се хвалим колко сме по-напред от тях smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #185 -: март 12, 2018, 14:43:42 »

Ама много ме дразни всичко да е сложено временно някъде lol Имам да пера и кош 0-6 месеца, обувки имам да мия... Плъхове из главата ми само тичат. crazy
Маги, успех! Много ти е хубава и дестинацията. Приятно изкарване.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 12, 2018, 15:19:38 »

Али, ела да видиш й нас кво е- снощи изсипахме цял ван в коридора и още се спъвам в торбички  pardon ще им дойде реда, когато ми дойде музата  Wink
Ох, Маги малко ти завиждам- много ми се лети на някъде /няма з ачение накъде/. Ама нещо и яко шубе е взело да ме гони след появата на шефа. Не мога да се позная, оня ден на първото пускане със ските сърцето ми щеше да изскочи от страх. А с главата само едни филми.... и само си мисля как ако си счупя нещо няма кой да гледа детето  crazy а като споделих с мм, ми се изхили и вика " че ти едва се дижиш, едва се спускаш, няма кво да ги стане"
Фери, ако не те мързи се нареждам за статията. И аз мисля лятото да започна с опознаването дете-гърне.
Ще взема някакво гелче, ама то вече минава /само леко червено е вече и подуто/. Той онзи баща от задавянето се уплаши. Ама те доста хора се притесниха, идваха да питат кво става.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #187 -: март 12, 2018, 15:28:56 »

Маги, ще се оправи бързо Моника с аб, пък и ти ще си по-спокойна да ти кажа така поне няма да я следиш нон-стоп. Сега прочетох, че и пътуване ти предстои. Дано успееш да се отпуснеш и да се насладиш на Малта. smile

Ние откакто сме почнали детска градина всяка седмица сме сополиви и какво ли не и вече и аз свикнах на тия градински сополи, тук съм чела, че много се дразнят майките като се пуснат децата сополиви, но реално то ако ги чакаш всичко да им е наред, трябва да ги държиш понякога с месеци вкъщи, което няма как да стане. Дано градят така имунитет все пак, това ми е надеждата. smile

Започнахме да гледаме Hell's Kitchen, много ме кефи шеф Ангелов, и изобщо много добре са го направили предаването. Онзи ден даже един от гостите в ресторанта беше брата на Scilla. Много ми е смешно така като разпознаеш някой от снимки, а изобщо не си го виждал. smile

Аз пак се гърча на работа, уж трябва да е по-малко с новото момче, ама нъцки.  girl_impossible

И ние уж ходихме на ски biggrin за 5 дни аз се пуснах 1 ден за 30 минути  shok ама поне дишахме чист въздух Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 12, 2018, 15:54:30 »

Ние се прибрахме от парка. Времето е малко шантаво. Ту пече, ту се крие слънцето и подухва. Махахме и слагахме шапка, но като цяло беше перфектно.

Фери, браво на ТМ. Много сладка изненада.  smile Честита и хлебопекарна. Да ти прави вкусни питки.  smile

Фани, каква работа започваш? На старото място ли? Няма ли да ти липсва Росия-та? И защо си търсите ново жилище? Нямахте ли си ваше? Сори за многото въпроси, ако не искаш, не отговаряй.

Булче, успех с памперса. Леле, кога стана на 3години това дете?  girl_impossible

Маги, дано бързо се оправи Моника, за да си спокойна и ти. Лек път!

Рат, добре сте се завърнали. Пак ще отидете, не тъжи.  Wink Радвам се, че Ники е добре! Задавяне ми е най-големия страх.

Али, нося балеринки. Ще трябва да ги сменям обаче, че ми се виждат амортизирали вече. На мен са ми много удобни да тичам след малкия, но някои с платформа май ще са по-щадящи за краката.

И аз не обичам да ми е разхвърляно, но сега ми е неизбежно. Явно не съм толкова организирана, за да успея да свърша всичко.

Виви, завидях ти, че гледаш някое предаване.  pardon

Ей, ако трябва да обсъждате одеждите на някоя височайша, ще си кажете мнението, но моя гащеризон само Маги и Али го отразиха.  blush Както и да е, аз ще си го нося.  girl_wink

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #189 -: март 12, 2018, 16:13:07 »



Ние откакто сме почнали детска градина всяка седмица сме сополиви и какво ли не и вече и аз свикнах на тия градински сополи, тук съм чела, че много се дразнят майките като се пуснат децата сополиви, но реално то ако ги чакаш всичко да им е наред, трябва да ги държиш понякога с месеци вкъщи, което няма как да стане. Дано градят така имунитет все пак, това ми е надеждата. smile

Започнахме да гледаме Hell's Kitchen, много ме кефи шеф Ангелов, и изобщо много добре са го направили предаването. Онзи ден даже един от гостите в ресторанта беше брата на Scilla. Много ми е смешно така като разпознаеш някой от снимки, а изобщо не си го виждал. smile


ох така като каже някой за сополите и ми се доревава, ти разбираш ли че всеки път е бактерия, нема такова чудо поне при нас "градински сУпол" а живи бактерии, любимите ми Мораксела и Пнеумонае, едната му докарва гнойни ангини, другата пневмонии, и като никой не ги лекува само се въртим в кръг. Дай и теб да те светна какво помага при нас, Nasopure промивки, с една медицинска сода са, направо изтрепва бактериите и промива и отпушва носа, има го в амазон.

Хелс китчън нещо не ми е по кефа, минах на Мастър шеф, Смени жената и Мисия нов дом, това са единствените 3 изключения заради които пускам БТВ.

Тюх и аз съм командировка сряда.... а утре на вечеря с велик шеф... ту мач ми идва, ама ще се трае

Мимеее ами догодина на 4г става хахах ей това по ме стресна!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #190 -: март 12, 2018, 16:16:32 »

Виви, той ли беше? Аз си мисля, че не живее в България брат и, но като нищо да ги бъркам с брата на Миленити за местоположение.  pardon Да, много е интересно, хем не го познаваш, хем пък го и познаваш човека. На мен предаването ми е малко грубо като отношение и не издържам дълго.
Ходих в парка, но по- късно днес и не срещнах йогите. Нещо ми влияят зле на самочувствието, едни такива, нищо не ги боли и смятат, че е така, защото играят йога и непрекъснато ми дават съвети. beating Е, онзи ден - бях си изплезила езика от зор, че бая топло стана, а на мен ми тежат мръвки и сланини и една се провиква зад гърба ми: "Давай, давай, не се отказвай!" Бе, що не си гледаш работата beating diablo
Иначе отидох, та четох за мъките и терзанията на Надето. Ама много подробно ги четох и ми идват разни неща на ума и то не от най- хубавите да кажа изобщо за ситуацията. Писмено си ни бива да се показваме, ама иначе не отчитаме какви ни са подбудите за да действаме по един или друг начин. Толкова години в ЧР, обучения, после търговски умения и пак хиляди книги, та чак се ядосвам,  ако някой се опитва да манипулира "по учебник". Колкото и да не искам да го казвам, аз оттам идвам, накъдето те са се запътили. Wink
Хехе, Маги, аз за първи път летях на самолет с един колега, кръстосал света. Изтупах се до прозорец, точно до крилото и той взе да ме плаши как нещо не е наред, като се отвориха закрилките. Крилото трепери, нормално е и така трябва, ама аз като не знаех, ела да видиш как отидох бързо- бързо до пътеката и не смеех очи да вдигна. Много особено е, някак се чувствам горда, че мога да се издигна, да се откъсна изцяло от дребните житейски проблеми и да осъзная, че животът е миг и трябва да се живее подобаващо. Ама като кацна обратно и ми става от горчиво, по- горчиво.  sad  
Много ме е яд, че не съм имала възможност да се кача на ски, по- точно не съм положила усилия и не съм попадала в такива среди sad Ей го де е Хижа Здравец до Пловдив, ама ние все важни житейски проблеми разрешавахме и така и не отидохме. Че и децата не научихме тогава да излизаме извън града по сняг. Иначе имахме шейна с кормило, но само по наклоните на Бунарджика се спускахме. НИ1 сега ходят на уроци и вече били на почти средно ниво. НИ2 горкият няма как да си намери обувки под наем с този голям крак Wink. В Америка карал кънки, но половината му стъпало стърчало навън, също като на вълка в "Ну, погоди!" smile
Мимка, не се обиждай, ама единственото, което бих казала по повод гащеризон е да питам как се ходи до тоалетна с него? Много чудновата дреха ми е за големи хора без памперс pardon smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 12, 2018, 16:44:50 »

Свекърва, не се обиждам. Да ти кажа хич и не съм се замисляла за това. Не съм носила досега такова чудо,  но този ми хареса и затова го взех. Колко и аз ще го нося, вече е друг въпрос.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 12, 2018, 17:02:17 »

Ей ме и мен.

Унас напоследък е нещо страшно и не знам как да действам!  GROAN GROAN GROAN Cray Cray
Вече трети месец Марс се скубе зверски. Всичко е в косми, ама всичко... да си изчистя дреха преди излизане отнема поне 15 минути за всяка.
Побърках се вече. Ветеринаря каза, че било от породата, в групите казват да давам кокосово масло и ...да свиквам. Не беше така преди, не знам на какво се дължи обаче нещо светлина не виждам в тунела. Слугуването по него никога не е било толкова.
Да не говорим, че се е научил да скимти 24/7, вече ми изпили мозъка тоя звук и не спира нито като е ял, нито като е разхождан. Побърквам се.
Чакам от работа да ми изпратят план за връщане. Като съм била офф повече от 4 седмици имам поетапно връщане, за да няма стрес. Ще ходя за по няколко часа, няколко дни и така две седмици.

Прилагам снимка на домашния кошмар.... Петък вечер е прахосмучено, снимката е от събота следобед.


Маги, приятно пътуване и дано Моника се свежне по-скоро.

Фери, много сладко се е постарал твоя мъж.

Сутринта се събудих в настроение Париж, направих една резервация за рождения ми ден. Да видим дали ще ме огрее, че има доста време до тогава.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #193 -: март 12, 2018, 17:32:04 »

Пфууу Чери, ние с две космати вкъщи не е така...Някакви изследвания пускахте ли му? Витамини, хормони? Прахосмукачка робот? Дано да ви огрее Париж  give_rose
Гледам и аз повече Мастър шеф, ма и ХК понякога, Мисия моят дом и Смени жената също не ги пропускам  Wink
Изправят ми се косите отсега ако/когато/евентуално Мис тръгне на ясла  angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #194 -: март 12, 2018, 17:35:46 »

Олеее... И аз се оплаквам от котката, ама това е ужас. Решеш ли го да смъкнеш поне малко козина? При моята душевадка в началото нямаше толкова отпадъци, но сега, като поостаря, пролет и есен не може да се прескочи ден без прахосмукачка. Иначе е ужасно нахална, буди ни в 5 часа, спи по краката и не дава да мръднем. Точи си ноктите по мебелите, прави бели... Така е с домашно животно, друго е да живее в двор. Вярно ти казват, трябва да свикнеш blum
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines