Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:41:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 153484 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #150 -: март 09, 2018, 10:08:18 »

Наде, като прецъфти, спри да го поливаш и го прибери на тъмно. По Петровден се вади луковицата от почвата, а по Димитровден се насажда отново и започва да се полива. Не си го уморила Wink Има много живот в него, но вече е време да подремне.
Тази година някак все едно март го прескочихме. Имам чувството, че е април. Може би заради топлата зима като цяло crazy Необичайно зелено е и някои китки ми покараха вече.
Миме, благодаря! give_rose Хехе, снощи ММ се шашна като му казах, че баща му ми е дал пари за рождения ден - Знаеш ли кога ти беше рождения ден lol Цъ, не знам! Ама със свекър ми оттогава сме се виждали все в движение, та вчера ме спонсорира за нещо, което си харесам. Този път нямам нищо предвид и ще пълня фонда тераса и море pardon
Маги, покажи ги тези стелажи. Много ми е интересно за какво говориш. Какви са условията към момента на НМ? Преди нямаше значение с ваучера на каква стойност ще пазаруваш. Май сега има промени huhhuh.gif
Леле, един бойлер с топла вода не ми стигна. Не ми се беше случвало от тийнейджърските години lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 09, 2018, 10:13:02 »

Ето това нещо е http://www.ikea.bg/secondary-storage/Clothes-storage-system/algot-storage-solutions/antonius-47645/19876454/
Махнах долните рафтове в гардероба и го пъхнахме вътре.Наредих си дрехите по кошниците и е супер.
1. Не са прекалено дълбоки, могат да поберат 3 панталона и 3 блузи в дълбочина.Което е супер, не затрупвам дрехи.
2. Издърпват се плавно и виждам всичко!Това е много хубаво!
С рафтовете имах голям крах, като напъхам назад и забравям какво съм сложила.Сега обмислям още поне 2 стелажа от този вида, един със сигурност в на Мерал гардероба и един в моя върху този дето съм сложила.Реално върху един рафт ще сложа още един стелж.Луда, луда калинка!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #152 -: март 09, 2018, 11:59:32 »

Снощи моя мъж ме води на ресторант, беше чудно - пийнахме по няколко коктейла, отдавна не бяхме излизали. Тавана на заведението ме накара да си мисля за Маги, не знам как да пусна снимката тук, та сигурно ще я пратя само на нея. От едно място излизат няколко дълги кабела и лампите висят на различни места. :Д За ресторант е яко, сега за вкъщи предполагам Маги няма да е много развълнувана, ама ще ти го пратя. smile

Днес мъж ми е рожденник, но имат някакви драми на работа и съм се смотала в хола и не смея да мръдна да не го ядосам. smile Ще видим дали ще му мине днес. sad
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 09, 2018, 12:53:45 »

Здравейте smile

Виви, честит да ти е рожденика  Wink

Вчера моя мъж се прибра с букет. Много съм доволна, че успях да го свикна и вече дори не се налага да напомням, за празници купува цветя, даже и подаръци напоследък.
Свекър ми и свекърва ми не честитят и не продавят за друго освен РД и Коледа. Не си празнуват годишнините, абе нищо... Та в този смисъл моя прекраснит трябваше да бъде обучен.
Тука в неделя е денят на Майката и сега навсякъде са нацвъкали балони, цветя и подаръци за мама. Всяка година са с наколко дни разминаване с 8ми, та винаги има какво да му напомни и да купи нещо дори от кварталния магазин.

Като казах годишнини, искам да се похваля с мама и тате.
yahoo yahoo heart heart
На 5 март имаха годишнина от запознаството - 32г. и си празнуват всяка година.
Бяха се зачудили какво да правят, дали вкъщи нещо, дали на заведение и тн.
И накрая мама ми пише: “Решихме да направим нещо щуро“  funnytooth
Какво бе, мамо?
- Ами онази вечер гледахме новини и даваха репортаж за едно момче, което живее в Бирмингам и са му открили тумор в главата. И ние с татко ти в един глас : “Искаш ли да дарим пари?“
Някак всеки по някаква причина го прие като лична кауза и решихме, вместо да ходим на ресторант или да си купуваме подаръци да дарим сумата. И сега се връщам от банката и съм много доволна.  LOVING

И много им се зарадвах на “щуротията“.  give_rose

Аз дрехи за прибиране нямам, целогодишно си нося пуловери, чакам да се позатопли да доизчистим двора.

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #154 -: март 09, 2018, 13:42:13 »

Привет  Sunshine Sunshine На вън е страхотно, едно ми е хубаво на душичката от слънчицето.

Да ви споделя вчерашното ми бюро, днес белите зюмбюли почнаха да цъфтят и се носи аромат в цялата стая  heart



За събота и неделя сме си направили строен график, времето го дават хубаво. Единият ден ще сме из града, а другият ще ходим до яз. Пчелина и Земенския манастир. Намислила съм си да ходя до няколко бутика на лов за свежи попълнения. Да си напазарувам преди ретроградния Меркурий lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #155 -: март 09, 2018, 14:07:31 »

На мен благодарете за днешното слънце, моето число за март е 9.  Wink
Пресадих декоративните карамфили в сандъче и вече са вън на терасата. Да се каляват, теменужките как издържаха снега. smile
Чери, това е най. умното нещо, което може да се направи за годишнина good. Момчето е добър баскетболист, дано успее да се пребори heart heart heart
То хубаво топло, ама така изведнъж, направо е болест nea В парка нацвъкаха колички с бебета, родени в студа. Все едно им водя статистика Wink Новите майки са едни бледи и гледат с безжизнен поглед, личи си колко са недоспали милите. heart
Маги, ти стелажите на мястото на рафтовете ли ги слагаш, или под пръта за закачалки? Гледам, има ги и в Юзк, но малко по- скъпи. Вярно, че са по- удобни като се издърпват.
Уф, така ми се иска да изхвърля всичко старо - дрехи, мебели, обувки... Докато бях по- млада си виках, че може и да дойде това време да си купя всичко ново, без да правя сложни сметки, но не би. Сега и надежда нямам вече. Така е, който не играе на тото smile. Прави ми впечатление, че големите суми от онези търкащите късмети се падат все на много ниски хора, та и там няма да го бъде с нашите размери funnytooth
Виви, честит ти рожденик, да е жив и здрав и по- малко служебни ядове good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 09, 2018, 14:28:55 »

Виви, честит рожденик!

Свекърва, да на мястото на рафтовете, ама както е тръгнало ще е и под пръта, ако не сложа още един Wink Голям съм организатор. Мисля следващия път да взема точно от JYSK, първо дълбочината по-ме устройва, второ няма да имам такса за доставка, ще отида да си го взема от магазина.Погледнах има налични в Плевен, ще взема 1 за опит, да видя как е и ако ми харесат ще поръчам още.Обмислям да взема още 2 пръта за закачалки и да ги сложа на по-ниско ниво под този който имам.То 2 пръта, защото гардероба е огледален.От едната страна има прът и рафтове и от другата и е разделен на 2 за мен и Мерал smile

Чери
, браво на вашите.Аз от много години обяснявам, че ако всички бяхме една идея по-добри щяхме да живеем на едно по-хубаво място.На мен ми е писнало да обяснявам за доброволческата ми дейност и колко глупава изглеждам в очите на хората.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #157 -: март 09, 2018, 14:33:32 »

Прави ми впечатление, че големите суми от онези търкащите късмети се падат все на много ниски хора, та и там няма да го бъде с нашите размери funnytooth
funnytooth funnytooth funnytooth Е, таз точно статистика не я бях хванала! Освен да карам кокона да дърпа билетчетата като най-ниска от ходещите вкъщи pardon
Чери, то бивало при вас да прибереш пуловерите. Ако дойде такова време, ще е на катаклизъм.
Нашите гардероби са много дълбоки. Удобни са. С изключение на секцията в хола май всичко друго е по поръчка правено и мислено. Единствено ме дразни гардеробът ми в коридора. Трябва да дам зор на свекър ми да го промени леко. Аз много се дразня на рафта над шината за закачалки. В стария апартамент бяхме сложили шината отгоре, а рафт имаше под самите висящи дрехи. Много по-удобно е да видиш какво има там. И най-после трябва да си купя лампички от онези на батериите, че ми е тъмен корпусът и трудно се вижда дали е черно, кафяво или синьо. Все ги изпускам в Лидл, а по левчетата не се сещам да питам.
Дребният възчекня - ни седнал, ни легнал, ни по корем. Ако може само прав като пушка да го нося girl_impossible
Виви, хубав празник пожелавам give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #158 -: март 09, 2018, 15:46:01 »

Благодаря момичета.  LOVING
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 09, 2018, 16:07:31 »

Ние се възползвахме от хубавото време и ходихме в парка. Дано все така да е вече. smile
Взех си една дълга рокля, подходяща за повод, а и за ежедневието става. И един гащеризон, много ми хареса. Такова чудо никога не съм носила и затова се допитвам за моден съвет до вас. С какви обувки бихте го носили? На снимката сигурно не се вижда, но има дантела на гърба и над гърдите. Ръкавите са 3/4, а крачолите по-скоро 7/8.



Маги  heart

Али, и аз така пълня фондове като теб със събраните по повод пари. Ами така де. Какво ще си купя? Някакъв парцал/козметика...А по-добре да инвестирам в нещо, което ще направи всички ни щастливи.  heart И без това нещо фондовете ни все се увеличават и увеличават. Имам чувството, че в чували трябва да събирам за всичките неща, които сме запланували.
За НМ - аз за първи път носих две чанти там. Дадоха ми два ваучера с по 15% отстъпка, но стойността на покупката трябва да е над 40лв. И мисля ти намаляват уж от най-скъпото, но то пак излиза смешно, ама както и да е.

На нас 4-крилен гардероб не ни стига + скрин + под спалнята е пълно и нищо повече не може да се побере там. Място за повече гардероби и шкафове тук нямам. Добре сме се ориентирали към по-голямо жилище. И аз като Маги, като забутам нещо назад в гардероба и го забравям. На моменти искам плюшкина в мен да изчезне. Имам дрехи, които знам, че няма да облека, но въпреки всичко все си викам, че все някога ще им дойде времето. Имам много рокли, които май вече няма да ми подхождат на положението (майка), но ми е мъчно да се разделя с тях.

Виви, и аз се радвам, че се завърна. Чести празник на вашето семейство.  give_rose

Чери, добре си го научила ТМ. Аз празник без подарък не го разбирам.
Браво, много хубаво са решили родителите ти.  smile

Писах много, но съм на лаптопа и се възползвам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #160 -: март 09, 2018, 17:20:19 »

Булка, булка.... нещо си объркала стихотворението Wink
Ей така по- може да е вярно blum

Направо съм жестока!



Пак добре, че ти е дал пари за китка Wink.

Почвам с твоя пост, направо Жестока я направи тая поема!

Моя мъж вчера сцепи мрака! Просто влиза в номер едно класацията на Муньо на годината!
Прибирам се аз с избеснял звяр който започва да тича навсякъде и влиза в хола и там тъмно, свещи, една кошница цветя и луксозни шоколади , ама такива ръчно правени от сладкарница. Свекъра пък ми подари една бутилка Бейлис лукс шоколадов ликьор от неговите колежки че им уредих Мултиспорт, мм на поръчвал и любимите калаМарчета, абе поотмина ми сърденето. Навечеряхме се, хапнахме си шоколади всичко 6. Два часа по-късно ми казва, абе аз само да ти кажа че шоколада не е от мен, а от леля Ани (жената която чисти у нас  badgirl), при което аз избухвам от смях, викам що не каза по-рано? Аами ти не ме попита, пък и кутийката ми се връзваше с аранжировката на масата  lol. Тааа уж имало и поръчан подарък, ама да доживеем и да видим....

Маги много як тоя стелаж, замисляш ме и мен, аз имам същия проблем с дрехите, все назад ми отиват...

Черешке, браво на вашите!

svekUrva Почвам да търкам, налЕ съм педя човек!

Другата седмица велик вожд пристига и ще отскочим до Пловдив, ама няма да се видим, че сме за 2 часа там и обратно, с велик шеф мой ще ходим също.

Иначе официално приключвам екзистенциалната ми криза! Ама нещо нямам желание да я разказвам, някак си не смятам че форума е достатъчно секретен, а съм споделила само с 3 ма човека през какво минах. Та слънце и ново начало  Sunshine

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 10, 2018, 12:51:05 »

Булче, важното е че е минало и излизаш от това състояние.Форума наистина не е от най-секретните и не е хубаво прекалено лична информация да се изнася.

Аз съм с болна Моника, с проект пред предаване и недоспала  crazy Тая нощ дребната вдигна Т, аз не спах съответно.Сутринта говорихме с моя мъж и решихме да бачкам събота и неделя, че да мога понеделник да съм в къщи с нея, защото вторник рано сутринта летя и остава той.А той понеделник да си свърши неотложните ангажименти в работата.Организацията е мам си джас!Отделно за него търся лекари за прегледи като се върна, че не е ходил от години на прегледи на бъбреците(по рождение е с един) и му е време да мине на контрола.И сърцето ми е свито и всичко ми е свито как ще я оставя болна!

Миме, имам приятелка много носи такива гащеризони, много са красиви, а ти си и слаба и стройна.С едно сакенце или кожено яке и на висок ток е супер.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #162 -: март 10, 2018, 13:37:45 »

Маги, ще се наредят нещата, ама защо трябва на човек вечно да му е свито сърцето... Да не може да си спокойна, да се отпуснеш и да се радваш crazy nea Голям късмет, ама да идва и да си отива болестта.  good heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 11, 2018, 12:28:28 »

Да, сагата продължава.Цяла нощ с Т, не висока около38 ама я поддържа.Накрая се предадох пред умората и дадох Панадол.Аз на такава Т обикновено нищо не давам, ама две нощи без сън, а и съм на работа сега нямам сили.Ходихме на спешен предписа АБ, аз не искам да давам, ще я варда да видя до довечера как ще е.Просто искам да я закрепя преди да тръгна.моя мъж ще си вземе болничен утре, ще се гледат.Сигурна съм в него, но нали ме няма!

Иначе времето е разкошно!Народа е плъзнал из града, а аз работя на отворен прозорец.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #164 -: март 11, 2018, 17:58:47 »

Четете ли постовете във фейса от мамите за "качественото" осъществяване на приобщаващо образование?  Видях, че има харесали от тук и коментирали.
Какво е мнението ви? Моля намерете ми границата, защото даже не съм възмутена, наранена съм и ми иде да ги изтрепя с коментари...и пушка!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines