Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 21:44:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 154859 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #135 -: март 08, 2018, 11:35:58 »

Маги, дамаската е елефант good И в нас, и в нашите сме с такава. Имаме и приятели с кучета. Щом при тях издържа... Гадно е, че е скъпа и няма много цветове.
Иначе за гипсокартона си е удобен вариант и ще е вид изолация. Ние в детската сложихме някаква изолация на тавана, която е с графитени частици. Обмисляме ремонт в баба. Там обаче ще е гипсокартон, че трябва да се свали височината на тавана. Сега е 3,40 м shok За там ми е много болна тема, че откакто дядо се беше разболял не е правен ремонт. Баба и някак съвсем се предаде, а всеки трябва да изживее старините си достойно и в уютно жилище.
Така се напарих! В банята лисици могат да се ловят. Кожата ми е аленочервена. От неяденето тези дни ако ме сърби гърбът, мога да се чеша по корема. Имам торбички под очите, косата я вързах, че ме дразни. Въобще красотата е на ниво!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 08, 2018, 11:38:40 »

Честит празник, дами! Пожелавам ви безброй хубави неща и безкрайно щастие  smile

Преди 13 г. на този ден получих първото си цвете от момче! В класа ни се бяха разбрали да ни подарят рози. Забавното е, че ми го подари моят мъж! Тогава хич не се харесвахме и аз чак се подразних на жеста  tease Хубаво ми е като си го спомня и въпреки че не вярвам в съдба и тем подобни, това си остава едно интересно съвпадение  Girl_hide
« Последна редакция: март 08, 2018, 11:40:32 от Bube » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #137 -: март 08, 2018, 11:42:38 »

Разбрах те, ама мен ме е яд като се дават пари за такива неща. Мисля за алтернатива, ама освен стояща лампа или нещо с батерии не се сещам, а няма да е функционално. sad

На брат ми пода е в такова сиво, а мебелите са бели и хич не е лошо. Отваря определено този цвят. А дървесното си е класика, на мен винаги ми харесва.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 08, 2018, 12:43:01 »

Али, благодаря!Ще си запиша, все някой основен цвят имат, да кажем тъмно синьо или сиво.Аз не обичам изгъзени неща.

Бубе, много мил спомен!

Виви,
и аз не обичам такива неща. макар на моя мъж да му е изключително лесно с гипсокартона, не сме слагали в нито една стая до сега.Само направихме малка преградна стена до кухнята, но тям не ни се зидаше, щеше да отнесе време, а нямахме.Но тук се примирих.Как ли не го мислих, преобръщах, въртях, ми не става  nea
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #139 -: март 08, 2018, 16:09:06 »

Честит празник момичета   Flower бъдете уверени, красиви, здрави и щастливи!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 08, 2018, 17:43:14 »

Честит празник, прекрасни дами smile Нещо нямам много вдъхновяващо пожелание тази година, но пък се радвам, че съм заобиколена от вдъхновяващи жени! Благодаря ви give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #141 -: март 08, 2018, 18:40:14 »

Булка, булка.... нещо си объркала стихотворението Wink
Ей така по- може да е вярно blum

Не готвя, не подреждам, не пера – не съм аз тиха домакиня!
Със  гордост днес ще  избера онази рокля във небесно синьо,
обувките на белите цветя и сребърните гривни от Мароко…
Червило слагам. Идва пролетта. Прекрасна съм!
Направо съм жестока!
Такава съм си аз, умница. И не с парцал. 
Красива съм, такава ще остана! Но никога не ще съм домакиня!

Пак добре, че ти е дал пари за китка Wink. Аз нали уж щях да искам парите за фризьор като подарък, ама Родният изобщо не забеляза, че съм с нагласена глава, та ми се размина. Сега обаче ми донесе саксийка с карамфили, разсад един вид laugh Ама каквото, това. smile
НИ2 също ме поздрави в негов стил със съобщение във Вайбър /да има следа, вероятно Wink/
"Честит празник! Ж и з, доволна и засмяна! Постарай се!"
Вместо с "благодаря", отговорих "ще се старая!" и той завърши разговора с "а така".
От другия нямам все още нищо, но е рано.
По пенсионерски бяхме на заведение и ни бяха изтипосали на дълга маса. Хич не се чуваше кой какво казва, та избутахме столовете, спряхме телевизора и си спретнахме чудесен купон. Отчетохме празника, доволна съм  smile.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #142 -: март 08, 2018, 21:05:49 »

Честит празник, мили момичета! Бъдете здрави, обичани, щастливи и ви яги с вятър в косите!

Напоследък дяжв не успявам да изчета всичко, супер много работа и неща на главата имам...

Тази сутрин подарихме на свекърва ми, която е при нас, един парфюм и тя така супер много се зарадва, обичам такава радост да предизвикват подаръците. Зя мен мъжо донесе цветя вечерта и дребно подаръче, което много ме зарадва smile 

Обичам 8ми март и не го празнувам като ден на мама, понеже нали и аз съм много за girl power, та си го тача lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 08, 2018, 21:23:25 »

Аз да го похваля и ММ - донесе ми "букет " Loacker smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #144 -: март 08, 2018, 22:03:32 »

Честит празник, дами give_rose Бъдете прекрасни и усмихнати give_rose

След издънката за Св. Валентин днес ММ се беше постарал. Подари ми електрическа четка за коса, отдавна й се канех и все не ми оставаше време да я проуча. Ама съм мега доволна от моето коте heart

Бубе, много мило съвпадение heart Да получиш още многоцветя от все същото момче, както и преди 15 години give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 09, 2018, 08:46:21 »

Добро утро, как сте?Тук от сутринта е слънчево и пролетно.На мен ми се усмихна деня като го видях това слънце smile Обичам зимата, ама тая не беше моята и някак март месец да ходя с дебелата шуба вече ми е в повече.

Днес имам изключително много работа и не знам дали ще мога да пиша. Ама вие драскайте!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #146 -: март 09, 2018, 08:54:45 »

Добро утро от сървайвърката Wink
Снощи свекър ми пристигна и ми подари мини рози в саксия. ММ после ми донесе бяло зюмбюлче в саксия heart Татко ми донесе фрезия, а на кокона й подари лилав (че как иначе) зюмбюл. Въобще любими цветя и аромати, за който ги усеща pardon
Пратих домашните на купон в бабата на ММ, а аз се напарих и отпразнувах празника с топло одеало и филм.
Майка беше супер смешна! ММ минал първо през тях. Тя обаче не чула звънеца и ММ окачил кошницата с китка на вратата им. Татко като се прибрал й дал цветето. Помислили, че е от единия комшия. След малко обаче въпросният комшия звъннал на вратата с друга китка lol Майка ми писа на вайбър, че е в шах от кого е кошницата lol Както се казва в сериала, който гледаме - тотали шашинг lol После благодарила на ММ с думите дори и да не е от него.
Вчера майка се прибра на обяд и уж дойде да ми помага, а се чувствах все едно болен здрав носи. Имах уникални разговори - Чу ли ти гърдите? Не, не, ти много кашляш! Трябваше да ти види кръвното. Нещо сигурно от сърцето ти... crazy В един момент изплю камъчето, че на нея не й е в ред. Оказа се с температура pardon Днес ще се напъна и все някак трябва да се завлача до градината. Отсега го мисля това предизвикателство huhhuh.gif
Искам да съм здрава и да мога да излизам. Уникално слънце е heart Искам да сменя коша на бебешока, да изпера и прибера пуловерите, да усетя пролетта. Исках да купя подарък на комшийката, че става на 18, исках да водя и кокона на театър, искахме да изненадаме баба с торта и свещички... Толкова много неща ми се правят! blush
Нанситка ми усмихна деня! Sunshine
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #147 -: март 09, 2018, 09:38:20 »

Бубе, много як спомен и съвпадение!  heart

Али, знаеш ли как се гледа този зюмбюл в саксия? Подариха ни за откриването пъпка, ппсле цъфна и сега е на път да увехне. Толкова ли си му е живота на цвета или аз го уморих? Мирише уникално хубаво и силно и ароматизира целия кабинет.

Днес имам консултация извън комфортната ми зона приобщаващо образование и обучителни трудности....таа стиснете ми едни палци!

Мен за пръв път от 11 год. заедно ме изненадаха за 8 март с цвете и бонбони. Чак ми е гордо, вече съм Жена! Хахаххахаххах
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 09, 2018, 09:59:38 »

Здравейте!

И тук е едно хубаво слънчево време. Нямам търпение Бандитко да стане и да излезем. Много нанагорно ми дойде това стоене вкъщи тази зима. И депресивно ми беше.

Вчера в последния момент решихме да излезем, по-точно ММ реши. Аз се бях приготвила да сготвя и да си останем в нас. Е, да, но никъде не намерихме места и пак вкъщи си бяхме. Сутринта получих цветя и ваучер за козметика от любимите ми мъже.  heart Сега ще мисля как да го използвам. Няколко дни преди това ММ ми подари и парфюм, който си нарочила за този ден, но той решил, че не е достатъчно. От мама рокля (познават ме хората), от свекървата пари, брат ми се разписа с букет.

За кухнята - Обичам да ми е цветно и по-скоро бих заложила на ментово.Много любим цвят ми е.

Бубе, много мило. Време е да повярваш в съдбата

Али, да се оправяш бързо.

На мен ужасно ме сърбят ръцете за пролетно почистване, но не знам как ще намеря време за всичко. Много ми се занимава

Хайде хубав ден от мен.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 09, 2018, 10:03:17 »

Миме, дано намериш малко усмивки в слънцето и излизането на вън!

Наде, да разправяш!

Али, а вярваш ли ми аз искам само да съм си в къщи и да не мърдам от леглото поне 1 ден.Ама да не съм болна!Това го играх скоро и беше ужасно!

Аз вчера пъхнах стелажа в гардероба, но не можах да го наместя.Моя мъж го оправи както трябва и пререждах дрехи, редих и стана много хубаво.Две торби с дрехи заминаха за изхвърляне.Някои ще отидат към Н§М, други към боклука директно!Доволна съм.Сега вече мисля как ще взема още един такъв стилаж за неговата половина, и още няколко за гардеробите в коридора  crazy И пререждам виртуялно в главата си Wink Луда съм!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines