Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 11:11:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март  (Прочетена 155116 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 08, 2018, 08:40:09 »

Честит празник на всички момичета тук smile  Flower
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 08, 2018, 08:41:12 »

Включвайте се смело и новите във Великденската размяна на подаръци, знаете че е супер емоция и няма да сгрешите smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 08, 2018, 09:07:26 »

Честит празник мили дами!Бъдете обичани и ценени, през цялата година не само днес!

Моника вчера се запъна на нейното си стихче и го изсрича, няма нищо че по принцип го знае.Но се притесни, толкова народ я гледа.Много деца плакаха, но тя беше ухилена през цялото време!Доволна съм!Вечерта поляхме 8-ми март предварително с група майки и днес сме семейни в къщи.Вчера сглобихме стелажа от Икеа, ще ми върши страхотна работа!Ще се взимат още!

Днес мисля да се наградя с още един шал и едни дънки smile Другата седмица заминавам на конференция в Малта и викам да си взема подходящи дрехи!Абе откривам летния сезон аз!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #123 -: март 08, 2018, 09:17:13 »

Чувствам се поздравена и ви поздравявам от сърце! heart
Хехе, даже Гугъл ни е зачел smile
Маги, подновявай се и показвай, радвам се за теб good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 08, 2018, 09:18:52 »

Честит празник, мили мои сладкишчета! Бъдете живи и здрави, обичани и глезени. Весел празник!!!  heart heart heart heart heart Липсвахте ми! Много натоварена програма имахме в БГ. Ще се приберем в събота и после ще имам повече време за вас.
Огледахме се за имот. Това на което се спряхме обаче няма Акт 16 все още и се притесняваме. Иначе и цената ни устройва и локацията - с морски изглед. Чак не ми се дава на квартира. Искам да си го запазим лятото да живея там.
Хубав ден!!!
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 08, 2018, 09:33:29 »

Честит празник, дами!  give_rose Да сте здрави, усмихнати, красиви и уверени!

Свекърва, от снимките хич не ми изглеждат затворено общество (https://www.facebook.com/pg/podarete.kniga/about/?ref=page_internal): гледам много млади момичета, всички усмихнати smile Ще ги пробвам лятото и ще разкажа!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 08, 2018, 09:38:39 »

Честит празник, дами! Бъдете здрави, щастливи, обичани и уважавани жени и майки!  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #127 -: март 08, 2018, 09:45:00 »

Добре, нека е подбрано общество smile. Снимките ги видях, четох и доста неща от блога. Ще видя какво правят из Пловдив.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #128 -: март 08, 2018, 10:06:44 »

Добро утро,

Поздравявам ви с отново и тази година с тази жестока поема!

Не готвиш, не подреждаш, не переш – не ми е нужна тиха домакиня!
Надявам се за днес да избереш онази рокля във небесно синьо,
обувките на белите цветя и сребърните гривни от Мароко… Сложи червило. Идва пролетта. Прекрасна си! Направо си жестока!
Аз искам да се перча като лъв със своята излъскана лъвица! За другите мъже да бъдеш стръв, но да си само моя!
Хубавица! Такава те желая. Не с парцал. Мъжете нямат нужда от слугиня.
Бъди красива! Всичко бих ти дал! Но, моля те, не ставай домакиня!

От мм не получих и поздравлени за празника, много съм му сърдита, явно много съм се еманципирала че и това не заслужих.... по разбираеми прични и цвете не получих, заръчи ми сама да си купя, ама няма... та тъй, тръгна ми от сабахлем!


Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #129 -: март 08, 2018, 10:22:06 »

Ще пиша после пак, сега преди да забравя. Малката сутринта, мамао имаш празник щенти изпея песента инзапочва Мамичко... И си я изпява, после казва мамо аз като порасна голяма и имам празник какво ще ми пееш Елинчо елинчо ахаххаа замени мамичко с името си, стана ми много смешно.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #130 -: март 08, 2018, 10:26:03 »

Поемата ми е любима!!!

Честит празник, дами!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #131 -: март 08, 2018, 10:26:20 »

Честит празник на всички дами give_rose Бъдете здрави, усмихнати, щастливи!
Аз вчера пропуснах деня. Бях при личната. Едва издържах. Тресе ме, а съм без температура, носът ми е бамбонясал и на моменти кашлям като магаре. Днес пак пазя леглото. Нямах сили да обърна внимание на кокона, а дребният се скъсва да мрънка, че е ограничен само в кошарата. Довечера ще остана сама за няколко часа, докато другите са на бабешки рожден ден smile
Днес планът ми е някой и друг филм и топли душове.
Е, Булче, много краен вашият 8 март girl_haha Браво на Звяр!
Браво и на Моника! Притесняват се децата, но е важно, че опитват. Хич не е лесно да говориш пред хора.
За зеленото - наши съседи си боядисаха стената в кухнята в по-тъмно отровно тревисто зелено. Те са с бели икейски шкафове. Другите стени са им бели. Подът е шахматно бели плочки, шахматно лилаво, зелено и оранжево. Не е невъзможно да е толкова зелено Wink При нас бая шарено стана в детската, но имаше гаф с латекса. Важното е, че обитателката е доволна. pardon
Не знам дали ви казах- за рождения ден получих ваучер за ремонт на терасата. Сега активно гледаме и обмисляме кое как. Ще я правим с гранитогрес, който имитира дървени греди. Отделно и прозорецът ще се сменя. Изолации, замазки... Та едната тераса ще удари хилядарка. Маги, дано ти подейства успокоително.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 08, 2018, 10:38:20 »

Ма хич не ме успокояваш  blum Нашата тераса, ще е друг път.Просто много пари ще отидат за хола.Ламинат, окачен таван, нов гардероб, легло за Моника, врата за хола.Мисля че парите свършиха  angry

Ох и аз нещо се разкисвам и хич не ми харесва.А и тая нощ не спах, сънувах някакви глупости и сега едва гледам.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #133 -: март 08, 2018, 10:47:28 »

Честит празник момичета! smile

Ок, разбрах за зеленото, и аз подозирах, че ще ми харесва на картинка и после ще ми избоде очите. Ще го направя ментово някакво светличко, защото пък всичко бяло е също убийствена скука.

Свекърва, не съм бременна, отрязах си косата още миналия октомври, но бебе не планирам, знаех, че ще е такава реакцията. Знам, че някои пишат тук само по този повод, но аз не съм от тях. Имах ужасно много работа и просто съм нямала време да чета и пиша. Януари назначиха още един човек и сега ми е доста спокойно. smile имам време и да чета и пиша. И ви се радвам много дори като само си чета. Много ми хареса това, че сте много различни и все пак не се вкарвате в драми и спорове, което е нетипично за група жени. Примерни 8мо мартенки сте вие. Wink

Маги, защо искаш окачен таван?

« Последна редакция: март 08, 2018, 10:49:21 от Vivi20 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 08, 2018, 10:54:47 »

Виви, много сладко го е казала дребната kiss2 Много са готини на тази възраст.

Ох окачения таван ще си го причиним, защити трябва да прекарваме ел. кабели за още осветителни тела на тавана.Ще разделяме визуално на 2 помещението, а то е с една лампа.И сега е тъмно, все пак 22м.кв. стая с един лампион, пък бил той и с 5 насочващи се светлини е малко.И защото моя мъж ще майстори всичко, реши, че ще му е по-лесно да скрие кабелите зад гипсокартон, а не да дълбае в плочата, да удари арматура/евентуално/, после да трябва да маже и т.н.

Аз съм в цветова гама, естествено дърво и топло светло сиво.Това за под и стени.Мебелите ще са нещо подобно.Дивана не съм го и мислила, първо трябва да открия материя която може да удържи нападения от котки  pardon Но като цяло искам светли цветове, защото ще преградим визуално хола с библиотека, и искам да е светло, а не тъмно и прихлупено.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines