Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 12:32:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149383 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: април 28, 2018, 13:26:04 »

Ау, днес много пишещи!Ние с Моника обиколихме парковете днес.

Аз уж не съм предубедена, към различни националности, ама мюсулманите от арабския полуостров са ми анти почти всичките.НЕ знам защо така.Някакво вътрешно усещане.И го казва човек женен за турчин  nea

Боже Рат, чета те и все едно на китайски ми говориш.Толкова нищо не разбирам от футбол.

Фери, супер звучиш.Промяната е хубаво нещо!

Чери, честита ти почивка при мама и тате.По-хубаво от това няма!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: април 29, 2018, 10:29:14 »

Супер ми мина изненадата  danceg
Той нищо не подозираше, даже сутринта си говорихме дали да не отменим ходенето /той знаеше, че ще ходи до Сърбия, но си мислеше че ще е само ние/, даваха го лошо времето и взе да ми говори дали да не го отложим за другара събота и да викнем кума.
Той си мислеше, че чакам доставка на пързалка за Ники. Бях го оставила да си цъка на ПС и когато всички дойдоха му се обадих да идва. Качи се сърдит, че съм му прекъснала мача, а щом видя всички почна да се усмихва и да се чуди какво става. Много беше яко, зардва се супер много. После 100 пъти ми благодари, че е било много хубаво и даже почна да се шегува за гергьовден да съм направила изненада в Македония.
Само 1 гаф направих и ме е яд, ама мина и на всички им хареса, обаче мен си ме е яд- понеже са 2 заведения едно до друго, обаче едното е с уникална градина и аз си мислех че съм запазил в него, а се оказа че съм ги объркала. Ама поне в другото градината е с навеси и не ни пече слънце, а и да се беше сбъднала прогнозата нямаше да ни вали.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #632 -: април 30, 2018, 08:47:17 »

Добър ви ден! smile
Вчера се прибрахме от Велинград. Изкарахме си страхотно. Ние с нашите и с децата отидохме по обяд, а ММ приключи рано-рано работа и дойде следобед. Размазахме се по СПА-то Xixixi Каката не можехме да я извадим от водата, а дребният като никога не рева от нова обстановка. Даже пробва басейните и беше супер смешен как плува по бебешки.
За бебешока - казва се Даниел (с нормално ударение на български). Името е доста символично - първата буквичка е на свако ми, който почина преди много години, а края на името е почти като на леля. Нейното име няма мъжки вариант и много ми харесва как не са робували на суеверия и как са уважили и леля. Тя направо цвърчеше heart Толкова трудни неща изживя през годините, а сега ще й е пълна къщата heart Вечерта бяха успели да гушнат и бебчето. В ръцете на братовчед ми изглежда шушка, а в ръцете на мъничката ми леля - много авторитетен мъж Wink
Рат, супер се е получило! Хич не съжалявай за заведението. Било какво било, важното е, че сте си изкарали хубаво. Аз затова толкова ползвам стрийт-вю, че да чета табели и имена.  Wink

За екзотиките - класната ми е с мъж кубинец, но доста бял, неразличим от нас. Има хубави кубинци като цяло, защото са доста смесени като кръв (нали си говорихме и за кръвосмешения, а на балканите красотата на хората според мен си идва точно от кръв от различен произход). Виж разните синкавочерни са си крайна екзотика по нашите ширини и няма как да не ги гледат странно. Аз изпитвам силна погнуса от източни дръпнати. Значи щом спортистите им по разни олимпиади и световни като вдигнат ръце и щръкват два таралежа отдолу представям си масовката. То бива да не си епилираш изолацията, ама чак пък толкова... nea

Имам един сак за разпрегване, една пералня дрехи за прибиране и още една за вакумиране  crazy Положението е леле-мале girl_impossible
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #633 -: април 30, 2018, 08:57:42 »

Добро утроо!!

Рат, браво за изненедата, супер се е получило! Сега готви за Гергьорден? А защо в Македония?

Али, Ели ли е лелята хахахаха лудо любопитство ме напрегна да измисля името й. Да е жив и здрав бебока.

На мен децата от много черен мъж и бяла жена са ми като мръсни/нечистоплътни. Нямам расистко отношение към негър, както към циганин (но там е заради манталитета), но не бих имала връзка с такъв.


Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: април 30, 2018, 09:57:49 »

Привет на всички.Аз имам ужасно много работа и направо ми иде да се блъсна в една стена.Не е само на работа.Организирам ДРЗт- в Плевен и започва офанзивата, нали идва май месец и няма мърдане.По всяко време ровя, търся, говоря по телефона и т.н. И общината нашата са толкова мудни...

Ай бегам!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #635 -: април 30, 2018, 10:47:05 »

Наде, не е Ели Wink С още една буква отпред е.
Аз понеже тръгнах да подреждам из нас и извадих летните дрехи, за да прибера последните зимни. Какафонията е пълна!
За Кейт гледах, че коментирате. То е ясно, че тя е била под яко наблюдение по време на бременност, тъпкана с извънземни добавки и прочие. Обаче тя си има нещо природно като предимство - има дълги и тесни крайници. Аз съм горе-долу същата. Ако пълнея, то е в торса  и повечето хора не го забелязват, аз си го знам. Краката и ръцете продължават да са клечави и така има едно впечатление за стройност, макар и понякога със закръглена коремна област. Ако иде реч, то моят корем беше още по-малък от нейния. Най-мразя нападки тип "ми щото ти си слаба". Ами аз да поддържам фигура, не лежа ежедневно по диваните с чипсове в ръка. Човек ако не уважава тялото си по принцип, не може да очаква чудеса след раждането точно. Гледам и за най-притенциозните булки по ТЛС. Те повечето са моржове! shok
Четох доста критики за Кейт, но ми се струват лош превод и преиначаване. Май по-сериозните обвинения не са за това, че е слаба и на токчета, а това, че е отделила време за себе си и не е била първите часове постоянно с бебето. Сори, ама ми е тъпа системата им с изписване още същия ден. Ако Кейт има възможност да си пренесе цяла АГ клиника в двореца, то обикновената англичанка едва ли може да го направи.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: април 30, 2018, 10:58:09 »

Добро утро smile

И ние много готин уикенд си изкарахме.  yahoo
В събота ходихме на бебе - на едни приятели им се роди момченце - и то е Даниел  heart
Те бяхо поканили и други техни приятели, та общувахме с нови хора и бяха готини, добре се смесиха двете компании и се пукнахме от смях. Видях бебчо - направо микроскопичен ми се видя, а се роди съвсен нормален  girl_impossible Много сладък.

Купихме ми и кола, ама чувствам как няма да я карам. Качих се да покарам нашата, от парка до вкъщи да ни прибера....не виждам как ще излезе шофьор от мене пак. Постоянно фобии и мании, нещо страшно е. Ще се хвана да потърся психолог като се прибирам към БГто.
Но поне ще я направим основна и ще ни спести мноооооого пари от застраховка. Вчера като направих запитване за цените и като ми излезе 39 паунда на месец направо не ми се вярваше.  Oh my ...  yahoo
За справка, миналага година плащахме 218 на месец.

Наде, аз съм си баш толкова, че и повече расистка по отношение на негрите. Откакто живея тук.
Бетер циганите са. Напаст Божия. На работа най-мързеливите. В автобуса крещят, плюят, хвърлят боклуци, дънят негърски рап и пеят на висок глас - гратис. Рядко се срещат нормални сред тях, дето просто да си седят и да няма история около присъствието им.

А за Кейт мнението ми - ми то за това не са всички принцеси/дукеси. Щото не могат.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #637 -: април 30, 2018, 11:27:24 »

Добър ден!
То гугъла нямаше да чи помогне- 2те заведения са 1 до друго и градините са отзад, не се вижда. Нищо де вече знаем Wink
Ние имахме чуден уикенд, за събота казах, а в неделя ходихме на суши, ресторант тим all you can eat, леле смазах се. После чак ми беше лошо от преяждане, ама беше вкусно.
Аз си мисля, че и в ЮК мо е да останеш да пренощуваш след раждане, ако искаш. Поне една ориятелка така направи, роди на обяд и я питаха дали идка да остане или да си ходи, понеже не бяха съвсем готови за бебето, мъжа й отиде да довърши, а тя остана да спи в болницата.
Али, успех с плана за деня!
Чери, неволята учи най-добре, но дожре си решила щом усещаш нужда да се консултираш с психолог.
Маги, ти сама ли ирганизираш всичко? Желая ти много енергия и късмет, всичко да ти те получава бързо и лесно.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: април 30, 2018, 11:46:25 »

Рат, щях да казвам в предния пост ама забравих. За заведението. Тия терзания са в мой стил, а ти си си нормална, хич на не ти пука. Важното е, че се е получила изненадата и сте изкарали добре.  Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: април 30, 2018, 12:21:49 »

Здравейте smile

И ние имахме приятен уикенд, като най-приятно беше събота, когато имахме среща с Мис, куче, коте, зайче и майка им и баща им smile добре, че успяхме да се видим, защото вашите две мили съфорумки се бяха разбрали като глухия и слепия lol

Няма шега, днес е последният ден от април. Хора, времето лети  shok
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #640 -: април 30, 2018, 16:18:28 »

Привет  Sunshine Sunshine Sunshine

Инспекция по труда са ми на главата, та малко бързо и телеграфно ще се отчета blush

Ратче, Честит Рожден Ден на патерица на твоитУ мУж, много да те слуша, на мотор да те носи smile Супер изненада си му направила good

Али, честито бебче, да има хубав късмет в живота и да порасне прекрасен господин.

Завиждам на отсъстващата свекърва, при това НЕблагородно  diablo Разменям служебни проблеми за текущи свекървени преживявания Girl_hide Girl_hide

Под срещи от трети вид разбирам от рода на тези на приятелката на Надето с невидими за нормалните сетива явления. Моята ако може бих я забравила, но беше прекалено реалистична. Няма да говоря повече по темата, защото ме е шубе и не искам повече да се повтаря. Не харесвам гледачки, баячки, врачки и т.н. Не ме интересува какво ще се случи в бъдеще, щото едвам се оправям с настоящето  blum blum blum

Утре съм си планувала ден за мен, ще кръстосвам улиците lol lol lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #641 -: април 30, 2018, 17:57:45 »

За гледачките, само ще кажа, че на една такава гледачка като ходи една жена, каза за сина й, че ще се разведе с първата си жена, няма да има деца с нея и после ще се ожени повторно и ще има 2 деца. Познайте ... женен е още за първата жена щастливо и има 3 деца.   funnytooth до там с баячки, гледачки и т.н.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #642 -: април 30, 2018, 20:41:26 »

Добър вечер  give_rose
 Рат, супер изненада, браво heart Да ви е жив и здрав тате  give_rose
Голям смях с Пандето в събота, аз съм разбрала за сутринта, тя за следобяд lol Ама успяхме да се видим, добре че smile Децата си бяха самосиндикални, може би още са малки да се заиграват мн мн заедно  pardon
Нашата сага със системата в работата продължава lol Даже няколко човека нададоха тон да се отказват, направо не ми се вярва колко бързо се предават  angry Въпросната система е от 74 година, не че нещо lol Иначе Виви, мойта предна фирма си беше в графа 21 век, ма други проблеми си имаше. Разликата е основно в степента на затягане на колана относно работно време smile
Чери, успех с колата, и аз май имам нужда от психолог  blush Иначе мерси за козметичката, ама аз си имам фаворитка, както и за маникюр  Wink Но ако нещо закъсам за часове, ще те питам  good
Късмет извадихме, че този месец много почивни дни и ние сме в обучение и ще се възползваме от тях, иначе си работим на всички празници.
Гушкен, чуууууус  heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines