Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:00:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126146 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: февруари 28, 2018, 08:40:08 »

Добро утро, как сте?
Панде уникален сън smile

Аз съм се схванала нещо или съм прищипала нерв около плешката на дясната ръка.Има пози дето не мога и не мога да застана боли зверски.Какво да правя съвети?Опитах с йога да разтегна ама ефекта е нулев sad

Вчера се пързаляхме с дребната ама нещо бързо замръзнахме, макар че бяхме добре облечени.Тук пак сняг се сипе на парцали и Моника ме попита кога ще украсяваме елхата  girl_impossible с тоя сняг детето се обърка кога, какво празници са  blum

Хубав ви ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #541 -: февруари 28, 2018, 09:08:59 »

Добро утро!
Аз се организирам да се оправям по-навреме. Обадиха се най-после и ще дойдат да сменят датчика на съдомиялната. Тъкмо имах планове да им я върна (имам право), те пък взеха, че спазиха в последния момент срока за ремонт. Дано само да не е онзи същият - адски мрънкалник, дърт, заядлив и мързелив pardon Страшна комбинация!

Моника ме попита кога ще украсяваме елхата  girl_impossible с тоя сняг детето се обърка кога, какво празници са  blum
lol Онзи ден имахме сходен разговор, че все едно ще идва Коледа.
Аз тази година няма как да пратя мартеници на кумците. Просто не мога да стигна до поща или куриер. sad Ние от край време си пращаме. Мината година им пратих от тези като украса за къщата. Те си я бяха сложили на входната врата.
Вчера напече и след следобедното хранене яхнах количката. Само докато изляза от паркинга на блока, нагазих в дълбок гьол. Как да е - мокри, немокри крака - продължих. Обиколих света, за да хвана по-сух път. Основните улици са чисти, малките са на коловози, а тротоари няма. Там, където беше минала орда ученици, всичко беше утъпкано и се вървеше/буташе количка. Там, където бяха минали по-малко хора, снегът беше супер пръхкав и затъвах. Еднакво време дърпах и бутах количката. Току обръщах посоката й на движение. star Напазарувах и се отправих към градината. Нищо не беше разчистено наоколо! Кокона затъна по един тротоар, аз влачех количката по улицата, едва се прибрахме. Майка нещо не е добре, та не ми беше опция. Снощи пак валя lol
Вчера успях да си купя ежедневен крем за лице, че се каня и подбирам от няколко седмици. Преди все на Гарниер ползвах, ама сега не им харесвам ароматите. Взех си на Биотен, с водна лилия, дневен макар да се мажа вечер преди лягане. butterfly Много ми хареса как мирише, а днес си усещам и добре кожата. Та така - докарах и аз стъпките вечер до 3 - чистене на грим с мляко, флорална вода и после крем. По-специалните там пилинги съм ги разредила до минимум.
Хайде, отлитам за домашните задължения. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #542 -: февруари 28, 2018, 09:31:59 »

Морген!
У наше село ни е затрупало пейката, и продължава да вали  girl_impossible Ама поне движението е нормално, не като в понеделник.
Бабите ми и те казват, че през живота си не са виждали толкова сняг, малко се съмнявам де, ма стари хора, преувеличават smile
Панде, Пандеееееееее ми какво ще каже Пандьо, какви са тия ръце  Girl_hide girl_impossible
Биотен каквото съм ползвала досега (крем за ръце и мицеларна вода) не съм доволна...мисля за лицето да си взема на Палмърс, много ми го похвалиха.
Мартеници не съм купувала и нямам и мерак, ММ каза, споко бе, аз съ взел за мен, за теб и за Чочата, другите като и видим ще мислим  pardon Амаааа не може така, държа си аз да си взема на най-любимите хора поне лично Wink Миналата година обикалях Драгалевци с количката да търся някакви готини мартеници, една капка сняг нямаше, яко се вихрехме с Мис, ама сегаааа с тоя сняг  pardon
Хайде чууууууууссссс  heart heart heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #543 -: февруари 28, 2018, 10:08:33 »

Хало Зузамен (цузамен)

Аз съм алес гут, пристигнах снощи в полунощ. Егаси околосветското пътешествие направих. Сутрешния полет ми беше в 06:00, естесвено обявиха 01:30 закъснение което се превърна в 03:00 часа закъснение и си изпуснахме полета Мюнхен-Берлин. Добре че е немска му работа, та още докато летяхме за Мюнхен ни запазиха друг полет и стигнахме живи и здрави в 13:00 часа в Берлин. Да не говорим че пилотчето едвам кацна в Берлин, връщахме се в небето и кръжахме над Берлин половин час, нямаше и 1 снежинка там, нещо обаче късо кацане се получило... Послем на бегом на изложение, среща 1 час, чао зузамен и в 15:30 обратно на летището. На връщане бях Берлин-Виена-София. Улучих един Българин в последния самолет, ей целия си живот ми разказа, не знам дали не ме сваляше, ама вече едвам гледах. Слава богу кацането в София беше лесно, макър че пръст пред око не се виждаше от виелицата и цялото летище беше затрупано в сняг. Та тъй, не знам къде се намирам днес... имам мускулна треска, спи ми се, ама съм вече на линия в офиса. Поне спря да вали.

Мартенички и аз не съм купувала, имам май вкъщи ще ги раздам.

Хайде чус и от мен!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #544 -: февруари 28, 2018, 10:13:08 »

Хехе, през март толкова сняг може и да не са виждали, обикновено пада януари и началото на февруари. Така е, като дойде германецът, всичко ти е за първи път Wink Ей, какво ли е всеки ден да си девствена  blush Oh my ...
За трети път единият кактус Коледник ще цъфти и по Великден, виждам зачатъци на пъпки. Какво ли си мисли горкият, сигурно, че много бързо му върви тази година smile. Що пък децата да не се канят елха да кичат Wink
Аз от вчерашното излизане имам мускулна треска - такова маршируване с високо вдигнато коляно му ударих. Отделно, че през цялото време се стисках да не падна.
Едни умници младежи разляха бутилка вода да си правят пързалка в парка, баш на утъпканото. Приятелките йогийки взеха да се възмущават, пък аз ги доядосах, като казах, че на другия сняг няма как да стане Wink. Вероятно поради липса на сняг в страните, където се е зародило това движение, те нямат предварителна подготовка как да се отнасят към природното явление funnytooth pardon
Това днешните деца, включително и майките им /нашите деца/ един снежен човек не знаят как се прави sad Трябваше да показвам как се търкалят топки и да измислям с какво да се заменят морков и въглени, съответно за нос и очи. blum  
Пекна слънце, днес ще подновя опитите да стигна до офиса на Еконт, че имам пратка. Още си спомням, как лани се въртях около един стълб, все едно танцувам на пилон и с какъв зор после станах. Едно време се чудех как баба ми мрази зимата, сега и аз съм така diablo
Булче, свят ми се зави, направо Европа си изръшкала good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: февруари 28, 2018, 10:37:37 »

Булче, за кво за толко кратко ви разкарваха? да те бяха пратили поне за 24-48 часа чисти.
Свекс, еконтът в момента поне при мен е лудница. нали не пазаруват по магазините зарад снега и явно пращат масово пратки. беше им изгърмял единият лаптоп чак.... sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #546 -: февруари 28, 2018, 10:39:30 »

Улучих един Българин в последния самолет, ей целия си живот ми разказа, не знам дали не ме сваляше, ама вече едвам гледах.
Вчера, като ти пожелах придобивка, нямах предвид някоя лепка, а да имаш време за шопинг тур. Wink
Сняг най-много сме имали 2012 г. И преди това е имало тежки зими, но не се чистеше и всичко скрипваше. През 2012 то просто нямаше къде да се извози всичкия сняг. А към днешна дата тук масово се кара с летни гуми pardon crazy
Моите коледничета хич и нямат намерение да цъфтят. Явно им е топло в кухнята huhhuh.gif Чудя се дали да не ги изнеса в стълбището, както майка прави, или на остъклената тераса?!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #547 -: февруари 28, 2018, 10:47:37 »

Булче, за кво за толко кратко ви разкарваха? да те бяха пратили поне за 24-48 часа чисти.

По работа Емче, нямаше смисъл от повече, едно че не искам да отсъствам заради детето, мм е с болен крак, а и целтта беше 1 часова среща. Звучи налудничаво, но в нашия бизнес този 1 час фаце-ту-фаце означава много, става въпрос за голяма сделка и не можем да си позволим изпуснат шанс. Клиента беше на това изложение и мислеше че и ние сме там, излъгахме че сме там и отидохме ей така разсеяно да се направим че така и така сме там да се видим lol

Alichka хахах нищо не си купих бря... изхарчих 2 евро за стар геврек само... нямах време. А тоз младеж беше мой набор, с две деца на 3г и на 1г. Развел се щастливо преди 6 месеца и с влюбил лудо отново. Каза че не бил изпитвал такава любов до сега, направо летял в облаците. Децата взимал всеки уикенд и се грижел за тях, малко му било трудно. Но ме разпитва много за мен, като натъртих колко добре си живеем с моя мъж няколко пъти.  angry

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: февруари 28, 2018, 10:50:56 »

Булчето е нашата бизнес дама Wink Направо не ти завиждам за разходката.

Аз днес съм на вълна пазаруване.Харесах едно килимче в Енглуш хоум, има намаление, едни стилажи от Икеа.И работа имам, паралелно я върша, да не мислите, че скучая smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #549 -: февруари 28, 2018, 11:15:50 »

Булче верно много път за малко време  girl_impossible Ма си ми много вдъхновяваща де  give_rose
Свекс, хехе, трябваше да ви кача какъв хубавец снежен човек спретнахме с Мис,  що да не знаят майките, те не са ли правили като малки  huhhuh.gif
На мен пък орхидеите ми 3 от 4 цъфтят, въпреки многократните ми опити да ги саботирам, като им счупих цветоносите, едната даже цъфти шарено, бяло с лилаво, а нямам спомен да е била такава  huhhuh.gif Мисля си, че имах само едноцветни  pardon
Аз пак нацъках за Мис разни обувки, една много сладка раничка, гумени ботуши да джапа ииии стига толкоз  pardon
А пък вчера открих, че от ebag Можеш да си поръчваш и лекарства без рецепта, та съвсем любими ми станаха  heart А, и цените не са като във Фрамар примерно  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: февруари 28, 2018, 11:27:27 »

Булче, щом сте дебнали голяма риба, си струва, разбира се. Ама тоз младеж, както се заговаря лесно по самолетите, горката му втора жена- да не земе пак да се влюби след месец два, че имам един такъв познат. crazy
аз имам да си пазарувам кожен панталон- черен и червен. моят черният се сцепи. beating
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #551 -: февруари 28, 2018, 11:31:27 »

Булче, спечелихте клиента, нали? Така и така сте били там...пък и малко работа да свършите. И на мен си ми вдъхновяваща!!!  heart

Панде, сън върха...въображението ти добре работи, значи си младеееш още...точно като в съня!

Мартеници и аз не съм купилааа...в тоя сняг ме е страх да джапам с тая ръка. Дано ме отменят, по-точно трябва!

Приятеля на сестра ми отвори магазин. Купих си риза с първите ми банкноти, спечелени в кабинета. Моите първи станаха негови първи.

« Последна редакция: февруари 28, 2018, 11:33:19 от nadelina88 » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: февруари 28, 2018, 12:36:14 »

Здравейте и от мен!

Тука сняг ту хвърчи, ту вали. Вчера много яка разходка си направихме с Mr H и кучето. Един голям парк, празен, защото си беше виелица. Навлякох се с 10 пуловера и вървене час и половина. Беше ни затрупало раменете  Santa2

Купихме му легло на Марс, преценихме, че може и да е дорасъл вече и да не го изяде. Е...направи му една козметична дупка, изкара малко пух, ама знае че не трябва и не го прави като сме там, а като е сам  laugh

На мен ми се въртят едни идеи, търся им начин да се случат сега. Мисля как мога най-евтино да изпращам регулярно пратки към България.  idea

Наде, много ти се радвам, все така да ти върви и по-добре.

Булче, голямо пътуване, голямо чудо.  Oh my ...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: февруари 28, 2018, 13:18:27 »

Добър ден!
Булче, като таен агент си  Wink . А младежа шантава работа, нашите имат един приятел на 63 е и през 5-6м е лудо влюбен, цял живот си е така.
Панди, няма лошо бе, нали е сън- всичко може  girl_wink
Маги, затопляне. На мен като ми настине рамото, само топло го оправя, ама си отнема поне 4-5 дни. Правя топли душове и яко вряла вода на мястото, затоплям морска сол и в кърпа държа там, естествено се обличам с нещо отгоре и така. Имаше и спрейове с които се мажех, ама не помня как се казваха.
Аз днеска съм крива и ми е лошо, едва станах- дребното го мъчат зъби цяла нощ рева ие въртя, сутринта открих че явно пероидът без женски "радости" свърши и яко ме свива корема. Свят ми се вие, мигрена се опитва да ме застигне, абе щях да припадам сутринта, добре че сме в Банкя и тате и мм забавляваха шефа. Мислех да се прибираме у нас, да купя мартенички, да си видя другарчетата, ама не мисля да си го причинявам  nea
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: февруари 28, 2018, 16:49:42 »

По повод на съня снощи реших да почна Игрите на глада, че не съм ги чела. Гледах само първия филм и мисля, че вече достатъчно го забравих.

Булче, машина си. Аз много зле се чувствам след пътуване със самолет. Не става млад меринджей от мен.

Наде, от твоите уста звучи много добре звучи това за въображението, мерси smile

Аз правих мъфини за Баба Марта с банани и череши Wink

Мартеници няма да купувам. Майка ми донесе за нас, така че ще имаме нови, а на ММ ще му дам разни от минали години за офиса да има за размяна.
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines