Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:39:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126158 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #510 -: февруари 26, 2018, 11:18:12 »

Ама те и хората са си за бой! Миналата година предупреждаваха колко ще е жестоко, код тоя, код оня. Накрая снимат семейство, тръгнали като на разходка и закъсали по средата (Ямбол, Сливен, там някъде). Реват, че нямат храна и памперси за бебето и чакат на някаква бензиностанция. Ами, Ланколу, кой те ръчка с ръжена в д-то? pardon Всичката работа свършиха! А най-големият проблем правят служебните коли, защото никой не го е еня с какви гуми са, имат ли вериги, шефчето е в офиса или вкъщи на топло. ММ го бяха карали при затворен проход да говорел с полицаите да го пуснат... С 11 метра камион crazy Тогава много бързо намерих телефон на една голяма бензиностанция и уредих камионът остане там, че нали имат камери и ММ се настани при приятели за два дни.
От тия приказки за лакове, забравих да кажа, че и аз се намацах вчера Wink Че и китки си направих за разкош.
Фани, добре дошла! Забравих да те поздравя blush Приятно прекарване на родна земя.

На вълна съм сканиране на диапозитиви и упорито търся информация как да стане хем евтино, хем лесно girl_haha Имаме хубави детски приказки, но лентата се унищожава от постоянното нагряване.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #511 -: февруари 26, 2018, 11:36:32 »

Добър ден!

Аз се домъкнах в офиса, егаси направих еднодневна екскурзия в София, да закарам Зверчо на градина, мм на работа че не може да кара все още и после чак в офиса, това половин София обиколка... Ама пак добре, в 09:20 бях на работа. Трябваше днес да пътувам за Пловдив с клиенти, ама им звъннах и им казах че нема да го бъде, те пък казаха че не знаят дали ще излетят въообще че летището било затворено в Рим... та съм на изчакване какво ще кажат, но пак добре че ако кацнат няма да ходим в Пловдив че не си е работа...

Хайде лека седмица и да е безаварийна!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: февруари 26, 2018, 11:45:37 »

Ето ме и мен.  Coffe

С току що преинсталиран компютър. От 2 години мрънкам да се оправи, в събота писах тема за колежа и пак се изтри и вече вдигнах шум до небето, та Mr H. най-сетне намери време. Той е компютърния майстор на всички наоколо, ама нали знаете на обущаря децата как ходят.  pardon

В събота ходихме да давам кръв за изследвания и да обяснявам семейната история на заболявания.
После на МакДоналдс, защото умирам за всичко що е боклук. Имахме билети за цирк. Боже, от дете не бях ходила. Супер беше представлението, акробати и мотористи основно бяха.
Но беше страшен студ. На 100 метра от цирка беше колата, честно едва намерих сили да отида до нея. По едно време имах чувството, че бялата смърт ме застига. Всички хора само вървяха и мучаха, скимтяха, беше ужжжжаааасно студено  RUN cold
Бяхме с едни приятели и отидохме на пъб после да хапнем. Много готина вечер си изкарахме. Рядко се виждаме с тях, та поне теми имахме. Малко се разнообразих.

Аз минавам на месечно плащане, не ми се е случвало от както живеех в Бг. Та следващата заплата чак някъде около 25 март ще взема. Супер странен месец ще е.   crazy

Много гаден сън сънувах, че даже се будих и го продължавах.

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #513 -: февруари 26, 2018, 12:24:16 »

Привет  Sunshine

Бях се загубила напоследък, но много емоции, много чудо  Girl_hide Имам да чета 15 страници, добре сте си пописали.

Ние бяхме на  Skiing После 5 дни ревизия във фабриката, на студено в склада, с братовчедка ми си изкарахме само двете 24 часа, наприказвахме се и зафорихме две екскурзии без мъже  blush blush Да живее еманципацията lol lol

Днес влизам и ми сменили мебелите в офиса, всичко ми е на камари, ще се работи здраво  girl_impossible Бегам, ще ви дочета в някакъв момент и ще влезна в крак с клюките  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #514 -: февруари 26, 2018, 13:26:46 »

Хехе, върнах назад сутрешния блок докато готвя и се ядосвам. Обаче си оправих настроението от един супер лаф, дето го казаха:
"Като видиш снегорин, пожелай си нещо!" funnytooth
П.П. Скриха шейната на съседчето при нас, реве и се тръшка да излизат в парка, пък бил с температура. На 5 е и никакви други номера не му минават sad
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: февруари 26, 2018, 13:31:53 »

Свекърва,хубаво е да се сложи основа и след лака да се завърши с топ лак.Хем предпазва плочката от самия лак,хем топа удължава издръжливостта на лака.Иначе се сваля с обикновен лакочистител,нищо специално Wink ще ти харесат според мен.Отказах се от шейната за сега,не се впечатли много от снега малката,май повече му се радва през прозореца,особено на кучетата.Правихме снежен човек ,скачахме и се прибрахме.От цялата укица с поне 14 семейства ,само баща ми и мъжа излезнаха да почистят.Смазаха се,5 часа с някакви измислени лопати,понеже нали не сме подготвени.Та за това сме на това дередже.Всеки се кюти и си седи на топло,будалите нека чистят и за тях.Дано успея да се измъкна следобед от затвора Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: февруари 26, 2018, 13:44:13 »

Добъ ден!
Аз се наслаждавам на зимата, много обичам да има много сняг!  danceg
Лоли, споко и в родния град на премиера не е почистено, коли се въртят, боксуват, абе тежка пъта обстановка. Вчера с мм имахме работа до Сф, видях 3 носички снегорина, ама си седяха тихо и кротко, без да чистят / а имаше нужда вече/. На прибиране, магистралата беше АД, а днеска мм 2 часа пътува до работа на 20мин. Както и нашите. Беше се въртял, окопал и кво ли не, ама така е като има над 50см сняг, навсякъде са наклони, а снегорин даже по главните пътища не минава.
Ние с Ники излезнахме, пързаляхме се малко, ама той не може да ходи в толкова сняг и се дразни. След обяд май ще пропуснем или снежен човек в двора ще си направим.
Свекърва, дано не ви се отмени пътуването! Ние мислим към Смолян да отидем в събота, ама да видим дали ще го позволят пътищата.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: февруари 26, 2018, 13:51:44 »

Аз откакто живея тук снега яко ми липсва, но и по-лесно приемам нечистенето му.

Много ми е смешно, защото тук като падне сняг не пускат снегорините, защото го смятат за опасно който и да е и по каквито и да е причини да се вдижи по улиците. Когато спре да вали и малко се отчупи времето, тогава излизат. През останалото време всичко е блокирано и НИКОЙ не обвинява общината.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: февруари 26, 2018, 14:00:57 »

Ако само вали без вятър, наистина снегорините са нужни, те разчистват.Друг е въпроса колко пречат спрелите коли.Но когато навява като сега, снегорините само хабят бензин!Казвам го като човек работил в пътно управление!

Тук навява страшно, но трябва да излизам!Тъкмо ще глътна малко въздух.Мислех след градина да пързалям Моника с шейната, но вятърът е много силен и не е за тази екстра днес!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: февруари 26, 2018, 14:09:03 »

Ами тук навява от снощи, а вали от предната нощ. Вчера спокойно можеше 1 път да се почистят основните улици / в Банкя са 5-6/, да се опесачи и т.н. Малките улици снегорини никога не са минавали и без това.
На мен не ми пречи реално, че не чистят, нямам работа навън, храна има, кола не карам. Обаче за тези, които трябва да отидат на работа не е маловажно. А Банкя и а доста и много стръмни улици, които остават напълно непроходими и тате сега каза, че докато излезе от града е имало 3 катавтрофи и няколко коли излязли в канафката.
Като не могат да почистят, поне да обявят и да не се чудят хората как и дали ще стигнат на работа.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #520 -: февруари 26, 2018, 14:45:24 »

е стига се на работа, главните пътни артерии бяха на асфалт сутринта, нали обиколих цяла София, имаше си и снегорини и всичко. Тази и миналата година е пълно със снегорини, никога не бях виждала толкова. Но навън е меко казано студен ад, така духа че разнася навсякъде снега и да чистят и да не чистя файда няма...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: февруари 26, 2018, 15:49:16 »

Аз не съм излизала. Не знам колко е почистено, но в много други западни държави всичко щеше да е блокирано също. Просто много тежка обстановка.  Служебното момиче ми казва, че е изумена за колко малко сняг и вятър в Амстердам всичко блокира. Тя много добре си спомням как през 2012 не можеше да се стигне с кола до къщата им и сега са и смешни холандците

Маги много добре е обяснила пътната обстановка
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: февруари 26, 2018, 15:57:18 »

Значи Панде твоето момиче къде е била в Холандия.Според масовия българин там има реотани под тротоарите и улицата е изчистена на стъкло 5 минути след началото на снеговалежа, че даже снежинките във въздуха ги ловят Wink

Това е защото чета няколко плевенски групи и всички се възмущават как в чужбина се чисти, а тук не и се дават примери дори с Холандия.

Времето е много хубаво зимно и ми е гадно, че ще е седмица и стига толкова.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: февруари 26, 2018, 16:03:18 »

Привет!

Аз днес съм блокирана от снега и не ходих до университета. Имах някакви задачи и да присъствам на защита на дипломни, но сутринта трамвай 7 не вървеше, та се отказах.

Събота и неделя ми бяха само един миг. На Тодоров ден имаме празник на селото, правим рачник (раци с ориз) и събираме гости, та цял ден, с цялата фамилия... изпи ми се силата.

Неделя успях да се видя с приятелки, които не съм виждала от миналата година. Сега две от тях ще се женят и всичките ни разговори бяха на сватбена тематика. Много се разведрих и си приповдигнах настроението със спомени smile А пък и на този ден имаме годишнина с моя любим - 9 години заедно! Кога минаха! Повече от 1/3 от живота си съм била с него  heart

Мерими, добре че се разписваш, вече се чудех дали не ни забрави  Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: февруари 26, 2018, 16:29:29 »

Маги, в Амстердам е lol не знам колко чистят, но не нея и беше смешно, че бяха затворили университета при сняг, който едва и стига до коляното. А тогава и майка и беше пътувала 4 часа, вместо 2, от Антверпен до Амстердам, заради много задръствания по магистралата.
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines