Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:39:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126213 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #495 -: февруари 24, 2018, 17:38:04 »

Ако ми доставяше удоволствие, да съм отишла 1000 пъти досега.  Wink На мен си ми е кеф да се лакирам сама, имам сигурна и точна ръка.  smile
Домакински работи, включително миене на чинии, правя с ръкавици, не ми е това проблем. Искам да останат максимално естествени и да личи, че са естествени. Поддържам ги с кора от лимон и разни кремчета, на тази възраст доста се промениха, та затова ги пазя от химикали.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #496 -: февруари 25, 2018, 01:33:29 »

Благодаря ви  smile Честито и на другите именници  give_rose
Съжелявам пак закъснявам с отговора, днес ходих да пазарувам, денят ми започна доста непредсказуемо да не кажа че бях яхнала влакчето нагоре надолу  crazy, но сега вече като съм направила повечето ястия, успях да се изкъпя и да сложа малко пудра за цвят съм готова за хубава вечер  Bravo

https://youtu.be/v1Kgd1k0Uco
 Ето едно по-късо клипче за пудрата. На мен ми допада и е доста лесно и бързо, но го има да този момент че трябва да отделиш 30тина минути без да пипаш другаде за да се направиш без да оставяш следи  girl_wink
Трябва някой път като правя на баба ми или на приятелка да снимам и да ви пратя.
Ох изчезвам че имам да суша коса  Makeup хубава вечер момичета. bye
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: февруари 25, 2018, 07:57:58 »

Свекс, свекърва ми е алергична към почти всичко в лаковете за нокти, единствените които понася и ползва са Зоя, ето ги
http://beautyexpert.bg/manufacturer/ZOYA
не държат много.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: февруари 25, 2018, 11:43:26 »

Привет -мривет
Аз съм в БГ. Заета бях да оправям багажа. От петък следобяд сме си у дома. Олелия...
Майка пък ми купила парфюм на Авон, аз не ги обичам твърде ама тоя ми хареса - Eve...
И тук докарахме студа. Големи късметлии сме няма що.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: февруари 26, 2018, 08:36:10 »

Добро утро от снежен Петрич.Тук има цели 10 см сняг и това означава,че сме в бедствено положение...Ако съседа не реши да ни спаси ,като мине с тракора с лопатата,ще си седя в къщи до второ нареждане.В общината със сигурност няма повече от два снегорина,та сме последна дупка на кавала.Поне малката ще види сняг Wink кучетата не са особено доволни,прибрахме ги на топло,че са много нежни и двамата,сега е само за сладурите на Скай smile
 Тази пудра я има в Бг,в Джелиш и Кучио със сигурност,но не е евтина за момента,не знам как стоят нещата с китайския внос .Аз не съм им фенка,понеже е на акрилна основа  и 7 стъпки мацане не ми се нрави,дори и без печене,пак не ме спечелиха.Ако се сложи топ гел,блясъка е добре ,иначе е леко матирана.
 Свекърва,аз съм фенка на Опи за обикновен лак,трайни са и сравнително щадящи,но не знам освен в Сефора и салони ,къде се предлагат.Ако си ги пробвала и ти харесват ми пиши ,имам много за подаряване,понеже при мен тотално всички минаха на гел лак.
Ина,браво за новото начинание smile не знам как успяваш да вършиш всичко,супержено Wink
 Али ,от тея пигменти се прибирам ,като от гей фестивал.Лъскава и джиджана .
Фани,да си връщаш снега обратно,не го искам хич,ма ти остани да си починеш,да те поглезят малко бабите .
   Мммммм даааа, спряха и тока ,абе казвам ви аз бедствено положение до второ нареждане сме...А пък вчера видях щъркел sad цяла вечер го мислих дали ще оцелее в този студ и сняг,стискам палци heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: февруари 26, 2018, 08:40:50 »

Втори пост,ма забравих да кажа защо толкова рано съм на линия:Не съм спалаааааааааа,явлението вадене на кучешки зъбки-два излезнали и два на път,допринесе за моето 24 часово будуване.Честито на печелившите,ако бабата не успее да отиде до работата,ще извадя късмет Wink Стискам палци комшията да е препил снощи
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #501 -: февруари 26, 2018, 09:41:38 »

Ние не сме свикнали на такова нещо хахаха кмета дали не е обявил бедствено положение и ваканция за учениците хахага
Чудя се какво да си обуя - хем да не отида с мокри чорапи, хем да не се подхлъзна.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: февруари 26, 2018, 09:49:45 »

Добър ви ден.Да в Петричко не сте свикнали на сняг.Имам много близки хора там, скоро се чухме и ми викат хич не ни липсва снега да не вали.Е и при тях има значи smile Остава да ги чуя да позлорадствам  blum

Тука има сняг, вятър, студ, каквото си изберете, но идея нямате колко голяма нужда имам от ей такава зима.Няма нищо, че ще е само седмица дълго това време.

Айде тази седмица съм на линия ще ви контролирам Wink

Фани, добре дошла на родна земя!

Лоли
, честити зъби, за съжаление знам точно за какво говориш!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: февруари 26, 2018, 10:04:59 »

Наде,ти си близо,на два скока и си на Центъра,а мен питаш ли ме Wink Буквално сме затрупани,нито една кола не може да излезе,мъжо се инати и вече час чисти снега за да излезе,ма силно се съмнявам.Пък е готино да го гледам през прозореца как се мъчи Wink
Бабата си остана в къщи,но май няма да ме огрее да поспя,започна да чисти ...Та,слагам си деойна доза кафенце и ще го бутаме този ден.Чудя се от къде мога да купя шейна днес,ако изобщо се измъкнем.Имаме космонавт и ботуши,но не съм си и представяла,че ще става за шейна.
Маги,със сигурност им е криво на твоите хора,ма чуй ги Wink питай за снегорини дали нямат хахахаха
И след кучешките следват последните кътници,,,,,значи ще се наспя след около 5 години
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: февруари 26, 2018, 10:08:09 »

Лоли, не ти трябва шейна.Радвайте се на малкото сняг, правете, снежни човеци и ангели в снега.Моника се страхуваше от шейната и не искаше да я возя на възрастта на Кари. Колкото до наспиването, би казала че си оптимист  blum Аз вече се научих да спя малко, колкото да оцелея smile Та за това съм готова за второ  danceg

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #505 -: февруари 26, 2018, 10:13:06 »

Лоли, там до Форевър в онова магазинче съм виждала шейна. Ако и онези са се измъкнали да отворят хахахага
Аз се чудя дали децата ще докарат днес. Една приятелка каза, че има джаснал се снегорин. Ние от два, единия е отишал фира хахахс.
И продължава да вали, побърквам се да взимам решения как да се опаковам хаха
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #506 -: февруари 26, 2018, 10:14:46 »

Добро утро!
Снощи се запритеснявах, че днес ще е поледица, че имаше вятър и прехвърчаше. Е, тази сутрин е бяла приказка. Мушици продължават да хвърчат. Много е странно! По принцип при нас винаги дъжд, вятър, сняг са от запад на изток. Сега са от юг на север. Цялата ни южна тераса е в сняг, масичка, столчета... girl_impossible Тази сутрин кокона беше много щастлива, че ще прави снежен човек. На излизане за градина скачаше и се блъскаше във вратата в опити да излезе по-бързо. ММ закара баба и внучка, че се не знаеше по улиците какво ще е. А имах желание да излизам Girl_hide Чакам да спира снегът и да пекне слънце, ако и да стане киша smile Не съм купувала мартеници още.
Али ,от тея пигменти се прибирам ,като от гей фестивал.Лъскава и джиджана .
Знаех си, че ти ще ме разбереш lol Тогава Симушко тъкмо влезе във фаза "рева от непознати хора на непознати места" и трябваше да го държа с едната ръка на масата, а с другата в лампата*crazy*
Свекърва, Опи ги продаваха в Стар нейлз - намират се в Гранда, входа от към Писанец. http://starnails.bg/ По едно време имаха страхотни разпродажби. Първият път, когато ме лакираха с такъв лак, бях много подозрителна, че са супер гъсти (точно като стар засъхващ лак), но издържаха 2 седмици shok От скоро гледам тези СНБ, но не съм ги пробвала.
Хайде, до после smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #507 -: февруари 26, 2018, 10:20:36 »

Морген!
Едвам се добрах до работата днес един час пътувам към метрото само  angry При нормално 15 минути  blush Наше село също е бедтвено положение, снощи видях 2 пъти снегорин да минава и толкоЗ...добре, че ММ излезе да ми направи пътечка и да разчисти сутринта, че не мога да изкавася от преспите (около 40 см)  pardon
Намацах се аз с един гел лак на буржоа, ама според мен не е баш гел, красиво стана, лъскаво (основата и топа са ми гел от Алито), ще чакам да видя колко ще издържи Wink Пудрата изглежда супер интересна, ма ще я изчакам и аз да стане по-дфостъпна smile
Лоли, съчувствам, дано избият бързо  give_rose
Маги, радвам се, че сте по-добре  heart Айде като си готова, да идва второто по-бързо, да не се крие  blum
Фани, добре дошли smile
Събота и неделя пак се виждахме със 100 човека и снощи се прибрахме чак към 10, готвих, пусках пералня, простирах, къпах се и суринта едвам се дигнах  girl_impossible
Тази седмиоца пак ми е лудница  Girl_hide Целувкен  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #508 -: февруари 26, 2018, 10:24:56 »

Баш сега ли намери да си покаже рогата това време diablo Ще ни развали плановете за пътуване, в края на седмицата ще са най- ниските температури и най- големите заледявания. Пък да отидем там и да клечим три дни в станцията, не е работа crazy На това му се вика късмет blum
Лоли, не съм ползвала точно тези. Една приятелка ме снабдява с Орифлейм лакове, по- точно нямам сила да и откажа за тях, защото друго така и не поглеждам от нея. pardon Слага ли се някаква основа преди полагането им и как се почистват?
Еми, ако се сетиш, питай и ти свекърва ти как процедира със Зоя. Решила съм вече да сменям доставчика Wink.
Фанич, голям късмет и ти извади със снега. Някаква ваканция ли имат там децата? Колко време ще изкарате тук?
Хубав ден на всички! Опитвам се да се измъкна от собствения си мързел,  породен от страха от падане, ако тръгна навън blush nea
О, Али, благодаря за информацията, сега ще ги разгледам good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: февруари 26, 2018, 10:39:00 »

Свекърва, ще се топлите в басейна и ще лекувате болки с минералната вода  blum Шегата настрана, не се знае какво ще е времето, но в планината все ще е серт  pardon Майка ми иска в неделя да ходим до София, аз не съм много навита с тая пътна обстановка, но от сега нищо не казвам, ще изчакам да видим какво е положението.

По повод чистенето на пътищата, сега докато духа смисъл няма.Чисти се колкото да не станат големи пъртини.И се затварят пътища и участъци с голямо снегонавяване.Иначе някой ще остане в снега.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines