Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:12:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126168 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #435 -: февруари 21, 2018, 14:58:36 »

Чери, вие сте като семейство Адамс, бре lol Бях забравила за баба Вампирия, че и тя сложна натура го даваше Wink
Рат, добре са - и родители, и бебче. Още не сме се видяли, но с варицели, вируси и прочие не бяхме добра компания. Ще има време да се гледаме Wink
За Търново - аз го харесвам. По-скоро Царевец, защото това ни е било дестинацията. Винаги сме били транзит от/до Русе, та не сме гледали светлинното шоу. Арбанаси не ме впечатли, но там съм била точно когато нашумя. Оттогава не сме ходили. Боженци ме беше впечатлило. good За съжаление там беше едно от местата с концетрация на много пари и малко мозък. Слизаха от колите възедри мъже с нагиздени жени и първата реакция беше "Къде ще седнем?". Сядаха на една от първите шкембеджийници, от които се издигаше дим от скара и с това Боженци за тях приключваше. Ние и още едно семейство бяхме единствените pleasantry балами, влезли в музея. А там има какво да се види good
« Последна редакция: февруари 21, 2018, 15:03:24 от Alichka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #436 -: февруари 21, 2018, 15:02:40 »

Руми, отиваме две коли хора, нощувките ни са във Вонеща вода. На мен, като на безработна се падна да проучвам къде да се ходи, че това са цели два дни. В Търново сме били като ученици и не че са ни обхванали патриотични настроения, ама и аз не зная защо мисля, че ще е интересно да хвърлим око на Мултимедийния исторически център с восъчните фигури. Обаче, като се има предвид, че сме ходили по места, организирани с много пари и вкус из Европа, че и Азия, дано не се разочароваме двойно. sad
Жалко, че Фиби вече не пише, а Маги са болни, те биха могли да дадат също препоръки.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 21, 2018, 15:08:51 »

Свекърва, баща ми нали правят ел инсталациите на разни исторически обекти, та някакъв мост правиха в Търново. Ще питам и ще пиша.
А мен ме прихвана нещо и направих резервация за Истанбул  crazy . Сутринта си говорехме с мм, че там чу се ходило на шопинг, на чен само заради чавето не ми се ходеше, ама един страхотен хотел беше на промоция и запазих. Довечера ще уведомя и старите дракони / че заедно ще ходим, майка как ще пропусне шопинг тур/.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 21, 2018, 15:09:16 »

На мен Търново ми е най- най-най място на света heart heart heart
 Щастливеца и Его препоръчвам за хапване.
За восъчния музей - вуйна ми, която е историк, води нейния клас и каза, че е впечатлена. Ако това може да ти е ориентир... Арбанаси аз си го обичам, Самоводската обиколете. Тя не, че е толкова голяма, но е готино.
Ооо по нещо сладко в Стратилат задължително.  Torte Torte
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 21, 2018, 15:38:39 »

Восъчния музей до Царевец, нали? И аз него се сетих да препоръчам, не е лош, даже много истински изглеждат фигурите (без ръцете): http://www.velikoturnovo.info/bg/info/i110/%D0%9C%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8A%D1%80.html

Много му се зарадвахме, защото успяхме да покажем на децата как са изглеждали царете, войните и т.н.

Иначе задължително Щастливеца с хубавата гледка (на главната улица).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 21, 2018, 16:06:11 »

Чери , тя май е няква хипи кукувица, ама не е вредлива нали?
Булче, виж в Габина сайта, страхотни са и има такива модели с разширение горе. Както и Бианки.
Има и един сайт Пещера обувки , май бяха 1001 обувки.
в компаса гледа ли?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #441 -: февруари 21, 2018, 16:14:50 »

Аз като отделна единица - никога не съм била по-не готова. Ама реших, че ми е крайно време ...

Имаш 9 месеца да се подготвиш постепенно и доколкото можеш. Никой не очаква от теб с излизането да станеш супер-майка. Това е процес, отнема много време и СЛЕД раждането продьлжава сьщо.

Идеята е да се справиш все някак си и да обичаш дребното. За справянето все някак си, нямам сьмнения - всеки що-годе разумен вьзрастен го може.
За обчането, знай че е вьзможно да не се влюбиш от прьв поглед, но като се опознаете постепенно идва и любовта. И това е. Всичко друго е проба-грешка.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #442 -: февруари 21, 2018, 16:22:33 »


Булче, виж в Габина сайта, страхотни са и има такива модели с разширение горе. Както и Бианки.
Има и един сайт Пещера обувки , май бяха 1001 обувки.
в компаса гледа ли?

жена всички бяха с разширение и пак не ставаха.

За любовта от пръв поглед с детето, аз поне не съм я изпитала. Първата ми реакция като изключим реанимация, беше "аууу ама то що такова пъпчосано, черно, мургаво... вчера не беше такова"  lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 21, 2018, 16:35:09 »

ами тр да видиш см на прасеца и така ще можеш от онлайн разширенията да се включиш. май ги пише в повечето сайтове. не ти вярвам че не ти стават, не е възможно. pardon
и моята реакция беше подобна. с колежката по стая викахме леле кви са червейчетааа- червени и грозновати...
Активен
candidatM
Регистриран

Публикации: 0


« Отговор #444 -: февруари 21, 2018, 18:37:40 »

Любов, вино, романтика + SEO оптимизация!
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #445 -: февруари 21, 2018, 20:40:41 »

Фери, разбира се  smile
Съгласна съм с теб, при нас обстоятелствата някак си не бяха най подходящите, не че нямаше да го изгледаме  heart  Пък и не помня много да съм го мислела някак си вътрешно си усещахме че не му е времето, но последните два месеца имам странни сънища, връхлитат ме нови мисли за бебчета и може би това ме шокира.  pardon

Свеки, благодаря за статийката доста информативна.   give_rose
Мойта кума сега е бременна за второ и все се шегува че третото поне ще го планува  girl_haha
 
Мая_Бъни, ще направя 30 след няколко месеца   Bravo Възраста ми не ме притеснявя или поне така си мисля, обяснявам си го с факта че ме е хванала бейби треска и осъзнаването ме пренесе в нова вселена  blush винаги съм си била емоционална... характер  pardon

Всеки е различен сам по себе си, никога не съм се чуствала че искам деца на всяка цена веднага и на момента в който се омъжа,майка ми ме е родила когато е била на 19 и знам че не съжелява нито за момент, но тя е искала семейство и деца и това си е нейното нещо. Аз до последно стисках, но В като предложи вече нямаше накъде  twohearts и някак си мисълта за бебчета сама си дойде от едноизвестно време и явно това ме уплаши.

Стига съм раздувала детската тема че пак изписах света  Ashamed

Свеки и аз в Търново съм била като ученичка, трябва да разкажеш дали ти е харесало сега като ходиш. Аз на В съм решила да му направя изненада за годишнината да посетим някое място в БГ само двамцата за ден два, аз много обичам но като го знам какъв е може и хич да не се зарадва че ще го мъкна пак да обикаля пешачката  lol и затова ми е голяма дилема къде да го заведа. Той като не си беше ходил толкова години беше доста изстинал към БГ но мисля че успявам пак да го запаля  heart

Хубва вечер момичета и сори за големият роман пак  Flower
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: февруари 21, 2018, 22:22:50 »

Ботуши широки горе си взех от Mercarij. Предполагам и в София ги има. Мн готини сиви естествена кожа 45 лв. Много добра марка са немски , но явно не им трябват широки горе ботуши. В други магаьини с немски обувки също има. Tamaris и други някави подобни.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #447 -: февруари 21, 2018, 22:29:07 »

Ботуши широки горе си взех от Mercarij. Предполагам и в София ги има. Мн готини сиви естествена кожа 45 лв. Много добра марка са немски , но явно не им трябват широки горе ботуши. В други магаьини с немски обувки също има. Tamaris и други някави подобни.

Ти вярваш ли ми че влезнах и Мерцарий и в магазин за немски обувки, там пък размер нямаше, че съм най-търсения, 37.. Остана ми Стил99.

Теди просто те е връхлетял майчиния инстинкт, ей това животинско в нас което иска да се размножава и не можем да избягаме от него. Успех и скоро да се похвалиш  blush
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: февруари 21, 2018, 22:31:17 »

Меркари аз по принцип все го обсъждам, че е долнопробно и че колежките ми си купуват от там и накрая и аз си взех. Всяка седмица има нова стока и има добри находки.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 22, 2018, 08:54:43 »

Аз подледна. Аз първа. Дпбро утро от Карлово. След снощния ужас съм още леко стресирана. Говоря за земетресението в 1.42. Много силно се усети.мъжът ми бил буден и беше взел ники и влезе да ме буди и да сме излизали навън. Слава богу беше кратко. Много силно , но кратко. Казват, че ще има и още трусове. Дано са по -леки 
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines