Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:51:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126217 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #390 -: февруари 19, 2018, 13:44:25 »

Киви, успех в пречистването good Така и не ни каза с какво си се захванала, дето хем е законно, хем е интересно smile Ще чакаме до Благовец и да си сигурна, няма да забравим да питаме Wink
Булче, то хубаво, ама ако сега излезе примерно, че моят избор за мъж е грешен, аз какво ще трябва да правя crazy Посочва ли критични точки и възможности за избягването им? Много малко разказваш, ама хайде, чуй го още един път и ще те разпитвам по- подробно, щом и по Скайп става. Ей тъй, ще си направя и аз един подарък за РД, поне да си запомня годината.
На мен ми е криво, че не ме поканиха на празника на племенника, при положение, че там е била другата му леля /сестрата на майка му/. Нито има малко дете, нито познава съучениците и приятелчетата, но това е да си имаш сестра, а не брат. Сега подаръкът му, дето е вкъщи от миналата седмица, ще си стои докато ми мине. За съжаление, веднага след свекървата се нарежда и зълвата към враговете в семейството pardon Разбрах съвсем случайно за това, може и да не е направено с умисъл да ме засегнат, но не ми е приятно. Зная, че детето не е виновно, но в момента нямам сили и желания да отида неканена нагости. Внимателно и твърдо ми се дава да разбера, че няма нужда да сме близки, което пък ме кара да си мисля, че е препратка към грижите за майка ми. Ама това може ли мъжете да са толкова смотани и капка здрав разум да нямат diablo В случая имам предвид всички мъже, наистина мислят /ако изобщо мислят/ с онази си работа.  Wink
Какво време беше вчера и онзи ден, какво е днес sad. НИ1 разправя, че при тях след слънце и температура 20С в събота през деня, вечерта е завалял сняг и сутринта е имало 2-3см. по колите и покривите.
Прави ми се нещо, но не зная какво crazy Нито филм ми се гледа, нито ми се чете, пере и чисти и което е още по- лошо, не ми се излиза. Ще се мре май, щото и по любов не ми се ходи blush
Ина, само така good Не се ли натоварваш със семейните проблеми на пациентите лично?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: февруари 19, 2018, 14:10:47 »

Инче, браво! Само така и за нагласата и за кариерата! Ама, я кажи за чийзкейка в темата, като слушам може да отвориш и малка сладкарничка, до кабинета  Wink
Свекърва, наистина тъпа постъпка и е трудно да не се обидиш, ама лошото е че няма да им светне ламоата и да го разберат, та горчилката ще си остане само за теб  sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 19, 2018, 14:33:23 »

Тук съм, мърдам, но ще разправям уте.Днес тичам по лекари с МОника, ще ходя и до офиса, че имам работа, и въобще съм в някакъв филм.Да дребната е болна, успяхме да направим празника с децата, но вечерта вдигна Т.ВЪобще....

От всичките нерви си наруших режима и ядох пица и торта.Но от днес съм пак без глутен!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #393 -: февруари 19, 2018, 14:39:11 »

Ина, само така good Не се ли натоварваш със семейните проблеми на пациентите лично?

Щом оцелях след стажа в болницата за бебета, при положение, че аз самата имам бебе, мисля, че ще бьда Ок. Пьк и нали аз самата сьм на терапия  Wink Сега трябва и супервизия да си взема и сьвсем ще се наредят нещата.

Чийзкейкът е този:

https://www.philadelphia.ie/up-to-date/cheesecake/fresh-berry-cheesecake?r=189121

А това са моите еклери, кажете, не са ли велики?!



Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #394 -: февруари 19, 2018, 14:58:26 »

Малеей Инче мляс мляс са! А токущо изядох аз един тейк-а-кейк  heart Браво за пациентите! Ей крейна, сега да не секва!

Свекс, нищо не можеш да направиш, просто ти казва дали си взимал правилните или грешните решения. Иначе много добре ме насочи по настоящия ми проблем, позна го още преди да съм казала гък, каза каква ще е развръзката и какво да очаквам. Каза и че вижда със сигурност второ дете, бременност и раждане. Но трябва пак да го преслушам да си хвана тънкостите. Определи ме като къметлийка, но и като много плаха и на моменти не смела, не типичен Овен който не скача и после казва хоп. Най-интересно беше за образованието ми, оцели го на 100%, точно какво е трябвало да уча (и двете ми образования са ми точно това), кога съм се омъжила, бременност, кризи след това и итн.

За племенника. То свеКрива и ЗЪЛва са синоними направо... иска ми се да ти кажа не си го слагай, вие нямате място на детски рд, то е за деца, но пък на едно парче торта могат да те поканят. Хайде,слагай китката и да не ти дреме  girl_wink

Кивенце, чакаме те на отчет!

Я Черешката се пуснала цвят, ще си имаме малки черешки   LOVING Cerry Cerry Cerry
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #395 -: февруари 19, 2018, 15:02:21 »


Я Черешката се пуснала цвят, ще си имаме малки черешки   LOVING Cerry Cerry Cerry


Какво???

Нещо проспах ли?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #396 -: февруари 19, 2018, 15:05:22 »

Какво???

Нещо проспах ли?
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37824.msg729862/topicseen.html#msg729862
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #397 -: февруари 19, 2018, 15:06:35 »

Ииииииии.....  Bravo Bravo Bravo yahoo yahoo yahoo

 Cerry  heart heart heart

Друго нямам за казване  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #398 -: февруари 19, 2018, 15:13:58 »

Хехе, Булче, ти чак умножи броя на очакваните черешки Wink Cerry
Ина, привлече ми вниманието към чийзкейк без желатин. Нещо не го долюбвам като продукт huhhuh.gif
То едва ли дертът на Свекърва е липсата на парче от тортата. Wink Такива неща са все с натрупване и все едни детайлни, че само човек си знае какво му е на душичката.
Майка и леля се разбират макар да са много различни характери. В годините са си казвали някои неща право куме в очи, но се подкрепят. Може би защото майка е едно дете, може би защото са далеч една от друга, вече няма кого и какво да делят. Аз пък все се чудя зълва или етърва е по-малкото зло...

Гледам Дървото на живота и или аз нещо съм в минорно настроение, или откровено вторият сезон е в пъти по-слаб huhhuh.gif Наваксвам със стари епизоди и тъкмо ще дойде време да започне и Откраднат живот. Не можех да повярвам, когато чух, че ще има и Столичани в повече. shok Обожавах тази комедия, ама те толкова изпростяха! Вече няма да имам нерви да ги гледам и заради самите актьори. От пустото му уважение, дет се вика.
« Последна редакция: февруари 19, 2018, 15:26:58 от Alichka » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 19, 2018, 16:10:21 »

Ииииииии.....  Bravo Bravo Bravo yahoo yahoo yahoo

 Cerry  heart heart heart

Друго нямам за казване  give_rose

 Ashamed air_kiss air_kiss air_kiss

Чак пък сега виждам, че си имам емотикон.

Черешката е с една костилка, потвърдено и очаквано.  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #400 -: февруари 19, 2018, 16:12:10 »

хахах аз развълнувано добавих няколко! За бъдещите черешки  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #401 -: февруари 20, 2018, 09:35:29 »

Добро утро!
Много ми е развълнувано  heart heart heart
И другите ни другарчета са се сгодили, дано поне в различни месеци се женят като се сгодиха един след друг  pardon
И за Черешката ми е емоция  give_rose
Благодаря ви, че малко ми просветлихте кривата седмица (месец вече май дори)  give_rose
Булче, звучи супер  give_rose
Ина, еклерите са върха! И аз правя чийзкейк без желатин  Wink Браво и за пациентите  Bravo
Свекс, такива са братчетата, несъобразителни...моят е същият недосетлив и дразнещ...не че е успокоение, ма май все пак ти си по-любимата леля Wink Не го мисли  give_rose
Сори, замъглено ми е, друго не мога да ви кажа  blush
Отлитам, дуи дуи у гушкен!  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #402 -: февруари 20, 2018, 11:14:23 »

След като вчера не си подадох носа навън мисля днес да направя разходка - до близкия магазин и до кварталното магазинче за бебешки неща pardon Планът за деня е един път! Ама то в това време - само да се заровиш в завивките и да не излезеш оттам цял ден angry Пуснала съм си малко клубна музика и въпреки това хич нямам живец да върша нещо. Такова време ме смачква. Евентуално следобед от скука може и да чета, но винаги бих предпочела да е на слънце в парка smile
Ехааа, 10-тина бременни! Впечатляващо си е, ама аз нали нямам навик за градски транспорт та мога да ги видя с вече оформени кореми и патешки походки само по улиците.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #403 -: февруари 20, 2018, 16:56:27 »

Доброутро и от мен хубава седмица на всички  smile

Поздравления за новото попълнение на Черешката пожелавам ти лека и спокойна бременност и едно много засмяно и здраво бебче  heart heart heart

Мекиците бяха един път да си се похваля, аз освен това друго нищо не правих уикенда  blush май повече от мързел. Искаше ми се да гледам нещо различно, не съм голям ТВ маниак но се зарибявам лесно на драми, та реших да е някое риалити и попаднах на 90 дни до сватбата, стана ми интересно, загледах се и.... бум двама от героите отиват да се проверят дали могат да имат деца Girl_hide а на мен нещо напоследък бебешката тема ми е много емоционална а незнам защо  crazy приятелките ми казват че било бебешка треска  pardon аз обаче си мисля че не сме готови все още да имаме детенце  nea та както си гледам и лекарката каза на момичето че трябва да й проверят яйцата и й даде статистика че жените били най плодовити 25-26-27, след 30 спадало с 50% , след 35 още и т.н. няма да влизам в подробности че пак написах роман и след като го чух това, макар да не е за първи път направо изведнъж ми се доплака  crazy притесних се и неможах да мигна цяла вечер  girl_impossible луда работа, нямам обеснение та като майки със стаж реших да ви питам и при вас ли е било така? Немога да си обесня преди няколко месеца съм се шегувала че има много време за деца, а днес си мисля дали не съм закъсняла, дали ще ми се случи от първият път...  crazy Побъркала съм се, а в момента има толкова много неща които трябва да свършим преди да си помислим за дете май имам нужда от пречистване и аз  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #404 -: февруари 20, 2018, 19:14:14 »

За 50% не знам точно, но и аз сьм чувала неща в този смисьл. Не знам дали са истина. Лично забременях с пьрво от раз на 34год и с второ от втория опит, на ... не знам точно, но май 38 (много сьм зле с математиката).

Кьсничко, точно защото все си казвах, че е рано да имам деца, пьк сега малко ме е яд, че не ги направих по-рано, но ти си трябват и определени обстоятелства де, като например и двамата да сте готови, та при мен тогава се случи.

Аз така и не разбрах в коя дьржава си?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines