Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:34:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126175 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: февруари 16, 2018, 16:06:45 »

Здравейте!

Болните да оздравяват. Ние сме доста по-добре, даже се разходихме малко.

Днес гледах преди обед, защото участваше един приятел на мм, който не съм виждала. Много странен ми се видя. Вярно, че го представиха все едно се занимава само с екстремен сноуборд, а всъщност с мм работеха в една от фирма. ММ много се впечатлява от него. Та се замислих, дали не съм му скучна на ММ. Не че ще тръгна да се спускам със сноуборд от седемхилядници lol

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: февруари 17, 2018, 13:32:57 »

И ние си говорихме за сноуборд вчера с моя мъж. Даже решихме да си вземем по едни втора ръка. Щото и двамата никога не сме се качвали, но ни е мерак.
На мен бившия ми е освен всичко останало и инструктор по сноуборд и тогава колко ме караше да ме учи, да ми подарява екпировка...ама аз... нали съм си тъпо парче, реших да му игнорирам хобитата, че да има повод за драма. Е сега си говорим често за зимни спортове и ми се иска да пробвам. Не от седемхилядници, разбира се...  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: февруари 17, 2018, 16:09:44 »

Здрасти!
Рат, ние вкъщи говорим на български. Но дали заради градината не знам - той предпочита да отговаря на руски. Иначе всичко разбира. В БГ пък през лятото говореше само на български. В момента ми се прави на собака - злая большая  shok а аз го играя невинната жертва. Кара ме да му изкарвам "чеБаНдана" да си го нарежда сам. Отказва всякаква помощ. Освен да го оставя да прави каквото си иска и като заспи довечера да му го пренаредя както трябва.
Кари и баща й отидоха на урок по математика. Чакаме учителката й всеки момент да роди и затова от сега нататък ще ходи при мъжа й. Чакам да гледам фигурное катание.  heart обожавам.
ИНж. нали си дойде късно на Св. Валентин и без подарък и сега го карам да ни води в Санкт Петербург и Прага. Правя се на силно обидена докато не видя резервациите. Няма да размислям, мисля да си се сърдя до последно  diablo
Хубава събота!!!  give_rose
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #378 -: февруари 17, 2018, 17:41:54 »

Здравейте момичета и хубава събота smile

Аз тази сутрин рещих да правя мекици като да не повярваш сложих тесто да се меси и след малко ги подхващам  danceg отдавна са ми се прияли но все нямам време сутрините.

По-напред по страничките се заговори за корейска козметика в десет стъпки, явно е доста разпространена, тук една приятелка ми сподели преди месец че е решила резолюцията й за тази година да е повече грижа за лицето, и си е купила някакви корейски и японски кремове с по около 10 стъпки  Oh my ... което тогава ме накара да се замисля че аз все още слагам само един крем   blush и набързо да се засрамя  girl_haha и сега като се заговори и тук си мисля че е доста разпространена тяхната козметика и начин на запазване на кожата. То не се учудвам де те по принцип японките изглеждат че никога не остаряват за кожата да не говорим  Girl_hide Хубава събота аз се залавям за мекиците  Bravo


Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #379 -: февруари 17, 2018, 18:25:45 »

... и сега като се заговори и тук си мисля че е доста разпространена тяхната козметика и начин на запазване на кожата.

Кьде това?

Мммм, мекици... доядоха ми се.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #380 -: февруари 18, 2018, 07:35:32 »

Една приятелка започна  работа в такава фирма която продава корейска козметика, ето линкче (минути за реклама)  girl_wink https://www.facebook.com/BeautyBakeryBG/
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: февруари 18, 2018, 17:47:33 »

Инче, и на мен - тук продават хубаео тесто. Ние вече ядем топлички мекички. Пращам вЕртОалнУ
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #382 -: февруари 19, 2018, 10:14:39 »

Добро утро!
Ние се убихме от обиколки уикенда, та нямах търпение да дойда на работа да си почина  Wink
Не моЖ ме накара никогаШ да стана уиикенда да правя закуска  blush Аз съм от мързеливите госпожи...ако ММ нещо реши да се развърти, супер, ако не - пак ядем филии/макарони/юфка/овесени ядки  pardon
Интересуваме Моника на Маги дали си е оздравяла за РД и как е минал  give_rose
Верно сме забравили какво е с по-малко дете smile Въпреки че Мис също е много спокойно човече, не мога да се оплача, освен от прословутото заспиване и спане ...
В събота с ММ си направихме нови очила, имаше промоция в Гранд оптики поръчваш един чифт и си правиш втори на същата цена безплатно, ще си го мина и през здравното, та за около 70 лв се обзаведохме и двамата  Girl_hide
Стика толкоЗ, отлитам към Холандия  witch
Целувкен! heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #383 -: февруари 19, 2018, 10:41:31 »

Добро утро!
 
 Ние в събота закусвахме в Хлебар, че съвместихме с оставянето на моя телефон на ремонт. На ММ много му хареса и каза, че трябва по-често да ходим. Аз от отдавна исках да ида, но все не ставахме толкова рано. Направих се на нахална и си поисках друг апарат, докато тече ремонта. Момчето малко извинително каза, че в момента има само една смотана Нокиа, но си я взех, защото не мога да остана без възможност за телефонни разговори в тоя момент, а сме се отървали от стари апарати. Та сега ми е малко като абстиненция без смартфон, само посягам нещо да проверявам в интернет, ту прогноза, ту някоя личност, вечер не мога и да чета преди да заспя, че книгите ми са на него, абе въобще пристрастена. crazy

 Ние с това тесто за пица се родихме- 1 път месене и 3 яденета, има и за още една доза пица/мекици, бухнахме го във фризера и като ни се дояде само вадим. Даже нищо не разточвам само с намазнени ръце късам топчета, раздърпвам и пържа, та вчера пак бяхме на мекици за закуска.

 Сега ми дойде поръчката от НМ. Айде дано се стопли вече, че тая блузка с нарциси е толкова пролетна и лека. Нямам търпение да я слагам и да тръгвам по разходки. В петък поръчахме и на малката госпожица това, което й бях харесала за изписване  бяла пижамка/ боди (не знам още термините blush) на съвсем ситни розови и сини пеперудки в дясната част  комплект със същата шапчица и  и две рокли- една светлосиня и една бяла на слънчица за лятото , нямам търпение да си ги получим и тях. Wink

 Аз утре си чакам и мама, та съм в настроение и оживена. Нищо че докато почнем да си намираме кусури времето е 30 минути, ама пак biggrin

 И аз чакам разказ за РД-то на Моника, дано да е било весело и тя да е била щастлива. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #384 -: февруари 19, 2018, 10:48:14 »

Добро утро!
При нас пък почивните дни минаха лежерно Girl_hide ММ имаше малко служебна работа, но приключи до обяд в събота и имахме време за нас си. Да не повярвате - успях да изгледам един филм. Гледах Вълкът от Уолстрийт. Успях да го хвана макар и не съвсем отначало и си го изгледах с огромен интерес, макар и с 1000 прекъсвания за реклами. Пак бих го гледала good На ММ му беше странен, но покрай мен и той се загледа. Тази година малко се разочаровах от Месец на Оскарите - пак въртят един и същи филми, а не е като да нямат други nea
Носът ми е бамбонясъл още! Не мога да проточа сопол от седмия етаж, ама се чувствам като пластелиненото човече от рекламата за капки.
Чакам с нетърпение да се пооправя, за да се видя с моя приятелка и да си свърша малко работа по центъра. То пък го дават гадно времето тази седмица pardon
Хотелите по зимните курорти могат да ме привлекат само със СПА центровете. Хич нямам мераци да се търкалям по снеговете. Е, беше много забавно едната година как се пускахме от вилата на едни приятели с найлонови торби тип Кауфланд. ММ даже направи инженерен проект, че вътре в торбите слагаше възглавница, та хем ни беше меко, хем топло, хем летяхме надолу по улицата с висока скорост. После се бихме със сняг и понеже нямаше време да се оформят топки, всеки беше награбил сняг в купи, кофи и така "стреляше". 30 минути лудории и после 3 часа пред камината tease
Фери, ха дано пътуването да не е само виртуално Wink
Маги, хайде, намери време и разкажи за празника smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #385 -: февруари 19, 2018, 11:07:45 »

Мили момичета, от днес съм във великденски пости и мисля да ви оставя за известно време, за да пречистя не само тялото, а и душата/главата.
Оставям ви временно с пожелание да сте здрави, спокойни, да се хванете успешно за зелено и като се върна да се възкръснали до същата бройка или дори да сте се умножили покрай Благовец. Целувкен!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #386 -: февруари 19, 2018, 11:08:45 »

Добро утро!

Ние бяхме доста дейни този уикенд, събота купихме легло на Звяр, неделя го монитрахме. Той е доволен, разправя на всички че спи в икеата и че не е бебе вече хахах

Ходих сутринта на хороскоп. Доволен. Много интересни неща ми каза, абсолютно съм си в картата, изборите които съм правила, мъжа до мен, всичко е на място. Даде напътсвания и съвети за бъдеще, сега си чакам записа да чуя отново всичко  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #387 -: февруари 19, 2018, 11:15:10 »

Кивинце, успешно пречистване - тялом и духом! give_rose Това значи ли, че няма да участваш в размяна, ако има покрай Великден sad Моето пречистване ще е на лято, но в пъти по-кратко като време.
Булче, звучи интересно, щом има и запис и после може да премислиш пак нещата. Аз нещо съм дала заден по тези въпроси последно време. Даже и прогнозата за времето не гледам, а предпочитам да се "изненадвам". lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: февруари 19, 2018, 13:32:05 »

Добър ден!
Киви, ще ни липсваш, но ти желая уаоешно да се пречистиш и да се завърнеш скоро.
И нашия уикенд мина бързо и неусетно- мм ходи на барбър шоп, да му офирмят брадата, много интересно било, а и доста добре му се е получило де. Неделя ходихме с майка на погача на племенницата, доста добре се държа етървата/ все пак се виждаме за 4път, и за повече от 5мин сме в една стая/. Като изключим, че целия апаратамент смърдеше на цигари, като в долнопробен бар и държеше много странно бебето- през половината време я държа права на крака, после я носиха пак права,к ато я държаха само между краката. Свека не пропусна да се разпише с интереснито заключение, че щом не искам да взема бебето явно ме е страх, а просто не ми се струва за редно ако майката я няма и изрично тя не ми го е дала. Сигурно аз нещо не съм наред, ама мен това много би ме подразнило да си размятат разни хора бебето ми / то и сега ме дразни, ако някой иска да целува Ники, ама той вече сам се защитава достта добре, дори от мен  girl_wink /
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #389 -: февруари 19, 2018, 13:36:48 »

Тя майка може да прави мекици. Трябва да каже. То и аз мога, ама трябва да си кажа на себе си. Иначе прваих разни завьртяни неща вчера - еклери с шоколад (станаха божествени, ама буквално - сравними с най-добрите буланжерници в Париж), чийзкейк без желатин и без печене (лимонов с червени плодове) и мьфини (лимон/чия).

Тихичко да се похваля, имам вече пациенти и ако продьлжава така, скоро няма да имам свободни места (дай Боже!). Досега 6 семейства са потьрсили услугите ми. Много се били котирали тия семейни терапии.

Радостна сьм.

Имам и разни дребни грижки тука, но честно, сега като знам, че утре мога да умра, хич не им се втелявам - ще ги оправим някак си и нямат грам значение. Аз сьм красива, здрава, в супер форма, децата ми са идеални, семейството ми е Ок. Благодарна сьм за живота си.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines