Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:10:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126187 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 15, 2018, 13:42:20 »

Инке, прави ми впечатление, че тука всички сънуват Марта с едни такива яки способноси. Явно живот и здраве, ако се наложи - ще и предаваме крилата на нея tease pardon Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 15, 2018, 13:45:24 »

Вярно е Чери. Ники по тая причина няма да ходи на ДГ /за моя радост, че аз и без това не ги харесвам/.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 15, 2018, 13:48:04 »

Вярно е Чери. Ники по тая причина няма да ходи на ДГ /за моя радост, че аз и без това не ги харесвам/.

Е това вече е върха  diablo  Не може да е токлова криво разбрана тая цивилизация бе...  Oh my ... Oh my ...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 15, 2018, 14:01:43 »

Ами не може, ама е факт! А и без ваксини нямаш право на детски, които са 40лв някъде на месец.
« Последна редакция: февруари 15, 2018, 14:08:25 от ratatui » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 15, 2018, 14:08:06 »

Привет, привет smile

Фери, голяма зарибявка е Алито. Аз само разни джаджи  и лампа поръчах, но само гледам и какво още мога да взема от там за гела. База, топ и други мазила поръчах от някаква много похвалена марка от щатите, да видим дали ще са толкова добри. Много исках да си взема цялата система от Luxio (с тази марка най-много са ми издържали ноктите), но от представителите в БГ ме отрязаха, че били само за салони и опитни маникюристки  pleasantry Ще си чакам, дано не ми мине меракът smile

Рат, Мамин сладък ходи на ясла от м. Октомври. Ходи е силно казано. Досега рекордът му е 3 седмици и после толкова вкъщи. На държавна е. Като цяло бързо свикна, сега даже мисля че му и харесва - сам влиза, като го вземам все е много зает, заиграва се с другите деца, като го оставям и има друго дете в съблекалнята много им говори, какво толкова им обяснява ...  smile

Оф, и аз цъкнах една заявчица от ХМ, уж нищо нямаше да поръчвам ама вчера като прочетох за тоя код и викам само ще погледна ... поне са неща за детето  pardon

Бубе, тази фотографка много впечатляваща. Слагам си я и нея във favorite и дано имаме повод да я ползваме и ние smile

Днес голям мързел ме е налегнал, нищо не ми се прави и никъде не ми се ходи, а като стане малкия със сигурност ще трябва да излезем  huhhuh.gif
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #350 -: февруари 15, 2018, 15:06:56 »

Ние се разходихме. На шушльо му беше хубаво да е сгушен на топло в количката, а аз затраках със зъби. Не е студено, но има вятър рязък и режещ. angry
И аз съм го дала свободно днес. Имам разни ходения тук и там, но ще е утре и другата седмица. blum
Чери, то това с ваксините се получи заради циганите. Детските - същата работа. Не се ваксинираха и развъждаха хепатити (най-малкото) на поразия. Жалкото е, че между сухото гори и мокрото, и деца, които по здравословни причини не могат да бъдат имунизирани, нямат право на подобни "екстри" като държавна ясла, градина...
Аз все повече се замислям дали да не си купя лампа и УВ лакове. Спира ме това, че ми е приятно да отида на място, където да се откъсна от ежедневни щуротии и малко да го ударя на релакс. Много ме е яд, че маникюристката при моята фризьорка не може да ме вземе, а така не ми се попада при някоя случайна.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #351 -: февруари 15, 2018, 15:42:20 »

Абе вярно ли е, че в България не можеш да си запишеш детето в държавна детска градина, ако няма ваксини?

И във Франция е така - има задьлжителни и пожелателни. Без задьлжителни, няма училище.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 15, 2018, 15:51:52 »

Здравейте smile

Като гледам всички са намазали нещо за Св Валентин. И аз един шоколад получих.

Фери, Павел е този от плаката, да smile

Чери, по-добре не отваряй кутията на Пандора с ваксините, че ще се изпокараме всички.

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 15, 2018, 16:05:15 »


Здравейте!

Ние ще имаме втори дубъл на празнуване.  heart pardon
ММ пак успя да ме изненада. Беше ми купил рокля и боти. heart Ей, ама как пък всеки път ме нацелва?  heart
Обещах да ви покажа с какво ме изненада майка ми, а аз после и ММ.

 

 

Рат, ние нямаме намерение да го водим всеки ден на солна стая, но така ни се получи сега, че имаше свободни часове.
Снощи ходиха по мъжки. pardon

Алексия, ето тук е обяснено какво представлява солна стая.  smile
http://halomedica.bg/bg/halotherapy/%D1%81%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%8F-halomedica-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BC%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BD%D1%85%D0%B8-%D1%82%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B8%D0%B8

И аз никога няма да забрава изпратени цветя от ММ, докато бях на стаж в банката. Бяха за 9-тата ни годишнина. heart Много хубаво чувство!  heart

Тази Алекс наистина има много хубави снимки.  good

Машка, а ти защо не ъпдейтнеш малко инфо за големия човек.  smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #354 -: февруари 15, 2018, 17:15:06 »

Олуейсче, чудесна изненада! Зарадвах се, все едно аз съм ги получила. Вие от колко време сте заедно?

Минавам да се оплача, таман закрепих 32 и хоп... 31 е с гадния температурен вирус. Да ни стискате палци да минава!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 15, 2018, 17:23:33 »

Тази година ще станат 12 години.  heart
Палчета да оздравявате всички, че като го тръшне един и всички после по него.  nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: февруари 15, 2018, 22:02:18 »

Ей Миме, много сте се намерили с твоя мъж - такива романтични души  heart Иначе майка ти още от сватбените теми впечатляваше с творенията си. Браво за желанието да се занимава.  Сега ми стана интересно да видя как изглежда, ще ти се поровя в снимките  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 16, 2018, 08:23:45 »

Добро утро, минавам на бегом, че след малко тръгвам на път.Моника се събуди с червено гърло.Оставих я в къщи с дядо и и дано всичко е наред за утре.
Ще се гръмна!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 16, 2018, 08:48:25 »

Лек път, Маги и дано бързо й мине гърлото на малката.

Тези дето изблъска Сани Жекова в Сочи, сега е спечелила. Още 4 години ще има да в хейтвам  diablo
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 16, 2018, 08:51:03 »

Добро утро smile

Станах преди мъжете и сега пия кафе на спокойствие. Чак ми е странно, че всички сме вкъщи, а аз съм сама в хола  pardon

Always, майка ти голяма изненада е направила! Много са красиви сладкишите  Bravo
Права си, може би е време да добавя малко нова информация в нашата темички.

По - горе забравих да пиша за фотографите - ние сме ползвали и Тонита и Миленка. Супер доволна съм и от двете. Много хубави снимки имаме от тях. Аз съм фен и на Елена Карагьозова, но тя снима само в студио и то е в Асеновград.

Рат, забравих да питам, може и да си казвала, но след като Ники няма да ходи на ДГ, до подготвителна ще го гледаш ти вкъщи или си измислила друг вариант. Питам от любопитство, ако сметнеш, че не е уместно, не ми отговаряй.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines