Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:22:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126157 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #330 -: февруари 15, 2018, 09:21:56 »

Добро утро!
Аз съм надула музиката вкъщи от рано-рано tease На вълна рок класики съм тази сутрин. Изпратих кокона на градина, изпих кафето и си готвя план за деня. Сега "теглих" късметче и ми се падна: Скучно е само на този, който не може да разговаря сам със себе си. Демек - като си луд по рождение, винаги ще ти е забавно Wink
Бубе, веднъж ММ го е правил това за рождения ми ден, понеже беше командировка. Няма такава тръпка и изненада heart
За първи път виждам подобна изложба, където Ина показа. Впечатли ме водопадът good
В YouTube съм се убедила колко интересни неща качват рускините - от гледане на китки, през ръкоделия, грим и прически до някакви много специфични и уж с малка аудитория занимания. Само свободно време да имаш.
Хехе, Фери, вчера моя мъж ми съобщи, че 13.02. бил ден на епилацията. Чели и те с колегите му crazy ММ пък решил, че това е денят на епилацията, защото идвал 14.02. lol
Отивам да се ръчкам с ръжена, да си правя гимнастиките с други думи.
Слънчев ден на всички girl_wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: февруари 15, 2018, 10:05:32 »

Хехе, Фери, вчера моя мъж ми съобщи, че 13.02. бил ден на епилацията. Чели и те с колегите му crazy ММ пък решил, че това е денят на епилацията, защото идвал 14.02. lol

Ети да де, точно това му е идеята. То фейса беше залят от тази "новина". 13-ти февруари - световен ден на епилацията...щоТ на 14-ти..налЕ така pardon

Аз пък вчера получавам sms за пратка от Еконт. Обаждам се на моя и го питам - ко си ми купил, щоТ аз пратки от куриер, в които НЯМА посочена сума за плащане НЕ получавам tease хаха. А той се прави на ощипан. Та получих аз една от нашите плюшени мечки, държащо банер от 3 сърца - I love you pardon Та тъй...и аз си имам подарък по тоЗ празник, та по случая висях в офиса до 19 да подаваме ДДС diablo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: февруари 15, 2018, 10:51:34 »

Добро утро!!!
Съжалявам не можах да ви отразя вчера, но ходих на маникюр - доволна съм. Като за 10 лв е супер.
После заведох Кари на филм. Ей обожавам новото руско кино.  heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart
https://www.youtube.com/watch?v=OXi3ERJig_o
С самого детства Надя верила в чудеса. Она представляла себе, как выходит на лёд под овации публики и танцует свой самый красивый танец. И вот, благодаря вере и упорству, Надя становится знаменитой фигуристкой. Но когда ее мечты о громких победах, красивой жизни и прекрасном принце уже, кажется, готовы исполниться, судьба преподносит ей настоящее испытание. И чтобы его пройти, нужно будет снова, как в детстве, поверить в мечту. Ведь, может быть, победа не всегда должна быть громкой, а прекрасный принц не обязательно передвигается на белом коне?..



Бягам
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #333 -: февруари 15, 2018, 11:07:06 »

Тоя филм го дават и в нашето кино, даже се зачудих дали да не го загледаме.

Фани, 10€ за маникюр супер, бих ходила всяка седмица!!! smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: февруари 15, 2018, 11:18:09 »

Алексия, не 10, а 5 евро даже  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #335 -: февруари 15, 2018, 11:20:21 »

Какьв супер-як плакат и колко красиви артисти ! heart heart heart
« Последна редакция: февруари 15, 2018, 11:52:01 от inaxastra » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: февруари 15, 2018, 11:36:13 »

Много красиви плакати, артистите не ми допадат на мен, може би само този вдясно, но след 2-3 чаши шампанско biggrin biggrin biggrin
Ина, кефи ме колко си последователна на тема козметика- аз не бих могла. със здраве да си я ползваш. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #337 -: февруари 15, 2018, 11:38:26 »

Тоз Убавец най-отдясно май играе и в хотел Елеон (продължението на Кухня), та да, бива Wink
Иначе верно много як плакат  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #338 -: февруари 15, 2018, 11:53:36 »

Ина, кефи ме колко си последователна на тема козметика- аз не бих могла. със здраве да си я ползваш. smile

Когато мога да си го позволя като време и финанси, да, така сьм  good
Това изключва бременности, малки деца+кьрмене, мастери по универстети и пр. Време за което остарях супер много и си паднах на реалната вьзраст на вид (по точно качих се до нея).
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: февруари 15, 2018, 11:59:08 »

Добър ден!Аз от сутринта съм по пътищата, а довечера имам и едно събрание-ужас!Отделно съм делегат и в София на голямото събрание в началото на април, абе реве ми се, ама задачи!

Аз вчера получих букет от любимия и пийнах 2 чаши бяло вино.Моника се разби от тичане в детския кът и сутринта едва стана за градина.Довечера се надявам на тихо и спокойно дете, че имам много задачи аз.Моя мъж пи две големи ракии и после едва додрапа до в къщи smile Беше весело!

Хубав е плаката, мъжете не ми допадат.Май малко по-груби чери харесвам аз  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 15, 2018, 12:02:19 »

аз като нямам твоята последователност, някой ден ще играят инжекциите като гледам biggrin. ама да доживеем дотогава.. с този стрес . blum
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: февруари 15, 2018, 12:37:07 »

Здравейте!

Днес ми е щастливо smile Вчера беше чуден ден! Когато любимият се прибра имаше още една изненада, понеже нямаше с какво да си допълня тоалета за вечерта, той се сетил и ми купил перлени обици  heart Самият ресторант беше много интересен, посрещнаха ни с синьо шампанско и захарен памук. Всичко беше много детайлно и изпипано - украса, обстановка. Музиката беше задушевна - на живо, акапелно, само с акомпанимент от китара  Girl_hide Менюто беше 4 степенно обаче по вкуса ми беше само салата и десерта. Но пък пробвах неща, които иначе никога нямаше да си поръчам - като пържола от риба тон и полента с трюфели.

Фани, аз понеже следя руското кино и много искам и този филм да гледам, чакам го обаче в замунда, че тук по кината не ги пускат.

Алексия, аз пък мога да ти препоръчам Алекс https://www.facebook.com/alexorangephotography/ за семейна фотосесия, не съм виждала толкова естествени и вдъхновяващи снимки.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: февруари 15, 2018, 13:15:27 »

Добър ден!
На мен днес ми е празнично, някак еуфорично се чувствам след вчера, получих подаръка който искам- Реал направиха страхотен мач и биха  yahoo, мм ми до есе бонбони и бира... Какво повече му трябва на човек! Едва доживях да се прибере, че Ники беше като обладан от зли сили, ама днес нищо не може да ми развали кефа!
Плаката е красив, на мен момичето ми харесва.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #343 -: февруари 15, 2018, 13:30:08 »

 Привет!

 Аз днес се отдавам на мързел, защото вчера се разбих. Направо по едно време ми се искаше за 2 крачки да се качвам на превозно средство. Ходенето до лабораторията го отлагам за утре, днес не ми се мърда, че всички са ми на пешеходно разстояние, а нямам енергия за това.

 Иначе снощи си изкарахме добре, наготвихме си, хапнахме си добре, позволих си едно Самърсби и толкова. Бубе, аз като ходя по такива места си оставям личните предпочитания и просто се потапям в текстури и аромати и винаги оставам много впечатлена или просто съм всеядно  blush Скоро пак си припомняхме с ММ обяда в баския ресторант в Барселона. Е, тук и при Андре, и при Севда не ми беше така интересно и гурме, както там, а самото ресторантче не претендираше за това, даже през деня си беше по-скоро тапас бар.

 Поръчах си блузата от HM, нещо още потвърждение нямам, ама те май не са от бързите в потвържденията. И понеже бях решила да пазарувам вече само за бебето поръчах и един комплект боди с Born 2018 и клинче. Останаха ми само едни светли дънки и бели кецове и съм готова за пролетно бременеене, дано дойде по-скоро слънцето. Wink

 От модерното руско кино съм гледала само Адмирал и то заради сходство във физическите черти и характери на героите и реални лица и събития. Бих гледала и други. Аз пък откакто съм с ММ се смахнах, че преди не харесвах светлооки мъже, а и на плаката левия със светлите очи ми направи по-голямо впечатление. smile
 
 Снощи в голяма част сънувах Ина с Марта и София (как действа подсъзнанието да не остана по-назад от Черешка) Обикаляхме някакъв голям парк, Марта с ролери, а София с тротинетка. Имаше и много вода и Марта се плъзгаше с ролерите по повърхността, Ина беше с много красива капела и плетена на една кука наметка върху рамената, друго не помня  crazy

 Хайде хубав следобед. Аз отброявам от събитие на събитие, че да ми минава по-бързо. Сега чакам 8ми март;)

 
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: февруари 15, 2018, 13:31:19 »

И на мен много ми хареса плаката.  heart

Фен съм на руските комедии, и на Русия, и на руснаците, и на руския език... И ми беше голяма драма, че ме приеха с английски, а не в руската гимназия след 7кл.

Снощи спретнах една вечерка и картичка за моя мъж, днес времето е много хубаво и след малко се изстрелвам с марсианеца навън. Моя мъж работи по 12 часа, кога е на работа, кога доброволничи в един автосервиз. Запозна се с един майстор, и понеже той е мнооооого обсебен от коли се сприятели с него и само си търси причини да ходи при него, да му помага. Онзи го гледа странно, но все повече задачи започна да му дава, а нашия умира от кеф.  yahoo

Абе вярно ли е, че в България не можеш да си запишеш детето в държавна детска градина, ако няма ваксини?

Бубе, този фотограф/ка чак и мен ме впечатли.   good good good
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines