Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:01:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 126160 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #315 -: февруари 14, 2018, 15:05:07 »

Аз бяла козметика в 10 стъпки няма да издържа да ползвам girl_haha Виж, за декоративна мога и 22 стъпки да мажа.
Термална вода не съм си купувала - нали някой спомена как за вода не му се дават пари. Та преди време спечелих флорална вода от римска лайка. Мъжо дебело подчертава, че не било обикновена лайкучка. Майка ме светна, че добре се отразява на тъмни кръгове под очите. Нали аванта и мажа редовно и обилно къде ли не. Като чистя лицето, мажа и белега от операцията. Беше тръгнал някак да потъмнява и изведнъж се избистри shok Чак не е за вярване, че една вода може такива неща да прави. Къпя се редовно, да не си помислите нещо blum
Аз рових по всякакви сайтове да намажа нещо с отстъпка на днешния ден. Сега ме подкукуросахте с НМ, ама обичам на място да пазарувам при тях. Нищо, пак ще разгледам Wink Да се чувствам промотирана все пак.
Важи ли за вече намалена стока?!
« Последна редакция: февруари 14, 2018, 15:07:06 от Alichka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: февруари 14, 2018, 15:24:00 »

Здравейте!

Отскачам много набързо, защото имам да върша още 100 неща. Ей, много мразя да бързам, а да ми се пише!

Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан! Бъдете влюбени, обичани, дарявайте любов и топлина на любимите си хора! Радвайте се на всеки ден, в който са до вас!  heart
Ние празнуваме първото! heart Аз сега не пия,а ММ е на антибиотик, та няма да се пие. А така ми се иска да си сипа 2-3 чашки.  blush

Маги, честита ти рожденичка! Да е здрава и да стане добра, умна и красива госпожица! give_rose heart

ММ сутринта ме изненада с цветя и бележка. heart А аз ще го изненадам по-късно. blush  Вечерята е почти готова. Майка ми каза, че е подготвила изненада и ей сега ми я донесоха. Торта, кексчета и меденки сърцааа. heart heart heart Ще ги снимам и утре ще ви ги покажа.  smile

Деня ми започна супер, но после разбрах, че баба ми утре влиза в болницата.  Опитвам се да мисля положително, защото това е любимата ми баба. heart

Снощи бяхме на солна стая. На Алекс много му хареса. Днес също ще го водим и мислим да му вземем карта.  smile

Съжалявам, че така набързо и не мога да ви отразя всички, но ще ви дочитам.
Целувам ви и се радвам, че ви "срещнах".  heart
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #317 -: февруари 14, 2018, 15:40:10 »

Привет, момичета и честит празник - кой каквото празнува smile

В нашата къща е три дни яли пили и се веселили - след като моят рожден ден мина незабелязано, защото всички се тръшнаха болни, вчера (кога пооздравяха всички) мъжо имаше рд и се почерпихме , днес въм им взела тортички за Св Валентин. Тая година ми е много любовно, снощи пъхнах една картичка  собяснение в любов в раницата на мм  heart купила съм му традиционно и кутия хубави шоколадови бонбони и тъй, ще пийнем довечера по чаша вино.

На болните бързо оздравяване!

Ина, 10 стъпки, уау angry най- много съм позвала 4 една след друга, на шисейдо една серия. Обичайно позвам крем, околоочен и серум, обаче напоследък взех да включвам и тоник и да ми харесва, май ще продължа. Слънчезащита слагам само от късна пролет до есента в зависимост от това колко слънце има.

Миме, каква е тая солна стая? blush много интересно ми звучи.

Я да ви питам като по-вещи. Можете ли да ми препоръчате фотограф за детска/ семейна фотография в София. Искам да направим една семейна мини фотосесийка като идваме към Бг другия месец.

П.С Свекърва с бонбони и Еми с тоалетната ме разбиха тотално lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: февруари 14, 2018, 15:50:05 »

Миме, питай, ама мисля че всеки ден не беше препорхчителна солнага за деца, през ден беше. Поне така помня
Алексия, препоръчвам ти нашата Милена /Milenity/ от форума и така й се казва страничката, ама не знам дали снима, сега понрай малакта й кукла.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #319 -: февруари 14, 2018, 16:04:04 »

За фото препорьчвам моята приятелка Тонита:
http://moments-by-tonita.com

За еклерите, ок  good

А за мацането, кога... сутрин, вечер... То това е де, крем, околоочен, серум, тоник, като сложиш и измиването и хей ти ги суматите стьпки. Единственото, което е по-различно при корейците е мазното почистване, преди водното измиване, но който се гримира няма избор и минава по естествен пьт оттам, за да си свал хубаво грима  pardon

Много ми е кеф за козметиката. Реално половината не са корейски, а японски и не супер висок клас прдукти. Нещо като японския Лореал. Знам ги от това момиче, на което следя видеото с масажи за лице в Ютюб. Тя ги използва от години, много ги хвали и ми даде голямо желание да ги пробвам. Ще видим как са.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: февруари 14, 2018, 16:13:53 »

И аз препоръчвам от личен опит Милена Гигова

http://milenuityphotography.wixsite.com/milenagigova


От мнения на приятели - Калина Серафимова


http://www.kalinaserafimova.com
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: февруари 14, 2018, 16:26:14 »

Здравейте!

Набързо да ви видя smile Честит празник!

На мен ми е романтично  heart Вечерта имаме планове за вечеря, та днес съм свободна през целия ден да се занимавам със себе си. До обед си бях по пижама и си гледах романтични филми smile И изведнъж някой на вратата! Много се притесних, облякох нещо по-прилично набързо и какво да видя - цветя! Толкова се развълнувах, никога не съм получавала букет по куриер  Girl_hide

Маги, честит ви празник! Моника да расте здрава, игрива и умна!

Ина, за пореден път ти се възхищавам на старанието, този път за личната грижа, браво! Ти беше споменала май веднъж за някакви масажи или упражнения за лице, ако може да споделиш?

Хайде, хубав ден и вечер на всички!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #322 -: февруари 14, 2018, 16:28:20 »

Благодаря за препоръките, аз ще преслушам и нашия сватбен фотограф дали може да ни снима, та ще ви кажа после какво е станало.

Ина, това мазното почистване го правя и аз, само така свалям грим. Макар че съм с комбинирана кожа, много добре ми действа, значително ми се подобри състоянието на кожата откакто така я почиствам вечер.

Нещо ми е пролетно, а е едва средата на февруари, навън е 3 градуса, но вчера като се връщах о обедна почивка попаднах на една групичка минзухарчето, подали се в студа. Явно затова реших, че прилетта идва smile

 Бубе, браво на твоя мъж smile ( предполагам, че цветята са от него Wink )
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #323 -: февруари 14, 2018, 16:32:16 »

Вижте колко яка изложба:

https://www.facebook.com/lux.scene.nationale.valence/videos/801858929997687/

Бубе, масажите са от Yuotube, Olgatoja. А упражненията от една книга, но няма как да ги предам. Трябва хубаво да се четат обясненията, много е важно как се изпьлняват и книгата е на френски.

София е много забавна като я вземе и почне да ги прави (има много снимки). Обожава да се занимава с тази книга хахахха
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #324 -: февруари 14, 2018, 16:50:00 »

Ина, коя е тая книга с масажите? Евентуално мога са си япоръчам от френския амазон, ако не мога да я намеря по книжарниците.
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #325 -: февруари 14, 2018, 18:14:41 »

И аз да ви поздравя   smile Честит празник момичета  give_rose heart пожелавам ви океан от любов  heart
Активен
mihaelanedyalkova
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #326 -: февруари 14, 2018, 20:05:18 »

Не ми се беше случвало досега, но отварям темата за новия месец smile

Дано за всички е много влюбен, ползотворен и макар и кратък - достатъчен да ни се случи всичко хубаво  heart

Здравейте и от мен. Покрай Св. Валентин всичките ми приятелки са обезумели. Аз лично не разбирам, защо всички толкова много се вълнуват по това време на годината. Любовта несъмнено е едно от най-прекрасните неща, които могат да ви се случат. Да се влюбите, да намерите правилния човек и да заживеете щастливо до края на дните си. Звучи страхотно, нали? Идеята за любовта е супер гореща тема навсякъде, от филмите до песните до списанията, които четете, докато чакате на опашката в магазина за хранителни стоки.. Обществото почти се опитва да ни накара да чувстваме, че любовта е всичко, от което се нуждаем. Но в действителност не е точно така. Любовта не е всичко. Това не трябва да бъде целта на живота ви и единственият фокус на ежедневието ви. Да, любовта е страхотна. Но има толкова много други важни неща, върху които да се съсредоточим. Най-важното от които сте самите вие. Вероятно сте чували този съвет и преди, но аз ще ви го повторя още веднъж , защото това е толкова страхотен съвет. Трябва да обичате себе си, преди някой друг наистина да ви обича. Не смятате ли, че е много по-важно да изградите качествена връзка със себе си преди да се впуснете в такава??

SEO оптимизация
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #327 -: февруари 14, 2018, 20:13:34 »

Ина, коя е тая книга с масажите? Евентуално мога са си япоръчам от френския амазон, ако не мога да я намеря по книжарниците.

Книгата е за гимнастика на лицето. Старичка е вече, не знам дали се намира. Сега видях, че я има оказион:

https://www.amazon.fr/exercices-pour-visage-Marie-Pierre-Hill-Sylvestre/dp/2082011410/ref=asap_bc?ie=UTF8

Видях сьщо, че сьщата авторка има мальк гид за лицева гимнастика. Сигурно е хубав сьщо.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #328 -: февруари 14, 2018, 22:11:45 »

Аууу, изложбата е наистина впечатляваща... Гледах такава технология в Сингапур, но беше повече като демонстрация на възможности, отколкото изкуство.
Рускините също си ги бива по упражнения:
https://www.youtube.com/watch?v=yb78niIoWcY
« Последна редакция: февруари 14, 2018, 22:32:30 от svekarva » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #329 -: февруари 15, 2018, 09:19:44 »

ДОбро утро!
Много ми е развълнувано  heart heart heart Наши близки приятели снощи ни се похвалиха, че са се сгодили  heart heart heart Много, много се радвам за тях, щото честно казано си мислех, че ще пропуснат частта с годежа и сватбата, но ме изненадаха много приятно  smile Мис ще бъде шаферка  danceg
Вчера моят ултра ромАнтичен мъж не изневери на себе си и като се прибрах ме чакаха лалета (любими! добре, че знае и не ми взима рози), бонбони, аранжирани под формата на сърце и Мис, настанена до тях за разкош  Girl_hide А, и пица  Wink
Ина, браво на Фабио! Ето, виж че може  good
Аз също препоръчвам горещо Миленка да ви снима  smile
Тц тц Свекс, то верно като тоя виц с лешниците, дето Скай го беше постнала  girl_impossible
Козметика в 10 стъпки  Oh my ... Аз най-много до 3 го докарвам  blush
Аз сколасах снощи да направя торта за моя грижовен мъж и съм доволна от себе си  blum Даже Мис заспа горе-долу рано и имах време да се насветкам с епилатора  tease
Маш, и аз съм си поръчала лакчета и лампа от Али, ама  амлко преди теб и се надявам да съм им изпреварила празниците, че и аз съм нетърпелива  smile
Айде стига толкова фермани, целувкен на всички  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines