Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 05:14:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 125916 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #300 -: февруари 14, 2018, 12:17:49 »

Свекс, умрях от смях с майка ти. Точно така са вьзрастните хора кьм определена вьзраст. Да се чудиш дали да се смееш или да плачеш.

Еми, дай бележката и на нас да ни стоплят душие де.

Аз тази сутрин правих еклери и сега докато изстива крема, ще правя гимнастика.

Да ви разкажа продьлжението на нашата Св. Валентинска история. Фабио каза вчера (или оня ден беше), че за празника ще ходим там на пилешките крилца, кьдето аз сьм предложила. Понеже тая седмица е дежурен в работата и му е супер натоварено (и защото му нямам доверие най-вече), като си говорех с майка и тя вика: "Оооо, трябва да резервираш, иначе довечера ще е фраш там. Ще отидете и няма да има места."

Та звьннах, запазих маса и му пращам сьобщение, че сьм резервирала за 20ч, а той ми отговаря:
"Неееее.... аз бях запазил ресторант на друго място, като изненада!"
 Oh my ...

Брей ! Можел, когато иска! Трябва да му имам повече доверие на този мьж  Bravo
Даже разправя, че се бил свьрзал с два ресторанта - имал един за всеки случай, ако оня, който искал не станело, но тази нощ (?!) му били потвьрдили и анулирал другото място....

Това плюс еклерите ми ощастливиха деня.

Плюс, че днес си получавам втората пратка корейска козметика - голям кеф (вьпреки, че ми излязоха през носа тия продукти).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: февруари 14, 2018, 12:37:12 »

Ина, нямам право да наруша споделянето в ФБ, все пак не е пуснала поста публично, а за приятелите си.
Инак с удоволствие.
Браво за еклерите, поразкажи и покажи козметиката ако може. smile

А инак за лукчетата и бабето.... имам по фрапантна история. Майка ми сменя тоалетната чиния с нова, при дъртите. Отиваме седмица по късно, гледаме ЧУЖДА пластмасова част , счупена и залепена с тиксо от дядо ми. ВИкаме къде е новата- "Амии прибрахме я да я пазим, тази я намерихме в кофите пред блока и си я взехме." shok shok shok shok shok bad bad bad bad angry angry angry
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: февруари 14, 2018, 12:39:33 »



Днес и на мен ми е много влюбено и аз обичам всички!  heart heart heart

Като човек, обичащ виното и Италия, чак ми е като личен празник.   Love girl

Моя мъж сутринта ме изненада, ама наистина съм изненадана от прогреса при него LOVING LOVING
Купил ми е портмоне Тед Бейкър, което за първи път е нещо, което ще харесвам, ама наистина и той се е сетил.  Love girl Love girl

А аз нали съм си гьон, пък и не очаквах да е направил нещо съм с празни ръце. Обаче мисля да направя резервация за вечеря в събота. Аз си имам нещо наум, за петък и ако не стане, хич няма да ни е до празнуване, за това може би не я резервирах още преди няколко дни. Ама сега вече... ще трябва нещо да се измисли.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #303 -: февруари 14, 2018, 12:52:28 »

Добър ви ден!

Днес хич не ми е влюбено, мм ми скъса нервите от сутринта, не мога аз да го карам, просто го оставих на студа на снега. Звяр рева цяла вечер, тръгнаха сополи само след 2 дни на ясла... просто ако оживея днес ще е добре

Честит рожден ден на Моника, да е жива и здрава и мноооого да радва мама и тати!  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: февруари 14, 2018, 13:09:28 »

Честит празник на празнуващите!
Маги, да е жива  здрава  Моника, много игри и безгрижно детство! А и скоро да стане кака  girl_wink
На мен изобщи не ми е празнично, не го усещам тоя празник никак. А и от сутринта мм само подмята за мача довечера и съвсем ми е някак напрегнато. Е купих един балон за 2лв  Oh my ... на дребния да се порадва и правя желе за игра после.
Булка, дръж се!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #305 -: февруари 14, 2018, 13:15:33 »

Моника !

Маги, да ти е честита !!! Да е здрава, да ти носи много радост, да бьде щедра, да ти прощава и да те прави по-богат човек !!!! Честито !!!
 heart heart heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #306 -: февруари 14, 2018, 13:16:35 »

Ина, нямам право да наруша споделянето в ФБ, все пак не е пуснала поста публично, а за приятелите си.
Инак с удоволствие.

О, да извинявай. Много несьборазително се изказах. Така е, човек като не мисли. След малко ще ви снимам козметиката. А за еклерите ми е супер, супер кеф  danceg

Edit:

Ей ти снимка:




А тук на втората сьм ги сложила по стьпки - от 10 стьпковата корейска грижа за лицето - тук са 8, няма сльнцезащитен крем (10 стьпка) и treatment (7 стьпка) - не използвам, защото нямам определен проблем, който да третирам.

Но пьк сьм си прибавила от себе си, термална вода. Просто си я обичам и си я ползвам системно. Нямам нито нужда, нито ефект някакьв от нея, но ми е приятна - дава усещане за завьршване на ежедневното почистване.

ПП. Имай предвид, че аз в момента сьм кьм тая категория хора, дето бабата на една бивша сьфорумка ги определя като "орабезработаblush pardon

Е тука има инфо:
https://sokoglam.com/pages/the-korean-skin-care-routine
« Последна редакция: февруари 14, 2018, 13:34:56 от inaxastra » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: февруари 14, 2018, 13:26:31 »

Това е защото не празнувате правилния празник Wink Аз преди Моника празнувах Трифон зарезан!Обичам виното, обичам гроздовата ракия, харесва ми ритуала със зарязването на лозята като такъв и за мен е много интересен и красив празник!А и помня в детството ми как се събираха семейства на едно наше лозе, палеше се огън в печката, мъжете зарязваха, жените носеха коя каквото е направила, мръвките на печката и ние тичахме в снега покрай тях.Баща ми утре ще празнува Зарезан по подобен начин smile А традициите си ги създаваме ние smile

При нас се пообъркаха нещата, но довечера сме на заведение с най-близката ми приятелка, хем ще има детски кът за Моника, хем ние ще пием по чаша вино.Ресторант щото в събота и неделя предстои в къщи събиране с родата и викам днес да съм принцеса smile

Много благодаря за всички пожелания, аз искам само да е здрава smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: февруари 14, 2018, 13:36:16 »

Добре де, аз ли се бъркам или Зарезан го преместиха на 1.02? И в ми алия календар и в тазгодишния е отбелязан на 1  Hmmm
Аз пък мисля да поръчам храна, не щот е празник, а щото съм мързел и не ми се готви / отново/  pardon . Ина, тия крилца ще има да ги мисля... Ще търся май и аз крила по ресторантите. Дивака дано имат доставка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: февруари 14, 2018, 13:39:32 »

Да преместиха го, ама убийме няма да се сетя на 1.02 да празнувам Зарезан.Абсурд!То това е набивано в главата ми от дете.Аз се надявам баща ми довечера да донесе едно венче от лозови пръчки, да го сложа в коридора, за здраве smile

Ох крилца, а аз съм си взела оризови спагети и сега ще им мисля начин на приготвяне.Чета разни рецепти, дано си харесам нещо.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: февруари 14, 2018, 13:48:07 »

На мен ми се празнува Св Валентин, ама не искам да карам ММ на сила. А и с Бамбук, нали сме болни, та ММ е притеснен, т.е гледа лошо и мълчи.

Аз сега гледам сноуборд халф Пайп, ама на запис и знам кой спечели. Бамбук нещо се дразни като види сняг на телевизора, добре че спи сега.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: февруари 14, 2018, 14:02:03 »

Панде, оправяйте се!Какво ти е на теб, същия грип ли?

Аз всичко горенаписано го казвам с намигване!Всеки може да празнува каквото си иска!Аз просто не харесвам св. Валентин като такъв.Но виж Трифон много обичам да си го празнувам smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: февруари 14, 2018, 14:10:49 »

Честит празник и от мен! (кой каквото празнува smile

Аз повече тача Любовта към виното, но още сме болни и не мога и 1 чаша да изпия. ММ си е вкъщи тази седмица и противно на очакванията ми, хич не ми е влюбено. Чакам с нетърпение понеделник - единият отива на работа, я другият на ясла, аз си изключвам телефона и нищо не правя цяяяял ден  blush Като си знам късмета, 100 неща ще се случат и няма да стане така  pardon

Ина ме подсети с нейната козметика за моите китайчета. От няколко седмици съм се запалила да си правя гел лак вкъщи и след всичко изчетено поръчах лампа от Али и няколко джиджафки. Чак вчера ми светна, че тази седмица е китайската нова година и ще има да си почакам сигурно 2 месеца докато ми пристигнат нещата. Дано не ми е минал ентусиазмът дотогава  pardon

Булче, кураж дано да не го повтори Звяр, че много му се насъбра на детето!

Завид за еклерите на Ина и за протмонето на Чери!
За мен и бележка няма  nea

Честит рожден ден на Моника! Да е жива и здрава, да започне да си ляга по-рано и да слуша smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: февруари 14, 2018, 14:40:31 »

В хм има 14% отстъпка и безплатна доставка, ако на някой нещо му трябва  girl_wink
Аз напълних кошницата, ама се чудя дали да поръчам, нали са ми обещали шопинг в Турция  pleasantry
Маш, значи почва ясла господина? Дано му хареса и бързо свикне! Ти на частна ли го записа? Помня с Фери преди обсъждахте някаква, ама не помня коя.
Ина, забравих да поздравя Фабио за изненадата! Весело да си прекарате! А кога се мацаш з всичката тая козметика  girl_impossible много ми се вижда, ама аз кво ми разбирам като и крем за лице скоро не съм си купувала.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #314 -: февруари 14, 2018, 14:52:17 »

 Аз си сътворих изненадата, доволна съм... най ми е кеф, че се сетих за десерт от любимата сладкарница. За ММ купих продължението на любима книга, дето аз го открехнах, че въобще е тетралогия, та ще има да купувам до другия св. Валентин.

 Рат, Дивака имат доставка в БГ меню или в Фуудпандата, ще те излъжа. Аз нали тия дни все съм по доставките, та и тях ги обмислях, но тогава ми се ядяха картофи със сметана и сирене на фурна, което се оказа егати деликатеса и Ошипка облажиха. Ама няма да се разберем така сега си бях харесала една блуза в ХМ дето в магазина я няма ще ме принудиш да си я купя.  tease

 Ина, и аз гледам много ги хвалят корейските козметики, ама много етапи, много чудо, като се знам колко съм редовна в стъпки повече от почистване на грим само пари ще потроша, ако и аз да съм в категорията на тия "ора". Еклерите моля да споделиш в рецепти, бременни има Wink

 Айде малко почивка и отивам към АГ-то.

Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines