Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 10:50:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари - любов, вино и романтика *INLOVE*  (Прочетена 125934 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: февруари 13, 2018, 14:00:36 »

Ааа ясно, благодаря за инфото Маги.
А Марс навърши година преди 2 седмици. За лабрадорите е нормално до към 3 годишна въздраст са бебета. най-бавно порастващите ги водят.

А сега се сетих, че снощи сънувах Ина, Фабио, София и Василена! (Така се казваше Марта)  crazy Сънувах, че ми идват на гости с такси от Ирландия и докато ги чакам да се разтоварят от колата Марс изгриза стълбите и се чудех как ще влязат вкъщи  pardon tease lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #286 -: февруари 13, 2018, 14:32:44 »

  funnytooth funnytooth funnytooth
Преди 2-3 месеца Жоро оставил гъбата за миене пред мивката, прибираме се - гъба нъцки. На другият ден като акахме и акото подскачаше tease
Пак хубаво, че не е пускало и балончета от препарата за миене!  funnytooth funnytooth funnytooth
Котката един път беше яла лъскави лентички от гирлянди и на другия ден имахме красиви бонбони Wink В общи линии напада само пъпки на цветя, но не ги гълта.
Киви, ако ще казваш нещо, казвай го, защото ми идва единствено на ума, че си тръгнала по любов с неженен мъж, щом е законно Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 13, 2018, 15:00:35 »

Ние уж за малко излязохме пред блока, но си намерихме забавление и поостанахме. Цапахме в локвите, правихме си снежни топки и се возихме с шейна.  smile Сега господина блажено спи, а аз ще си пооправя ноктите.
От Еконт за малко да ми развалят изненадата, защото ММ беше с нас, когато ми се обадиха, но овладях положението и нищо не се разбра.

ММ ни е записал довечера на солна стая, та ще видим какво е това чудо.

Снощи четох до 2ч и си свърших книгата. Сега като се сетя за нея и ме стиска нещо за гърлото.  cray Препоръчвам я - Аз още броя дните на Георги Бърдаров.  good

Бубе, неее, че не искаме второ. Напротив! Дори аз лично много искам още едно дете. Коментираме, че не си представяме точно сега да се случи, защото не знаем как ще се оправяме с две наведнъж.  tease Гледам, че на всички децата са им в някакви фази, хаха.  И затова си чешем езиците.  tease

Уфф, много вкусен ми беше обяда, като четох за теЗ акита, хаха.
« Последна редакция: февруари 13, 2018, 15:02:37 от always_and_forever » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #288 -: февруари 13, 2018, 15:37:01 »

 Привет!

 Аз пък все фигурно пързаляне нацелвам без да искам даже и сега пуснах на БНТ HD или там каквото е и се пързалят жени.

 Кивито верно разбуни духовете... blum
 
 И аз съм със стомашно-чревни проблеми от висок прием на магнезий, въпреки че не съм домашен любимец.То пък от трън, та на глог... От една седмица вече само го гледам тоя календар като че ли с гледане ще се забърза времето. Нещо започва да ми се струва безкрайна бременността,въпреки че като цяло е безпроблемна да чукна на дърво, пък уж съм на финалната права.

  Чери, и аз имам цялото време на света и си го пилея безсрамно. Бях натрупала един куп книги и италиански щях да преговарям докато мътя, ама нъцки... Та чакам сега бебето да ме направи по-организирана и мотивирана, макар че не бих заложила голяма сума пари на това. И това комбинирано с предното и мен ме е направило голяма лигла за няма нищо, та поне да си знаем, че не сме сами...Wink В тая връзка и във връзка с лешниците на тофифито в момента при нас е на мода вица: Един човек го ухапала змия, отива на лекар. Лекарят пита: къде ви ухапа змията, пострадалият: зад трафопоста. Лекарят: Ама не, не за какво ви ухапа? Пациентът: Е па де да знам, за няма нищо.

 На мен пък нещо телефонът ми се опитва да се скапе откъм микрофона и сега и това трябва да мисля. Има още 5 месеца гаранция, ама ми омръзна тия смартфони да са програмирани за работа 2 години и излизане в пенсия, все си мисля, че не е задоволителен трудов стаж това.

 Фани, ти верни ателие отвори, бе жена Wink Ама ако ги носиш и всеки ден сменяш е хубаво, де, аз ако ги имам, ще седят по кутиите. Мацам си гелонаподобяващи обикновени лакове с топ лак на есенс и ми изкарват по 10 дни ноктите. Ако отида на гел щетата след това е в пъти по-голяма отколкото ефекта им.

 Хайде хубав следобед от мен. За утре хич не съм готова и малко ме е яд, ама такива са обстоятелствата в момента.

 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #289 -: февруари 13, 2018, 15:52:53 »

Ей, отдавна не бях отваряла машината за кеф! То или празник, или нямам време, или имам 10 епизода за гледане... Днес си почесах крастата и ми размина малко бесотията от обяд. tease
Нашият пък котарак е пристастен към онези остри листа от букетите. Направо му светват очите щом види някой да влиза с букет. Всички китки свекърва ми ги строява отгоре на хладилника, та хич не може да им се порадва жената. Дори имаше опит за изяждане на едни изкуствени. До акита не стига - вади ги преждеврменно pardon
Адектед, какво е утре? Иначе, да, ще станеш по-организирана. Ще има и дни на нищонеправене, но в един момент на човек му омръзва да се мотае напразно. Имах такива дни летните ваканции в университета. Така във времето се научих да си планирам нещата за седмица напред. Ако не е днес, защото не е спешно, нека е утре. pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: февруари 13, 2018, 15:59:09 »

Аз съм обявила бойкот на боядисването и лакирането. Достатъчно химизирана се чувствам и без тях. Иначе ноктите ми са като след терапия след 2-3 седмици с гел. Ама аз по принцип съм със здрави нокти.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #291 -: февруари 14, 2018, 07:54:54 »

Добро утро, Валентинки!
Смятам днес да декларирам на всички колко ги обичам, та вас ви обичам ееееей толкова ( виж долу), защото правите живота цветен, забавен, внасяте различна гледна точка, спасявате давещи се и наливате акъл вече 7 години smile
 
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart
 heart  heart  heart  heart  heart heart  heart  heart  heart  heart

.... и не само затова.
« Последна редакция: февруари 14, 2018, 08:10:42 от Kiwi » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: февруари 14, 2018, 08:47:45 »

Добро утро в този прекрасен ден!Мисля, че тази зима почти беше същата като зимата в която родих Моника, остава след 5 дни да блесне слънце и да се чудим по къс ръкав ли да ходим.Само тогава януари имаше една идея повече сняг.

Хубав, влюбен, винен, оптимистичен празник ви пожелавам!

Киви <3 да нацелуваш змеьовете!А аз не знам защо залагам, че си си сменила попрището на работа, но ти ще кажеш след време smile

Днес летя, не ме търсете smile Довечера чак ще кацна на чаша вино  drinkz
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 14, 2018, 08:53:12 »

Киви, хубаво казано!

Маги, честита рожденичка!

Ние водихме Бамбук на контролен преглед. Чисти са му гърдите, оправя се уж. Но снощи и аз вдигнах температура и сега чакам пред личната.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #294 -: февруари 14, 2018, 09:24:26 »

ДОбро утро  give_rose
Щастливи и влюбени да сте, не само днес, а целогодишно, в каквото си искате, деца, мъже, храна, пиенЙе  blum
Гушкам ви и аз  heart heart heart
Маги, честита рожденничка  heart
Аз снощи пак се борих с Мис да заспи и до никаква торта не стигнах  pardon Днес ще гледам да се разпиша, иначе сутринта им сварих кус кус, поне с нещо да си засвидетелствам любоФта  Wink
Отлитам и аз, пак ме чакат един куп имейли  girl_impossible Мисля днес Валентинско да се заема с 1ДКК, след като вчера ги чаках половин час да намерят документите на Мис и си тръгнах без тях, а ме бяха уверили, че са на рецепция и ме чакат  diablo
Айде дуи дуи и целувкен  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #295 -: февруари 14, 2018, 10:21:45 »

Днес смятам да зарязвам. Търся какво точно да е, ама на първо място ще е лошото настроение, дет ме е налегнало от няколко дни.  smile
Тръгна ми от сутринта: Оставила съм още миналата седмица на масичката при майка пликче с лукчета, някакви билкови, да ги смуче през деня за гърлото. Гледам, само три празни опаковки има и казвам иронично, че много е изяла. "А, аз мога и по- малко... По три- четири пъти дневно си го лапвам за по няколко минути и после си го завивам пак в книжката!" Ей, акъл си трябва най- много на човек, кой каквото ще да казва funnytooth funnytooth funnytooth
Пък вие преливайте от любов и доливайте вино heart heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 14, 2018, 10:26:21 »

За да не продължа тона на Свекс, щото и аз съм на този левел днес, ще кажа че днес видях най семплата, грозно написана и мила бележка в ФБ. smile Беше я постнала една позната, мъж й й я оставил сутринта днес.
Пишеше много красиви неща, казани по мъжки- тоест повторително и не много смислено. Но прекрасно.
Нямаше снимани сърца, бонбони, опаковки от марки бижута. Нямаше нищо натрапливо. smile
Не ме разбирайте погрешно- харесвам и горепосочените материални вещи. Но ми допадна минимализма на мъжа. good Wink

Поздрав с пеперудата smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #297 -: февруари 14, 2018, 10:42:58 »

 Добро влюбено утро  heart

 Аз днес ще трябва доста неща да свърша, да отида да накупя готова храна, да измисля на ММ нещо макар и малко за подарък и след това съм при АГ-то за направление за кръвни изследвания.

 Маги, а дано да е като зимата преди 4 години, че хем не вали да натрупа, хем има сняг. Тъкмо ми се отпусне душата пролетно и пак застуди. Нали си чакам пролетния щъркел и ми става нетърпеливо все едно ме дърпа назад времето. Wink 

 Свекс, икономична е жената, хем да има ефект, хем и да не е в преразход. Моята баба би, мир на праха й, би го измислила същото  Wink

 На мен са ми оставили един парфюм, който много исках и любовна бележка, та сега ще трябва да се постарая, а как ме е яд, че няма това, което наистина искам и в момента не мога и да обикалям да търся.  GROAN

 Хайде сгряващ любовен ден засега, после пак може да се включа.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 14, 2018, 10:52:35 »

Свекс, едната ми баба, която почина, би направила абсолютно същото, та май го и правеше.Сега ме замисли, проверявахме бонбоните дали са развивани преди това, преди да си вземем!

Благодаря за пожеланията, не познах с времето, тук заваля нещо като сняг, ама нещо smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #299 -: февруари 14, 2018, 11:16:40 »

Добър ден!
Хайде, дружно ще зарежем лошото настроение и ще заобичаме още по-силно хората около нас smile
Ние днешния ден не го празнуваме, така че няма изненади и подаръци. Подаряваме си ги без повод или си намираме наш си измислен повод за такова нещо.
С тия бонбони ме подсетихте за Мерси. ММ не харесва марципанът и все ги оглежда и цели кое харесвал, кое - не. Та баща му един път се изсмя и каза - Как пък досега не съм се сетил да им сменя опаковките на всички и ще види тогава дали ще избира girl_haha
Тук вали дъжд и е една влага girl_impossible Осуетиха ни се всякакви планове. Обмислях днес кокона да е на градина, но евентуално от утре. crazy Обмислях да се разходим, обмислях да правим курабии/кекс, но всичко е свързано с излизане с две деца и няма да стане в този дъжд.
Отивам да пиша из нашата тема, че съм насъбрала материал smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines